Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Nagynak nincs identitása, nem a játékosok képességeire épít, hanem a játékost erőlteti bele az ő elképzelésébe.
tüsi91
Ez csak számomra ellentmondásos?

Szerintem Nagy egy rendszert próbál futtatni úgy, hogy sem az emberanyag, sem az ő részéről a szükséges tudás nincs meg hozzá. A védelem meg szép lassan leépült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Januárban ki kellett volna rúgni.
tüsi91
Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Vita tárgya csak azt lehetne, hogy melyik évben? 2019? A védelem egyelőre szörnyű, de ez csak Desai első meccse volt, vele még várjunk egy kicsit. Mikor megszereztük Fields-et, akkor poénkodtam vele, hogy majd dobja az ultrapontos 50 yardosakat Mooney-nak. Ehhez képest Mooney kb. 10m-re a QB-tól, egyhelyben állva várja a labdát, aki Dalton, Fields meg futót játszik... Annyi pozitívum azért van, hogy lehet, hogy végre lesz egy rendes QB-nk. Mondjuk amíg edző nincs addig semmi sincs.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagynak nincs identitása, nem a játékosok képességeire épít, hanem a játékost erőlteti bele az ő elképzelésébe. Csak éppen túlokosokodó, rossz, kiismerhető playcaller. Ez már nem fog megváltozni. Neki kellett volna egy jó playcaller OC. A saját makacsságába és egojába, hogy ő okosabb mint mindenki más fog belebukni. Meg is érdemli. Januárban ki kellett volna rúgni.
Ha a Twitter magyar fordításán túl nézünk, akkor csak a következő adat Dalton alatt.
Under center: 3 passz (3 play action) - 11 futás
Shotgun: 35 passz - 11 futás

Ami a védelmet illeti volt egy félelmem, hogy ha egy egység 2 éve lefelé megy akkor az nem fog megváltozni. Ez lesz jobb, lesznek még jó meccseik, de inkább csak villanások és nem konstans jó teljesítmény. Ahogy én januárban is mondtam egy retoolba bele kellett volna állni, s akkor 2022-23ra lehetett volna megint teljes gázzal menni. Most már a 23 is neccesebb lesz.

Aki egyébként ezutan a meccs után azt mondja, hogy Fuller ha lett volna, attól megkérdeném, hogy miért? Jaylon és Vildor felé labda sem ment (ettől még lehetnek szarok majd), aki itt terített betli volt az Jackson, Gipson és Christian. Vildor nem nickel corner mielőtt bárki odarakná. Ez a 3 ember katasztrófa volt. Ez nem Jaylon, nem Vildor és ha Fuller itt lenne akkor nem Fuller.

Rettentő sok túlertekelt, túlfizetett ember van ebben a keretben, de Jackson mindenki felett áll. Az ő karrierje azzal, hogy megfizették véget ért.

A kevés pozitívum egyike Borom volt. Visszanéztem az összes játékát teljesen rendben volt. Látom benne a bal oldali tacklet, kár hogy megsérült. Mustipher viszont rossz, pár héten belül Bars be fog állni helyette.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Van valakinek infója, hogy Peters és Borom mennyit hagy ki, mennyire súlyos a sérülésük?
Proki_
Egyenlőre még semmit nem láttam erről…

több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Van valakinek infója, hogy Peters és Borom mennyit hagy ki, mennyire súlyos a sérülésük?
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Néha amúgy szeretnék belelátni Nagy fejébe.

Srácok kéne sebesség, lassúak vagyunk. Igazoljuk le az összes elkapót aki 4.20 körül fut. Ott volt nekem KC-ben az a villámgyors Hill gyerek hát milyen explosive gameket csináltunk már.

Ok semmi baj coach Nagy mondja a mi derék Ryanünk, itt vannak a játékaid. Nem iratom alá a liga egyik legjobb elkapóját, de adok neked 5 elkapót aki 4.20 körül fut.

Fasza gondolja magában a mi derék Nagyunk. Most majd aztán úgy megnyújtjuk a pályát mint a rétes tésztát. Csak úgy mennek majd a 30-40 yardos play action bombák...

És akkor nézzük hogyan is használta ki ezt Mr. offense guru Nagy.

Szóval az egész első fordulóban Dalton volt az egyetlen aki nem hajtott végre 1 dobást sem ami többet haladt a levegőben mint 10 yard és el is kapták. Ami poén az az hogy összesen kétszer próbálkozott meg egyáltalán ilyen dobással.


