Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Oké azért ez a 7-6os mérleg azért leginkább Gouldban maradt... sajnálnám ha elküldenénk de ennyit nem lehet hibázni. Most ha belövi a 2 meccsvégit jó eséllyel akkor 7-6 és most arról beszélgethetnénk hogy mi van ha véletlenül ütnénk a vikest. Mondjuk amilyen fasza szezonunk van verjük is őket hogy jobban fájjon...
davemayer
Az elmúlt azt hiszem 10 évben akkor meg neki köszönhettünk +3 győzelmet szezononként? Nyilván ki lehet pécézni. Hibázott háromszor is két hét alatt, lehet ki fogják rúgni. Lehet nem. De ha abba a hiszembe ringatjuk magunkat, hogy ha netán beveri, akkor milyen fasza csapat vagyunk, akkor nagyon, de nagyon tévútra visszük magunkat. A 49ers az egyik, ha nem a legszarabb csapat volt, akitől ez a Bears kikapott mióta én követem ezt a csapatot. Ráadásul egy olyan meccsen, ahol egy gyenge offense teljesítmény elég lett volna 10 pontos győzelemhez. Nyilván a kickeren ment el, miközben egy klasszikusan nevetséges TD-t engedtünk a rendes játékidő végén. Rúgjuk ki leszarom, de aztán ne menjen a rinya, ha hozunk vmi rookiet, aki minden másodikat berúgja, vagy maradnak a Jay Feely szintű játékosok.

A mai performansz bizonyos periódusokat leszámítva egy újabb roppant gyenge produktum volt. S a Skins azért áll egy szar csoportban ilyen szar mérleggel, mert hasonlóan szar csapat. Ő tőlük is sikerült kikapni. Immár hatodjára idén a Soldieren. Meg lehet magyarázni dolgokat, tettük is jó darabig, de ha állandóan csak magyarázkodsz, akkor talán bele kellene gondolni abba, hogy valami nem jó.

A mai meccsről annyit, hogy az első félidőben a kanyarban sem voltunk. Fangio simán outcoacholva volt. Eddig is sejtettük, láttuk is, hogy TE-k ellen teljesen hatástalan ez a csapat, most láttunk egy újabb brutál bizonyítékot. A védőfal jól játszott. Young és Houston a védelem legjobb játékosai. Willie Young domináns játékos. Projekt játékost lehet húzni külső linebackernek, de nem need a poszt. A 2 ILB és a secondary nagyon gyengén játszott. Soft coverage végig, elképesztő sok misstackle. Reed ellen próbáltak mindenkit és mindent. Ennyi. Porter és Fuller nagyon rossz meccset hoztak. Callahan a védelem egyik kulcsfigurája lett szép csendben.

Másik oldalon Cutler jó meccset hozott, de így is elhibázott pár olyan labdát mélyre, amit talán meg kéne dobni, de jó meccse volt.
Jeffery ismét csak nem tudott dominálni egy átlagon felüli cornert. Royalnál ráfoghatjuk a 6 hetes pausera, hogy fel se tűnt. Vagy inkább ne tegyük?
A támadófal egy vicc, és ha Cutler nem lenne ilyen táncoslábú, akkor itt horrorisztikus számok is lennének. Persze megint volt egy fumble, mikor a játék szempontjából blind sideról megütötték.
Én továbbra is tartom, hogy Kyle Long rossz tackle. A szezon elején valóban voltak kifejezetten jó meccsei, de amit a bye óta művel az sajnos kevés. Nem tudom mi a terv. Slauson egy átlagos játékos, de jövőre is marad. Két tackle mindenképpen kellene, hát nem tudom. Én felkészültem már Lenora 2016-os szezonban is. Grasu (akit még mindig csak 1 darab s betűvel írnak) heh.
A legtöbb minusz, 0, 1 yardos futás first downnál tuti a mienk. Gase egy meccsen kb 5-6 alkalommal nyit így, aztán becsúszik egy holding és már jövünk is le. WR screenekre láthatóan készülnek, támadófal esetleges, futójáték borzalmasan esetleges. A legjobb játékaink akkor jönnek, ha Cutlernek impróznia kell, ki kell jönnie a zsebből. Nyilván meccsenként ez jó párszor előfordul a támadó fal miatt, de jóval több tervezett játék is lehetne. A végén a play call? 2&7 hosszú routek? 3&7 hosszú routek? Miközben 50 yardos FG távban állsz és van hátra 1:30. Kurva kérdőjeles. Gase azért nem a legfényesebb villanykörte. Jól indított, de az utolsó 4 meccs, az valami egészen Ron Turner/Mike Tice színvonal.

