Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nem akarok itt sok szót a Broncosra szánni, röviden, előrelépést remélek a PO-ban és hosszú távon Kubiaktól. De ettől még Fox meg Tebow-val nyert PO meccset. Az is valami...

OK, ez nem egy sexy szezon, sőt jövőre nézve tán az is jobb lenne, ha inkább a Lionst és a 49erst magabiztosan legyőzitek a KC és GB elleni upset helyett, Fox benne volt egy-egy vereségben, a konzervatívsága miatt fog statisztikai alapon rossz döntéseket hozni, agyfaszt okozva a szurkolóknak, más edző meg mást csinál szarul. Fox eddig kettőből két különböző helyen tudott sikeres lenni...

JDR-nek pontosan eggyel van jelenleg több győzelme idén, mint Foxnak, és van pár top5 pick abban a rosterben, ami lehetővé teszi azt...
Hue Jackson egy mágikus 8-8-as szezonnal (pontosan mint 1 évvel előtte Cable) amiben 1+2 kört adott egy épp visszavonult irányítóért, aki utána másfél évet maradt Oaklandban nem nyerve lószartse. Most ő a mekkora mastermind Dalton miatt. Legyen, a Raidersnek se jött be a menesztése, nem zárom ki a sikerességét, de valahogy ezt a máshol más mennyire sikeres, mennyivel jobb edző lenne témát olyannak látom, mint amikor az átlagos átlagon aluli kezdő helyére valaki olyan újoncot követel a nép, aki még nem játszott, és nem bizonyította, h mennyire alkalmatlan a posztra...
A 2 konzervatív szezon az gyakorlatilag garantált, de ez nem jelenti, h sikertelen lesz, vagy sikertelenebb, mint Hue Jackson, Handshake Haley, Chip Kelly vagy bárki más boldog tulajdonosa...
Black_Adder
nagyon szépen megfogtad a lényegét annak hogy én miért vagyok még türelmes Fox-szal szemben.
Ez a keret szezon előtt mindenki szerint max egy 5-11 volt jó 0 játékkal, de sokan pl 3-13-at meg 4-12-t jósoltak nekünk. Ahhoz képest voltak meccsek amikor igenis biztató játékot és jó mentalitást mutatott egy egyébként alkalmatlan kerettel.
Ez a bucs meccs is érdekes annak fényében hogy hol mennyi tehetség futkozik a rosteren, mégis elhozott egy presztízs győzelmet, remélem verjük így a Lionst mert a 7-9 sokkal jobban hangzik mint a 6-10 + jó lenne győzelemmel befejezni a szezont. Persze az sem baj ha nem sikerül, mert akkor meg (jimmy ne olvass tovább 😛 ) jobb lesz a draft helyünk ami elnézve a tülekedést a mezőny közepén sok helyet is jelenthetne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem akarok itt sok szót a Broncosra szánni, röviden, előrelépést remélek a PO-ban és hosszú távon Kubiaktól. De ettől még Fox meg Tebow-val nyert PO meccset. Az is valami...

OK, ez nem egy sexy szezon, sőt jövőre nézve tán az is jobb lenne, ha inkább a Lionst és a 49erst magabiztosan legyőzitek a KC és GB elleni upset helyett, Fox benne volt egy-egy vereségben, a konzervatívsága miatt fog statisztikai alapon rossz döntéseket hozni, agyfaszt okozva a szurkolóknak, más edző meg mást csinál szarul. Fox eddig kettőből két különböző helyen tudott sikeres lenni...

