Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Khaled Holmes atya gatya. Lesz aki pótolja Grasut. Várom róla a tapasztalatokat.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
The Chicago Bears announced Saturday that they’ve signed OL Khaled Holmes and OL Shelley Smith to contracts and placed OL Dan Buchholz and OL Donovan Williams on waivers.

Tessék, kész is az OL.
Bazzani
Igazi nagyágyúk... De most magyarázza már meg nekem valaki hogy Slau nem lett volna jobb ezeknél szaros 3 misiért... Egyszerűen nem értem hogy miért nem várták meg kegalább az edzőtábort hogy lesz-e esetleg sérülés, meg hogy hogy megy Whitehairnek...Na mind egy kár már ezen rágódni...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

Bazzani
Hát ez sok mindent megmagyaráz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 7 éve
Antman Chicago Bears 397
tudtok nekem linket adni ahol meg tudom sasolni a meccset.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az a szopó, hogy ránézésre azt mondanám, 2 héttel vagyunk lemaradva a felkészülésben. Ismét. Most irány New England, meg lehet nézni, hogy csinálják ezt az igazi profik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Chicago Bears announced Saturday that they’ve signed OL Khaled Holmes and OL Shelley Smith to contracts and placed OL Dan Buchholz and OL Donovan Williams on waivers.

Tessék, kész is az OL.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol találok snap számokat a meccsről?

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megnéztem az első félidőt. Elég szar volt, de ebből bármiféle elhamarkodott következtetést levonni... Ami számomra kiderült:
- Willie Youngnak jó szezonja lesz. Bárcsak McPhee is egészséges lenne, ők 3-an Houstonnal képesek kivülről bezúzni a tackle-ket.

- Floyd spin movejai szépek, meg gyorsak, de ez NFL szinten még kevés.

- Callahan nem szélső corner. Az interception ellenére sem. TD-nél hibázott.

- Washingtonról eddig azt hittem, hogy dugja valakinek a lányát az edzők közül, vagy Washington dugja az edzőket, vagy fordítva, vagy valamilyen fejest, hogy folyamatosan rosteren van. Nem tudom mennyire komoly a sérülése, de ha egészséges, akkor ott lesz az 53-ban. Más technikán játszanak, de Suttonnál messze több van benne, s Egohoz képest is, bár más stílusú játékosok, más a felépítésük is. Ha 6 DL embert viszünk a 53-ba, akkor Ego befog férni, ha 5-öt, na akkor már nem vagyok benne biztos.

- Whitehair finoman szólva sem nyújtott NFL szintű teljesítményt. Főleg centerben.

- Lenoé az első sack. Második delay blitz. Az azért egyértelmű, hogy nem volt különösebben gameplan erre a meccsre megszerkesztve.

- Thompson roster helye egyre biztosabb. Royalé szerintem egyre kevésbé, főleg ha nem edz. Röhej, hogy amióta itt van mindig van valami kínja. Pedig ugye elvileg őt szeressük.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Azért remélem Pace párszor tökön baszta magát Slauson kirúgása miatt

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én mint írtam is tudom hogy első PS meccs és messze menő következtetéseket nem szabad levonni belőle. A full kezdő tán egy negyedet sem volt fenn. Ami aggasztóbb, hogy Cutlert a kezdő fallal sackelték 2x úgy hogy Ware és Miller nem játszott... Whitehair nagyon gyenge volt fújtak rá ha jól rémlik 3 faultot is...A Denver hosszú TD-nél Callahan (akit kezdőnek szánunk) nézte el a játékot, de nagyon... ST ugyancsak aggasztó megint ( blokkolt puntból kaptuk a 2. TD-T...) Hogy legyen pozitívum egy kicsit Houston-Carson játéka kifejezetten tetszett nem emkékszek pontosan, de asszem 2 vagy 3 passz ellen is szépen védekezett, és volt pár szép szerelése is. Jordan Howard jó lesz rövid yardos szitukban, volt pár szép futása, igaz nem túl hosszúak, viszont jobbára 2-3 emberrel a nyakába tette meg ezeket. Timu szerintem keretben lesz. Álltalában tűzközelben volt és csinált 1 sacket is. Egy PS meccs után még nem kell temetni a csapatot, de ennél picivel azt hittem jobban állunk... Tegnapi meccsek közül ha jól emlékszek csak mi nem szereztünk pontot. Mindenképp javulni kell, de messze még a szezon...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mennyit voltak fenn a kezdők 1 negyedet? Már aki játszott.

