Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Hol lehet megnézni a Hard Knocks részeket?
Maxon nincs, Arena4-en sem látom ezeket műsoron.
Medve81
jövő hétfőn lesz az első rész magyar feliratos premier adása, 21:45-től az ARENA4-en, majd később a NET4+-on is bármikor visszanézhető
törölt kristof
A DAZN-ön game pass mellé a héten ki kell jönnie, illetve már a meg nem nevezett forrásokon elérhető .mkv formátumban is.
És hogy egy régi mondást idézzek:
"Megjelent DC-n és kazettán."
medvebro
Na akinek van DAZN NFL game pass-je az akár meg is nézheti az első részt az NFL originals-ok között.
medvebro
Az előszezonra és a Hard Knocks-ra is, mint reklámanyagra tekint a DAZN, így évek óta ingyenesen nézhető. Megér egy egyszerű regisztrációt.
több mint 1 éve
medvebro Chicago Bears 157
Hol lehet megnézni a Hard Knocks részeket?
Maxon nincs, Arena4-en sem látom ezeket műsoron.
Medve81
jövő hétfőn lesz az első rész magyar feliratos premier adása, 21:45-től az ARENA4-en, majd később a NET4+-on is bármikor visszanézhető
törölt kristof
A DAZN-ön game pass mellé a héten ki kell jönnie, illetve már a meg nem nevezett forrásokon elérhető .mkv formátumban is.
És hogy egy régi mondást idézzek:
"Megjelent DC-n és kazettán."
medvebro
Na akinek van DAZN NFL game pass-je az akár meg is nézheti az első részt az NFL originals-ok között.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 671
Matt Eberflus says #Bears QB Caleb Williams will start Saturday afternoon at Buffalo. “We want to see a good flow and rhythm to it” but he won’t detail a general play count. Starters that are available are playing.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
medvebro Chicago Bears 157
Hol lehet megnézni a Hard Knocks részeket?
Maxon nincs, Arena4-en sem látom ezeket műsoron.
Medve81
jövő hétfőn lesz az első rész magyar feliratos premier adása, 21:45-től az ARENA4-en, majd később a NET4+-on is bármikor visszanézhető
törölt kristof
A DAZN-ön game pass mellé a héten ki kell jönnie, illetve már a meg nem nevezett forrásokon elérhető .mkv formátumban is.
És hogy egy régi mondást idézzek:
"Megjelent DC-n és kazettán."
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Hol lehet megnézni a Hard Knocks részeket?
Maxon nincs, Arena4-en sem látom ezeket műsoron.
Medve81
jövő hétfőn lesz az első rész magyar feliratos premier adása, 21:45-től az ARENA4-en, majd később a NET4+-on is bármikor visszanézhető

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
Hol lehet megnézni a Hard Knocks részeket?
Maxon nincs, Arena4-en sem látom ezeket műsoron.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Itt egy gazdag 🐻

Report: Bears signing Moore to 4-year, $110M extension
 thescore.com/nfl/news/3046311
steelwolf
82 Misi garantált, a struktúrát még nem láttam…
Tomcsik
6 évre átlag 21,725 millió.
A mai árak mellett ez ajándék.
Játékban és hozzáállásban is a legfelső szint.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Itt egy gazdag 🐻

Report: Bears signing Moore to 4-year, $110M extension
 thescore.com/nfl/news/3046311
steelwolf
82 Misi garantált, a struktúrát még nem láttam…

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt egy gazdag 🐻

Report: Bears signing Moore to 4-year, $110M extension
 thescore.com/nfl/news/3046311
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Beteszem ide, talán érdekelhet titeket
Megújul a United Center és környéke
 www.youtube.com/watch?v=3g_YaZnF4TA

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Pénteken már normálisan beöltöznek, így talán láthatunk valamit.

Montez Sweat és DeMarcus Walker mögé kellene valaki, de pl. Ngakoue pont olyan "formában" van, mint tavaly, így 5 milliót sem ért meg a Miami-nak.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Gondoltam megnézem mik a vélemények Caleb adóelkerülő, illetve egyéb szabálykijátszó kísérleteiről.

*tücsökciripelés*
MacPhisto
Azt sem tudom miről beszélsz, offseason van 🤣 utánanézek
Amúgy sem pörög nagyon a topic ilyenkor

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Gondoltam megnézem mik a vélemények Caleb adóelkerülő, illetve egyéb szabálykijátszó kísérleteiről.

*tücsökciripelés*

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 035 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó ST játékos
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Caleb Williams aláírta a rookie szerződését.

iktriad
Ahogy Odunze is.
Remelem működni fog ez az O, az edzőkön sok múlik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 035 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caleb Williams aláírta a rookie szerződését.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 035 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Bears szezonbeharangozója
 www.youtube.com/watch?v=ffTb4ExEr8U
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Hello fiúk. Sikerült megvennem kettő jegyet a meccsre, de én tuti nem tudok menni, esküvőre vagyok hivatalos. Holnapig kiderül, kell-e ismerősömnek, ha nem, akkor érdekelne valakit?
szaba
Termeszetesen, megvenném mindkettőt
davemayer
Bocs, de ismerősöm vette. Remélem tudsz menni
szaba
Nem gond, azért köszi hogy írtad

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Hello fiúk. Sikerült megvennem kettő jegyet a meccsre, de én tuti nem tudok menni, esküvőre vagyok hivatalos. Holnapig kiderül, kell-e ismerősömnek, ha nem, akkor érdekelne valakit?
szaba
Termeszetesen, megvenném mindkettőt
davemayer
Bocs, de ismerősöm vette. Remélem tudsz menni
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Hello fiúk. Sikerült megvennem kettő jegyet a meccsre, de én tuti nem tudok menni, esküvőre vagyok hivatalos. Holnapig kiderül, kell-e ismerősömnek, ha nem, akkor érdekelne valakit?
szaba
Termeszetesen, megvenném mindkettőt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Hello fiúk. Sikerült megvennem kettő jegyet a meccsre, de én tuti nem tudok menni, esküvőre vagyok hivatalos. Holnapig kiderül, kell-e ismerősömnek, ha nem, akkor érdekelne valakit?
szaba
A Bears játszik, kit érdekel az esküvő??? Ha a sajátom lenne akkor is lemondanám XD ( akkor főleg XD)

több mint 2 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Hello fiúk. Sikerült megvennem kettő jegyet a meccsre, de én tuti nem tudok menni, esküvőre vagyok hivatalos. Holnapig kiderül, kell-e ismerősömnek, ha nem, akkor érdekelne valakit?
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Valaki jön Londonba a meccsre? Sikerült ma valakinek jegyet venni?
Tomcsik
Nem, de én megyek majd mindenképp

BEARS BABY!

Sir Alex immortal