Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
A kisebb problémákat megoldottuk úgy-ahogy . TE Kmet mögé, RB aki elkapni is tud. A 3 nagy lyuk viszont megmaradt, amit az 1db 1/9-cel kellene megoldani. Én még egy jó punter-t is szeretnék, mert szerintem nagy szükségünk lesz rá.
mortirolo
Mi az a 3 big need?? QB WR Edge?
ricsiii83
DL szerintem ordas nagy need. Billings , Dexter, Pickens 3-as van idáig. Ez se mennyiségre, se minöségre nem elég.

WR2 + WR3 - Depth chart jelenleg Velus Jones és Tyler Scott, lol

4 ordas nagy need - 5 draft pick
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
A kisebb problémákat megoldottuk úgy-ahogy . TE Kmet mögé, RB aki elkapni is tud. A 3 nagy lyuk viszont megmaradt, amit az 1db 1/9-cel kellene megoldani. Én még egy jó punter-t is szeretnék, mert szerintem nagy szükségünk lesz rá.
mortirolo
Mi az a 3 big need?? QB WR Edge?

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
A kisebb problémákat megoldottuk úgy-ahogy . TE Kmet mögé, RB aki elkapni is tud. A 3 nagy lyuk viszont megmaradt, amit az 1db 1/9-cel kellene megoldani. Én még egy jó punter-t is szeretnék, mert szerintem nagy szükségünk lesz rá.
több mint 2 éve
Kere16 Chicago Bears 3
Az elmúlt években szinte mindig jött legalább egy játékos/edző green bayből hozzánk akik ezt a kategóriát képviselték. Volt egy jó szezonuk aztán kiégtek és eljöttek Chicagoba és semmi maradandó. Jöttek majd mentek is
Jött meg egy Packers jatekos. Owens S, meg vagyunk mentve. Olvasgattam mit gondolnak rola kinn. Inkabb a felesegerol hires, mint a jatekarol. Jo elojelek.
Toto21
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Jött meg egy Packers jatekos. Owens S, meg vagyunk mentve. Olvasgattam mit gondolnak rola kinn. Inkabb a felesegerol hires, mint a jatekarol. Jo elojelek.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Na jó, most kikészültem gyerekek.

 x.com/mikegarafolo/status/1768016943359889616?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Amen Ogbongbemiga érkezett XD Poles direkt az olyan FA-kre vadászik akikről nem is tudtam hogy léteznek XD
Tomcsik
segítek abban mit akartál mondani:

POLES TAKARODJ

money ballt játszik megint. sok nonameből majd összeteszi a kirakóst. De azt elfelejti, hogy egy Mahomes egymaga több talent-el rendelkezik, mint az egész keretünk.

Nem tudsz nyerni az NFL-ben ha nincs valamid, amivel jobb vagy a többieknél. Ezek a blue chip player-ek, na ilyenből nekünk kurva kevés van ( talán ha 2-3). Idén is posvadvány lesz az egész.
Toto21
Amúgy nincs bajom azbigazolással, Cole helyére kellett egy ST/csere LB , de amikor azért vársz valami nagyobb durranást és meglátod Amen Ogbongbemiga nevét akkor azért na XD
Tomcsik
már nincs nagy durranás a piacon... max trade keretein belül. Hoztunk valami irányítót is. Akkor most vagy Bagent, vagy Fields kuka.

Lesz még tuti igazolás DL-be, mert onnan Jones távozott, meg valami WR is, mert onnan meg létszámra se nagyon vagyunk meg, nemhogy minőségre.

El kell fogadni, felesleges itt reménykedni változásban, amíg azok irányítják a csapatot akik eddig.

