Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Holnap végre új korszak kezdödik. Végsö tipp:

1/1 Caleb Williams
1/9 ha benn van akkor D. Turner, ha nem akkor letrade és ott EDGE
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
 www.youtube.com/watch?v=JsczrmkO-Yc
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ők voltak eddig nálunk látogatáson a top 30 keretében:

USC QB Caleb Williams, LSU WR Malik Nabers, Washington WR Rome Odunze, Alabama DE Dallas Turner, Georgia TE Brock Bowers, Oklahoma OT Tyler Guyton, Penn State DE Chop Robinson, Duke OL Graham Barton, Yale OT Kiran Amegadjie, West Virginia OL Zach Frazier, Kansas State TE Ben Sinnott, Notre Dame CB Cam Hart, Auburn CB Nehemiah Pritchett, Boston College CB Elijah Jones, Tulane WR Jha’Quan Jackson and Kentucky CB Andru Phillips.
mortirolo
Az első kettő után, stop the count! Viccet félretéve, egyre jobban hajazok arra, hogy EDGE lesz a második választásunk, annyira ordító need. WR3-at majd kukázunk. OL-ben meg reménykedünk az előrelépésben.
Toto21
OL-ben Williams lesz a legnagyobb előrelépésünk. Zseniálisan tud újabb és újabb zsebeket kialakítani, majd lehetetlen dobásokat megcsinálni. Nem Mahomes jellegű, mert a sacket beszedi, viszont nagyon megnöveli azt az időt, amíg arra sor kerül.

Az a gond, hogy 1/9-re nem lesz bent olyan (Nabers és Alt) akit érdemes lenne elhozni. Felmenni drága, maradni hülyeség, így csak a lemenetel nagysága a kérdéses. Dallas Turner az, aki Eberflus-nak megfelel, Bowers nagytestű WR-ként lehet érdekes, de ez necces lenne 1/9-re. Lentebb jöhetne OT: Fashanu, Fautanu, J.C. Latham vagy DL: Byron Murphy, de ő picike, így nehezen fejleszthető.

Fel:
Bears 9 és 75 (Titans 7)
Le:
Broncos 12, 76, 147, 203
Raiders 13, 44, 148
Saints 14
Colts 15
Jaguars 17
vagy még lentebb

Én lemennék, majd jönne Laitu Latu, de őt kizárt (rövid kar és sérülés), hogy elhozzuk.
2. és 3. körben WR és DT
mortirolo
Elég kevés picketek van, így ha felfelé akarnátok mozogni, akkor a jövő éviből is kellene áldozni, nem tudom mennyi értelme lenne.

Round 1: Nos. 1 overall (from Panthers), 9
Round 3: No. 75
Round 4: No. 122 (from Eagles)

NFL.com szerint a legnagyobb needjeitek ezek voltak, a QB-t leszámítva: IOL, WR, TE, Edge, CB

Én a helyetekben megpróbálnám azt a 9-es pozit elcserélni egy lentebbi 1. körre a 10-20. hely körül és aztán még onnan is lemozogni a 25-32-es sávba, így esetleg 1-2 2. körös picket be tudtok húzni, plusz az apró.
Lúdas Solymi
Igazából 3 nagyobb need van. EDGE/DT/WR ha bent lesz 9-en egy blue chip player akit szeretünk akkor ki kell húzni. Jövőre van elég jó draft capital…
Tomcsik
"blue chip player" az Nabers ls Alt. Nem lesz nekünk olyan szerencsénk.

Én nem látom értelmét az I/9.-et elpazarolni.
Még a 20. hely környékén is bent lesz 2-3 közülük:
Johnny Newton
Dallas Turner
Byron Murphy II
Olu Fashanu
Brock Bowers
...
(Latu)

Szerintem nekünk a 17. helyről egy BPA lenne az ideális húzás.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ők voltak eddig nálunk látogatáson a top 30 keretében:

