NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Sok alvást mindenkinek Tomcsik. 😉

Grat a gyerkőchöz. 😊
több mint 4 éve
Itlosz Chicago Bears 7
Köszönjük Tomcsik és persze gratulálok a kis bocshoz.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Ahogy ígértem írtam pár sort az ígéretes UDFA igazolásokról, csak közben megszületett a kisfiam szóval gyarapodott a Bears fanok száma 😊 Az iromány a böfik és pelenka cserék szünetében született 😊

Na de csapjunk is bele!

Emanuel Hall WR Missouri

 mobile.twitter.com/emanuelhall/status/907798780178829312/photo/1

Lehet hogy érdekes hogy egy WR felkerült erre a listára, de engem sokkolt hogy Hallt nem draftolta senki. Emberünk a legtöbb helyen 3-4. körös prospect volt és simán van benne olyan potenciál hogy megcsíphet egy helyet. Remek méretei vannak és emellé egy igazi speedster. 6,2 magas 201lbs és 4.39 et repesztett 40 yardon. Nem a legjobb route futó, és a méretei ellenére nem játszik olyan fizikálisan viszont egy igazi mélységi célpont akiben mindig benne van a nagy játék. Ha a sebességből adódó szeparációt nézzük ő volt az egyik legjobb WR ebben a classban. Atlétikailag remek. Távol ugrásban 11.9 ér ugrott ami a legjobb egy WR-től és minden pozíciót figyelembe véve a 2. legjobb a combine történetében. A szezon nagy részében ágyék problémákkal küzdött majd hirtelen elhunyt az édesapja ennek ellenére 828 yard/6TD hozott össze. Furcsa hogy pont velünk akart szerződni mivel a WR corp talán az egyik legmélyebb a rosteren, de ha ST-ben jó lesz akkor kiütheti a nemrég igazolt Marvin Hallt. Nem is értem hogy lett UDFA, állítólag a csapatok nem szerették az orvosi papírjait és a hozzáállását...
Itt egy jó kis elemzés róla

 mobile.twitter.com/jacobinfante24/status/1122525233351667720



Dax Raymond TE Utah State

 mobile.twitter.com/usufootball/status/1122293704406908928

Burton ok, de a Shaheen project eddig nem alakul jól, mellettük van Braunecker és ezzel kifújt adolog így Raymondnak jó esélye van megcsípni egy helyet. Jó méretei vannak 6-5 magas és 255 font. A kezdő sebessége elég remek és a lassabb ILB-k ellen jó matc up. Emelett agresszív blokkoló a futásoknál, sípszóig játszik, bár a technikáján lesz még mit csiszolni. ST-ben hasznos gunner lehet. Az UDFA igazolások közül neki adtuk a legtöbb pénzt.



Alex Bars OL Notre Dame

 mobile.twitter.com/mattfreemanISD/status/1082027770002227200/photo/1

Nem vettünk zsákba macskát mivel Hiestand volt a pozíciós edzője az egyetemen. Egy sokoldalú játékos aki több helyen is játszott az Irish falában. Remek méretű 6-6 magas és 312 font. Igazán fizikális és atletikus. Futásoknál remekül ér fel a második szintre ahol az LB-knek nem sok sansza van. Futás blokkban remek főleg a húzásoknál és pass protban is jó teljesítményt nyújt. A technikája kifinomult, kiválló az első “ütése”, igyekszik mindig a védők előtt maradni. Mint álltalában a Notre Dame falembereknél Barsban is megvan a “piszkos” kemény játék. Szereti ha úgymond támadhat és földre viheti a védőket. A lenti Youtube videón is látható hogy s védők szinte mindig a földön végzik Bars ellen. Gyengesége talán hogy a lábát néha túl egyenesen tartja és ezért ki lehet borítani az egyensúlyából illetve a laterális mozgásán lehetne még csiszolni. Összességében egy kompakt játékos és néhány szakérő azt tartja hogy akár Long utódja is lehet a közeljövőben. Ez után a jellemzés után azt gondolhatnánk hogy egy 2-3. körös prospectről beszélünk akkor mégis hogy lett UDFA? Nos a dolog szépséghibája hogy a térdében mindkét szalag elszakadt és még most is lábadozik a sérülésből. Ha felépül akkor viszont nagy fogás lehet.



