Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát azt láttuk hogy a CB-k nem voltak a helyzet magaslatán az eddigi meccseken. Szépen ki is basztak mindenkit…Konkrétan 4 CB maradt a roosteren. Kivágták Burnst, Trufantot, Robersont, Thomas Grahamet és Christiant is. Értem én hogy Pace szeret kukázni, de ezt nem tudom hogy fogja megoldani… Ráadásul Vildor és Shalley is nyugodtan repülhettek volna mert kalap szar mindkettő…Milyen okos volt kibaszni Fullert…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ridley cut, várható volt.
Proki_
Graham, Newsome, Snowden is.
Előbbi lép meg.
Remélem nem viszik el őket waiveren.

Teven Jenkins holnap lesz IR, azaz visszatérhet majd a szezonban viszont be kell rakni 53ba. Nem tudom miért nem Scales Long snappert waivelik. Úgyse viszi el senki. Aztán holnap Jenkins IR, ő meg visszaigazol. De lenne egy hely annak akit félteni kell.

Trufant cut. Lehet ha a családi élete rendbe jön majd visszaigazol.

Az Iyiegbuniwe, Woods, Caleb Johnson, Crawford, Holtz, Roberson, London 7-esbőp, ha Cohen PUP, akkor valaki roster. Melyiket vitte volna el bárki is waiverről? Remélem nem ezért bukunk el egy Grahamet vagy egy Snowdent, akik hosszú távú projektek de van bennük fantázia.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Ridley cut, várható volt.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ben DiNuccit kirakta a Cowboys.
Nem lepne meg ha itt kötne ki, tavaly nagyon környezetük, mint UDFA, de a Cowboys elvitte 7. kör végén. Főleg ez akkor lenne esélyes, ha Foles menne valahova.

Pace jó kukázó, idén is találhatna használható játékosokat lásd Mario Edwards, Kevin Pierre-Louis stb.
tüsi91
Főleg C , OT, CB kéne. Oda igazán kukázhatna legalább ilyen szintű playákat. Ja más helyen nem puncik az edzők. A Pats kitette Newtont. Jó hogy eddig nem cseréltük el Folest mert mi cukik vagyunk vele… Most még nehezebb lesz…
Tomcsik
Newton nem csere QB stílus. Ő vagy kezd vagy nem lesz sehol QB, max elmegy olyan helyre ahol reális esélye lehet, mint pl Broncos vagy Redskins.
Szerintem így a Pats még akár érdekes is lehet, ha nem Hoyerban gondolkodnak, mint backup.
tüsi91
Bears–Pats vonatkozásban nem tudnék amúgy ideálisabbat elképzelni Daltonnál, de nem hiszem, hogy lenne bármilyen trade csereirányítóért

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ben DiNuccit kirakta a Cowboys.
Nem lepne meg ha itt kötne ki, tavaly nagyon környezetük, mint UDFA, de a Cowboys elvitte 7. kör végén. Főleg ez akkor lenne esélyes, ha Foles menne valahova.

Pace jó kukázó, idén is találhatna használható játékosokat lásd Mario Edwards, Kevin Pierre-Louis stb.
tüsi91
Főleg C , OT, CB kéne. Oda igazán kukázhatna legalább ilyen szintű playákat. Ja más helyen nem puncik az edzők. A Pats kitette Newtont. Jó hogy eddig nem cseréltük el Folest mert mi cukik vagyunk vele… Most még nehezebb lesz…
Tomcsik
Newton nem csere QB stílus. Ő vagy kezd vagy nem lesz sehol QB, max elmegy olyan helyre ahol reális esélye lehet, mint pl Broncos vagy Redskins.
Szerintem így a Pats még akár érdekes is lehet, ha nem Hoyerban gondolkodnak, mint backup.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ben DiNuccit kirakta a Cowboys.
Nem lepne meg ha itt kötne ki, tavaly nagyon környezetük, mint UDFA, de a Cowboys elvitte 7. kör végén. Főleg ez akkor lenne esélyes, ha Foles menne valahova.

Pace jó kukázó, idén is találhatna használható játékosokat lásd Mario Edwards, Kevin Pierre-Louis stb.
tüsi91
Főleg C , OT, CB kéne. Oda igazán kukázhatna legalább ilyen szintű playákat. Ja más helyen nem puncik az edzők. A Pats kitette Newtont. Jó hogy eddig nem cseréltük el Folest mert mi cukik vagyunk vele… Most még nehezebb lesz…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ben DiNuccit kirakta a Cowboys.
Nem lepne meg ha itt kötne ki, tavaly nagyon környezetük, mint UDFA, de a Cowboys elvitte 7. kör végén. Főleg ez akkor lenne esélyes, ha Foles menne valahova.