USC QB Caleb Williams, LSU WR Malik Nabers, Washington WR Rome Odunze, Alabama DE Dallas Turner, Georgia TE Brock Bowers, Oklahoma OT Tyler Guyton, Penn State DE Chop Robinson, Duke OL Graham Barton, Yale OT Kiran Amegadjie, West Virginia OL Zach Frazier, Kansas State TE Ben Sinnott, Notre Dame CB Cam Hart, Auburn CB Nehemiah Pritchett, Boston College CB Elijah Jones, Tulane WR Jha’Quan Jackson and Kentucky CB Andru Phillips.
mortirolo
Az első kettő után, stop the count! Viccet félretéve, egyre jobban hajazok arra, hogy EDGE lesz a második választásunk, annyira ordító need. WR3-at majd kukázunk. OL-ben meg reménykedünk az előrelépésben.
Toto21
OL-ben Williams lesz a legnagyobb előrelépésünk. Zseniálisan tud újabb és újabb zsebeket kialakítani, majd lehetetlen dobásokat megcsinálni. Nem Mahomes jellegű, mert a sacket beszedi, viszont nagyon megnöveli azt az időt, amíg arra sor kerül.

Az a gond, hogy 1/9-re nem lesz bent olyan (Nabers és Alt) akit érdemes lenne elhozni. Felmenni drága, maradni hülyeség, így csak a lemenetel nagysága a kérdéses. Dallas Turner az, aki Eberflus-nak megfelel, Bowers nagytestű WR-ként lehet érdekes, de ez necces lenne 1/9-re. Lentebb jöhetne OT: Fashanu, Fautanu, J.C. Latham vagy DL: Byron Murphy, de ő picike, így nehezen fejleszthető.

Fel:
Bears 9 és 75 (Titans 7)
Le:
Broncos 12, 76, 147, 203
Raiders 13, 44, 148
Saints 14
Colts 15
Jaguars 17
vagy még lentebb

Én lemennék, majd jönne Laitu Latu, de őt kizárt (rövid kar és sérülés), hogy elhozzuk.
2. és 3. körben WR és DT
mortirolo
Elég kevés picketek van, így ha felfelé akarnátok mozogni, akkor a jövő éviből is kellene áldozni, nem tudom mennyi értelme lenne.

Round 1: Nos. 1 overall (from Panthers), 9
Round 3: No. 75
Round 4: No. 122 (from Eagles)

NFL.com szerint a legnagyobb needjeitek ezek voltak, a QB-t leszámítva: IOL, WR, TE, Edge, CB

Én a helyetekben megpróbálnám azt a 9-es pozit elcserélni egy lentebbi 1. körre a 10-20. hely körül és aztán még onnan is lemozogni a 25-32-es sávba, így esetleg 1-2 2. körös picket be tudtok húzni, plusz az apró.
Lúdas Solymi
Igazából 3 nagyobb need van. EDGE/DT/WR ha bent lesz 9-en egy blue chip player akit szeretünk akkor ki kell húzni. Jövőre van elég jó draft capital…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ők voltak eddig nálunk látogatáson a top 30 keretében:

USC QB Caleb Williams, LSU WR Malik Nabers, Washington WR Rome Odunze, Alabama DE Dallas Turner, Georgia TE Brock Bowers, Oklahoma OT Tyler Guyton, Penn State DE Chop Robinson, Duke OL Graham Barton, Yale OT Kiran Amegadjie, West Virginia OL Zach Frazier, Kansas State TE Ben Sinnott, Notre Dame CB Cam Hart, Auburn CB Nehemiah Pritchett, Boston College CB Elijah Jones, Tulane WR Jha’Quan Jackson and Kentucky CB Andru Phillips.
mortirolo
Az első kettő után, stop the count! Viccet félretéve, egyre jobban hajazok arra, hogy EDGE lesz a második választásunk, annyira ordító need. WR3-at majd kukázunk. OL-ben meg reménykedünk az előrelépésben.
Toto21
OL-ben Williams lesz a legnagyobb előrelépésünk. Zseniálisan tud újabb és újabb zsebeket kialakítani, majd lehetetlen dobásokat megcsinálni. Nem Mahomes jellegű, mert a sacket beszedi, viszont nagyon megnöveli azt az időt, amíg arra sor kerül.