Mathieu Betts Edge Laval University Canada

 mobile.twitter.com/rougeetor/status/1122267061449838592/photo/1

Betts 35.5 sacket szerzett az egyetemen. A Canadai college fociban rengeteg díjat bezsebelt. Háromszor egymás után nyerte meg a Down Lineman of the Year díjat és kétszer segítette bajnoki címhez a csapatát. Meghívást kapott az
East-West Shrine Game-re ahol jó benyomást tett a scoutokra. 6-2 magas és 254 font. Bár lehetne kicsit magasabb egy jó felépítésű atletikus játékos. Meglepően technikás akinek elég jó a pass rush move repertoárja. Bár nem lehetett ott a combineon 4 NFL csapat köztük a Bears is elment Kanadába megnézni a “pro day” edzését ahol szép eredményei voltak. A three cone drill eredménye 6.77 volt ami a legjobb lett volna a combineon és mint tudjuk ez a pass rusherek egyik legfontosabb tesztje. Ha Fitts és Irving nem kapja össze magát Betts elcsíphet egy helyet.



Chuck Harris DE Buffalo

 mobile.twitter.com/UBFootball/status/1041143797550342145/photo/1

Bár azért nem valószínű hogy ő lesz a következő Khalil Mack mégis ígéretes project lehet belőle. 6-4 magas és 255 font. Tipikus OLB méretekkel rendelkezik. 6,5 sack és 2 FFB került a neve mellé a szezon végén amit sérülések miatt nem tudott végig játszani. Futás ellen is jól dolgozik. Remek atlétikai és fizikai adottságai vannak. Pár szaki az egyik legjobb UDFA igazolásnak tarja. Meglátjuk mi sül ki belőle, de van esélye hogy megragadjon.



John Baron K San Diego State

 mobile.twitter.com/SDSUFootball/status/1057995874335285253/photo/1

Kicker és ezzel mindent el is mondtam 😊
Ha nem baj róla nem teszek be highlight videókat. Alakul a K harc a training campre. A nagy számok törvénye alapján csak bejön az egyik.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Elnézést a floodért, többször nem fordul elő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
(A nyelvtani hibakat meg nem is ertem miert kell felhanytorgatni.)
undisputedly
Mondjuk mert elvesz az olvasási élményből?
empty taxi
Ebbe maximállisan igazad van.
De vannak akik nem tudnak írni.
Közéjük tartozok én is.
És hidd el nagyon is resteljük a dolgot ,de előfordulhat ,hogy önhibánkon kívül nem tudunk helyessen írni.Ilyen vagy olyan idokból.Vagy csak simán figyelmetlenek vagyunk,vagy a telefon babrál ki velünk.

(És ha szabad megjegyeznem ennek a hiányosságunknak a felhántorgatása Igen csak kellemetlen tud lenni.Függetlenül attól ,hogy maga a kritika jogosságát nem vitattjuk.És személy szerint kéretik inkább a pozitív mondandót keresni e lentebb található irományba melyet Tomcsik topictárs prezentált nekünk önszorgalomból.😊)

U.i. Off topic vége
Rózsa Sándor (betyár)
Én egyébként azt tartom magamról hogy tudok írni főleg ha oda is figyelek. Végtére is van egy tanári diplomám. Mondjuk azt be kell vallanom hogy a földrajzi nevek helyesírása tárgyból 2 x voltam UV-ni 😀 . Arról ne is beszéljünk hogy közel 8 éve Londonban lakok és kb. annyit írok az anyanyelvemen amit ide szoktam. Na jó hébe-hóba írok FB-n az otthoni ismerősöknek. Amúgy ha arról lett volna szó hogy hemzseg a szerzeményem a hibáktól el is fogadnám a kritikát, de az egész szövegben talán ez az egy hiba volt. A legjobbakkal is előfordul hogy hibáznak. Én is rengetegszer látok hibákat akár itt a fórumon akár más portálokon, még olyanokon is ahol profik írnak. Persze zavaró tud lenni, de ez benne van. Én nem mondom hogy nem fontos a helyesírás, sőt kifejezetten aggasztó hogy a mai tinik már mozaik szavakban beszélnek és nem is érdekli őket hogy mi van nem kell helyesen írni mert a teló majd úgy is kijavítja...Száz szónak is egy a vége fontos dolog ez, de amíg tényleg nem elviselhetetlenül gáz addig senkit nem fogok megkövezni 1-2 hiba vagy elütött szó miatt. Azt hiszem ezt itt le is zárhatjuk hogy ne offoljuk szét a topicot 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
(A nyelvtani hibakat meg nem is ertem miert kell felhanytorgatni.)
undisputedly
Mondjuk mert elvesz az olvasási élményből?
empty taxi
Ebbe maximállisan igazad van.
De vannak akik nem tudnak írni.
Közéjük tartozok én is.
És hidd el nagyon is resteljük a dolgot ,de előfordulhat ,hogy önhibánkon kívül nem tudunk helyessen írni.Ilyen vagy olyan idokból.Vagy csak simán figyelmetlenek vagyunk,vagy a telefon babrál ki velünk.

