Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Na, mi volt a tanulság? Semmi......😊
csi77
Szerintem Bagent-tel nyertünk volna.
mortirolo
De ezt mire alapozod? Azért mert csillog a preseasonben?
Williams milyen ütéseket kapott ma is? Amíg nem véded meg a qb-dat mi a faszt akarsz ebben a sportágban?
Az a baj hogy megint elhiszik emberek hogy a qb a baj, holott az igazi probléma nem ez.
davemayer
Az a baj, hogy így tényleg nem tudod valósan értékelni Calebet. 36 nyomás, 7 sack az mi baszki? 😀 Örüljetek, hogy él.
Drip
Ugyanez volt a gond anno amikor Fields volt rookie

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Az a baj, ha most leülteted Caleb-et az nem tesz jót az önbizalmának, de ha pályán hagyod, akkor meg bármikor összetörhetik. Bassza meg Poles, hogy ilyen N. Davis-et, meg C. Shelton-at igazol. Ezzekkel mit akarsz?

Komolyan mondom a faszit ki kéne rúgni már végre.

Roster management 0, R. Smith történet után ki kellett volna baszni.
Toto21
Most nem vàgom, h ironikus akarsz lenni, vagy fullba tolod a kretént, ha az elöbbi ok, ha az utobbi akkor fejtsd ki kérlek.

A védelmet rendbe hozta, s top 10-15 egység, még ha sikerul a d-linet mélyíteni akkor lesz ám ütőképes.

Offense oldalon, történelmi traddel(nyilvan kellett hozzá lucky ahogy mindenhez az NFLben) szerzett elit elkapót, + magas pickeket, s akkor Caleb Williamset. 2 Elit illetve egy brutal potenciállal bíró 1/9 WR.

A fal ugyan az mint tavaly, Shelton kivételével, akkor Patrick volt itt, ezbaz egység jol tudott futni, s amúgy a pass prot sem volt addig szar amíg Fields ki nem mozgott a zsebből. Utána lehet nézni, h a tavalyi sackek több mint 60 % zseben kívül történt, tudjuk miért.

akkor ha tavaly elkaristolt majdnem ugyan ez a fal, idén miért ennyire gatya??? Jenkins tök hó Guard erre hátrafordított fejjel nézni, h elfut mellette a blitzelő védő, akkor???? szarul van felkészítve és menedzselve az edzők àltal a fal, vagy a roster van szarul menedzselve??? teszem hozzá, jelenleg ott tartunk h a jövőévi összes picket ellőheted a falba, mert jól vagyunk, ember anyagban.

Miért Poles hibája, h tavaly tudtak 4.2 yardot átlagolni a futók?? idén ez eddig 1.9.. ugyan az a 4-es + Shelton, aki 2 évig kezdő volt a Ramsben.

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 647
Az a baj, ha most leülteted Caleb-et az nem tesz jót az önbizalmának, de ha pályán hagyod, akkor meg bármikor összetörhetik. Bassza meg Poles, hogy ilyen N. Davis-et, meg C. Shelton-at igazol. Ezzekkel mit akarsz?

Komolyan mondom a faszit ki kéne rúgni már végre.

Roster management 0, R. Smith történet után ki kellett volna baszni.
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
nem tudom ezt Polesék meddig nézik, ha a fal ennyire 0. OL edzőt meg az OC-t megkérdezném, h hanyas a kabát

több mint 1 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Szerencsetlen.😔
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na, mi volt a tanulság? Semmi......😊
csi77
Szerintem Bagent-tel nyertünk volna.
mortirolo
De ezt mire alapozod? Azért mert csillog a preseasonben?
Williams milyen ütéseket kapott ma is? Amíg nem véded meg a qb-dat mi a faszt akarsz ebben a sportágban?
Az a baj hogy megint elhiszik emberek hogy a qb a baj, holott az igazi probléma nem ez.
davemayer
Az a baj, hogy így tényleg nem tudod valósan értékelni Calebet. 36 nyomás, 7 sack az mi baszki? 😀 Örüljetek, hogy él.

