Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érdekes draft lesz, hogy érzitek
k? 3- RB 4-Cb 5-OLB 7- Kicker meg egy WR vagy töltelék falember
ricsiii83
Ha lesz olyan prospect aki csúszik és Pace nagyon szereti akkor fel fog mozogni 2. körbe. Jövőre lesz 9-10 pickünk szóval lesz rá muníció. RB az szinte tuti kérdés ki és melyik körben. Nekem személy szerint Darrell Henderson vagy Miles Sanders a kedvencem ( azok közül akik reálisan elérhetőek lehetnek) Sanders valszeg 2. körös Hendersont 2-3 körbe várják. CB, S , OL és OLB amit én várnék, de remélem Pace BPA -ni fog. Én szinte tuti biztos vagyok benne hogy Pace fel fog menni a 2. körbe felhasználva az egyik jövő évi 2. és 5. körünket...

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Érdekes draft lesz, hogy érzitek
k? 3- RB 4-Cb 5-OLB 7- Kicker meg egy WR vagy töltelék falember

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.
Janek
Valszeg Pace és Nagy megtalálták az emberük/embereiket különben nem tradelték volna el Howardot ilyen serényen..
Tomcsik
Duke Johnson Brownsbol Nagy alatt szerintem nagy király lehetne.
Mondjuk ahogy leírtam realizaltam hogy Cohen melle meg full felesleg. 😀

Azért se törlöm a hszt 😀
Toca
Hozzuk FA-n Davist így nem hiszem hogy áldoznánk picket egy cserére, meg ugye az megint több pénz lenne mint egy rookie. Biztos megvan Nagyék embere az a kérdés hogy melyik körben ...

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.
Janek
Valszeg Pace és Nagy megtalálták az emberük/embereiket különben nem tradelték volna el Howardot ilyen serényen..
Tomcsik
Duke Johnson Brownsbol Nagy alatt szerintem nagy király lehetne.
Mondjuk ahogy leírtam realizaltam hogy Cohen melle meg full felesleg. 😀

Azért se törlöm a hszt 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.
Janek
Valszeg Pace és Nagy megtalálták az emberük/embereiket különben nem tradelték volna el Howardot ilyen serényen..

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 twitter.com/bradbiggs/status/1112810666828730368

Így szinte biztos az RB draft valszeg már a 3. körben, de még az is lehet hogy Pace betradel a 2. körbe. Jövőre lesz vagy 10 pickünk lehet beáldoz egy párat hogy elhozza akit kinézett Howard helyére. Elég mély az RB class idén. Majd írok egy kis kitekintőt ha időm engedi. Mondjuk Twitteren a Bearses tudorok összeraktak szép anyagokat már...

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ott lógott a fülén, hogy leértékelt áru, szaré hugyé vihető.
Nem illett a rendszerbe, hoztak a helyére mást FA-n, semmi meglepő nem történt.
gabokocka
Ez ok, de szerintem a képességeit megkérdőjelezni se lehet. Na már most egy fiatal elit RB-t eltradelni utolsó rookie szerződéses szezonjaban ennyiért full faszsag.
Amit még kevésbé értek, hogy miért egy NFC contender közvetlen riválisához adja el a Bears?
Toca
elit? top20ban nincs
braxa88
Bírom, mikor úri gőggel, vitathatatlan magabiztossággal osztod écáidat......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott lógott a fülén, hogy leértékelt áru, szaré hugyé vihető.
Nem illett a rendszerbe, hoztak a helyére mást FA-n, semmi meglepő nem történt.
gabokocka
Ez ok, de szerintem a képességeit megkérdőjelezni se lehet. Na már most egy fiatal elit RB-t eltradelni utolsó rookie szerződéses szezonjaban ennyiért full faszsag.
Amit még kevésbé értek, hogy miért egy NFC contender közvetlen riválisához adja el a Bears?
Toca
elit? top20ban nincs
braxa88
Pont ezt akartam mondani. Elit? A csávóra rá van írva, ha fenn van a pályán akkor futójáték jön, másra használhatatlan. Ettől még lehet jól használni, de az elit jelzőt ne aggassuk már rá könyörgöm. A mai passzorientált ligában ez a képesség pedig ennyit ér a piac szerint. Nyilván ha tolongtak volna érte, akkor jobb pickért cserélik el és az AFC-be. Így ment a Phillybe egy 6. körért.