Kell egy bűnbak, s az most Gould. Joggal. De nem miatta nem jó a védelem, nem miatta szenved a támadósor, nem miatta kérdőjelezhető meg a coaching.
tüsi91
Gouldra fogni a jelen állásunkat szerintem is hülyeség. A követőben én is azt mondtam, hogy ki kell vágni, de lehiggadva úgy gondolom ez lenne az igazi hülyeség. 50 ről kihagyni nem gáz, a múltheti 34 yardos volt nagyon cink, ha a következő meccseken hozza a régi formáját maradjon. Egyszerűen nincs jobb opció, húzol egy rookiet, aki 45 fölött azt se tudja mi van s, alatta is lutri lesz minden próbálkozás, vagy egy nyugdíjast aki már el sem lát a póznákig.
Egyértelmű need lett az ILB utána Corner és Tackle, ha ez megvan hozhatsz egy TE-t. Én Nem várok sokat, ha Pace tud hozni 6 upgrade játékost ezekre a posztokra, én már sikeresen könyvelem el a munkáját.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Oké azért ez a 7-6os mérleg azért leginkább Gouldban maradt... sajnálnám ha elküldenénk de ennyit nem lehet hibázni. Most ha belövi a 2 meccsvégit jó eséllyel akkor 7-6 és most arról beszélgethetnénk hogy mi van ha véletlenül ütnénk a vikest. Mondjuk amilyen fasza szezonunk van verjük is őket hogy jobban fájjon...
davemayer
Az elmúlt azt hiszem 10 évben akkor meg neki köszönhettünk +3 győzelmet szezononként? Nyilván ki lehet pécézni. Hibázott háromszor is két hét alatt, lehet ki fogják rúgni. Lehet nem. De ha abba a hiszembe ringatjuk magunkat, hogy ha netán beveri, akkor milyen fasza csapat vagyunk, akkor nagyon, de nagyon tévútra visszük magunkat. A 49ers az egyik, ha nem a legszarabb csapat volt, akitől ez a Bears kikapott mióta én követem ezt a csapatot. Ráadásul egy olyan meccsen, ahol egy gyenge offense teljesítmény elég lett volna 10 pontos győzelemhez. Nyilván a kickeren ment el, miközben egy klasszikusan nevetséges TD-t engedtünk a rendes játékidő végén. Rúgjuk ki leszarom, de aztán ne menjen a rinya, ha hozunk vmi rookiet, aki minden másodikat berúgja, vagy maradnak a Jay Feely szintű játékosok.

A mai performansz bizonyos periódusokat leszámítva egy újabb roppant gyenge produktum volt. S a Skins azért áll egy szar csoportban ilyen szar mérleggel, mert hasonlóan szar csapat. Ő tőlük is sikerült kikapni. Immár hatodjára idén a Soldieren. Meg lehet magyarázni dolgokat, tettük is jó darabig, de ha állandóan csak magyarázkodsz, akkor talán bele kellene gondolni abba, hogy valami nem jó.

A mai meccsről annyit, hogy az első félidőben a kanyarban sem voltunk. Fangio simán outcoacholva volt. Eddig is sejtettük, láttuk is, hogy TE-k ellen teljesen hatástalan ez a csapat, most láttunk egy újabb brutál bizonyítékot. A védőfal jól játszott. Young és Houston a védelem legjobb játékosai. Willie Young domináns játékos. Projekt játékost lehet húzni külső linebackernek, de nem need a poszt. A 2 ILB és a secondary nagyon gyengén játszott. Soft coverage végig, elképesztő sok misstackle. Reed ellen próbáltak mindenkit és mindent. Ennyi. Porter és Fuller nagyon rossz meccset hoztak. Callahan a védelem egyik kulcsfigurája lett szép csendben.