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Na, mi volt a tanulság? Semmi......😊
csi77
Szerintem Bagent-tel nyertünk volna.
mortirolo
De ezt mire alapozod? Azért mert csillog a preseasonben?
Williams milyen ütéseket kapott ma is? Amíg nem véded meg a qb-dat mi a faszt akarsz ebben a sportágban?
Az a baj hogy megint elhiszik emberek hogy a qb a baj, holott az igazi probléma nem ez.
davemayer
Arra alapozom, hogy sokkal gyorsabban és pontosabban játszik. Williams még nincs kész.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Na, mi volt a tanulság? Semmi......😊
csi77
Szerintem Bagent-tel nyertünk volna.
mortirolo
De ezt mire alapozod? Azért mert csillog a preseasonben?
Williams milyen ütéseket kapott ma is? Amíg nem véded meg a qb-dat mi a faszt akarsz ebben a sportágban?
Az a baj hogy megint elhiszik emberek hogy a qb a baj, holott az igazi probléma nem ez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Na, mi volt a tanulság? Semmi......😊
csi77
Szerintem Bagent-tel nyertünk volna.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Na, mi volt a tanulság? Semmi......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Kellett volna még néhány oldalpassz és akkor megnyerjük... OC kuka, Eberflus challenge-i kuka, futás kuka, Williams meg dobál össze-vissza csak emberhez nem. Még mit kellene tenni a védelemnek, hogy nyerjünk?
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
 www.youtube.com/watch?v=K5fX7-4GWkU
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Közben egy 6. körért jött egy EDGE Darrell Taylor a Seahawksból. Nem kell tőle hasra esni, de egy Robinsonnál jobb back up. Alkatra jó fit Fluss rendszerébe 27 éves

 x.com/tompelissero/status/1827023598172733742?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
7 solo tackle, 2 sack, 1 FF 😀
undisputedly
Ez már megért egy 6. kört 😊 Azt lássuk be hogy azért mindenki inkább egy hasznos rotációs játékosnak tartotta, kezdő kaliberű EDGE nem igazán jön 6. körért. Minden esetre nagyon jól játszott, reméljük a jó folytatást…
Tomcsik
En inkabb meg mindig egy hasznos 3rd downos kiegeszitonek tartom, de valoban, a legtobb 6. koros jatekos kevesebb szamot hoz egy karrier alatt, kis tulzassal.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Közben egy 6. körért jött egy EDGE Darrell Taylor a Seahawksból. Nem kell tőle hasra esni, de egy Robinsonnál jobb back up. Alkatra jó fit Fluss rendszerébe 27 éves

 x.com/tompelissero/status/1827023598172733742?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
7 solo tackle, 2 sack, 1 FF 😀
undisputedly
Ez már megért egy 6. kört 😊 Azt lássuk be hogy azért mindenki inkább egy hasznos rotációs játékosnak tartotta, kezdő kaliberű EDGE nem igazán jön 6. körért. Minden esetre nagyon jól játszott, reméljük a jó folytatást…

több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Közben egy 6. körért jött egy EDGE Darrell Taylor a Seahawksból. Nem kell tőle hasra esni, de egy Robinsonnál jobb back up. Alkatra jó fit Fluss rendszerébe 27 éves

 x.com/tompelissero/status/1827023598172733742?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
7 solo tackle, 2 sack, 1 FF 😀
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 647
Odunze MCL Sprain - week to week besorolást kapott. Lehet nem ússzuk meg V. Jones-t 😕
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Ejj micsoda statok Calebtől?!😘🙄😉
ZoliZoltán
JJ mit jatszott?🤪

több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Williamsnak volt 3 olyan passza ami elit kategória, csak tul dobta mert latszott rajta h ez neki még gyors, főleg ahogy a belső 3as játszott, az kritikán aluli volt… nem 1 drive volt úgy, h a snap pillanataban mar Shelton mögött voltak… egesz meccsen azt neztem, h a 65 rohan Williams fele rohanó ember UTÁN. 2-3 meccs es mar sokkal jobban fogja Caleb ezt az egeszet kezelni.