Viszont a LOS mögé
volt 7 dobása, ami ugyancsak rekord az első fordulóban.

 twitter.com/nextgenstats/status/1437260330229325826?s=21

Coach Nagy figyelj má van a roosteren a Justin Fields nevezetű QB gyerek. Az az egyik erőssége hogy rohadt pontosan dobál mély bombákat. Nagyon tehetséges, atletikus... Na de srácok már bele turháztam a kezembe és bele csaptam Daltonéba hogy ő kezd! Hát szoktam én hazudni?

Na de akkor most hogy használom ki azt a sok gyors WR-t? Ah kit érdekel a futás legalább pöpec. Monty 6 y/c átlaggal nyargal. Túl könnyű valami nem stimmel, csapdát érzek én itt. Heuréka !!! Megvan jöjjenek a screenek! Hát hogy nem próbáltam én ezt eddig pedig olyan jól szoktak menni ezek a játékok. Byrd fiam hány font is vagy? 170 uram! Ah perfect! Blokkold má meg a Ramsey gyereket csak egy 30 assal nehezebb mint te, csupán egy fejjel magasabb, a liga egyik leg atletikusabb védője mi baj lehet?

 twitter.com/tommyk_nfldraft/status/1437885390606721028?s=21

A csudába hát ez nem jött össze és már megint 4& hosszú van. Mondjuk ilyen távból Santos egész pöpec már, de 10 pont hátrányba vagyunk mutassuk már meg hogy van tökünk nekimegyünk! 4x is nekimegyünk mert hát a liga egyik legjobb védelme ellen gyakran bejönnek a hosszú 4. downok.

Ah O’Donnell te itt vagy? Azt hittem Covid listán vagy! Végül is tök mindegy hogy a saját 5 yardosukról jönnek vagy a 40 esről amit ennek a secondarynek dobnak az úgyis TD!
Sebaj fiúk nekem tetszett amit láttam a pályán kicsit meg toljuk az edzést legközelebb jó lesz.


Gondolkodok egy hasonló dialógon Dessai és Eddie baszok szerelni mert sok pénzt kaptam Jackson között is majd ha kicsit több időm van lehet azt is papírra vetem...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Vajon tud még fejlődni ez az edzői stáb vagy már elértük a felső limitet? Nekem egyre inkább az a véleményem, hogy a legjobbakat kellene idehozni. Ráadásul sokkal olcsóbb megoldás lenne, mint 40 milliós QB-t vagy 20 milliós elkapókat hozni. Jöhetne mondjuk Sean Payton és Fangio tök mindegy milyen rangban, de kiemelt HC fizetéssel.
mortirolo
Fangio örüljön, ha nem rúgják ki Denverből év végén.
Amadeus
Nem lehetne azonnal? 😊 Kérjük vissza, mint DC. Megkapja a HC fizetést és rendben vagyunk.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Vajon tud még fejlődni ez az edzői stáb vagy már elértük a felső limitet? Nekem egyre inkább az a véleményem, hogy a legjobbakat kellene idehozni. Ráadásul sokkal olcsóbb megoldás lenne, mint 40 milliós QB-t vagy 20 milliós elkapókat hozni. Jöhetne mondjuk Sean Payton és Fangio tök mindegy milyen rangban, de kiemelt HC fizetéssel.
mortirolo
Fangio örüljön, ha nem rúgják ki Denverből év végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Vajon tud még fejlődni ez az edzői stáb vagy már elértük a felső limitet? Nekem egyre inkább az a véleményem, hogy a legjobbakat kellene idehozni. Ráadásul sokkal olcsóbb megoldás lenne, mint 40 milliós QB-t vagy 20 milliós elkapókat hozni. Jöhetne mondjuk Sean Payton és Fangio tök mindegy milyen rangban, de kiemelt HC fizetéssel.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érdekes a 14 pont ellenére az O nem nézett ki annyira rosszul szerintem. Legalábbis nem folyamatosan 3&outok voltak hanem tudtunk valamit haladni. Aztán a döntő pillanatokban sorra hibáztunk.

Az első percben TD lehetett volna erre jön a RZ int. Aztán kapásból benyeltünk egy 68 yardos TD-t. Voltak játékok amik jól mentek, a futás egész pofás volt egy darabig. Aztán jött Nagy akinek bele kellett buzerálnia és jöttek a negatív yardos playek. Az persze megint rohadt szerencsés hogy a kezdő és a csere LT is kidől kb 10 perc leforgása alatt.