Pace jó kukázó, idén is találhatna használható játékosokat lásd Mario Edwards, Kevin Pierre-Louis stb.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A kezdő OL pont úgy nézett ki, mint amely kompletten kihagyta a training campet. S tulajdonképpen a kezdő OL-ból 3-an kihagyták a training campet.

Nem tudom Foles szerződésében van-e "no trade" szerződés pont. Ha van akkor értem, hogy ha jön trade ajánlat, akkor van szava. Ha nincs akkor le kell szarni mit akar.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy kicsit a tegnapiról. A “kezdő” O line egy kalap szar.

Csak úgy hozták a yardokat az egyetlen szépség hiba hogy hátrafelé. Az nem igazán segíti elő Fields fejlődését hogy első és második kísérletre hátra megyünk 20 yardot, aztán szerencsétlen nem tudja megoldani a 3. soros elkapókkal és bandukolhat is le a pályáról.

Az első félidőben 4x annyit volt a labda a Titansnél mint nálunk. Fieldsnek volt kb 6 perce “fejlődni”. A TD-nél varázsolt egyet.

Aztán persze Foles megkapta a 2. félidőt. Az ő fejlődése rendkívül fontos a Bears jövője szempontjából. Mondjuk jól játszott hátha eladta magát valahova ahol kell egy backup QB.

Védelmi oldalon a CB2 és NCB nagyon trágya. Hatalmas baromság volt Fullert elengedni. Vildor emberezésben még so-so de zónázásban nagyon el van veszve. Az ellenfél rá fog mászni minden meccsen.

Shalley rohadt gyenge és igazából senki más sem győzött meg. Remélhetőleg Roquan segít majd ezen egy kicsit mivel ő nagyon jó coverben és főleg a pálya közepén sokmindent lefed illetve ha a kezdő DL van bent akkor talán lesz annyi nyomás hogy az segítsen a CB-nek.

Említsünk azért meg pár jó dolgot is. Gipson ígéretesen néz ki. Attaouchuval és vele elég jó kis edge rotáció lehet. Horstead 3 TD csinált az egyik egy gyönyörű egykezes elkapás után egy hosszú TD. Ezzel nagy lépést tett a rooster spot elérésére mint TE4.

Fields pedig nagyon jó. Már most látszik hogy meg van benne az az improvizációs képesség hogy akkor is ki hozzon valamit a játékból amikor Nagy támadó guru behív valami szart…

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért az szép, hogy Minshew egy 5-6. körös picket ér és két évig a tiéd lehet 1,8 millió-ért, nekünk meg itt van két "hasonló" 8 és 10 millióért...
mortirolo
A hagyján, de kevesebbért tette mindezt az Eagles mint amit mi adtunk Folesért 😊 Pace egyik legelbaszotabb tradeje volt ez a Foles üzlet …
Tomcsik
Mintha Minshew olyan király lenne...
2 szart hasonlítassz össze.
davemayer
Minshew egy fiatal QB aki egy erős back up minimum. Rookie dealen van nem pedig 8 milliós szaron amitől nem tudsz megszabadulni. Jelenleg 18 milliót fizet a Bears a 2 és 3. számú QB-nak ami kissé luxus. (Ja persze Dalton a kezdő ppfff…)Szerintem nincs még egy csapat aki ennyit költene QB-rá és ugye a 4. körről nem is beszélve. Foles nélkül nem kellett volna elküldeni Fullert, de legalábbis beleférneegy valamire való OT akit nem a nyugdíjból hívnak vissza pecázás közbe.Tudom te oda vagy Folesért de az a trade Pace egyik legszarabb húzása volt…

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azért az szép, hogy Minshew egy 5-6. körös picket ér és két évig a tiéd lehet 1,8 millió-ért, nekünk meg itt van két "hasonló" 8 és 10 millióért...
mortirolo
A hagyján, de kevesebbért tette mindezt az Eagles mint amit mi adtunk Folesért 😊 Pace egyik legelbaszotabb tradeje volt ez a Foles üzlet …
Tomcsik
Mintha Minshew olyan király lenne...
2 szart hasonlítassz össze.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért az szép, hogy Minshew egy 5-6. körös picket ér és két évig a tiéd lehet 1,8 millió-ért, nekünk meg itt van két "hasonló" 8 és 10 millióért...
mortirolo
A hagyján, de kevesebbért tette mindezt az Eagles mint amit mi adtunk Folesért 😊 Pace egyik legelbaszotabb tradeje volt ez a Foles üzlet …