(És ha szabad megjegyeznem ennek a hiányosságunknak a felhántorgatása Igen csak kellemetlen tud lenni.Függetlenül attól ,hogy maga a kritika jogosságát nem vitatjuk.És személy szerint kéretik inkább a pozitív mondandót keresni e lentebb található irományba melyet Tomcsik topictárs prezentált nekünk önszorgalomból.😊)

U.i. Off topic vége

Kicsit javítva:Jelen esetben az én helyesírási hiányosságom össze se hasonlitható azzal a 1 vagy 2 hibával amit Tomcsik ejtett.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na most már le lehet szállni Tomcsikról.

Jövőre gondolom Ti fogtok időt és energiát szánni a draft elemzésre! Ugye???

Soha nem hallottam a Valdosta State-ről és ekkora szövegnél bőven 5-ös helyesírás (érettségi) is megvan ennyi hibáért. Ennyi.

Köszi Tomcsik az elemzést. 😉
Medve81
Hát az érettségin már nagyon régóta túl vagyok sajnos már a diplomán is 😊 Azért örülök hogy valaki értékelte is a munkát és nem csak csomót keresett a kákán 😀
Tomcsik
Na na nem csak ő értékelte☝
(Nézed meg a lájkok számát 😜)
Különben Danke schön !!!!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Na most már le lehet szállni Tomcsikról.

Jövőre gondolom Ti fogtok időt és energiát szánni a draft elemzésre! Ugye???

Soha nem hallottam a Valdosta State-ről és ekkora szövegnél bőven 5-ös helyesírás (érettségi) is megvan ennyi hibáért. Ennyi.

Köszi Tomcsik az elemzést. 😉
Medve81
Hát az érettségin már nagyon régóta túl vagyok sajnos már a diplomán is 😊 Azért örülök hogy valaki értékelte is a munkát és nem csak csomót keresett a kákán 😀

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
(A nyelvtani hibakat meg nem is ertem miert kell felhanytorgatni.)
undisputedly
Mondjuk mert elvesz az olvasási élményből?
empty taxi
Ohh, ha minden egyes fórumozó hozzászólásait elkezdeném javítgatni, asszem még kedveltebb lennék 😀

A bowl.hu-n a szerkesztők egy része sem tudta leírni helyesen, hogy Super Bowl, az általános helyesírás pedig mindenhol kriminális napjainkban sajnos 😊
Wyatt
főleg nso-n

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
(A nyelvtani hibakat meg nem is ertem miert kell felhanytorgatni.)
undisputedly
Mondjuk mert elvesz az olvasási élményből?
empty taxi
Ohh, ha minden egyes fórumozó hozzászólásait elkezdeném javítgatni, asszem még kedveltebb lennék 😀

A bowl.hu-n a szerkesztők egy része sem tudta leírni helyesen, hogy Super Bowl, az általános helyesírás pedig mindenhol kriminális napjainkban sajnos 😊
Wyatt
Szerintem egy olyan kozossegben, ahol mindenki ideje/energiaja adta lehetosegek szerint ingyen tartalmat general a tobbiek szamara, nem kellene ezt felroni. Az mas, ha valaki minden mondatanak minden szavat a helyesiras szabalyaival homlokegyenest ellentetesen uti le, de szavakon ne lovagoljunk mar 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(A nyelvtani hibakat meg nem is ertem miert kell felhanytorgatni.)
undisputedly
Mondjuk mert elvesz az olvasási élményből?
empty taxi
Ohh, ha minden egyes fórumozó hozzászólásait elkezdeném javítgatni, asszem még kedveltebb lennék 😀