JDR-nek pontosan eggyel van jelenleg több győzelme idén, mint Foxnak, és van pár top5 pick abban a rosterben, ami lehetővé teszi azt...
Hue Jackson egy mágikus 8-8-as szezonnal (pontosan mint 1 évvel előtte Cable) amiben 1+2 kört adott egy épp visszavonult irányítóért, aki utána másfél évet maradt Oaklandban nem nyerve lószartse. Most ő a mekkora mastermind Dalton miatt. Legyen, a Raidersnek se jött be a menesztése, nem zárom ki a sikerességét, de valahogy ezt a máshol más mennyire sikeres, mennyivel jobb edző lenne témát olyannak látom, mint amikor az átlagos átlagon aluli kezdő helyére valaki olyan újoncot követel a nép, aki még nem játszott, és nem bizonyította, h mennyire alkalmatlan a posztra...
A 2 konzervatív szezon az gyakorlatilag garantált, de ez nem jelenti, h sikertelen lesz, vagy sikertelenebb, mint Hue Jackson, Handshake Haley, Chip Kelly vagy bárki más boldog tulajdonosa...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy, ha a Denverben látottak miatt gondolod jobb választásnak Kubiakot (aki nem akart Bears HC lenni, mielőtt felszabadult volna a hely Denverben azelőtt HC se), akkor bemutatom neked John Foxot, aki ugyanott a legutóbbi 3 évben 13, 13 és 12 győzelmet szedett össze (Kubesnak most a 12 ami lehet) és Adam Gase-t, aki rekordokat döntő O-t rakott össze ott ahol most sorozatban 3 meccsen 0 pontos második félidőt láttunk...

Ezzel nem akarok relációjelet rakni Kubes és Fox / Gase közé, de ha nem menesztjük Foxot tavaly, akkor most lehet h pont arról szólna a fórum, h miért nem Gase jött (és a denveri idénye ugyanannyira lenne releváns, mint most Kubesé)
Black_Adder
Tavaly (is) favorizáltam, aki egy TJ Yates nevű gyerekkel tud rájátszásmeccset nyerni idegenben, az nálam megérdelmi a második esélyt. Nem akart jönni, hát nem akart. Elég flegma lenne, ha HC-ként is nyerne Denverben. Másik kérdés, szerinted az idei rájátszásra kiálló keret tud annyit, mint a tavalyi? Ha ott nyer, azt mondom előrelépés volt, már most látszik. Kell még neki 1 év, hogy meglegyen a séma, oszt jó lesz (mondjuk az a támadófal, az nagyon nem veretes). Fox meg lesz itt még konzervatív 2 évig. Meg a kemény hozzállású mentalitású keménységű. A meccsek felében meg megy a lötyögés, egy Márkus Wilson telibeszarhatja a játékot, meg időkérésről fingunk sincs, meg adjuk át a labdát az ellen 40 yardosán 1 centiről, hátha kivédekezzük, a százalékok amúgy is a hülyéknek valók, szezon elején ki akarjuk rúgni azokat, akik a szezon végére a legjobbak lettek, meg keménységű fegyelmezettség, oszt vezetjük a ligát büntetésekben, és egy ST-t ne tudjunk összerakni, mert évek. De nem tudom miért idegesít még mindig, ezt kereken 1 évvel ezelőtt is tudtam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Jimmy, ha a Denverben látottak miatt gondolod jobb választásnak Kubiakot (aki nem akart Bears HC lenni, mielőtt felszabadult volna a hely Denverben azelőtt HC se), akkor bemutatom neked John Foxot, aki ugyanott a legutóbbi 3 évben 13, 13 és 12 győzelmet szedett össze (Kubesnak most a 12 ami lehet) és Adam Gase-t, aki rekordokat döntő O-t rakott össze ott ahol most sorozatban 3 meccsen 0 pontos második félidőt láttunk...