Az a gond, hogy 1/9-re nem lesz bent olyan (Nabers és Alt) akit érdemes lenne elhozni. Felmenni drága, maradni hülyeség, így csak a lemenetel nagysága a kérdéses. Dallas Turner az, aki Eberflus-nak megfelel, Bowers nagytestű WR-ként lehet érdekes, de ez necces lenne 1/9-re. Lentebb jöhetne OT: Fashanu, Fautanu, J.C. Latham vagy DL: Byron Murphy, de ő picike, így nehezen fejleszthető.

Fel:
Bears 9 és 75 (Titans 7)
Le:
Broncos 12, 76, 147, 203
Raiders 13, 44, 148
Saints 14
Colts 15
Jaguars 17
vagy még lentebb

Én lemennék, majd jönne Laitu Latu, de őt kizárt (rövid kar és sérülés), hogy elhozzuk.
2. és 3. körben WR és DT
mortirolo
Elég kevés picketek van, így ha felfelé akarnátok mozogni, akkor a jövő éviből is kellene áldozni, nem tudom mennyi értelme lenne.

Round 1: Nos. 1 overall (from Panthers), 9
Round 3: No. 75
Round 4: No. 122 (from Eagles)

NFL.com szerint a legnagyobb needjeitek ezek voltak, a QB-t leszámítva: IOL, WR, TE, Edge, CB

Én a helyetekben megpróbálnám azt a 9-es pozit elcserélni egy lentebbi 1. körre a 10-20. hely körül és aztán még onnan is lemozogni a 25-32-es sávba, így esetleg 1-2 2. körös picket be tudtok húzni, plusz az apró.
Lúdas Solymi
NFL.com szerint… Pff. TE Kmet kb. top 10-15 TE és jött Everett FA-n aki egy remek 2. opció. CB??? Megkockáztatom hogy a Bears DB sora az egyik legjobb és legmélyebb a ligában. Talán ez a legerősebb csapatrészünk… Ellenben kihagyták a DT-t a felsorolásból… EDGE/DT/WR a legnagyobb need. Mondjuk van egy Moore meg egy Allen szóval WR is inkább azt mondanám hogy azért need hogy legyen egy brutális trió…

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 507
Ők voltak eddig nálunk látogatáson a top 30 keretében:

USC QB Caleb Williams, LSU WR Malik Nabers, Washington WR Rome Odunze, Alabama DE Dallas Turner, Georgia TE Brock Bowers, Oklahoma OT Tyler Guyton, Penn State DE Chop Robinson, Duke OL Graham Barton, Yale OT Kiran Amegadjie, West Virginia OL Zach Frazier, Kansas State TE Ben Sinnott, Notre Dame CB Cam Hart, Auburn CB Nehemiah Pritchett, Boston College CB Elijah Jones, Tulane WR Jha’Quan Jackson and Kentucky CB Andru Phillips.
mortirolo
Az első kettő után, stop the count! Viccet félretéve, egyre jobban hajazok arra, hogy EDGE lesz a második választásunk, annyira ordító need. WR3-at majd kukázunk. OL-ben meg reménykedünk az előrelépésben.
Toto21
OL-ben Williams lesz a legnagyobb előrelépésünk. Zseniálisan tud újabb és újabb zsebeket kialakítani, majd lehetetlen dobásokat megcsinálni. Nem Mahomes jellegű, mert a sacket beszedi, viszont nagyon megnöveli azt az időt, amíg arra sor kerül.

Az a gond, hogy 1/9-re nem lesz bent olyan (Nabers és Alt) akit érdemes lenne elhozni. Felmenni drága, maradni hülyeség, így csak a lemenetel nagysága a kérdéses. Dallas Turner az, aki Eberflus-nak megfelel, Bowers nagytestű WR-ként lehet érdekes, de ez necces lenne 1/9-re. Lentebb jöhetne OT: Fashanu, Fautanu, J.C. Latham vagy DL: Byron Murphy, de ő picike, így nehezen fejleszthető.

Fel:
Bears 9 és 75 (Titans 7)
Le:
Broncos 12, 76, 147, 203
Raiders 13, 44, 148
Saints 14
Colts 15
Jaguars 17
vagy még lentebb

Én lemennék, majd jönne Laitu Latu, de őt kizárt (rövid kar és sérülés), hogy elhozzuk.
2. és 3. körben WR és DT
mortirolo
Elég kevés picketek van, így ha felfelé akarnátok mozogni, akkor a jövő éviből is kellene áldozni, nem tudom mennyi értelme lenne.