Én is örültem volna ha ennyiért hozzánk kerül, remek kiegészítője lehetett volna CMC-nek, de ennyi és nem több.
gabokocka
Michelnél is gyakorlatilag fix volt az első idényében, hogy futás jön, aztán mégis elit 😀

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/chicagobears/status/1111428940214591489

Pacenak elgurult a gyógyszere... Egy 2020-as 6. körös? Szerintem ez kurva nagy hiba volt. Ok hogy nem séma fitt de na... Nagy kedvencem volt, ez a lépés nagyon nem tetszett...
Tomcsik
Miert gurult volna el? Megis mi a kukira hasznalsz egy jatekost, akit igazabol a HC, a tamadasok agya hasznalni nem tud, de nem is akar, mert ha felkuldi a palyara, akkor azzal lelovi, hogy vagy futojatek jon, vagy olyan playt tud hivni, amibol viszont Howard kilog, mert nem lehet ra kijatszani? Ja, a csavo tud futni, es? Feldobos a palyara, mar jonnek is tolteni a boxot, fut 3-4 yardot. Na ez az, amit az a gyerek is valoszinuleg megcsinal majd neked, akit ezen a 6. koron huzol.

Minek egy ilyen jatekost ott tartani a rosteren? Semmi ertelme. Raadasul jovore meg vigan elmegy, lejar a szerzodese, aztan alair mashova nem tul nagy penzert, azzal meg majd pont kb. egy 6. kort kapna majd a Bears egy evvel kesobb, kompenzaciokent. Csak az ugye kor vege lenne, mert kompenzacios pick.

Ilyen a mai NFL, futni es elkapni ugyanugy tudni kell, mint ahogy blokkolni is. Aki az egyiket nem tudja, az porszem a gepezetben. Elsore nekem sem tunik soknak ez a 6. kor, de igazabol az van, hogy nem tudok belekotni.
Stez
Amúgy is a rövid yardokra ott van a Hicks 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 mobile.twitter.com/chicagobears/status/1111428940214591489

Pacenak elgurult a gyógyszere... Egy 2020-as 6. körös? Szerintem ez kurva nagy hiba volt. Ok hogy nem séma fitt de na... Nagy kedvencem volt, ez a lépés nagyon nem tetszett...
Tomcsik
Miert gurult volna el? Megis mi a kukira hasznalsz egy jatekost, akit igazabol a HC, a tamadasok agya hasznalni nem tud, de nem is akar, mert ha felkuldi a palyara, akkor azzal lelovi, hogy vagy futojatek jon, vagy olyan playt tud hivni, amibol viszont Howard kilog, mert nem lehet ra kijatszani? Ja, a csavo tud futni, es? Feldobos a palyara, mar jonnek is tolteni a boxot, fut 3-4 yardot. Na ez az, amit az a gyerek is valoszinuleg megcsinal majd neked, akit ezen a 6. koron huzol.

Minek egy ilyen jatekost ott tartani a rosteren? Semmi ertelme. Raadasul jovore meg vigan elmegy, lejar a szerzodese, aztan alair mashova nem tul nagy penzert, azzal meg majd pont kb. egy 6. kort kapna majd a Bears egy evvel kesobb, kompenzaciokent. Csak az ugye kor vege lenne, mert kompenzacios pick.