Az is vicc hogy Dalton 1x dobott 15 yardon túlra…

A fekete leves viszont a D. Az egész egy kalap fosadék volt. Fullert elengedni hatalmas hiba volt. Ez az egység a Mel Tucker éra legrosszabb napjait idézte. Kerestem Eddie Jacksont, de csak egy feketének öltözött 4 es számot viselő gyenge Chris Conte klónt véltem felfedezni. Kerestem Khalil Macket is, de lehet elcseréltük a Raidershez a nyári érdeklődés során, mert az 52-es egy feketére festett Shea McClellinre hajazott.

A secondary valami tragikomédia volt. Stafford 40-50 yardos passzokat dobott tök üresen álló elkapóknak, akiknek kb a 10 yardos körzetében egy lélek nem volt. Persze előfordul a meccseken egyszer hogy a védelem dúrván elváltja magát. Szóval meccsenként előfordul egy ilyen vagy nagy ritkán 2 , de 6x égtek meg 20+ yardra az kritikán aluli. Aztán a miss tacklek ismét hatalmas problémát okoztak, és ez a gond már az előszezon meccseken is megjelent. A srácokkal 24/7 ben gyakoroltatnám hogy mégis hogy kell szerelni…

Dessait oktatták egész meccsen és rohadtul össze kéne kapnia a srácokat meg magát is mert ez ócska tré produktum volt. Fangio a mestere volt annak hogy rejtse el a coveraget. Dessai olyan jó diákja volt hogy ő már teljesen el is tudja tűntetni 😊 Ilyen szar Bears védelmet tényleg Mel Tucker alatt láttam utoljára.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Minden a megbeszéltek szerint történt.
QB room: Dalton fiam te most rekordot fogsz dönteni. Amilyen gyorsan csak lehet, szabadulsz a labdától, mert a fal úgysem tud megvédeni, ha mégis akkor majd lesérül benne mindenki. Tízmillió érvünk van arra, hogy még egy 4és15-öt is rád bízzunk. Fields fiam veled talán tudnánk nyerni, de most te futó leszel, mert Montgomery nagyon gyenge.
Secondary: Területet védesz, ha mögötted van a támadó 10 m-rel, akkor is.
Special team: Elkapod a labdát fiam, aztán fuss vele előre! Oldalra viszont tilos! Rúgó edzés: Santos téged azért hoztunk ide, mert jól rúgsz nyitott pályán, hidegben. Most nem engedünk rúgni, mert itt tető van és meleg.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Írok hosszabban majd, de lényegében elmondhatjuk, hogy a szükséges rebuild egy évet késik, de legalább pénz sem lesz. Lényegében ezt januárban is tudtuk már.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem csökkentek jelentősen a győzelmi esélyeink.

Nem tudom eldönteni, hogy csontsima veresége vagy szorosabb vereségre számítsak.
tüsi91
Végül is, az ellenfél irányítóját jól ismerjük, nem? 😊
Egyébként legutóbb ellenünk 27/42 402 yard, 3TD 1 INT volt a lőlapján. Szerintetek lesz-e ennyi hajnalban?
Ha igen, akkor szomorú lennék.....
csi77
20/26 321yard 3td 0int

Ez még megalázóbb ha onnan nézed hogy meg sem erőltette magát, 26 passzkísérlet az semmi a mai nflben.
davemayer
Konkrétan az első negyedben elvesztettük a meccset. Ehhez nem kis edzői kvalitás kell......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem csökkentek jelentősen a győzelmi esélyeink.

Nem tudom eldönteni, hogy csontsima veresége vagy szorosabb vereségre számítsak.
tüsi91
Végül is, az ellenfél irányítóját jól ismerjük, nem? 😊
Egyébként legutóbb ellenünk 27/42 402 yard, 3TD 1 INT volt a lőlapján. Szerintetek lesz-e ennyi hajnalban?
Ha igen, akkor szomorú lennék.....
csi77
20/26 321yard 3td 0int

Ez még megalázóbb ha onnan nézed hogy meg sem erőltette magát, 26 passzkísérlet az semmi a mai nflben.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Jobb O mint vártam, rosszabb D mint vártam. Sajnos az látszik hogy azt a tudást, azt a systemet amit Fangio tudott nem tudjuk újra hozni, kb ugyanaz a langyos szar van mint tavaly.

Dalton kellemes meglepetés, a szar kezdés után jól hozta a game manager szerepet, hàla a jó futójátéknak is.

Ha hozzuk ezt játszhatunk egy jó meccset a cinci ellen, ha az O visszaesik akkor bukó lesz az is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Alakuljon bárhogy is a mai meccs, nem leszünk lépéshátrányban a csoporton belül. 😊
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Időközben Charles Leno, aki mint tudjuk egy átlagos NFL bal tackle már hidegre is tette az irányítójat.