Ez ám a reprezentatív mintavétel. Mondom ezt úgy, hogy nem láttam.
A
több mint 7 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Jó lesz ez! Kiváló volt a draft, Forte egy vén fasz, meg amúgy sem szerette a csapatot, jogosan basztuk ki. A fal jobb mint valaha. Az előszezon amúgy sem számít, Fox egy öreg róka, de évről-évre megújul. Az előrelépés újból megkérdőjelezhetetlen. ( Viszont én a harmadik vereségünk után is szurkolok majd a csapatnak szeptembertől, míg a Foxot itt istenítő többség akkor már az 1/1-ért fog rimánkodni az eredménykövetőben.) Isten adja, hogy ne legyen igazam, készen állok egy Fox seggnyalásra is akár, de ez egy akkora FOS lesz, hogy hihetetlen.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kicsit az első PS meccsről... 22:0 .... És nem nekünk. Az OL siralom volt asszem 7 sacket engedtek ( ebből is látszik milyen faxa a depth) Olyan semmilyen meccs volt elképzelés nélkül. A védelem sem volt sokkal jobb, bár ők csináltak 3 sacket meg 1 intet. Persze első PS meccs, de ez akkor is nagyon gyenge volt. A halftime show volt a legjobb ahol kutyák kaptak el frizbiket 😊 Lehet le kéne igazolni egy pár ilyen kutyit, nagyon ügyesek voltak 😊
Tomcsik
Így hajnalban kicsit gondom támadt a szóusmétlésekkek bocsi ha túl sokat használtam volna a volt szavakat 😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kicsit az első PS meccsről... 22:0 .... És nem nekünk. Az OL siralom volt asszem 7 sacket engedtek ( ebből is látszik milyen faxa a depth) Olyan semmilyen meccs volt elképzelés nélkül. A védelem sem volt sokkal jobb, bár ők csináltak 3 sacket meg 1 intet. Persze első PS meccs, de ez akkor is nagyon gyenge volt. A halftime show volt a legjobb ahol kutyák kaptak el frizbiket 😊 Lehet le kéne igazolni egy pár ilyen kutyit, nagyon ügyesek voltak 😊

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nick Beston out, Mike Adams in...
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Montgomery FA lett és még most is az, lehet vissza kéne hívni Larsenhez képest elit
ricsiii83
Azért azt hadd kérdezzem meg, hogy Larsent és Monty-t ki hányszor látta játszani? .
tüsi91
Én csak a PFF értékelését olvastam. És az nekem bőven elég, ezt mindenki tudja.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bullardra kiváncsi leszek a felkészülési meccseken. Az utóbbi napokban jó hírek érkeztek róla...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 m.chicagobears.com/news/article-1/Bears-release-unofficial-depth-chart/23bfa201-0eb5-4d30-9066-f53570758f93
Az első nem hivatalos depthchart...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Montgomery FA lett és még most is az, lehet vissza kéne hívni Larsenhez képest elit
ricsiii83
Azért azt hadd kérdezzem meg, hogy Larsent és Monty-t ki hányszor látta játszani? Mert oké Larsen nem egy top player, de lefelé nem lógott ki a Cards falából. Monty tavaly hozott egy átlagos 4 meccset, ami nyilván Garza után és Grasu előtt jónak nézett ki. Mielőtt hozzánk jött volna hányszor mondták róla, hogy jó játékos? Larsent cserének hozták. Az elmúlt két évben nálunk jóval jobb csapatban, egy itt igen sokszor fényezett edző keze alatt (Bruce Arians) kezdett 26 alapszakasz meccsen. Akkor most már ő sem ért hozzá?

Jeffery limitáltan ugyan, de edz. Royal&Miller továbbra sem. Egyikük sem játszik majd az első premeccsen.
tüsi91
Èn nem tartom Larsent annyira szarnak( Jimmy rühelli nagyon, meg Massiet is, pedig szerintem ő sem rossz playa) cserének szántuk és Onameh meg Ducasse után ő bizony upgrade... Nekem nem is azzal van a baj hogy most ő lesz kezdő C, mert egy közepes szintem megoldja majd, hanem azzal hogyha bàrmelyik G megsèrül nincs elfigadható csere...
Tomcsik
Ugyanezt gondolom én is. Montyt nem Larsen helyett, hanem mellett hoznám vissza. Montgomery játékát nem követtem sose ezt bevallom, tavaly láttam pár meccsen, Grasuhoz képest upgrade volt. Azt gondolom ha minimum összegért elérhető az a csávó, aki tavaly kezdőként játszott a saját posztján, miért a fal többi pontján bevethető csere játékost raknád oda, amivel egy újabb lyukat tennél a rosteren?
hpeter93
Larsen alapból G, de ha jól rémlik 8x kezdett C poszton, viszont depth az kb semmi nincs a falba, szóval kell hozni valakit Monty( ne feledjük hogy nem fiatal és ugye ssérülés után van) ismeri a rendszert, asszem Vasquez is FA még... De ugye ha Slaut nem engedik el akkor most nem főne így a fejünk...