Round 1: Nos. 1 overall (from Panthers), 9
Round 3: No. 75
Round 4: No. 122 (from Eagles)

NFL.com szerint a legnagyobb needjeitek ezek voltak, a QB-t leszámítva: IOL, WR, TE, Edge, CB

Én a helyetekben megpróbálnám azt a 9-es pozit elcserélni egy lentebbi 1. körre a 10-20. hely körül és aztán még onnan is lemozogni a 25-32-es sávba, így esetleg 1-2 2. körös picket be tudtok húzni, plusz az apró.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Némi adat a draft elé:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1LsLJU7T5PCZraKid4-D_u-Hkwe1n2qyPUGOALSd6cps/edit?usp=sharing
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Én azt hallottam, hogy egy ottani segédedző lányát is belevették az alkuba, mi cserébe kértük a Redskins név használatát, de ebbe már ők nem mentek bele......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Állítolag a washington ajánlott egy cserét a mi 1/1-ünkért, a kövi 3 első körüket ajánlották de elutasítottuk... faxom
davemayer
Ez csak a kamu oldalon volt feltüntetve. Nem lennének ők sem ilyen hülyék...
kapitnono
Miért lennének hülyék ha visszautasítanák? Király a 3 első de pont nem ér semmit ha mondjuk Williams lesz az egyetlen értelmes QB akit húzhatnának és emiatt bukják
ThySoul
Washington lenne hülye annyit adni egy helyes felmozgásért. Meg én a képessége, viselkedése alapján nem vagyok meggyőződve hogy tényleg ő lenne a legjobb..


több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Állítolag a washington ajánlott egy cserét a mi 1/1-ünkért, a kövi 3 első körüket ajánlották de elutasítottuk... faxom
davemayer
Ez csak a kamu oldalon volt feltüntetve. Nem lennének ők sem ilyen hülyék...
kapitnono
Miért lennének hülyék ha visszautasítanák? Király a 3 első de pont nem ér semmit ha mondjuk Williams lesz az egyetlen értelmes QB akit húzhatnának és emiatt bukják
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Állítolag a washington ajánlott egy cserét a mi 1/1-ünkért, a kövi 3 első körüket ajánlották de elutasítottuk... faxom
davemayer
Ez csak a kamu oldalon volt feltüntetve. Nem lennének ők sem ilyen hülyék...
kapitnono
Remélem igazad van

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Állítolag a washington ajánlott egy cserét a mi 1/1-ünkért, a kövi 3 első körüket ajánlották de elutasítottuk... faxom
davemayer
Ez csak a kamu oldalon volt feltüntetve. Nem lennének ők sem ilyen hülyék...


több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Állítolag a washington ajánlott egy cserét a mi 1/1-ünkért, a kövi 3 első körüket ajánlották de elutasítottuk... faxom

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ők voltak eddig nálunk látogatáson a top 30 keretében:

USC QB Caleb Williams, LSU WR Malik Nabers, Washington WR Rome Odunze, Alabama DE Dallas Turner, Georgia TE Brock Bowers, Oklahoma OT Tyler Guyton, Penn State DE Chop Robinson, Duke OL Graham Barton, Yale OT Kiran Amegadjie, West Virginia OL Zach Frazier, Kansas State TE Ben Sinnott, Notre Dame CB Cam Hart, Auburn CB Nehemiah Pritchett, Boston College CB Elijah Jones, Tulane WR Jha’Quan Jackson and Kentucky CB Andru Phillips.
mortirolo
Az első kettő után, stop the count! Viccet félretéve, egyre jobban hajazok arra, hogy EDGE lesz a második választásunk, annyira ordító need. WR3-at majd kukázunk. OL-ben meg reménykedünk az előrelépésben.
Toto21
OL-ben Williams lesz a legnagyobb előrelépésünk. Zseniálisan tud újabb és újabb zsebeket kialakítani, majd lehetetlen dobásokat megcsinálni. Nem Mahomes jellegű, mert a sacket beszedi, viszont nagyon megnöveli azt az időt, amíg arra sor kerül.