Ezzel nem akarok relációjelet rakni Kubes és Fox / Gase közé, de ha nem menesztjük Foxot tavaly, akkor most lehet h pont arról szólna a fórum, h miért nem Gase jött (és a denveri idénye ugyanannyira lenne releváns, mint most Kubesé)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Támadó oldalon kb mindenben erős középmezőny vagy azalatt vagyunk... Persze a sok sérülés nem könnyítette Gase dilgát, de sokszor hozott rossz döntéseket is... Na igen meg azoktól a screenektől az agybaj kerülgetett néha...Szerintem Gase nem lenne olyan jó HC, legalábbis még nem...Amúgy tavaly is szinte mindenki tuti volt benne hogy HC lesz, aztán itt kötött ki, szóval én még nem veszem készpénznek hogy elmegy... Meki szaré-hugyé maradhat depthnek, de ha valaki fizet érte nem fogok sírva fakadni ha elmegy, bár backupnak maradhat ez a Timu gyerek, tuti olcsóbb lenne mint Meki...Amit az offseasontól várok védőfal tuningolás (FA+draft) , 1, de még inkább 2 ILB ( FA+draft) 1 új CB, támadófal erősítése ( én Longot visszatenném G-ba, mert ott sokkal hasznosabb, tacklebe sose lesz jobb átlagosnál G-ba hozott 2 probowl szezont...Grassu mutatott valami életjelet a Tampa ellen, az addigi produkciója viszont siralmas volt, tehàt vagy vissza Montit vagy kell találni egy C-t is...Fortet meg kéne tartani, persze értelmes pénzért... Biztos lesz csapat aki többet adna neki mint mi, szerintem az a kérdés, hogy ő akar-e Bear maradni... AJ mindenképp meg kell tartani, kíváncsi vagyok hogy mire megyünk ha végre egészséges lesz az AJ, Royal, White 3-as...Bennettet elcserélném egy kb 4. körös cetliért, szóval kell egy TE is...Valamint örülnék egy speedster OLB-nem is, nem ártana kucsit több sack, mert eléggé ligaalja ez a statisztikánk...Ricsi említette a Goff dolgot... Idén egyik QB-tól sem vagyok elájulva, Cutler tuti marad jövőre és a QB-nál jóval égetőbb gondjaink vannak....

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kubiak offense amúgy átlagol annyi pontot, mint mi? Mert valahogy ott sem megy olajozottan az offense és ha nem a liga legjobb védelme lenne mögöttük, akkor nem állnának oly fényesen.
tüsi91
Mióta játszottak velünk, azóta nem nézem, de kíváncsi vagyok, ezt az Osweiler gyereket meddig tudja felépíteni. Ha egyáltalán akarja. Meg ugye a támadófal. Ha jövőre nem herélik ki a sérülések az OL-t, szerintem ott lesznek a végén. Nekem Son of Bum Phillips is nagy kedvencem, de az biztos, hogy '13-ban a Pats ennek a duónak adott egy akkora csicskalángost, hogy azóta borogatták, talán már nem izzik annyira.

Arról viszont nem Gase tehet, hogy a red zoneba vasárnap átcsúszott egy passz Bellamy keze között, nem sokkal később Royalt mellbe dobja Cutler, de elejti.
Ez igaz.

Pedig papíron a liga egyik legjobb futás elleni védelme volt az, amin konzisztensen átfutottunk.
Namost ez is igaz, de ha még egyszer meglátom, hogy 3 sikeres (értsd 5+ yard) futás után empty backfield shoutgunból 2 passz, akkor valakit picsán rúgok. Sok pöcsöm screen, meccsenként nettó 20 yard, 1 INT, meg 3 felütött labda, amiből akármi is lehet, és még mindig nincs semmi play action inkább?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Forte, McClellin, Mariani, Miller, Rodgers, Montgomery
Közülük kik maradnak??
-Én reménykedem benne, hogy egy "olcsó" kontraktust megtudnak oldani Forténak ami neki is megfelelő (vagy az ügynökének).
-McClellin... ha tudnának hozni a helyére mást akkor mehetne amerre látna.. Sőt az első picket is akár rá áldoznám (mármint a posztjára) ha Goff nem marad bent addig. Ha bent marad kötelező megpróbálni..
-Mariani FA
-Miller 1 éves kont.
-Rodgers???? na ő kérdőjel nekem... szerintem feleslegesen lett idehozva.
-Montgomery muszáj, ha nincs jobb opció a piacon.. Grasu az katasztrófa..
Szerintetek?

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az első negyedes screent és játékot adom, de ez volt az első meccs, amikor sikerült az ellenfél védelmének torkán lenyomni a labdát. Pedig papíron a liga egyik legjobb futás elleni védelme volt az, amin konzisztensen átfutottunk. Arról viszont nem Gase tehet, hogy a red zoneba vasárnap átcsúszott egy passz Bellamy keze között, nem sokkal később Royalt mellbe dobja Cutler, de elejti. A hétvégi rendben volt szerintem a körülményeket figyelembe véve. A többivel sajnos nagyjából egyet kell, hogy értsek, bár Gase védelmében tényleg rengeteg fontos láncszemet kellett nélkülözni a szezon nagy részében.