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Montgomery FA lett és még most is az, lehet vissza kéne hívni Larsenhez képest elit
ricsiii83
Azért azt hadd kérdezzem meg, hogy Larsent és Monty-t ki hányszor látta játszani? Mert oké Larsen nem egy top player, de lefelé nem lógott ki a Cards falából. Monty tavaly hozott egy átlagos 4 meccset, ami nyilván Garza után és Grasu előtt jónak nézett ki. Mielőtt hozzánk jött volna hányszor mondták róla, hogy jó játékos? Larsent cserének hozták. Az elmúlt két évben nálunk jóval jobb csapatban, egy itt igen sokszor fényezett edző keze alatt (Bruce Arians) kezdett 26 alapszakasz meccsen. Akkor most már ő sem ért hozzá?

Jeffery limitáltan ugyan, de edz. Royal&Miller továbbra sem. Egyikük sem játszik majd az első premeccsen.
tüsi91
Èn nem tartom Larsent annyira szarnak( Jimmy rühelli nagyon, meg Massiet is, pedig szerintem ő sem rossz playa) cserének szántuk és Onameh meg Ducasse után ő bizony upgrade... Nekem nem is azzal van a baj hogy most ő lesz kezdő C, mert egy közepes szintem megoldja majd, hanem azzal hogyha bàrmelyik G megsèrül nincs elfigadható csere...
Tomcsik
Ugyanezt gondolom én is. Montyt nem Larsen helyett, hanem mellett hoznám vissza. Montgomery játékát nem követtem sose ezt bevallom, tavaly láttam pár meccsen, Grasuhoz képest upgrade volt. Azt gondolom ha minimum összegért elérhető az a csávó, aki tavaly kezdőként játszott a saját posztján, miért a fal többi pontján bevethető csere játékost raknád oda, amivel egy újabb lyukat tennél a rosteren?

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Montgomery FA lett és még most is az, lehet vissza kéne hívni Larsenhez képest elit
ricsiii83
Azért azt hadd kérdezzem meg, hogy Larsent és Monty-t ki hányszor látta játszani? Mert oké Larsen nem egy top player, de lefelé nem lógott ki a Cards falából. Monty tavaly hozott egy átlagos 4 meccset, ami nyilván Garza után és Grasu előtt jónak nézett ki. Mielőtt hozzánk jött volna hányszor mondták róla, hogy jó játékos? Larsent cserének hozták. Az elmúlt két évben nálunk jóval jobb csapatban, egy itt igen sokszor fényezett edző keze alatt (Bruce Arians) kezdett 26 alapszakasz meccsen. Akkor most már ő sem ért hozzá?

Jeffery limitáltan ugyan, de edz. Royal&Miller továbbra sem. Egyikük sem játszik majd az első premeccsen.
tüsi91
Èn nem tartom Larsent annyira szarnak( Jimmy rühelli nagyon, meg Massiet is, pedig szerintem ő sem rossz playa) cserének szántuk és Onameh meg Ducasse után ő bizony upgrade... Nekem nem is azzal van a baj hogy most ő lesz kezdő C, mert egy közepes szintem megoldja majd, hanem azzal hogyha bàrmelyik G megsèrül nincs elfigadható csere...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Montgomery FA lett és még most is az, lehet vissza kéne hívni Larsenhez képest elit
ricsiii83
Azért azt hadd kérdezzem meg, hogy Larsent és Monty-t ki hányszor látta játszani? Mert oké Larsen nem egy top player, de lefelé nem lógott ki a Cards falából. Monty tavaly hozott egy átlagos 4 meccset, ami nyilván Garza után és Grasu előtt jónak nézett ki. Mielőtt hozzánk jött volna hányszor mondták róla, hogy jó játékos? Larsent cserének hozták. Az elmúlt két évben nálunk jóval jobb csapatban, egy itt igen sokszor fényezett edző keze alatt (Bruce Arians) kezdett 26 alapszakasz meccsen. Akkor most már ő sem ért hozzá?

Jeffery limitáltan ugyan, de edz. Royal&Miller továbbra sem. Egyikük sem játszik majd az első premeccsen.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Montgomery FA lett és még most is az, lehet vissza kéne hívni Larsenhez képest elit

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis sikerélmény Rióból, a DE Mitch Unrein felesége bronzérmes lett lövészetben.

 www.chicagotribune.com/sports/international/ct-bears-mitch-unrein-wife-wins-bronze-olympics-20160807-story.html