Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 1 éve
Először is nem engedsz egy 13 yardos sima out runt egy jobb Hail Mary távolsághoz. Aztán 2 alapszabály van a Hail Mary védekezésnél. Először is legalább 4 man rush hogy ne legyen 13 mp az irányítónak. Másodszor mindig van egy védő az EZ végén ha van lepattanó. Sosem az ellenfél WR-e az utolsó ember. Persze igen be hozhatott volna magasabb embereket, ilyenkor néha akár WR-ek is fent vannak simán bent lehetett volna Kmet és/vagy Odunze.Ez így volt igazságos.Ok csak akkor lehetett volna ezt úgy megoldani esetleg hogy kevésbé tűnjünk balfasznak...?
mortirolo
Amúgy ez mi hogy hail marynél csupa kiscsávó védi az end zonet, olyan törpéknek tűntek a felugrásnál a was-os elkapók mellett... na baszki, ez fájt.
davemayer
Amúgy teljesen megérdemelten szoptunk ki, így nem kifogás, de amúgy 2 ordas nagy holding volt a Hail Marynél..
több mint 1 éve
Ez így volt igazságos.Ok csak akkor lehetett volna ezt úgy megoldani esetleg hogy kevésbé tűnjünk balfasznak...?
mortirolo
Amúgy ez mi hogy hail marynél csupa kiscsávó védi az end zonet, olyan törpéknek tűntek a felugrásnál a was-os elkapók mellett... na baszki, ez fájt.
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Ez így volt igazságos.
több mint 1 éve
The Caleb Williams surge is real 🐻⬇️
— The 33rd Team (@The33rdTeamFB) October 26, 2024
Caleb in Weeks 1-3 📉
Comp%: 59.3%
Total YPG: 232.3
TD:INT: 0.5
Passer Rating: 65.3
EPA/Dropback: -0.27
Caleb since Week 4 📈
Comp%: 74.1%
Total YPG: 263.0
TD:INT: 7.0
Passer Rating: 122.8
EPA/Dropback: 0.33https://t.co/825yGEM5Pq pic.twitter.com/HCJbewk9hl
több mint 1 éve
Velus Jones elengedve, fuckyeah
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Ez jól néz ki és remélhetőleg még javul is. Irány a bal felső sarok!több mint 1 éve
NFC ST POTWCole Kmet, TE 😅
több mint 1 éve
csempiönsip
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Most az jön, hogy elkapjuk az 1/2-őt, hogy meglegyen Williams-nek a Rookie of the Year. Aztán ekapjuk az 1/4-et, majd az 1/3-at is és 7-2-vel fogunk nekimenni a GB meccsnek. 😊
több mint 1 éve
Én még semmiben sem vagyok biztos. Jó lenne, ha nem maguk alatt levő csapatokkal szemben is mutatnánk valamit. A 4-2 egyébként jól néz ki, ennek ellenére is 😊Grat a teljesen megérdemelt W-hez. Ebből még Playoff is lehet idén.Most jön a neheze, én nem hiszek a playoffban de nem is zavarna ha idén nem lenne meg. Lássuk azt h van Ozünk meg QBnk, ez a lényeg idénre, offseasonben meg mindent a 2 line-ba.
iktriad
davemayer
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Grat a teljesen megérdemelt W-hez. Ebből még Playoff is lehet idén.Köszi, nektek pedig ideje HC-t váltani. Ebben a csapatban több van.
iktriad
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Grat a teljesen megérdemelt W-hez. Ebből még Playoff is lehet idén.Most jön a neheze, én nem hiszek a playoffban de nem is zavarna ha idén nem lenne meg. Lássuk azt h van Ozünk meg QBnk, ez a lényeg idénre, offseasonben meg mindent a 2 line-ba.
iktriad
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Grat a teljesen megérdemelt W-hez. Ebből még Playoff is lehet idén.