Ilyen a mai NFL, futni es elkapni ugyanugy tudni kell, mint ahogy blokkolni is. Aki az egyiket nem tudja, az porszem a gepezetben. Elsore nekem sem tunik soknak ez a 6. kor, de igazabol az van, hogy nem tudok belekotni.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Ott lógott a fülén, hogy leértékelt áru, szaré hugyé vihető.
Nem illett a rendszerbe, hoztak a helyére mást FA-n, semmi meglepő nem történt.
gabokocka
Ez ok, de szerintem a képességeit megkérdőjelezni se lehet. Na már most egy fiatal elit RB-t eltradelni utolsó rookie szerződéses szezonjaban ennyiért full faszsag.
Amit még kevésbé értek, hogy miért egy NFC contender közvetlen riválisához adja el a Bears?
Toca
elit? top20ban nincs
braxa88
Pont ezt akartam mondani. Elit? A csávóra rá van írva, ha fenn van a pályán akkor futójáték jön, másra használhatatlan. Ettől még lehet jól használni, de az elit jelzőt ne aggassuk már rá könyörgöm. A mai passzorientált ligában ez a képesség pedig ennyit ér a piac szerint. Nyilván ha tolongtak volna érte, akkor jobb pickért cserélik el és az AFC-be. Így ment a Phillybe egy 6. körért.

Én is örültem volna ha ennyiért hozzánk kerül, remek kiegészítője lehetett volna CMC-nek, de ennyi és nem több.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ott lógott a fülén, hogy leértékelt áru, szaré hugyé vihető.
Nem illett a rendszerbe, hoztak a helyére mást FA-n, semmi meglepő nem történt.
gabokocka
Ez ok, de szerintem a képességeit megkérdőjelezni se lehet. Na már most egy fiatal elit RB-t eltradelni utolsó rookie szerződéses szezonjaban ennyiért full faszsag.
Amit még kevésbé értek, hogy miért egy NFC contender közvetlen riválisához adja el a Bears?
Toca
elit? top20ban nincs
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ott lógott a fülén, hogy leértékelt áru, szaré hugyé vihető.
Nem illett a rendszerbe, hoztak a helyére mást FA-n, semmi meglepő nem történt.
gabokocka
Ez ok, de szerintem a képességeit megkérdőjelezni se lehet. Na már most egy fiatal elit RB-t eltradelni utolsó rookie szerződéses szezonjaban ennyiért full faszsag.
Amit még kevésbé értek, hogy miért egy NFC contender közvetlen riválisához adja el a Bears?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Ott lógott a fülén, hogy leértékelt áru, szaré hugyé vihető.
Nem illett a rendszerbe, hoztak a helyére mást FA-n, semmi meglepő nem történt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ez nagyon kemény.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/chicagobears/status/1111428940214591489

Pacenak elgurult a gyógyszere... Egy 2020-as 6. körös? Szerintem ez kurva nagy hiba volt. Ok hogy nem séma fitt de na... Nagy kedvencem volt, ez a lépés nagyon nem tetszett...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De valszeg, de nekem egyből ő ugrott be 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
LIV
Wyatt
Nem vagy te túlságosan pihent? 😊

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Szeptember 6. hajnal NFL szezonnyitó
Packers @ Bears

Szerkesztette: Medve81
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Zach Miller marad még egy évre 930K dollárért.

Jó látni, hogy a csapat ragaszkodik hozzá a súlyos sérülése után és segítő kezet nyújtanak neki + ő az a típusú playa, aki csak a jelenlétével sokat hozzátesz az öltözői kultúrához. Mégis jobban örültem volna, ha segédedzőként marasztaljuk. Ennyi idősen, ilyen egészségi nehézségek után nem erőltetném a visszatérést (Miller állítólag még nem mondott le róla), főleg TE poszton kb megvagyunk nélküle is.
Tito05
Miller visszatérését nem nagyon erőltetném, viszont az hogy megvagyunk TE poszton az túlzás. Burton jó volt, de azért a szezon vége felé eltűnt kicsit. És annyira azért nem volt jó mint amennyi lóvét kicsengettünk neki. Shaheen folyton lerobban és amikor játszott akkor se mindig volt meggyőző. Pl amikor a Phily elleni meccsen simán mehetett a 1st downért majd 2 yardra a markertől LeBlanc első kontaktal simán levitte akkor azért ledöbbentem. LeBlanc 180 font és 5 10, Shaheen 6’6 260... Braunecker ST playa meg jó kb évi 15 elkapásra. Szóval én drafton 4. kör környékén lehet behúznék egy TE-t...
Tomcsik
Igazad van, vki vagy a draftról vagy udfaként még jön a deep chart végére, de ideális esetben percembernek kellene lennie még a kövi szezonban, ezért fogalmaztam úgy ahogy.