Kubiak offense amúgy átlagol annyi pontot, mint mi? Mert valahogy ott sem megy olajozottan az offense és ha nem a liga legjobb védelme lenne mögöttük, akkor nem állnának oly fényesen.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
......a 12. héten a Packers ellen 3 pontos az előnyünk, a 47 yardos vonalon 3&2, 4:12 másodperccel a vége előtt, van még 2 időkérésünk. Futójáték 1 yardért, majd időkérés. Fox némi gondolkodás után pályára küldi O'Donellt, aki ismét hibázik, és a Packers 23 yardról jöhet, még 3 időkérés birtokában. Visszakapjuk a labdát kickoff után, hátralévő idő 1:46, nincs időkérés, 4 pontos a hátrány.
füligjimmy
Háh, kb. 11 hónapja ezelőtt írtam ezt. Tévedtem 2 percet, 3 yardot, 1 időkérést, és ami a legfontosabb, szerencsére Porter villant. Mondjuk vártam, hogy a bírók teljesen véletlenül fújnak valamit ellenünk, de nem. Jéééééé. De én erre a jóslatra adnék egy gyenge négyest.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én is olvasom ezt a Gase4Prezident dolgot mindenhol, az ügynöke megszolgálja a fizetését, az biztos. 22.-ek vagyunk szerzett pontokban. Red zone offense még ettől is szarabb. Cutler 8 INT, ami fantörpikus, 460 passzból 19 TD messze karrier átlag alatt van. Meg szerintem NFL átlag alatt. Szóval várjunk még azzal, hogy ő kell valahova. Tavaly se kellett, röhögött mindenki, hogy Greg Olson meg Dirk Koetter hamarabb elkelt, a Jax/Bucs különb offense, pofám leszakad. A szájbakúrt Jax 3.7 ponttal többet átlagol!!!!! Az egész szezonban a 3. negyedben, amikor az ú.n. half time adjustment történik, szereztünk 1 TD-t. Szóval felőlem Gase mehet a faszba. Egy biztos, ilyen teljesítményre ilyen jó sajtója nem sok embernek van.

U.i.: megnéztem a Tampa ellenit, hát oké. Zsinórban 4. héten INT screen passzból, szerencsére 40 méterrel arréb face mask tapizás volt. Kellett ez a Tampa elleni a sebes kis lelkemnek. Kellett ez, meg az elrontott snap, meg 2 szerzett labda egy UDFA újonctól, ami ugye mindennapos, és így végre sima volt a 4. negyed. Meghallgatnám, ki hol látta ebben a kiváló edzői munkát, ami az ellenfél fölé emelte a csapatot.

U.i.2: Hamár szóbakerültek az edzőjelöltek, Hue Jackson MVP kalibert hozott ki Andy Daltonból. Azt olvassátok vissza mit kaptam, amikor azt susogtam egyszer halkan, hogy el kéne hozni '13-ban. Hogy egy ilyen raidersesz szart, meg bukott ember, meg jóisten tudja. Az idei kedvencem Kubiak volt. Hogy az is milyen bukott ember. Azt is le mertem írni, hogy nálam Del Rio is kaphatna még egy esélyt, méltatlanul fejeződött be a vezetőedzői pályafutása, benne több van. Na igen.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én kedvelem Gaset, jó arc, de jó pár WTF dolga volt szerintem, amit nem lehet csak a sérülésekre ráfogni. Hozzáteszem mindegyik OC-t lehet kritizálni vmilyen szempontból. Mondok egy olyat, amiről rohadtul fingunk sincs, de miért ne: Loggainsnek legalább akkora befolyása volt Cutler játékára, mint Gasenek. S ugye az köztudott, hogy Cutler erősen lobbizott Loggains mellett. S mondok egy olyat, hogy Martz különb első szezont hozott le, mint Gase tette, pedig ott aztán tényleg alig-alig volt adott a matéria. Csak Martz egy ki ha nem ő stílusú összeférhetetlen figura volt, de főleg a szezon második felében pirított az az offense, bedörrent a futójáték, Knox és Hester is megtanult olyan dolgokat, hogy ne állj meg route közbe, fusd meg a routed. S az egész elég pofásan nézett ki.