több mint 1 éve
Volt olyan, hogy egymásután 3 borult fel közülük, de nem a röhögéstől. 😊Bill Murray, mint LG: 37 snapsBiztos mindig mókázik a DL emberekkel ès elvonja a figyelmüket 😛
- Overall: 83.9
- Pass Block: 85.7
- Run Block: 79.2
- 0 Hurries, Sacks, Hits or Pressures
- 0 Penalties
mortirolo
dande2
több mint 1 éve
Bill Murray, mint LG: 37 snapsBiztos mindig mókázik a DL emberekkel ès elvonja a figyelmüket 😛
- Overall: 83.9
- Pass Block: 85.7
- Run Block: 79.2
- 0 Hurries, Sacks, Hits or Pressures
- 0 Penalties
mortirolo
több mint 1 éve
Bill Murray, mint LG: 37 snaps- Overall: 83.9
- Pass Block: 85.7
- Run Block: 79.2
- 0 Hurries, Sacks, Hits or Pressures
- 0 Penalties
több mint 1 éve
Igazad is lehetne, de engem már az érdekelne, hogy mit tudott az O fejlődni, mert ami előtte volt, azt nehezen nevezném még elégségesnek is.....Ez volt az a meccs, ahol messzemenő következtetést nem lehet levonni, mert nem a valós erejét mutatta meg a csapat, lévén, hogy egy sérülésekkel tűzdelt és amúgy sem túl veretes kerettel bíró csapat ellen játszottunk, akik leültették az 1/1-esüket, akiért csak a fél frencsit adták oda.Sikerélménynek biztos jó volt és a győzelmet sosem kell magyarázni.
A védelmünk hozta, amit szokott, de most még a támadók is jónak tűntek.
A Jax ellen is illene hozni a W-t
csi77
🤘 gaben 🤘
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Ez volt az a meccs, ahol messzemenő következtetést nem lehet levonni, mert nem a valós erejét mutatta meg a csapat, lévén, hogy egy sérülésekkel tűzdelt és amúgy sem túl veretes kerettel bíró csapat ellen játszottunk, akik leültették az 1/1-esüket, akiért csak a fél frencsit adták oda.Sikerélménynek biztos jó volt és a győzelmet sosem kell magyarázni.
A védelmünk hozta, amit szokott, de most még a támadók is jónak tűntek.
A Jax ellen is illene hozni a W-t
csi77
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ez volt az a meccs, ahol messzemenő következtetést nem lehet levonni, mert nem a valós erejét mutatta meg a csapat, lévén, hogy egy sérülésekkel tűzdelt és amúgy sem túl veretes kerettel bíró csapat ellen játszottunk, akik leültették az 1/1-esüket, akiért csak a fél frencsit adták oda.A védelmünk hozta, amit szokott, de most még a támadók is jónak tűntek.
A Jax ellen is illene hozni a W-t
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Az összefoglalót láttam csak, nekem az tűnt fel, hogy Dexter mindenhol ott volt 😀
több mint 1 éve
Most volt először, hogy a kapott TD ellenére az első pillanattól lehetett érezni, hogy a miénk a jobb csapat. Caleb Williams másodszor dobott 300 yard felett (126.2 rating), ami Fields-nek 1x sikerült 3 év alatt. A csoportban mindenki pozitív mérleggel áll, így érdekes lesz az utolsó hat meccs.
több mint 1 éve
Jacksonville Jaguars v Chicago BearsSunday 13 October 2024. Kickoff 2:30
London Wembley
Block 528
Row: 20 Seat: 898
Block 530
Row: 7 Seat: 938
Sziasztok,
ismeros nem tud menni sajnos, esetleg erdekel valakit?
250 GBP a ket jegy egyutt
Cicusokhoz is beirtam....
Koszi
több mint 1 éve
Szerintem nem akart már több INT dobni, amíg nincsenek összeszokva, így inkább túldobta az elkapókat. Ami viszont figyelemreméltó, az a kiváló CPOE. Olyan dobások is sikerültek, amik nem elvárhatók. Ha 7-ből 4 hosszú dobás bejött volna, akkor meglenne a 200 yard, de majd legközelebb. Szerencsére a csoportmeccsek még arrébb vannak.Igen, ahogy hetek óta, a 10 vagy még inkább 15 yardnál hosszabb passzoknál 7-ből 2 sikeres. Azért ennél többre számít az ember, kíváncsi lennék, komolyabb fallal milyen lenne az arány.
mortirolo
csi77
több mint 1 éve
Eddig nekem Tory Tailor a legjobb rookie az idei classunkból.youtu.be/HH4VFo6pKrA?si=X6dC-qxbIe_HIgSf
66 yardos punt, le a kalappal.
több mint 1 éve
Igen, ahogy hetek óta, a 10 vagy még inkább 15 yardnál hosszabb passzoknál 7-ből 2 sikeres. Azért ennél többre számít az ember, kíváncsi lennék, komolyabb fallal milyen lenne az arány.
mortirolo
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