A bowl.hu-n a szerkesztők egy része sem tudta leírni helyesen, hogy Super Bowl, az általános helyesírás pedig mindenhol kriminális napjainkban sajnos 😊

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
(A nyelvtani hibakat meg nem is ertem miert kell felhanytorgatni.)
undisputedly
Mondjuk mert elvesz az olvasási élményből?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jöhetnek az udfa jatekosok es hogy latjatok mi lehet a majdani 53-as keret plus ps.
Janek
Fél szemmel olvasgattam, hogy elég jó udfa class jött össze, ha 1-2 jatekos pancserkodik akar 4-5 udfa is 53ba kerulhet

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Jöhetnek az udfa jatekosok es hogy latjatok mi lehet a majdani 53-as keret plus ps.
Janek
Néha dolgoznom is kell 😀 ha lesz rá időm majd összedobom...

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhetnek az udfa jatekosok es hogy latjatok mi lehet a majdani 53-as keret plus ps.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Nem azt írtam, hogy kell, hanem illik annak, aki szereti a futballt. Túltárgyaltuk.
r.baggio
Ne haragudj, szerintem tudod hogy téged tartalak a fórumon az egyetemi foci legnagyobb szakijának, de ez kicsit sok. Nagyjából 15 éve követem az NFL-t. Sokat olvasom a küldöldi fórumokat, sokat írok is. Londonban minden évben kimegyek legalább egy meccsre. Az egyetemi focit 5 éve követem komolyabban. Azt hiszem mondhatjuk hogy ez az egyik hobbim és szerintem elmondható hogy szeretem a futballt még úgy is hogy a Valdosa State valahogy elkerülte a figyelmem. Szerintem nagyon sok ember van itt a fórumon aki szereti a focit és ugyancsak nem ismerte annyira ezt az egyetemet. Sőt a soccert is imádom most hirtelen mégse tudom felsorolni a harmad osztályú csapatokat még az elit ligákból sem, pedig ki tudja lehet hogy van ott valami csapat ahonnan kiindult valami hatalmas innováció a 20-as években...

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Nem azt írtam, hogy kell, hanem illik annak, aki szereti a futballt. Túltárgyaltuk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Valdosta State-et meg illik ismerni, nem kifejezetten azért, mert ők lettek legutóbb a harmadosztályban a bajnokok, hanem az Air Raid egyik első inkubátora volt a kilencvenes évek elején (Mike Leach + Hal Mumme)
r.baggio
Na, pont ezert nem illik. 90-es evek, plusz harmadosztaly. Ne tegyunk mar ugy, hogy ez a koztudomas resze. Az szuper, hogy van a forumon max 10 ember veled egyutt akik ezzel tisztaban vannak, de csak azert, mert ez a hobbitok. A legtobb forumozo a sajat cspatarol se tud teljesen naprakesz lenni, mert nincs ideje/affinitasa ilyen reszletesseggel megismerni a dolgokat.

Szoval lenyugozo es megsuvegelendo, hogy ennyit tudtok a jatekrol (koszi, hogy megosztjatok), de ne szoljunk mar be annak, aki meg nem.


(A nyelvtani hibakat meg nem is ertem miert kell felhanytorgatni.)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
A Valdosta State-et meg illik ismerni, nem kifejezetten azért, mert ők lettek legutóbb a harmadosztályban a bajnokok, hanem az Air Raid egyik első inkubátora volt a kilencvenes évek elején (Mike Leach + Hal Mumme)
r.baggio
Ne haragudj tudatlanságomért igaz még a Twitteres Bears szakik se nagyon halottak róla. Ez van. Gondolom abban egyet értünk hogy nem sokunk szokott Valdosa State meccseket nézni 😊

több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Na most már le lehet szállni Tomcsikról.

Jövőre gondolom Ti fogtok időt és energiát szánni a draft elemzésre! Ugye???