Másik oldalon Cutler jó meccset hozott, de így is elhibázott pár olyan labdát mélyre, amit talán meg kéne dobni, de jó meccse volt.
Jeffery ismét csak nem tudott dominálni egy átlagon felüli cornert. Royalnál ráfoghatjuk a 6 hetes pausera, hogy fel se tűnt. Vagy inkább ne tegyük?
A támadófal egy vicc, és ha Cutler nem lenne ilyen táncoslábú, akkor itt horrorisztikus számok is lennének. Persze megint volt egy fumble, mikor a játék szempontjából blind sideról megütötték.
Én továbbra is tartom, hogy Kyle Long rossz tackle. A szezon elején valóban voltak kifejezetten jó meccsei, de amit a bye óta művel az sajnos kevés. Nem tudom mi a terv. Slauson egy átlagos játékos, de jövőre is marad. Két tackle mindenképpen kellene, hát nem tudom. Én felkészültem már Lenora 2016-os szezonban is. Grasu (akit még mindig csak 1 darab s betűvel írnak) heh.
A legtöbb minusz, 0, 1 yardos futás first downnál tuti a mienk. Gase egy meccsen kb 5-6 alkalommal nyit így, aztán becsúszik egy holding és már jövünk is le. WR screenekre láthatóan készülnek, támadófal esetleges, futójáték borzalmasan esetleges. A legjobb játékaink akkor jönnek, ha Cutlernek impróznia kell, ki kell jönnie a zsebből. Nyilván meccsenként ez jó párszor előfordul a támadó fal miatt, de jóval több tervezett játék is lehetne. A végén a play call? 2&7 hosszú routek? 3&7 hosszú routek? Miközben 50 yardos FG távban állsz és van hátra 1:30. Kurva kérdőjeles. Gase azért nem a legfényesebb villanykörte. Jól indított, de az utolsó 4 meccs, az valami egészen Ron Turner/Mike Tice színvonal.

Kell egy bűnbak, s az most Gould. Joggal. De nem miatta nem jó a védelem, nem miatta szenved a támadósor, nem miatta kérdőjelezhető meg a coaching.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez itt a profik tábora, nem egy harmadosztályú vidéki focicsapat, nem elfogadható többször egy ilyen blama, nem berúgni, igen, itt és ennyiért, nem lehet kihagyni, szerintem...
frozee
Egyrészt ez abszolút igaz, másrészt esőben bebikkantani egy 50 yardosat talán még napjainkban sem kimondott ziccer. Az igaz, hogy a Frisco elleni az egy szájbalökött röhej volt Gould részéről. Én ezt a meccset nem fognám rá, lévén ha berúgja, akkor is döntetlenre hozod, van időkérésük, és 1:40 az órán. Nagyjából 7 perccel a vége előtt a 40 yardosukról nem úgy nekiállni, hogy igenis 4th down territory, utána punt, ésélmény volt nézni, ahogy 3 játékból visszahozzák az így spórolt yardokat, és közben 2 negyeden keresztül tudtunk partiban lenni, a másik kettőben a játék minden elemében ismét leszopattak, szóval ezt nem fognám rá az öreg Róbert Gidára. Természetesen a jövő héten méltóságteljesen vonultassák vissza, de ezt nem fognám rá. És McManis ismét pályára lépett, na azért kit kéne kirúgni?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Sajnos ez a két vereség beárazott minket rendesen. Oké, hogy Gould kihagyta, de egyik meccsen sem domináltunk, ha két tökösebb csapat lett volna, lerendezték volna a harmadik negyedig.....
csi77
Ez igaz, és egy meccs sem 1 emberen csúszik el, de tartom magam ahhoz hogy ez nem fér bele Gouldtól.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Sajnos ez a két vereség beárazott minket rendesen. Oké, hogy Gould kihagyta, de egyik meccsen sem domináltunk, ha két tökösebb csapat lett volna, lerendezték volna a harmadik negyedig.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Ez itt a profik tábora, nem egy harmadosztályú vidéki focicsapat, nem elfogadható többször egy ilyen blama, nem berúgni, igen, itt és ennyiért, nem lehet kihagyni, szerintem...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gouldot ki kell rúgni... Ezt 4 milláért? Ennyi kibaszott dolga van semmi más. Nem 50+ yardosokat hagy ki baszki hanem 30-40 yardokat...Konkrétan meccsek mentek el rajta. 2 ILB úgy szar ahogy van mindenképp kellenek újak a Meki-Jones páros max cserének maradjanak...C ha nem tartjuk meg Montit kell hozni FA-ről vagy draftról...Grassu ritka fos false start centertől igen ritka, ő fontos szitukban megoldja, az nem teszi alrébb aki nem akarja, normális snapet nem képes adni 3. kört kidobtál Grasuért akitől Garza leamputált lábbal is jobb lenne, pedig őt Is a halál faszára kívántuk. Az O fal edző verhetne egy kis fegyelmet az O lineba, mert ennyi holdingot, false startot stb ritkán látni...Hihetetlen hogy milyen meccseket és mekkora idióta hibákkal bukunk el...Kis előrelépés tán van tavalyhoz képest, de ide kell egy pár talent ez az igazság... Amíg McManus meg Grassu, Ommameh meg hasonlók pálya közelében lehetnek addig itt nem lesz PO. Ha okosan költjük el azt a 60 millát és jól draftolunk.... Most fog kiderülni milyen GM is Pace...