Lassan tényleg dave-nek hiszek és elbasszuk az 1/1-et és Fields-el vágunk neki a szezonnak. Anyám borogass
Toto21
Én ilyet nem mondtam. Azt mondtam hogy ha GM fejjel végig gondolja az ember muszáj 1/1re qbt hoznia, hiszen azzal kb automatikusan meghosszabbítja a saját állását egy évvel minimum, ha Caleb beválik akkor még tovább. Viszont ha most is tradel és nem jön be a szezon nyomnak egy resetet HC és QB poszton is az 100%, arra meg már nem tenném rá az állásomat hogy hagynák kiválasztani a következő garnitúrát ( bár általában 1 GMnek hagynak 2 HCot hozni).

Ezért sem kell aggódnotok, tuti qbt húz majd, és Fields vszinű csere lesz. Abban még reménykedek hogy az első 3ból mi letradelünk mert vki beleszeret Calebbe és a másik 2ből választunk.
davemayer
Bocs akkor rosszul emlekeztem
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Na jó, most kikészültem gyerekek.

 x.com/mikegarafolo/status/1768016943359889616?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Amen Ogbongbemiga érkezett XD Poles direkt az olyan FA-kre vadászik akikről nem is tudtam hogy léteznek XD
Tomcsik
segítek abban mit akartál mondani:

POLES TAKARODJ

money ballt játszik megint. sok nonameből majd összeteszi a kirakóst. De azt elfelejti, hogy egy Mahomes egymaga több talent-el rendelkezik, mint az egész keretünk.

Nem tudsz nyerni az NFL-ben ha nincs valamid, amivel jobb vagy a többieknél. Ezek a blue chip player-ek, na ilyenből nekünk kurva kevés van ( talán ha 2-3). Idén is posvadvány lesz az egész.
Toto21
Amúgy nincs bajom azbigazolással, Cole helyére kellett egy ST/csere LB , de amikor azért vársz valami nagyobb durranást és meglátod Amen Ogbongbemiga nevét akkor azért na XD
Tomcsik
már nincs nagy durranás a piacon... max trade keretein belül. Hoztunk valami irányítót is. Akkor most vagy Bagent, vagy Fields kuka.

Lesz még tuti igazolás DL-be, mert onnan Jones távozott, meg valami WR is, mert onnan meg létszámra se nagyon vagyunk meg, nemhogy minőségre.

El kell fogadni, felesleges itt reménykedni változásban, amíg azok irányítják a csapatot akik eddig.

Lassan tényleg dave-nek hiszek és elbasszuk az 1/1-et és Fields-el vágunk neki a szezonnak. Anyám borogass
Toto21
Én ilyet nem mondtam. Azt mondtam hogy ha GM fejjel végig gondolja az ember muszáj 1/1re qbt hoznia, hiszen azzal kb automatikusan meghosszabbítja a saját állását egy évvel minimum, ha Caleb beválik akkor még tovább. Viszont ha most is tradel és nem jön be a szezon nyomnak egy resetet HC és QB poszton is az 100%, arra meg már nem tenném rá az állásomat hogy hagynák kiválasztani a következő garnitúrát ( bár általában 1 GMnek hagynak 2 HCot hozni).

Ezért sem kell aggódnotok, tuti qbt húz majd, és Fields vszinű csere lesz. Abban még reménykedek hogy az első 3ból mi letradelünk mert vki beleszeret Calebbe és a másik 2ből választunk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Na jó, most kikészültem gyerekek.

 x.com/mikegarafolo/status/1768016943359889616?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Amen Ogbongbemiga érkezett XD Poles direkt az olyan FA-kre vadászik akikről nem is tudtam hogy léteznek XD
Tomcsik
segítek abban mit akartál mondani:

POLES TAKARODJ

money ballt játszik megint. sok nonameből majd összeteszi a kirakóst. De azt elfelejti, hogy egy Mahomes egymaga több talent-el rendelkezik, mint az egész keretünk.