Soha nem hallottam a Valdosta State-ről és ekkora szövegnél bőven 5-ös helyesírás (érettségi) is megvan ennyi hibáért. Ennyi.

Köszi Tomcsik az elemzést. 😉

Szerkesztette: Medve81
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
A Valdosta State-et meg illik ismerni, nem kifejezetten azért, mert ők lettek legutóbb a harmadosztályban a bajnokok, hanem az Air Raid egyik első inkubátora volt a kilencvenes évek elején (Mike Leach + Hal Mumme)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Ellúzív, két l-lel, hosszú ú-val, az oszt igen.
empty taxi
Mr tökéletes nagyon örülök hogy egy hajnalban írt 3 órás munkában ezt mind sikerült kiragadni... Éljenek a grammar nácik 😀

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ellúzív, két l-lel, hosszú ú-val, az oszt igen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Gondoltam írok pár sort a draftunkról és az UDFA classról. Csapjunk is bele a lecsóba.

3/73 David Montgomery RB Iowa State

 cdn.herosports.com/upload/post/manual/05_18/4/david-montgomery-iowa-state-1525449391.jpeg


Ahogy Pace is mondta ő egy tick all the box guy. Egy igazi 3 down RB. Fizikális és rendkívül elusive. Az elmúlt 2 évben a legtöbb miss tackle ellene történt. De ha az elmúlt 5 évet nézzük akkor is 2. helyen áll.

 mobile.twitter.com/PFF_College/status/930142495664730112/photo/1

Bár nem sokat használták elkapásoknàl, viszont jó keze van és Nagy rendszerében majd meg is mutathatja ezt. Az idei RB prospectek közül szinte minden szakértőnél top5 RB volt, sőt volt olyan aki egyenesen azt mondta hogy ő a legjobb. Remek pass blokkban is, jól fut középre és outside zone futásoknál is használható. A legnagyobb erőssége a contact ballance és hogy remekül lát a pályán. Hihetetlen irányváltásokra képes. Bár nem a leggyorsabb RB de a laterális sebessége a legjobb az idei RB classban. Nem gondoltam volna hogy bennt lesz 3. körben, szinte minden big boardon 2. körös volt. Nagyon jó kis RB lesz aki remek fit Nagy rendszerébe. Emellett tipikus Pace pick a pályán kívül is. Csapat kapitány volt és mindenki felnézett rá, igazi leader karakter. Gyermek kórházakba jár és sokat segít a közösségnek. Nagyon jó a munkamorálja is. A harmadik körben remek érték volt az egyetlen dolog ami rontja a varázsát hogy fel kellett menni érte. Azt azonban tudjuk hogy ha meg van Pace embere akkor nem hezitál hogy megszerezze. Abban is biztos vagyok hogy jövőre az egyik 2. körösünkkel le fog tradelni hogy vissza szerezze az itt elveszített pickeket.

Itt egy remek elemzés róla:

 www.windycitygridiron.com/platform/amp/2019/4/27/18519397/chicago-bears-draft-2019-breaking-down-david-montgomery-nfl-iowa-state-third-round-day-two-2?utm_campaign=wiltfongjr&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true



4/126 Riley Ridley WR Georgia
 mobile.twitter.com/HogsHaven/status/1085932289224257537/photo/1


Bár a WR közel sem volt a legnagyobb needek közt ez egy tisztán BPA húzás volt. A legtöbb szakértőnél 2. körös húzás így a 4. körben ez remek érték. Emberünk Calvin Ridley tesója. A legfőbb erőssége hogy remek route futó, az idei drafton tán ő volt ebben a legjobb és tudjuk hogy ez Nagy rendszerébe nagyon fontos. Emellett remekül követi a mély labdákat és képes nagyon akrobatikus elkapásokra is. Jó kezei vannak, ritkán droppol. Állítólag akkor tetszett meg nagyon Pacenak amikor beszélgettek hogy milyen jó a 50:50 jump balloknál, mire Ridley azt mondta hogy ez nem igaz mert számára nincs 50:50 labda mert ő szedi le mindet. Remekül illik Nagy rendszerébe. Bár szerintem már idén is szóhoz fog jutni ő inkább a jövő pickje. Pace gondol arra hogy mi lesz ha meg kell vállni valakitől a cap space miatt. Emelett sosem árt a minőségi depth.