Az a gond, hogy 1/9-re nem lesz bent olyan (Nabers és Alt) akit érdemes lenne elhozni. Felmenni drága, maradni hülyeség, így csak a lemenetel nagysága a kérdéses. Dallas Turner az, aki Eberflus-nak megfelel, Bowers nagytestű WR-ként lehet érdekes, de ez necces lenne 1/9-re. Lentebb jöhetne OT: Fashanu, Fautanu, J.C. Latham vagy DL: Byron Murphy, de ő picike, így nehezen fejleszthető.

Fel:
Bears 9 és 75 (Titans 7)
Le:
Broncos 12, 76, 147, 203
Raiders 13, 44, 148
Saints 14
Colts 15
Jaguars 17
vagy még lentebb

Én lemennék, majd jönne Laitu Latu, de őt kizárt (rövid kar és sérülés), hogy elhozzuk.
2. és 3. körben WR és DT
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Ők voltak eddig nálunk látogatáson a top 30 keretében:

USC QB Caleb Williams, LSU WR Malik Nabers, Washington WR Rome Odunze, Alabama DE Dallas Turner, Georgia TE Brock Bowers, Oklahoma OT Tyler Guyton, Penn State DE Chop Robinson, Duke OL Graham Barton, Yale OT Kiran Amegadjie, West Virginia OL Zach Frazier, Kansas State TE Ben Sinnott, Notre Dame CB Cam Hart, Auburn CB Nehemiah Pritchett, Boston College CB Elijah Jones, Tulane WR Jha’Quan Jackson and Kentucky CB Andru Phillips.
mortirolo
Az első kettő után, stop the count! Viccet félretéve, egyre jobban hajazok arra, hogy EDGE lesz a második választásunk, annyira ordító need. WR3-at majd kukázunk. OL-ben meg reménykedünk az előrelépésben.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ők voltak eddig nálunk látogatáson a top 30 keretében:

USC QB Caleb Williams, LSU WR Malik Nabers, Washington WR Rome Odunze, Alabama DE Dallas Turner, Georgia TE Brock Bowers, Oklahoma OT Tyler Guyton, Penn State DE Chop Robinson, Duke OL Graham Barton, Yale OT Kiran Amegadjie, West Virginia OL Zach Frazier, Kansas State TE Ben Sinnott, Notre Dame CB Cam Hart, Auburn CB Nehemiah Pritchett, Boston College CB Elijah Jones, Tulane WR Jha’Quan Jackson and Kentucky CB Andru Phillips.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Position Veteran Average Annual Value és hogy mennyi válik be (lesz kezdő játékos) az első körben kiválasztottakból:

QB $46,360,567 19.3%
EDGE $22,137,138 40.4%
WR $21,388,717 41.8%
DT $20,598,496 43.4%
T $19,327,301 46.3%
G $15,557,917 57.5%
CB $15,260,197 58.6%
TE $14,337,500 62.4%
S $11,244,553 79.5%
LB $11,110,417 80.5%
RB $11,046,667 81.0%
C $9,983,333 89.6%

Az még árnyalja a képet, hogy mennyi az "élettartama" a poszton játszónak. A számok alapján, még úgy is megéri QB-t választani az első körben, hogy ha csak minden ötödik válik be. Szóval ha azt gondolja Poles, hogy Williams vagy valamelyik másik QB jelölt esetén 20%-nál nagyobb az esély, hogy beválik, akkor megéri elhozni. Egy RB csak akkor éri meg, ha 81%-ban biztos vagy benne, hogy kezdő lesz belőle.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Alapvetően nyilván azt csinál mindenki amit akar, de Calebnek ezekkel a sminkes, csillogó szájfényes, pink telefon és pénztárca megjelenéseivel nem feltétlen lesz szerencsés karrierkezdete, hát még ha hozzátesszük a flegma testbeszédét. Utazni fognak rá a védők.
Cruyffista
Szerintem Tom Bradynek és Peyton Manningnek nem voltak ilyen problémái, aztán mégis utaztak rájuk a védők, annál az egyszerű oknál fogva, hogy ez a dolguk. Egyébként ezeket az allűröket a rutinosabb védők az első edzésen már szeretik letördelni......

