Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Na Booker, ez okos volt, jövő évi 4.-et mindenképpen èrt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Odunze gyerekkori hőse Hester23. Kiran Amegadjie pedig már tavaly összefutott Eberflus-szal a helyi golfpályán és szintén Hester rajongó.

Punter pedig nagyon kellett. Már hónapokkal ezelőtt tudtuk, hogy ha szerencsénk lesz és Tory Taylor bent marad, akkor el fogjuk hozni. Tudom, hogy most sokan azt várják, hogy minden támadásunk TD lesz, de ha mégsem, akkor jól fog jönni végre egy (nem)normális punter.
mortirolo
Szerintem a DL rohadt lyukas es az iOL is eleg gyenge. De lehet Caleb felhuzza majd öket.

Engem nem zavar a punter mert az is kell.
Toto21
Persze hogy kell, de nem 4.körben és nem úgy hogy 4 picked van a drafton. Még ha egy kickerről lenne szó aki az új Tucker akkor is nagyon necces, így meg konkrétan óriási luxus.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Odunze gyerekkori hőse Hester23. Kiran Amegadjie pedig már tavaly összefutott Eberflus-szal a helyi golfpályán és szintén Hester rajongó.

Punter pedig nagyon kellett. Már hónapokkal ezelőtt tudtuk, hogy ha szerencsénk lesz és Tory Taylor bent marad, akkor el fogjuk hozni. Tudom, hogy most sokan azt várják, hogy minden támadásunk TD lesz, de ha mégsem, akkor jól fog jönni végre egy (nem)normális punter.
mortirolo
Szerintem a DL rohadt lyukas es az iOL is eleg gyenge. De lehet Caleb felhuzza majd öket.

Engem nem zavar a punter mert az is kell.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Odunze gyerekkori hőse Hester23. Kiran Amegadjie pedig már tavaly összefutott Eberflus-szal a helyi golfpályán és szintén Hester rajongó.

Punter pedig nagyon kellett. Már hónapokkal ezelőtt tudtuk, hogy ha szerencsénk lesz és Tory Taylor bent marad, akkor el fogjuk hozni. Tudom, hogy most sokan azt várják, hogy minden támadásunk TD lesz, de ha mégsem, akkor jól fog jönni végre egy (nem)normális punter.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Puntert húztunk 4.-re, gondolom akkor Poles szerint a DL kész 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amegadjie, akit vitettek a Yaleről amúgy nagy Bears fan. Hazajön.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Srácok...mi lesz itt a tavaly még lesajnált NFC Northban. Ha senki nem bassza el, akkor csupa főműsoridő.
gbol
rég voltam ennyire izgatott a szezon előtt. Ha még felmennénk ma Sumataia vagy JPJ valemlyikéért, akkor nem érdekel, ha idén nem húzunk már senkit. 😊

Jó meccsek lesznek itt jövőre. Lions kihúzta a CB1-et, Vikings QB és egy elég jó DE-t, nálatok meg tavaly is jó volt a brigád.

Kezdődjön a szezon 😊
Toto21
A Lions-t már tavaly is vertük. Sima liba. 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Srácok...mi lesz itt a tavaly még lesajnált NFC Northban. Ha senki nem bassza el, akkor csupa főműsoridő.
gbol
rég voltam ennyire izgatott a szezon előtt. Ha még felmennénk ma Sumataia vagy JPJ valemlyikéért, akkor nem érdekel, ha idén nem húzunk már senkit. 😊

Jó meccsek lesznek itt jövőre. Lions kihúzta a CB1-et, Vikings QB és egy elég jó DE-t, nálatok meg tavaly is jó volt a brigád.

Kezdődjön a szezon 😊
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 475
Srácok...mi lesz itt a tavaly még lesajnált NFC Northban. Ha senki nem bassza el, akkor csupa főműsoridő.
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Odunze, DJ., Allen azert az nem gyenge wr harmas 😮
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Nem gondoltam volna, hogy Odunze bent lesz még. Támadóoldalon több mint elég jól megvagyunk. 😊 Mondjuk Dallas Turner a szomszédba jött.....
csi77
Arnold sem jobb a Lionsban🥶

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Nem gondoltam volna, hogy Odunze bent lesz még. Támadóoldalon több mint elég jól megvagyunk. 😊 Mondjuk Dallas Turner a szomszédba jött.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nagy szerencsénk volt ezzel a sok QB húzással. Az első védő pedig Latu, aminek nagyon örülök, mert megérdemli.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Hölgyek és urak. Üdvözöllek titeket a modern football világában. Ilyen support cast még nem volt a Bears történetében. Ilyen helyzetben 1/1 QB még nem volt. Most komolyan ez egy top3 WR core az egész ligát nézve.
Tomcsik
Reméljük kihozzák belőle amit lehet, O-ben erre a skillsetre kb bármit fel lehet rajzolni. Coaching lesz a nagy kérdőjel, ha csak kicsit is okosabbak lesznek mint korábban már komoly előrelépésre lehet számítani. Williams meg cáfoljon rá a károgókra (köztük rám) és legyen nfl fr qb.
davemayer
Shane Waldron-al kapcsolatban nagyon bizakodó vagyok.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Hölgyek és urak. Üdvözöllek titeket a modern football világában. Ilyen support cast még nem volt a Bears történetében. Ilyen helyzetben 1/1 QB még nem volt. Most komolyan ez egy top3 WR core az egész ligát nézve.
Tomcsik
Reméljük kihozzák belőle amit lehet, O-ben erre a skillsetre kb bármit fel lehet rajzolni. Coaching lesz a nagy kérdőjel, ha csak kicsit is okosabbak lesznek mint korábban már komoly előrelépésre lehet számítani. Williams meg cáfoljon rá a károgókra (köztük rám) és legyen nfl fr qb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Caleb nem kicsit őrült Odunzenak. 😊

 x.com/clayharbs82/status/1783671917100081403?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Hölgyek és urak. Üdvözöllek titeket a modern football világában. Ilyen support cast még nem volt a Bears történetében. Ilyen helyzetben 1/1 QB még nem volt. Most komolyan ez egy top3 WR core az egész ligát nézve.

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Hát ennél jobb támadósor már nem igazán lehetne. Irány a 4000 yard. Poles nagyon boldognak látszott.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
kezdődhetne holnap a szezon bazz. Nagyon tetszik ami történt. De jövőre nagyon kelleni fognak emberek a DL-be.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
1/1 nem kérdés, 1/9 letrade és Byron Murphy.
Proki_
Ha csak a posztot nézzük, akkor szerintem is ez lenne a győztes tipp, már csak azért is, mert Poles szerint: "A DL3T van legközelebb a irányítóhoz" és Sweat-hez is... Érdekes, hogy tavaly milyen egyértelmű volt, hogy Darnell Wright jön, most meg lehet szinte bárki. Ha csak egy kicsit nagyobb lenne Byron Murphy, 100%, hogy elhoznánk.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Pofás.




Sixo
Ez lesz vagy csak elképzelés egyelőre?

Nagyon jól néz ki amúgy.
Amadeus von Dollárbaloldal
Látványterv.

több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Pofás.




Sixo
Ez lesz vagy csak elképzelés egyelőre?

Nagyon jól néz ki amúgy.
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
1/1 nem kérdés, 1/9 letrade és Byron Murphy.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Pofás.




több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Na, így ráfordulva a draft előtti utolsó napokra:
1/1 C. Williams
1/9 -helyett 1 kör vége Edge -Dallas Turnert pont az Atlanta viheti ki előttünk, így trade lefelé egy extra 2. körös pickért
2. kör OT
3. kör WR
4. kör BPA

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png