Nem tudsz nyerni az NFL-ben ha nincs valamid, amivel jobb vagy a többieknél. Ezek a blue chip player-ek, na ilyenből nekünk kurva kevés van ( talán ha 2-3). Idén is posvadvány lesz az egész.
Toto21
Amúgy nincs bajom azbigazolással, Cole helyére kellett egy ST/csere LB , de amikor azért vársz valami nagyobb durranást és meglátod Amen Ogbongbemiga nevét akkor azért na XD
Tomcsik
már nincs nagy durranás a piacon... max trade keretein belül. Hoztunk valami irányítót is. Akkor most vagy Bagent, vagy Fields kuka.

Lesz még tuti igazolás DL-be, mert onnan Jones távozott, meg valami WR is, mert onnan meg létszámra se nagyon vagyunk meg, nemhogy minőségre.

El kell fogadni, felesleges itt reménykedni változásban, amíg azok irányítják a csapatot akik eddig.

Lassan tényleg dave-nek hiszek és elbasszuk az 1/1-et és Fields-el vágunk neki a szezonnak. Anyám borogass
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Na jó, most kikészültem gyerekek.

 x.com/mikegarafolo/status/1768016943359889616?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Amen Ogbongbemiga érkezett XD Poles direkt az olyan FA-kre vadászik akikről nem is tudtam hogy léteznek XD
Tomcsik
segítek abban mit akartál mondani:

POLES TAKARODJ

money ballt játszik megint. sok nonameből majd összeteszi a kirakóst. De azt elfelejti, hogy egy Mahomes egymaga több talent-el rendelkezik, mint az egész keretünk.

Nem tudsz nyerni az NFL-ben ha nincs valamid, amivel jobb vagy a többieknél. Ezek a blue chip player-ek, na ilyenből nekünk kurva kevés van ( talán ha 2-3). Idén is posvadvány lesz az egész.
Toto21
Amúgy nincs bajom azbigazolással, Cole helyére kellett egy ST/csere LB , de amikor azért vársz valami nagyobb durranást és meglátod Amen Ogbongbemiga nevét akkor azért na XD

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Na jó, most kikészültem gyerekek.

 x.com/mikegarafolo/status/1768016943359889616?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Amen Ogbongbemiga érkezett XD Poles direkt az olyan FA-kre vadászik akikről nem is tudtam hogy léteznek XD
Tomcsik
Sixo egyik szerelme a neve miatt.
Szerintem ő egy Madden generált random player.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Na jó, most kikészültem gyerekek.

 x.com/mikegarafolo/status/1768016943359889616?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Amen Ogbongbemiga érkezett XD Poles direkt az olyan FA-kre vadászik akikről nem is tudtam hogy léteznek XD
Tomcsik
segítek abban mit akartál mondani:

POLES TAKARODJ

money ballt játszik megint. sok nonameből majd összeteszi a kirakóst. De azt elfelejti, hogy egy Mahomes egymaga több talent-el rendelkezik, mint az egész keretünk.

Nem tudsz nyerni az NFL-ben ha nincs valamid, amivel jobb vagy a többieknél. Ezek a blue chip player-ek, na ilyenből nekünk kurva kevés van ( talán ha 2-3). Idén is posvadvány lesz az egész.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Na jó, most kikészültem gyerekek.

 x.com/mikegarafolo/status/1768016943359889616?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Amen Ogbongbemiga érkezett XD Poles direkt az olyan FA-kre vadászik akikről nem is tudtam hogy léteznek XD

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Lehet Curtis Samuel nálatok köt ki.
warr_b
végre valaki a listáról, egyértelmű need, kell valaki akiben benne vannak a nagy játékok. de ő max egy gadget WR 3/4. Csak jöjjön tényleg.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lehet Curtis Samuel nálatok köt ki.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
ezt a Hunter szerzödést mi is kiperkálhattuk volna, de ahogy magunkat ismerem, még csak DJ Wonnum se fog jönni, majd valami szürke eminenciást fizetünk túl. Nálam Poles is mehet.