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Create the winning culture. Újabb felemelő vereség.
tüsi91
nekem gyilkos ez a -3 pont állandóan
köbe vésték?
Vegye le valaki a rontást..
frozee
Gyilkos bizony...

Dehogy vésték! Mi pont ma mutattuk be, hogy ki lehet majd 30-al is kapni. 😊 Meguntuk ezt a 4-5 ponttal kikapunk az aktuális ellenféltől dolgot...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Create the winning culture. Újabb felemelő vereség.
tüsi91
Nagyjából a szezon felénél szoktak a valamirevaló edzők másik fokozatba kapcsolni. Méghogy Gase vezetőedző lesz valahol.... örüljön, ha innen nem fogják kirúgni. Fox meg.... de azt nekem ne mondja senki, hogy a Browns által frissiben lepofozott, kiherélt 49ers, és a hagyományosan magas színvonalat képviselő Redskins ellen csak hosszú évek kitartó csapatépítése után veheted fel a kesztyűt, egyébként hazai pályán. De ami a legfontosabb, hogy el kellene cserélni az irányítót, és menni Mariotáért, aki az új állócsillag lesz. Ezt se felejtsük el. Még isteni szerencse, hogy Pace nem tudott mindent megvalósítani, amit szeretett volna. Majd jövőre méginkább kibontakozhat. Mostmár a haverját is idehozta, Stein mehet a fenébe, ők rendezik a pénzügyeket, olyan fasza volt a Szenteknél a könyvelés. Na mindegy.

A meccsel kapcsolatban két gondolat. Numeró únó, ne tegyünk úgy, mint 1:40 alatt nem vihették volna végig, numeró dvá, a hosszabításban nyertünk volna.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Oké azért ez a 7-6os mérleg azért leginkább Gouldban maradt... sajnálnám ha elküldenénk de ennyit nem lehet hibázni. Most ha belövi a 2 meccsvégit jó eséllyel akkor 7-6 és most arról beszélgethetnénk hogy mi van ha véletlenül ütnénk a vikest. Mondjuk amilyen fasza szezonunk van verjük is őket hogy jobban fájjon...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Create the winning culture. Újabb felemelő vereség.
tüsi91
nekem gyilkos ez a -3 pont állandóan
köbe vésték?
Vegye le valaki a rontást..
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Create the winning culture. Újabb felemelő vereség.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Callahan inaktív, ahogy Rolle és McPhee is. Szóval Urak legyen McManis vagy Hurst a nickel? Vagy beteszik inkább Portert nickelbe és Ball jön be szélre? Sztem szopunk majd 100 yardot róluk. TEelleni védekezés? Jordan Reed 2 éve hajjajj...