Én szerintem a 27-13 vagy valami ilyesmi lesz. A lényeg hogy valami sima meccs lesz.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem csökkentek jelentősen a győzelmi esélyeink.

Nem tudom eldönteni, hogy csontsima veresége vagy szorosabb vereségre számítsak.
tüsi91
Végül is, az ellenfél irányítóját jól ismerjük, nem? 😊
Egyébként legutóbb ellenünk 27/42 402 yard, 3TD 1 INT volt a lőlapján. Szerintetek lesz-e ennyi hajnalban?
Ha igen, akkor szomorú lennék.....
csi77
Szomorú lennél? Nálam ez kb a legkevesebb amire számítok.

Azt várom hogy végig lefeküdve, esélyt sem adva semmire, a nyilvánvaló inkompetencia ellenére sem cserélve a QB poszton egy megalázó vereségbe hajszolja bele a csapatot négi.

Számszerűsítve 42-10 vagy valami hasonló, minimum 17 pontos vereség, de nálam benne van egy 30-40 pontos is. Tavaly pont egy ilyen megalázó, tükörsima vereseget szenvedtünk el a ramstől, mi változott azóta hogy mást várhatnánk? Daltonnal még gázabb lesz, ezzel az O-line-nal meg azt a keveset sem lesz esélye megmutatni ami talán benne van. Egy nála gyengébb és ráadásul pocket qbt favorizálni Fields helyett számomra érthetetlen.

Tényleg nem kívanom szerencsétlen Daltonnak hogy komolyabban megsérüljön de szvsz komoly teljesítmény lesz tőle ha ezt megússza.
davemayer
Ettől még szomorú lennék....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem csökkentek jelentősen a győzelmi esélyeink.

Nem tudom eldönteni, hogy csontsima veresége vagy szorosabb vereségre számítsak.
tüsi91
Végül is, az ellenfél irányítóját jól ismerjük, nem? 😊
Egyébként legutóbb ellenünk 27/42 402 yard, 3TD 1 INT volt a lőlapján. Szerintetek lesz-e ennyi hajnalban?
Ha igen, akkor szomorú lennék.....
csi77
Szomorú lennél? Nálam ez kb a legkevesebb amire számítok.

Azt várom hogy végig lefeküdve, esélyt sem adva semmire, a nyilvánvaló inkompetencia ellenére sem cserélve a QB poszton egy megalázó vereségbe hajszolja bele a csapatot négi.

Számszerűsítve 42-10 vagy valami hasonló, minimum 17 pontos vereség, de nálam benne van egy 30-40 pontos is. Tavaly pont egy ilyen megalázó, tükörsima vereseget szenvedtünk el a ramstől, mi változott azóta hogy mást várhatnánk? Daltonnal még gázabb lesz, ezzel az O-line-nal meg azt a keveset sem lesz esélye megmutatni ami talán benne van. Egy nála gyengébb és ráadásul pocket qbt favorizálni Fields helyett számomra érthetetlen.

Tényleg nem kívanom szerencsétlen Daltonnak hogy komolyabban megsérüljön de szvsz komoly teljesítmény lesz tőle ha ezt megússza.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Nem csökkentek jelentősen a győzelmi esélyeink.

Nem tudom eldönteni, hogy csontsima veresége vagy szorosabb vereségre számítsak.
tüsi91
Végül is, az ellenfél irányítóját jól ismerjük, nem? 😊
Egyébként legutóbb ellenünk 27/42 402 yard, 3TD 1 INT volt a lőlapján. Szerintetek lesz-e ennyi hajnalban?
Ha igen, akkor szomorú lennék.....
csi77
Csak azert nem, mert masodik felidoben mar csak futni fognak. Bears OL vs Rams DL parharcot nem sokszor fogjuk megnyerni.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem csökkentek jelentősen a győzelmi esélyeink.

Nem tudom eldönteni, hogy csontsima veresége vagy szorosabb vereségre számítsak.
tüsi91
Végül is, az ellenfél irányítóját jól ismerjük, nem? 😊
Egyébként legutóbb ellenünk 27/42 402 yard, 3TD 1 INT volt a lőlapján. Szerintetek lesz-e ennyi hajnalban?
Ha igen, akkor szomorú lennék.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem csökkentek jelentősen a győzelmi esélyeink.

Nem tudom eldönteni, hogy csontsima veresége vagy szorosabb vereségre számítsak.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fasza Goldman nem lesz vasárnap…
Tomcsik
Pár napja ezt már tudjuk
davemayer
Várható volt, de most vált biztossá

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Fasza Goldman nem lesz vasárnap…
Tomcsik
Pár napja ezt már tudjuk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fasza Goldman nem lesz vasárnap…