Ha Gase megy, akkor Loggains is előreléphet, nem kellene mindent nulláról kezdeni. Bár ha Mike McCoy elérhető lesz, akkor őt favorizálnám. A faszi Tim Tebow köré tudott támadójátékot építeni. Szerintem Cutler köré is tudna.

Amúgy mikor léptettek utoljára előre Bears edzői stábból valakit vezetőedzővé?

Jefferynek tuti nem kínálnak olyan szerződést ezután a szezon után, amit ő és az ügynöke elképzel majd, szóval tag lesz ebből szerintem, ami nem olcsó 13-14 millió. Legalábbis bármennyire is szidjuk néha AJ-t, de a jelen helyzetünkben nem tehetjük meg, hogy lemondunk róla.

Háhá. Az idei emberem Terry "Swamp Monster" Williams az egyik, akit leigazoltunk 53-as rosterra. A másik Greg Scruggs, aki a Seahawks peremembere volt 3 évig. Mindkettő DL játékos, ami érthető is, hiszen Jenkins is megsérült vasárnap, Goldman mellett.
Goldman szereplése nem rossz azért számszakilag: 39 tackles, 4.5 sacks, 6 TFLs and 19 QB pressures, s játékban is jól nézett már ki szezon második felében. Én elégedett vagyok a fejlődésével.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Akik nem szerették Gase-t kezdhetnek örülni mert sztem tutira elviszi majd az Eagles. Én sajnálnám, Martz mellett ő volt az egyetlen akinél látszott hogy mit akar és Cutler konzisztensen jó volt. A pickek szempontjából Gase nagyon jót tett Cutlernek, kár hogy jó eséllyel nem tudja tovább finomítani a playbookot hogy még jobb lehessen jövőre. Nem baj, jöhet a 8. (!!!) OC Cutler mellé, aztán meg lehet csodálkozni miért nem megy neki adott esetben... 2 évnél tovább dolgozott valakivel?! Vicc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jeffery, Goldman IR. A fél kezdő IR-en van lassan.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én 3 nevet néztem ki a lehetséges free agent-ek közül: Tamba Hali (OLB), Janoris Jenkins (CB, sajnos nem sok esély van rá), Danny Trevathan (ILB).
proki
Tamba Hali már benne van a korban, nem akarok még egy "Jared Allent"... Trevathan felőlem is jöhetne 😊 Mondjuk nállam van 3 név aki szerepel a kívánság listámon... NO1 Wilkerson, NO2 Malik Jackson, NO Wolfe... Legalább az egyikük mindenképp jó lenne... Wilkersont mondjuk nem tudom elengedi-e a Jets benne van a partyba hogy tagelik...

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én 3 nevet néztem ki a lehetséges free agent-ek közül: Tamba Hali (OLB), Janoris Jenkins (CB, sajnos nem sok esély van rá), Danny Trevathan (ILB).
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tüsi mit gondolaz, hosszútávon Fuller jó opció lesz? Jövőre ball cut esetleg Callahan kezdő Porter backup?
ricsiii83
Szia. Üdvözöllek itt a fórumon.

Fuller egészen botrányos volt preseasonben szóval a szezonban nyújtott teljesítménye várakozáson felüli. Nem megy sok passz felé. Ennek oka, hogy a rövid zónákban, főleg középen nagyon verhetőek vagyunk. Másrészt talán emberezésben nem verik agyon túl sokszor, amikor néha-néha mutatnak felvételt a coverageről, akkor általában tapad az emberre. Harmadrészt általában Porter követi az ellenfél No 1. receiverét. Nem tudom, hogy jó opció-e vagy sem, de jelen pillanatban nincsen jobb.

Ball nem lesz cut, egyszerűen nem hosszabbítunk vele.