De ha már draft, érdekelne a véleményed h azt az 5 picket te mire áldoznád, mert én olyan hatalmas lyukat a rosteren nem látok (egy rúgó elkéne, de vhogy kétlem h Pace Tracy-Gay-Baron trióból bármelyiket is lehozná). Ha tippelnem kellene egy DB picket mondanék, ott volt nálunk a legnagyobb átalakulás/véráldozat, utána egy LB választás is esélyes, Trevathan+Kwiatkowski szerződése lejár, kettőből 1 tuti távozik és Iggyből rookie-ként keveset láthattunk. Esélyes még az előbb említett TE idehozatal + Howardnak is kifelé áll a szekere, szóval futóra is számítok (sajnálnám, ha elválnának az útjaink, de ha így alakulna remélhetőleg még időben elcseréljük). Végére még egy OL a játékosbörzéről, azokból sose elég.
Tito05
Én mindenképp várok egy OLB-t. Szerintem lehet már a 3. körben. Lehet hülyén hangzik de szerintem a legnagyobb need a kicker melett az OLB depth. Mack meg Floyd szép és jó, de ha az egyikük, főleg Mack megsérül akkor szar van a palacsintában. Jelenleg Irving és Fitts van mint back up és kb ennyi. Ez meg nem épp életbiztosítás ha SB contender akarsz lenni. Egy veterán azért valszeg még jönni fog FA-n ( esetleg Lynch vissza, Perry, Ansah lehet megoldás) Talán Shane Ray egy olcsó prove it dealt megérhet, az egyetemen nagyon bírtam a játékát, de eddig nem jött neki össze az NFL-ben. Aztán valszeg jön RB, legalábbis annyira ezt nyomatja mindenki. Mondjuk én nem tradelném el Howardot. Hoztuk Davist aki elvileg jobb elkapó mint Howard. Ott van Cohen és sokan elfelejtik hogy Pattersonnal is kreatívkodhat Nagy. A Patriotsnál kapott RB snappeket. Én meg tartanám Howardot mert szerintem nincs akkora trade értéke mint amennyi plusszt ad a csapatnak. Lehet hogy nem a legrobbanékonyabb vagy leggyorsabb RB. Lehet nem fog 20 yard mély lasztikat elkapni, de sose árt ha van egy fizikális backed aki kiharcolja a kemény rövid yardokat, aki ki tud fárasztani egy védelmet, aki nem megy le egy érintéstől. Azt se felejtsük el hogy Howard remek blokkoló és jól veszi fel a blitzeket. Én RB helyett sokkal inkább hoznék TE-t a felsorolt okok miatt. Idén mély a TE class így 3-4. körben is lehet találni jókat. DB várható, bár pótoltuk a távozókat, de Skrine nekem annyira nem tetszik. Persze eddig még nem játszott olyan egységben mint a mienk. Meglátjuk. Mivel Kush és Witzmann is elmentek nem lennék meglepve egy O line húzáson. Ahogy mondtad Kwiatkoski és Trevathan szerződése is lejár így várható egy ILB. Szerintem Iggyből kicsit többet fogunk látni a rotációban hogy lássuk mit tud. Pace remélem BPA-ni fog ahogy szokta. Nincs nagy lyuk a roosteren így megteheti. Nállam OLB lenne prioritás. Sosem lehet elég pass rushered és az idei draft nagyon mély így a 3. körben is akad majd jó prospect. Kickert talán a 7. körben hozhatunk, de én inkább szemezgetnék a maradékból aztán lemeccselik a campben. A lényeg én megtartanám Howardot hacsak nem kapunk érte minimum egy 3. kört ( nem fogunk) . Drafton BPA. Posztok szerint OLB, TE, CB/S, G, ILB.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Zach Miller marad még egy évre 930K dollárért.