Am sokkal zavaróbb, h olyan ocsortány keveset futottunk es olyan szarul, h nem tudtam hova tenni… Kmet a jatekok 50% volt fent. 1 passz….. kicsit at kell gondolni azt a playbookot.

a vedelem elott le a kalappal. Taylor fantasztikus Billings fantasztikus

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ami nagyon nem tetszett, hogy Velus Jonest még mindig kickoff közelbe engedik. Értem én, hogy neki "köszönhetjük" az 1/1-eket, de most már nem az a cél, így legyen csak RB és kész. A másik, hogy eltiporták a centerünk. Úgy látszik Coleman Shelton fizikailag alkalmatlan egy nagyobb méretű ellenfél megállítására. Ezt nem tudom hogy akarják megoldani.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
14/29, 93 yard, 55,7 passer rating, 5 futás 15 yard-ért és 2 sack. Ez így nem mutat jól, viszont 2-3 sacket elkerült és INT nélkül lehozta, ami máris előrelépés.
mortirolo
Nem volt rosszabb, mint Fields. Bryce Young például nem tudta megugrani a tavalyi önmagát.
Willie Parker
Fields-cel ezt elvesztettük volna. Több sack és több negatív yard. Gratulálok, hogy nektek sikerült nyerni, de ahhoz nagyon kellett Watt és az OL.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
14/29, 93 yard, 55,7 passer rating, 5 futás 15 yard-ért és 2 sack. Ez így nem mutat jól, viszont 2-3 sacket elkerült és INT nélkül lehozta, ami máris előrelépés.
mortirolo
Nem volt rosszabb, mint Fields. Bryce Young például nem tudta megugrani a tavalyi önmagát.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 647
14/29, 93 yard, 55,7 passer rating, 5 futás 15 yard-ért és 2 sack. Ez így nem mutat jól, viszont 2-3 sacket elkerült és INT nélkül lehozta, ami máris előrelépés.
mortirolo
Bevallom őszintén valami nagy durranast vartam tőle azonnal.
De nem kellett volna még.
ZoliZoltán
Itt a nagy durranás, az hogy remekül mozog, így elkerülte, hogy kinyírják. Szerencsétlen végig fal nélkül játszott.
mortirolo
az egész arról fog szólni, hogy reménykedünk, hogy saját lábán megy majd le a meccs végén a pályáról. Nincs idö arra, hogy kialakuljon a játék egyenlöre. De igen pozitív, hogy nem adta el a lasztit.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
14/29, 93 yard, 55,7 passer rating, 5 futás 15 yard-ért és 2 sack. Ez így nem mutat jól, viszont 2-3 sacket elkerült és INT nélkül lehozta, ami máris előrelépés.
mortirolo
Bevallom őszintén valami nagy durranast vartam tőle azonnal.
De nem kellett volna még.
ZoliZoltán
Itt a nagy durranás, az hogy remekül mozog, így elkerülte, hogy kinyírják. Szerencsétlen végig fal nélkül játszott.
több mint 1 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
14/29, 93 yard, 55,7 passer rating, 5 futás 15 yard-ért és 2 sack. Ez így nem mutat jól, viszont 2-3 sacket elkerült és INT nélkül lehozta, ami máris előrelépés.
mortirolo
Bevallom őszintén valami nagy durranast vartam tőle azonnal.
De nem kellett volna még.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Én a Redzonet néztem, de akartam is kérdezni, hogy Caleb számai mennyire ő, mennyire az O-fal és mennyire a skill sor?

A győzelemet pedig egyszerre hozta az ST, a D, és Levis utolsó Kentucky évenek láncolata (amivel nincs is baj, egész szimpatikus a projekt, plusz Levist személy szerint nem annyira csipázom)