Nézzétek meg a Texans-t, van egy rookie QB és kihasználják a szerzödését rendesen, nem úgy mint mi...
Toto21
Türelem! Éppen most jött a megváltó: Matt Pryor 😊
mortirolo
az irányító vagy az elkapó?
Toto21
Még vizsgáljuk. 😊
mortirolo
várj az Terelle Pryor volt. Akkor ez meg ki? 😀

ahogy telnek a napok egyre inkább noname játékosok jönnek, akik inkább a draft után szoktak elkelni. Akkor elkezdem:

POLES TAKARODJ
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
ezt a Hunter szerzödést mi is kiperkálhattuk volna, de ahogy magunkat ismerem, még csak DJ Wonnum se fog jönni, majd valami szürke eminenciást fizetünk túl. Nálam Poles is mehet.

Nézzétek meg a Texans-t, van egy rookie QB és kihasználják a szerzödését rendesen, nem úgy mint mi...
Toto21
Türelem! Éppen most jött a megváltó: Matt Pryor 😊
mortirolo
az irányító vagy az elkapó?
Toto21
Még vizsgáljuk. 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
ezt a Hunter szerzödést mi is kiperkálhattuk volna, de ahogy magunkat ismerem, még csak DJ Wonnum se fog jönni, majd valami szürke eminenciást fizetünk túl. Nálam Poles is mehet.

Nézzétek meg a Texans-t, van egy rookie QB és kihasználják a szerzödését rendesen, nem úgy mint mi...
Toto21
Türelem! Éppen most jött a megváltó: Matt Pryor 😊
mortirolo
az irányító vagy az elkapó?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
ezt a Hunter szerzödést mi is kiperkálhattuk volna, de ahogy magunkat ismerem, még csak DJ Wonnum se fog jönni, majd valami szürke eminenciást fizetünk túl. Nálam Poles is mehet.

Nézzétek meg a Texans-t, van egy rookie QB és kihasználják a szerzödését rendesen, nem úgy mint mi...
Toto21
Türelem! Éppen most jött a megváltó: Matt Pryor 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
ezt a Hunter szerzödést mi is kiperkálhattuk volna, de ahogy magunkat ismerem, még csak DJ Wonnum se fog jönni, majd valami szürke eminenciást fizetünk túl. Nálam Poles is mehet.

Nézzétek meg a Texans-t, van egy rookie QB és kihasználják a szerzödését rendesen, nem úgy mint mi...
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Olyan érzésem van, mint tavaly. Csupa másodhegedűs játékosokat fizetünk túl ( Davis, Walker, Tonyan, Homer wtf? ). Ahelyett, hogy odacsapnánk és a magasabb polcokról válogatnánk.

Tavaly mi volt a gond? DL, Edge, OL, WR. Idén mi a gond DL, Edge, OL, WR, QB, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Fields lesz a mi Taysom Hill-ünk? 😊
mortirolo
Inkább Swift mellé beraknám RB-nek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Bears are giving former Chargers TE Gerald Everett a 2-year, $12 million base value deal with a max value up to $14 million that includes $6.1 million Fully Guaranteed, per source.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Kere16 Chicago Bears 3
Fields lesz a mi Taysom Hill-ünk? 😊
mortirolo
Mondjuk nem is rossz terv ha már senkinek nem kellett 😅
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Fields lesz a mi Taysom Hill-ünk? 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Vikes Darnold 1év /10 Milla. Lehet Poles megint elboltolja az 1/1-et és végig az a mesteri terv hogy Fields köré építenek…
Tomcsik
akkor amíg Poles a GM egy meccsen se fogok a csapatnak drukkolni, ennyire elbaszott franchise nem lehetünk. Fields NEM megoldás
Toto21
A mostani felhozatalból egyik sem volt az.
Talán majd egy rookie.
🤘 gaben 🤘
CJ Stroud szerintem jobb, mint Fields, ha a tavalyi rookie-kat nézzük