Hagyjuk már a faszságokat, Trubisky, meg Fields is jó srác volt, csak irányítónak nem igazán. Ha jó lesz a pályán, leszarom az allűrjeit, nem a haverja vagyok.
csi77
Amíg nem zöld-sárgára festi a körmeit és évente kétszer sajtot eszik reggelire, addig nekem nem lesz bajom vele. 😊
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Alapvetően nyilván azt csinál mindenki amit akar, de Calebnek ezekkel a sminkes, csillogó szájfényes, pink telefon és pénztárca megjelenéseivel nem feltétlen lesz szerencsés karrierkezdete, hát még ha hozzátesszük a flegma testbeszédét. Utazni fognak rá a védők.
Cruyffista
Szerintem Tom Bradynek és Peyton Manningnek nem voltak ilyen problémái, aztán mégis utaztak rájuk a védők, annál az egyszerű oknál fogva, hogy ez a dolguk. Egyébként ezeket az allűröket a rutinosabb védők az első edzésen már szeretik letördelni......

Hagyjuk már a faszságokat, Trubisky, meg Fields is jó srác volt, csak irányítónak nem igazán. Ha jó lesz a pályán, leszarom az allűrjeit, nem a haverja vagyok.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Alapvetően nyilván azt csinál mindenki amit akar, de Calebnek ezekkel a sminkes, csillogó szájfényes, pink telefon és pénztárca megjelenéseivel nem feltétlen lesz szerencsés karrierkezdete, hát még ha hozzátesszük a flegma testbeszédét. Utazni fognak rá a védők.
Cruyffista
Ezért senki nem fog rá jobban utazni mint bárki másra. Amúgy is a QB-k nagy többsége jó nagy egoval van megáldva. Nagyon sokan érdekesen is öltözködnek. Pont leszarom ezeket a dolgokat ha elit frenhise QB lesz….

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Alapvetően nyilván azt csinál mindenki amit akar, de Calebnek ezekkel a sminkes, csillogó szájfényes, pink telefon és pénztárca megjelenéseivel nem feltétlen lesz szerencsés karrierkezdete, hát még ha hozzátesszük a flegma testbeszédét. Utazni fognak rá a védők.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Melyik az erősebb?

2013

QB Jay Cutler
WR Alshon Jeffery
WR Brandon Marshall
TE Martellus Bennett
RB Matt Forte

2024

QB Caleb Williams
WR DJ Moore
WR Keenan Allen
TE Cole Kmet
RB D’Andre Swift
mortirolo
Cutlerre emlékszünk, ő volt a mi meg nem értett (nem)zsenink. A nálunk töltött 8 szezonból talán kettőben volt NFL szinten közepes fala, a többiben embertelen mennyiségű ütést kapott. Emlékszem amikor Bradyt a Denver elleni meccsen nem tudta a fala megvédeni, akkor felötlött előttem, hogy baszki Cutler évekig játszott ilyen fal mögött....... Ettől függetlenül jobb napján is tudott 3 szép TD mellett 2 érthetetlen homály INt-et dobni....😊

Williamsről még nyilván nincs mit mondanom, remélem, egyszer kifogjuk már végre (ha nem őt, akkor Maye-t), lényeg, hogy váljon már be valaki a Trubisky, Fields féle bustok után.

Jeffery nagy tehetség volt, de nem túl okos, Marshall még nagyobb, vele más volt a gond. Moore és Allen valamivel jobbak, tényleg 😊

Igen, Bennett lusta volt, Kmet más típusú, tehetségben lejjebb, szorgalomban feljebb van.



Fortét nagyon szerettem, Swift egyelőre még a cipőjét sem viheti.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389


Izgi lesz 😂
warr_b
Vegig hallgattàtok a komplett interjút JJel?? Mert ez csak egy kellemetlenül kiragadott mondat rész volt, de ha hallod az egészet, abszolut nem ezt mondta🤷🏻‍♂️

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"


Izgi lesz 😂
warr_b
Én ettől fázok nagyon, ez a hollywood dolog eléggé aggaszt...

Szivesen lemegyünk 1/2-re 😉😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Izgi lesz 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"