 m.youtube.com/watch?v=a-qWeiCGWRc

6/206 Duke Shelley CB Kansas State

 mobile.twitter.com/KStateFB/status/1067883777244975104/photo/1


Ő amolyan radar alatti játékos, bevallom róla nem tudtam sokat, de azóta jobban utánna jártam. Sokaknál 4-5. körös pick volt amíg meg nem sérült a lábújja ami miatt ki kelett hagynia a szezon utolsó 5 meccsét és nem tudott részt venni a combineon sem. A pro dayen viszont remek számokat hozott. Ami miatt idáig csúszott az a mérete. Mindössze 5.9 magas és 180 font. Viszont sokkal fizikálisabban játszik annál mint azt a mérete predesztinálná. Nagyon gyors, a pro dayen repesztett egy 4.46-os időt. Egy agresszív nagyon kompetitív játékos jó munka morállal. Remek labda érzéke van és jó coverben.

 mobile.twitter.com/PFF_Bears/status/1122237961477730304/photo/1

Remek kis slot CB lehet belőle. Nincs sok CB depth illetve Skrine nekem nem életbiztosítás így nem tartom kizártnak hogy 1-2 éven belül átveheti a helyét. Az a kérdés hogy a nagyobb, fizikális slot WR-t illetve TE-t mennyire tudja majd megoldani. És egy plussz 5-10 font izom elférne rajta. Összességében 6. körben szerintem ez is remek húzás.

 m.youtube.com/watch?v=a83RkDWwZOE

7/222 Kerrith Whyte, RB, Florida Atlantic

 cmgpbpfaufocus.files.wordpress.com/2018/07/kerrith-whyte.jpg

Ő volt annak a Singleterynek a cseréje akiről sokan azt gondokták hogy ő lesz az elsődleges RB célpontunk. Egy nagyon gyors RB, robbanékony és ha open fielden megkapja a labdát akkor szinte lehetetlen megfogni. Ő igazából Cohen kicsit nagyobb kiadásban azt leszámítva hogy laterális sebességben kicsit lassabb. Ezzel biztos hogy a Mizzel projektet elfeledjük hála istennek. Ami segíthet neki abban hogy meg ragadjon a roosteren az az ST értéke. Remek opció lehet visszahordásoknál.

 m.youtube.com/watch?v=v5n0OWHEyz0

7/238 Stephen Denmark, CB, Valdosta State

 mobile.twitter.com/Steelersdepot/status/1109794630831353857/photo/1

Hát róla absolut semmit nem tudtam, a suliról sem nagyon halottam még. Eddig összesen 4 játékost draftoltak az egyetemről egész története alatt. Ahogy utánna olvastam azt kell tudni a srácról hogy remek méretekkel rendelkező, nagyon atletikus játékos. Kb ezek miatt húzol ki valakit a 7. körben. A karrierje kezdetén WR volt és csak egy éve váltott CB -re szóval ő egy igazi project akivel játszhat Pagano. 6-3 magas 225 font és 4.46 alatt futotta a 40 yardot. Nagyon hosszú karokkal rendelkezik. Egy igazi athletic freak. Páran már pedzegették hogy a méretei miatt lehet S be is kipróbálják. Egy igazi project playa akiben hatalmas upside van, de nagyon nyers... A draft ezen szakaszában már minden lottószelvény, reméljük ő egy nyerő fajta...

Összességében szerintem Pace kihozta a maximumot a rendelkezésre álló lehetőségekből. Igazából egy edge rushert hiányoltam még, de az nem jött. Úgy látszik Pace bízik benne hogy nem lesznek sérülések és Fitts meg Irving fejlődik valamit. Mondjuk pénz még van így lehet majd jön még egy cutolt veterán. Ha úgy vesszük hogy 1/24-en húztunk egy Macket a 2. körben meg egy Millert akkor ez egy A+++ draft...Ha lesz egy kis időm megint akkor megemlékezek majd pár UDFA igazolásunkról is mert van 4-5 érdekes név aki esetleg megcsíphet helyeket...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Ha lesz egy kis időm írok egy hosszabbat. Az UDFA- class elég jó lett lehet pár ember aki megragadhat...

Szerkesztette: Tomcsik