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Azért az szép, hogy Minshew egy 5-6. körös picket ér és két évig a tiéd lehet 1,8 millió-ért, nekünk meg itt van két "hasonló" 8 és 10 millióért...
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Fields lesz a kezdő a 3. előszezon meccsen.
Proki_
Mert Dalton pihen a szezonnyitóra.
alatriste
Reálisan nézve 4. hét Lions otthon.
Addig a mérleg 1-2. Mind Dalton, mind Fields esetén a Rams és a Browns idegenben nem tűnik reálisnak.
tüsi91
Ha hozza a bengals elleni hazait akkor még nem fogják lecserélni Daltont. Az én tippem az hogy 2-5nél a full kilátástalan játék miatt megpróbaljak Fieldset a hazai Frisco ellenin. Ez a legkorábbi időpont, illetve ha elbukja az első 3at akkor tényleg a lions ellen jön már Fields. A legkésőbbi reális időpont a bye week, de addigra már mind1 lesz mert kb 3-6 lesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fields lesz a kezdő a 3. előszezon meccsen.
Proki_
Mert Dalton pihen a szezonnyitóra.
alatriste
Reálisan nézve 4. hét Lions otthon.
Addig a mérleg 1-2. Mind Dalton, mind Fields esetén a Rams és a Browns idegenben nem tűnik reálisnak.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fields lesz a kezdő a 3. előszezon meccsen.
Proki_
Mert Dalton pihen a szezonnyitóra.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Fields lesz a kezdő a 3. előszezon meccsen.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyet mondok, de beérett Nagy munkája és hosszú várakozás után végre Trubisky MVP szinten teljesített a Soldier Field-en. Ezzel természetesen Pace 2017-es drafja is teljesen más megvilágításba került, ideje elnézést kérniük a kétkedőknek.

Vegyes a kép, de egyelőre összességében rosszabb, mint amit vártam.
Ezeken a meccseken, ha valami, akkor az első félidő számít igazán, ami támadó oldalon pont olyan volt, mint az egész tavalyi év. 0 elképzelés, 0 pont, majdnem 0 first down. Nagy még mindig Nagy... Dalton nem lenne annyira rossz, mint Foles, de ezzel az edzővel Ők borzalmasan festenek. Nagynak egyetlen esélye van és az Fields. Korszakos QB lehetne. Nálunk meg pláne. Könyörgöm ne tegyük tönkre a srácot! A special team botrányos volt. A védelem ad egy kis reményt. Jó látni, hogy vadásszák a labdát és rajzanak, mint Fangio idejében, viszont ha majd Rodgers jön szembe, akkor lehet, hogy még hiányozni fog Fuller. Az egyetlen, ami tökéletes volt az Santos és a O'Donnell, viszont utóbbit sajnos túl sokszor láttuk.
mortirolo
Ezután a meccs után is fenntartom azt, amit a Miami elleni "parádé" után írtam. Talán csak annyit változtatnék, hogy már nem vegyes a kép, hanem egységesen szar, kivéve O'Donnell-t. Az extra pont meg nem biztos, hogy Santos hibája volt, de azon a ponton már szétvetett az ideg, így nem emlékszem mi történt pontosan. Ja a védelmet sem láttam a pályán, legalábbis a Bears-ét nem az biztos.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a mai egy minősíthetetlen szar volt. Értem én hogy pre season meccs meg minden, de na.

Az hogy az O egy kalap szar főleg sok kezdő nélkül azon nem lepődök meg, na de hogy a D- t Trubisky darabokra szedi az már inkább gáz.

Mellesleg a Bills edzői stábja megmutatta Nagynak hogy kell használni Trubiskyt. Nem lett semmivel sem jobb irányító. Egész végig one read passzok amik nem voltak 10 yardnál hosszabbak. Ennyi miss tacklet egy évben nem látni mint amik ezek összehoztak ma. Jhonson még ok CB-e, de Vildor egy kalap szart nem ért. Bár hoztunk ILB depthet csak hát ők se érnek szart se. Ennyi pontot kapni rengeteg. Az hogy Dalton miért volt fenn 2-3 stringes playákkal azt csak a jó isten tudja, de legalább értékes snapeket vett el Fieldstől. Mondjuk Nagy egy akkora fasz hogy olyat ritkán hord a hátán a föld, beküldi a jővő QB reménységétvalami 3. soros O fallal hogy jól agyonverjék. Isteni szerencse hogy annál a sacknél nem lett komolyabb baja. Fields amúgy bem játszott szarul, csak hát amikor Rodney Adams a legmegbízhatóbb WR a pályán akkor nincs egyszerű dolgod. 2 hèt ès kezdődik a szezon és sehol nem tartunk …