Porternek nagyon botrány meccse volt a tegnapi. Sims TD vastagon az ő sara, persze McPhee meg lett verve, pass rush sehol nem volt. Megakarta csinálni a big playt, hát ha úgy vesszük Simsnek meg is tette. Ezenkívül Evans megverte egyszer, mikor Winston labdája rövid volt, így Porter tudott korrigálni (Fullernak is volt egy ilyen), másik alkalommal meg Evans elejtette a TD-t. Összességében nincs rossz szezonja, vannak hibái (lásd Torrey Smith TD), de vannak egészen pöpec meccsei (Raiders, Packers). Valószínűleg visszahozzák, és jövőre majd verekedhet a kezdő helyért, de ő sem lesz fiatalabb és ennyit egy huzamban még egészséges sem volt.

Bár azért meglepődnék rajta, de továbbra sem tartom kizártnak az 1. körös corner húzást a drafton, de 2-3. körben elég valószínű, ha FA piacon nem sikerül leakasztani valakit. Ám igazából én egy középső körös újonc + használható veterán FA piacról + Porter visszaigazolva 3-assal lennék elégedett. Kell a depth is, mert az elég szűk most is, de vannak a szélső cornernél lényegesen nagyobb prioritást élvező pozíciók.

Callahan only slot corner, ő sohasem fog a pálya szélén játszani.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.thenug.com/sites/default/pub/022814/thenug-dI2z3DLKW8.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tüsi mit gondolaz, hosszútávon Fuller jó opció lesz? Jövőre ball cut esetleg Callahan kezdő Porter backup?
ricsiii83
Ball tuti cut lesz...Porter jelenlegi formàjàban a legjobb CB a csapatba, ő nem back up lesz, vagy ha igen akkor nem Callahan mögött. Amúgy is amikor Calahan nem sérült meg gyakran nickelbe volt fent McManus meg Hurst helyett...

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Tüsi mit gondolaz, hosszútávon Fuller jó opció lesz? Jövőre ball cut esetleg Callahan kezdő Porter backup?

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyon örülök a győzelemnek, de tényleg. Voltak jó dolgok, voltak rosszak, de összességében le a kalappal, s tényleg menjenek a picsába az elmúlt 3 meccsen mutatott teljesítmény miatt.

Az első negyed támadójátéka a szokásos kalapszar minősítést kaphatja. WR screen balra, leolvasva -4 yard, wr screen jobbra, leolvasva 1 yard. RB screen leolvasva, pick, visszafújva. S innentől valami változott. Ez volt az első meccs, ahol konzisztensen tudtuk futtatni a labdát, méghozzá egy futás ellen nagyon jó védelem ellen (bár nem tudom elképzelni ezt a mait látva). A támadófal előtt le a kalappal, futásblokkolásnál egészen remek munkát végeztek. Még Grasu és Leno is. Bushrod hasznosan játszott, mint swing tackle. Ducasse bődületes jó volt sztem, nagyon jól takarított, dehát ugye holding, meg a sack... A pass prot sem volt olyan nagy gáz sztem (jó sem), végig jött a blitz révén nem volt elkapónk, aránylag jól is vették fel őket.
Ami piszkálja a csőröm: oké, hogy hiányoztak sokan, de ennyire beszűkíteni a játékot nem lehet. Nem tudom ez volt-e Gase terve, mert a futás tényleg jól ment. Cutler szerintem 3 darab 10+ yardos passz kísérletet engedett el egész meccsen. Le a kalappal JC előtt, mert szerintem ő az a játékos, aki nem tudja jól futtatni azt a gameplant, amit ma kellett neki. Megoldotta, megcsinálta, rizikó, szokásos Jay faszság nélkül. Csak az elején megint nyitott könyv volt a támadósor... Royal ma egy elejtett TD-vel járult hozzá a győzelemhez, ellenben Zach Miller roppant hasznos játékos. Nem vagyok benne biztos, hogy első számú kaliber, de mindig lehet rá számítani, s egyértelműen ő Jay első számú opciója.

A védelem is marha felemás. Mélységi passzjáték ellen, ahogyan ugattam korábban tényleg gondjaink vannak. Winston alul dobott két TD-t, Evans elejtett egy tiszta TD-t, kaptál 50, 46, 43 yardos játékot (jó a hail mary mondegy volt már). Winston gigabutasága amiből a pick lett visszahozta a csapatot a meccsbe, pedig ott elúszni látszott a hajó. Miért nem volt deep safety amúgy ezeknél a playeknél? Megégették Portert és Fullert is, de semmi besegítés nem volt.