Royal viszont játszik.
tüsi91
Mekkora ötlet volt Tilmannt nem visszahozni, helyette ugyanannyiért az ugyanannyira sérülékeny, a PFF Secret Superstar díj 2013 nyertesét, Alan Ballt leigazolni. És még szerencse, hogy az általuk szarba se nézet Young és Houston nem kellett sehova, a védelem legjobbjai jelenleg. Kiváló személyi döntések egész sorozatát láthattuk eddig, mondjuk RB poszton rendben vagyunk, mert Sinorice Perry lesérült, így maradt Carey a rosteren, amúgy őt is kibaszták volna.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Callahan inaktív, ahogy Rolle és McPhee is. Szóval Urak legyen McManis vagy Hurst a nickel? Vagy beteszik inkább Portert nickelbe és Ball jön be szélre? Sztem szopunk majd 100 yardot róluk. TEelleni védekezés? Jordan Reed 2 éve hajjajj...

Royal viszont játszik.
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
 www.chicagobears.com/news/article-1/McPhee-doubtful-for-Redskins-game/1bad4c97-8b75-4e56-bc65-4431aa86e3f3
A sérültek. Sajnos akad belőlük bőven...

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remek... Márkus Is IR...Remélhetőleg legalább Royal tud játszani...Azért arra kíváncsi lennék hogy mit tudna az O ha jövőre pályán tudna lenni egészségesen a AJ, Royal, White trió ...És mondjuk a támadófalból se dőlne ki mindenki...Nem tudom mi lesz Montgomeryvel, de amíg ő játszott addig NFL szerű centerünk volt... Grassut el kell felejteni...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért az ILB poszt tavaly Titkos Fegyver szerint teljesen rendben volt, mi változott? Azon kívűl, hogy most ténylegesen pályára is lépnek a srácok.

Egyébként idén talán kizárhatjuk a center posztot, első 2 körben nem lesz QB, és talán RB se, összes többi szabad a gazda.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy LB-er csata lehet majd a két csapat között. Nálatok is talán a legnagyobb need, és hozzánk is nagyon kéne már valaki, hogy CMIII visszamehessen edge rushernek. Hozzátok szvzs talán még a T és a sec. playa védhető első körben jelen állás szerint.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami miatt mondom ezt, hogy ennyire borzalmas offense teljesítményt nem nyújtunk mégegyszer.
tüsi91
Egyedül ezzel nem értek egyet, ilyen szar offense teljesítményt már többször nyújtott a csapat ebben a szezonban. Gould bevágja mindkettőt, az 26 pont, majdhogynem szezoncsúcs.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igen jó lett volna ha White legalább szokja a légkört egy kicsit. ILB szerintem is tán a legnagyobb need és szerencsére úgy néz ki jó a drafton a felhozatal. Jaylon Smith, Reggie Regland és Jeff Myles játéka is tetszik és legalább az egyikükre lenne esély... Nekem Regland a kedvencem, ő nagyon illene Fangio rendszerébe... 3-4 es falemberek is akadnak szép számmal a drafton, valszeg 2. körbe is lehet halászni, de hát sok a need és secondaryben is jó prospektek vannak idén...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Karmoltam volna, ha White legalább 3 meccsen 20-25 snapet letol, bár még hivatalos info nincs.

Wilson most sem játszik, szerintem még Royal sem, szóval marad Mariani, Bellamy, meg AJ. Szezon előtt arról ment a diskurzus, hogy micsoda fegyverek állnak rendelkezésre:
- Alshon Jeffery: momentán idén előszörre nincs a sérültek között, kihagyott vagy 5 meccset
- Kevin White: pályára sem lépett
- Eddie Royal: Amikor játszott, akkor is sérülten, kihagyott 6 meccset, befejezett kb 2-t.
- Marquess Wilson: 4. számú elkapóként 80%-ban a pályán volt, most már ő is sérült.
- Marc Mariani: 2 évig a ligában sem volt, most kezdő WR.
- Josh Bellamy: Őt eddig sehol sem engedték az offense közelébe. Most kezdő.
- Martellus Bennett: Az edzői stáb véleménye róla önmagáért beszél. Egy tehetséges, de végtelenül ostoba, inkonzisztens játékos. Ő sem játszik többet idén.
- Zach Miller: Négy év folyamatos sérülés után a szezon közepén a semmiből berobbant, aztán megint megsérült. Zúzódott bordával tolja, innentől kezdő TE.
- Cameron Meredith, Kahri Lee: UDFA újoncok, sokat nem is játszottak eddig.