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sok dolgot nem értek, de azt végképp nem, hogy a második soros támadósorral miért volt fenn Dalton egy teljes félidőt. A faszi a következőknek dobál az edzésen: Robinson, Mooney, Kmet, Goodwin, Byrd, Graham, Montgomery. Szerintem összeadva nem volt 10 snapjük. Cserébe játszott azokkal, akikkel Fields tolja edzésen jobbára.

Ettől függetlenül terített betli volt a mai. Nem kell sokat készülni egy preseason meccsre, de ez minden oldalról minősíthetetlen volt.
tüsi91
Egyetértek, de sajnos nekem komolyabb következtetéseim is vannak ebből. Például az hogy ez a Dalton-történet jó eséllyel nem fog működni. Nekem caak az a kérdés hogy a terített betli-szerű Rams meccs után egyből le merik-e cserélni vagy várnak még pár meccset hogy totál elússzon a szezon.
davemayer
Marmint, mikent ertsem hogy elusszik a szezon? Mire szamitotok, ez a szezon hova futhat ki? Tenyleg erdekel, nem vagyok maci fan. (Inkabb Fields a kedvencem a draft classbol messze. Szal nalam mas a fontos, az lehet.)
ulpianus
Ez a szezon ha pozitiv lesz az már komoly eredmény szvsz. Hihetetlen erős a sorsolás, ezért én azt mondom hogy Daltonnal ez kb 5-12, Fields-cel a kezdőben az elejétől viszont 9-8. Én azt látom hogy ez az offense Daltonnal kb ugyanazt fogja hozni mint a végén Foles-szal vagy Trubival, semmivel sem többet.
Fields játékában legalább benne van a lehetőség hogy húzzon valami olyat amit a védelmek nem tudnak levédekezni, Daltonnal ezt nagyon nem látom jönni.

Ami a problémám hogy nagyon arra álltak rá szvsz hogy ez egy átmeneti év lesz ami 2 okból nem tetszik: 1. Fields jásszon 2. Még mindig nem láttuk hogy Nagy tud-e jó QB-val alkotni vagy sem, ha másnak nem erre jó lenne ez az év Fields-cel

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Amikor valami rossz dolog jutna az eszetekbe a mai meccsetek után, gondoljátok csak arra, hogy 6 pontot szereztünk otthon a Denver ellen és 33-at kaptunk. 🙂

Olyan teljesítménnyel, amelyet innen a fórumról egy random brigád is összehozott volna. 😃
PatrickSKOL
kendall hilton says hi 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Amikor valami rossz dolog jutna az eszetekbe a mai meccsetek után, gondoljátok csak arra, hogy 6 pontot szereztünk otthon a Denver ellen és 33-at kaptunk. 🙂

Olyan teljesítménnyel, amelyet innen a fórumról egy random brigád is összehozott volna. 😃
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sok dolgot nem értek, de azt végképp nem, hogy a második soros támadósorral miért volt fenn Dalton egy teljes félidőt. A faszi a következőknek dobál az edzésen: Robinson, Mooney, Kmet, Goodwin, Byrd, Graham, Montgomery. Szerintem összeadva nem volt 10 snapjük. Cserébe játszott azokkal, akikkel Fields tolja edzésen jobbára.

Ettől függetlenül terített betli volt a mai. Nem kell sokat készülni egy preseason meccsre, de ez minden oldalról minősíthetetlen volt.
tüsi91
Egyetértek, de sajnos nekem komolyabb következtetéseim is vannak ebből. Például az hogy ez a Dalton-történet jó eséllyel nem fog működni. Nekem caak az a kérdés hogy a terített betli-szerű Rams meccs után egyből le merik-e cserélni vagy várnak még pár meccset hogy totál elússzon a szezon.
davemayer
Marmint, mikent ertsem hogy elusszik a szezon? Mire szamitotok, ez a szezon hova futhat ki? Tenyleg erdekel, nem vagyok maci fan. (Inkabb Fields a kedvencem a draft classbol messze. Szal nalam mas a fontos, az lehet.)


Állat vagyok, ami enni kér...