Jó látni, hogy a csapat ragaszkodik hozzá a súlyos sérülése után és segítő kezet nyújtanak neki + ő az a típusú playa, aki csak a jelenlétével sokat hozzátesz az öltözői kultúrához. Mégis jobban örültem volna, ha segédedzőként marasztaljuk. Ennyi idősen, ilyen egészségi nehézségek után nem erőltetném a visszatérést (Miller állítólag még nem mondott le róla), főleg TE poszton kb megvagyunk nélküle is.
Tito05
Miller visszatérését nem nagyon erőltetném, viszont az hogy megvagyunk TE poszton az túlzás. Burton jó volt, de azért a szezon vége felé eltűnt kicsit. És annyira azért nem volt jó mint amennyi lóvét kicsengettünk neki. Shaheen folyton lerobban és amikor játszott akkor se mindig volt meggyőző. Pl amikor a Phily elleni meccsen simán mehetett a 1st downért majd 2 yardra a markertől LeBlanc első kontaktal simán levitte akkor azért ledöbbentem. LeBlanc 180 font és 5 10, Shaheen 6’6 260... Braunecker ST playa meg jó kb évi 15 elkapásra. Szóval én drafton 4. kör környékén lehet behúznék egy TE-t...
Tomcsik
Igazad van, vki vagy a draftról vagy udfaként még jön a deep chart végére, de ideális esetben percembernek kellene lennie még a kövi szezonban, ezért fogalmaztam úgy ahogy.

De ha már draft, érdekelne a véleményed h azt az 5 picket te mire áldoznád, mert én olyan hatalmas lyukat a rosteren nem látok (egy rúgó elkéne, de vhogy kétlem h Pace Tracy-Gay-Baron trióból bármelyiket is lehozná). Ha tippelnem kellene egy DB picket mondanék, ott volt nálunk a legnagyobb átalakulás/véráldozat, utána egy LB választás is esélyes, Trevathan+Kwiatkowski szerződése lejár, kettőből 1 tuti távozik és Iggyből rookie-ként keveset láthattunk. Esélyes még az előbb említett TE idehozatal + Howardnak is kifelé áll a szekere, szóval futóra is számítok (sajnálnám, ha elválnának az útjaink, de ha így alakulna remélhetőleg még időben elcseréljük). Végére még egy OL a játékosbörzéről, azokból sose elég.

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Zach Miller marad még egy évre 930K dollárért.

Jó látni, hogy a csapat ragaszkodik hozzá a súlyos sérülése után és segítő kezet nyújtanak neki + ő az a típusú playa, aki csak a jelenlétével sokat hozzátesz az öltözői kultúrához. Mégis jobban örültem volna, ha segédedzőként marasztaljuk. Ennyi idősen, ilyen egészségi nehézségek után nem erőltetném a visszatérést (Miller állítólag még nem mondott le róla), főleg TE poszton kb megvagyunk nélküle is.
Tito05
Miller visszatérését nem nagyon erőltetném, viszont az hogy megvagyunk TE poszton az túlzás. Burton jó volt, de azért a szezon vége felé eltűnt kicsit. És annyira azért nem volt jó mint amennyi lóvét kicsengettünk neki. Shaheen folyton lerobban és amikor játszott akkor se mindig volt meggyőző. Pl amikor a Phily elleni meccsen simán mehetett a 1st downért majd 2 yardra a markertől LeBlanc első kontaktal simán levitte akkor azért ledöbbentem. LeBlanc 180 font és 5 10, Shaheen 6’6 260... Braunecker ST playa meg jó kb évi 15 elkapásra. Szóval én drafton 4. kör környékén lehet behúznék egy TE-t...

Szerkesztette: Tomcsik