McPhee sem fog játszani. Ennek a kínlódásnak sem lesz már idén vége. Kár érte, pedig nagyon domináns volt a problémái előtt, akkor, amikor a védelem még nem állt össze (???? ide azért rakok kérdőjeleket, összeállt?) Szezon előtt ment arról is a beszéd, hogy az OLB poszt milyen tré. Houston és Young súlyos sérülés után berobbantak, mikor McPhee elkezdett döglődni. Kb. ott tartunk, hogy a legnagyobb needből igazából a csapat erőssége lett. Lehet ettől még idehúzni drafton, akár magasan is, de nem muszáj. Houstont és Youngot ezzel a teljesítménnyel nem lesz könnyű kirúgni.

Callahan is megsérült, talán jó lesz vasárnapra. Fantasztikus, csak McManist ne tegyék vissza. Porter is questionable. Alan Ball time? Rolle visszatér. Nagy igazolás volt ő is.

Nézem vissza a meccset. Grasuhoz képest még Garza is egy fénykorában lévő Jeff Saturday. Mehhh. A csávó olyan szánalmas, hogy kifejezni nem tudom. Grasu webb mértéke a 49ers ellen 9-es volt. Omamehhhhh. Már a nevében is benne van. Követelem vissza Ducasset a csapatba. Long nem jó RT, persze sokkal jobb, mint egy Jonathan Scott, Frank Omiyale, Gabe Carami, Kevin Schaffer meg azok akiket láttunk már ott mostanában, de ettől még nem jó. Nem tudom mi a terv vele, használható guardot könnyebb és olcsóbb beszerezni, mint tacklet az biztos. Mondom annak a csapatnak a drukkereként, ahol a támadófal szarsága örökzöld téma.

Vonatkoztassunk el attól, hogy a 49ers centere nem sokkal jobb, mint Grasu, de Goldman nagyon domináns volt. Pass rushban nagyon rendben van a srác, 330+ font ellenére is meglepően fürge, képes összenyomni a zsebet. Futás ellen kellene még fejlődnie, de én látom az előrelépést. Mitch Unrein nagyon sokat van pályán, túl sokat. Gaston meggyógyult, árgus szemekkel követem a hátralévő 4 meccsen. Eddig nagyon tetszett tőle, amit láttam. Jobb pass rusher, mint amilyen futás ellen védekező, de ő is kvázi UDFA rookie.

A legjobb ILB a csapatban Jonathan Anderson. McClellin horror rossz meccsen van túl. Jones egyszerűen szar. No 1. need.

Vasárnap szerintem nyerünk. Két hasonló szintű, két rettenetesen hullámzó csapat. Ami miatt mondom ezt, hogy ennyire borzalmas offense teljesítményt nem nyújtunk mégegyszer. Nem lesz gála, szoros meccs lesz, sok anyázással. 20-17 ide.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Just some info on Jay Cutler's brother-in-law. This is a situation that has been going on for 10 days now. #Bears Aaron Leming added,
Matt Rodewald @Matt_Rodewald
DEVELOPING: Police in Utah have been searching for the brother-in-law of Bears QB Jay Cutler for the last 10 days. Car found, motor running.

Komoly...
tüsi91
 www.tmz.com/2015/12/10/kristin-cavallari-brother-dead-michael/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Jobb is, csináljon végig egy teljes offseasont mielőtt ilyen terhelést kap. Sajnos ebben a szezonban már nem lesz rá szükség, pedig elindult lefelé a Vikes ha őket vernénk idegenben még meglehetett volna akár a 10-6 is, de a 9-7 tuti. Nagyon demoralizáló volt ez a 9ers elleni izé, főleg hogy a GB után jött egyből...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kevin White nem lép pályára ebben a szezonban ...