De kaptunk 21 pontot, abból az első TD nem az ő saruk, az utolsó meg mindegy volt. UDFA rookiek szereztek 3 labdát, átadták a momentumot. Mindezt úgy, hogy a front seven nagyon elfogyott, blitzelő nélkül Winston környékén nem voltunk. Amos 10-11 meccsig stabilan hozott egy közepes színvonalat, ő is elfáradt szezon végére. Nagyon kellett, hogy a Bucs offense ennyire besegítsen, s a labdaszerzések nagyot dobnak a mai teljesítmény megítélésén, de kifingott ez az egység. Dehogy Prosinski miért kezdett 5 meccsen Jones-Quartey helyett azt nehéz lesz elmagyarázni a mai után.

Ezt a Jeff Rodgers nevű muksót remélem kirúgják szezon végén. Reynoldsot meg mondjuk holnap.

---
Ami egyértelmű a képekből, hogy a játékosok szeretik Foxot. S amit karmolok ebben a stábban, hogy nincsenek fix helyek. Persze ettől még továbbra is fenntartom, hogy az offense és Fox elég nagy kérdőjel döntések szempontjából, ami nem játékos minőség függő.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Jut eszembe Tüsi, még hogy nem láttál/láttunk olyat, mint amit Cousins csinált! Emlékezz a méltán híres Hanie akcióra, amikor spike helyett intentional grounding-ot csinált......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Loviet mi tartja a ligában, hihetetlen... visszasírod még jimmy? LOL
Jövőre ha jön 3-4 igazi impact player a D-be nem leszünk annyira rosszak, a pozitív mérleg meg lehet. Ha verjük a lionst akkor még idegesítőbb lesz az a sok gagyi vereség, a 8-8 simán benne lett volna ebben a szezonban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Idén húsz százalékkal több győzelmünk van, mint tavaly. És hol van még a vége..... )

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na 3 botrány meccs után összekapta magát a társaság és megannyi problémánk ellenére is, a Bucs offense erős közreműködésével ugyan, de sikerült hozni egy szép idegenbeli győzelmet. Idén az 5.-et, 2-vel többet, mint a legutóbbi 16 hazai meccsünkön...

Nem lettünk ettől jobb csapat, de a győzelmek viszik előre a franchiset, s nem a vereségek.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Tüsi én egy szóval sem mondtam h ez a tampa nem fog minket verni ma, nem tudom miben akarsz engem megkövetni. Én már nem erről a szezonról beszélek, azt elengedtem a skins meccs után. Leírom még egyszer: nekem sem tetszik az ahogy ez a csapat most kinéz, a playcall-lal és mentalitással való problémáid 80÷-val egyet is értek, de tudni kell az ok-okozatot a történettel kapcsolatban. Ez lesz az első offseason amikor tényleg mindent bevethetnek, ha most is rossz döntéseket hoznak és jövőre sem fog látszódni a csapat (és főleg a védelem) gerince akkor tényleg komoly probléma van. Az én véleményem az hogy tényleg láttunk már olyat hogy valaki 1 év alatt csodát tett valahol de akkor mindig a stakmai pluszt tette hozzá a már meglévő emberanyag teljesítményéhez. Na itt most jelenleg pont fordítva van: olyan emberekkel akarnak véghez vinni valamit amire ők hosszú távon alkalmatlanok. A szakmai munka pótlásához elég lehet 1 év de egy teljes roster kialakításához nem elég, főleg nem abból a mélységből ahonnan indultak. Ha jövőre egy jobb emberanyaggal is ilyen lelombozó veresègeket szenvedünk akkor én is beállok a károgók táborába de én még bízom benne hogy látunk a kezük alatt egy jó rosterrel rendelkező és működő bearst.

Ja amúgy ha most kirúgnának mindenkit ki fordítaná ezt az 5-11 v 6-10et 11-5re vagy 10-6ra egy év alatt ebben a csoportban?! Minden egy folyamat eredménye és mi ennek egy fázisában járunk, kétségtelen hogy nem mitat túlságosan szívderítő játékot a csapat de ki várt tőlük sziporkàzást idén? Én nem, ti igen?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal