Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na itt van köztünk a legnagyobb különbség. Én bármikor neki mennék így is. 16-10 volt a Skinsnek. Tegyük át Bearsre. Ha csak 3 pontot is tudsz feltenni adott helyzetben már nagyon jó helyzetből kezded a második félidőt.

Azt ugye Te sem gondolod komolyan, hogy a tavalyi csapat szintje az a 30+ pontos vereségeknek megfelelő volt? Mert, ha igen, akkor tényleg lépjünk tovább a témán és innen ne is olvasd tovább. Trestman egy világgyökér volt, bele is bukott a GM-mel együtt. Ilyen rosszul edzett, lélektelen, balhés brigádot ritkán látni, mint ami tavaly a csapatunk volt.

Mi volt Fox feladata erre az évre? Egy lelkes, összeszedett, fegyelmezett csapatot felvonultatni. Na ebből az első két hétben nem valósult meg semmi, de aztán a Packers meccsig azt mondom hozta azt, amiért első lépésben idehozták. Na de ez a 3 meccs? Amikor felpislákol valami reménysugár. Ez a csapat összeomlott az elmúlt 3 meccsen, olyan szinten, ahogy tavaly. Csak most nem a Pats, meg a Packers jött szembe, hanem a liga egyik, ha nem a leggyengébb csapata, egy addig idegenben katasztrófális Redskins, meg a Vikings. Az offense játékban semmit nem lépett előbbre, s ha Cutler úgy játszana, mint ahogy pl tavaly tette, akkor itt nagyon kellemetlen meccsek lettek volna. Jövőre mennyivel lesz jobb a támadófal? Grasu, Slauson és Long kezdeni fog 2016-ban is, de lehet még Leno is. Én is elhiszem, hogy jobb lesz minden, ha játszik Jeffery, White, meg Royal, mert ők jobb játékosok, mint a jelenlevők. A Chargers meccs jó volt, a Rams karcosabb, mert elsült két nagy play, de azt inkább nem kritizálom. Azóta? S ha ma Big Love is pofán ver minket, amit egyébként várok, akkor az igen kellemetlen lesz. Ha nem így lesz, ígérem itt helyben foglak megkövetni.

A védelem egy dolog, ők tényleg jobbak, mint tavaly, persze ez azt jelenti, hogy hozzátenni nem tudnak, de legalább nem megy el rajtuk a meccs. Szerintem ma megoldják úgy, hogy lehessen nyerni.
----
Félre ne érts szerintem is van némi előrelépés, de igazából a megugrandó léc az be volt süllyesztve a padlóba. Volt két bravúros győzelem a Chiefs meg a Packers ellen, vertél 3 veled kb hasonló csapatot, akik közül a Chargers és a Rams botrány formában volt, mikor találkoztunk velük. A vereségek: az első 3 meccs az benne volt, a Hawks meccset meg ne taglaljuk, mert nem JC irányított. Az összes többi? Még a Broncost vegyük ki, mert az egy jobb csapat volt. A maradék 5? Az összes többin ha gondolod el kezdem sorolni az edzői hibákat. S véleményem szerint ezek az edzői hibák akkor is meglesznek, ha jobb játékosokkal lesz teli a roster, csak akkor mondjuk kevesebb meccsen jön ki. Lásd Lovie Smith éra.

Én örültem Foxnak, nincs is különösebb kétségem afelől, hogy vissza is hozza majd a csapatot a Big Love féle szintre, de a Lions meccsel nálam elvágta magát. Ott felvonultatta a teljes palettát, amiből majd mazsolázhatunk a következő években.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jövőre egy egészséges White, Royal, Jeffery, (Forte) négyes azért rögtön bizakodásra ad okot. Jefferyt nem tudom elképzelni, hogy ne tartanátok meg. Játszik, hogy 1200+os elkapó ha végre felépülne. Pénzel is jól fogtok állni stb stb. Forte más kérdés mivel nem mai a srác, de ha a klubvezetés bepróbálkozna nála egy két év 14-16M-val mondjuk 35-40% garival szerintem maradna. Ha pedig ez az támadóegység csak egy kicsivel jobb OL-t kap, akkor Northos legyen a talpán aki nem csettint egyet, hogy akár a saját csapatába is el tudná képzelni ezt a csomagot.

Ha egy ilyen játékosállománnyal sem jönne össze egy jobb szezon, akkor már a FO-t is meg lehet keresni negatív hangokkal.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azért tegyük hozzá hogy az összehasoblítás pont ott sántít amit le is írtál hogy nekik szinte mindig volt üres elkapójuk. Nekik sokkal több értelme van nekimenni egy ilyen szitunak mint nekünk ahol jó eséllyel ilyenkor 1 emberre mehet labda és az Jeffery, már ha egészséges... nekünk egy meccsünk nem volt idén amikor játszott volna a top3 targetünk, de még abból is csak 2 együtt elvétve (Forte + Jeffery együtt hány meccsen volt bevethető?4-5?) Nem működik a fal és nincs célpont de biztos Fox a hibás (ő az új Cutler? Dehát még a régi is megvan 😛 ). Amúgy eddig is de az éjjeli meccs után pláne visszautasítok minden fajta összehasonlítást egy nfc east csapattal szemben, az a csoport elképesztő 😊

És igen, Fox valószínűleg nem megy neki egy fél perces drivenak időkérés nélkül vezetésnél, de ezt inkább rójuk fel neki akkor amikor egy eszméletlenül működő O-t fog vissza így és nem ezt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rashied Davis.
tüsi91
Elolvasok egy tök jó gondolatot majd a végén feltépsz egy fájó sebet. Nem szép dolog.
(gy.k. Rashied Davis 2011 Detroit Lions)

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Néztem hajnalba a Skins meccset. Azt nem kezdem feszegetni, hogy Cousins, amúgy milyen jól illik a rendszerbe és, hogy az esetek többségébe mindig van egy tök üres elkapó valamilyen egészen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag.

Első félidő vége. Támad a Philly, 3&tököm tudja. Megállítják a Skins védői az elkapót a first downt jelző narancssárga vonal előtt, ami ugye tudjuk, hogy digitálisan van odamókolva. 41 másodperc, 40 másodperc, utolsó idejét kikéri a Washington. A labda kb. a Philly 40 yardosán. Punt. Van valamennyi visszahordás, a labda a Skins kb. 30 yardosán, az órából lement 10 másodperc, fél perc vissza, no time out. 3 hosszabb passz + büntetés és ott vannak 5 yardra az end zonetól, 6 másodperc még van az órán. Azt most hagyjuk, hogy utána Cousins ahelyett, hogy földhöz vágta volna a labdát inkább letérdelt és lepörgött az óra. (Hát ilyet én még nem láttam).

Mindebből csak azt akarom kihozni, hogy ha Fox van ilyen helyzetben.
1. Ki sem kéri az időt, hagyja lepörögni.
2. Ha olyan szituációba lennénk, hogy 30 másodpercünk van időkérés nélkül, hogy haladjunk 35-40 yardot, ahhoz, hogy field goal rangebe érjünk inkább kitérdeli.

Na az egyik csapat többek közt ezért jutott a rájátszásba. Sok más dolog mellett persze.

----

Ma amúgy sima vereségre számítok újfent. Remélem Royal sem játszik, mert akkor új szintet lépnénk. Játszunk el a gondolattal: Marc Mariani, Josh Bellamy, Cameron Meredith, Deonte Thompson, Zach Miller, Khari Lee, Rob Hausler. Ebben a bandában még Rashied Davis is Jerry Ricenak nézne ki.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem továbbra is az a problémám, és ezt még leírom vagy tízszer, hogy a Packers győzelemmel ez a csapat eladta a reményt, hogy akár idén még talán, de inkább azt, hogy jövőre tényleg ott lehetünk. Minden valamire való csapat, minden komoly csapat egy ilyen siker után lendületből keresztbe harapja a soron következő két abszolút verhető ellenfelet. Most akkor én azt a kérdést teszem fel, hogy oké jönnek jobb játékosok, jobb lesz a keret, ott leszünk PO környékén, de akkor majd nem fogunk ugyanígy leszopni két jobb csapat ellen és nem bukunk el ugyanúgy, ahogy tettük azt az elmúlt években? Mert én ezt a Vikes meccset még le is tojom, persze ez is röhej volt, de a két hazait nem tudja befogadni a gyomrom. Ha kikapsz Green Bayben bosszankodsz, meg leírjuk, hogy megint kikaptunk zsinórban 78-adszor, de másnap nem foglalkozol vele, mert jobb csapat, kész. Jön a két hazai nyered. Ez egy kiváló alap, s akkor el is hiszem, na ha jön 3-4 NFL szintű játékos a hiányposztokra, akkor jobb lesz minden és ott lehetünk. De sajnos inkább azt kell mondjam, hogy a Packers ellen olyan csillagközi együttállás vagy valami hasonló erők jelentek meg, hogy valahogyan nyertünk és az egy szép csoda volt, de ennyi. Tavaly 50 pontos gyepálások után Trestman képes volt nyerni a két hazai behúzhatót a Vikings és a Bucs ellen....

Most itt van a szezon vége. Az eredmény majdhogynem mindegy. Viszont két presztízs meccs. Megyünk Big Love Tampájához. Szerintem is anno 2013 januárjában ezt a szerelmet el kellett hagyni. Álltak két hete 6-6-tal és fogadták a New Orleanst. Megnéztem annak a meccsnek a vágott verzióját és végig az volt az érzésem, hogy mintha én már többször is láttam volna ezt a meccset, csak a mezek voltak más színűek. De komolyan. Csak ha ő is legyőz minket, az tényleg kellemetlen. Utána Lions. Őket mikor vertük meg utoljára? A válasz: 2012 Week 17. Big Love irányításával. Jelen állás szerint mindkét csapat egy picivel is, de jobb nálunk. Ha netán két bukó, akkor nagyon nehéz lesz előrelépésekről beszélgetni.

A védelem leolvadását még csak-csak elfogadom, de a támadósor legutóbbi 5 meccse nagyon súlyos kérdéseket vet fel. Én elhiszem, hogy sokan hiányoznak, én azt is elhiszem, hogy a támadófal egészen rossz, és azt meg látom, hogy mindenki pontosan tudja mit akarunk csinálni. Jövőre nem fogják majd tudni? A Rams meccs óta vérhugyozva szedjük össze a first downokat is. A Rams meccs óta nincs ritmusa a támadójátéknak. Az összes valamire való játékunk Cutler menekülés utáni elhajított labdájából van, mert a megtervezett playek le vannak védekezve... S a hétvégi ellenfél edzője jobban ismeri JC-t, mint jelenlegi stáb.

Pace védelmében. McPhee egy jó igazolás, arról nem tehet Pace, hogy mióta lesérült, azóta csak vergődik. Addig azért elég domináns volt. Royalnak szerintem nem volt ember, aki nem örült volna itt. Pace legalább látta, hogy mi volt nagy hiányosság, próbálta megoldani, hát igazából arról sem ő tehet, hogy Royal egy meccsre sem volt egészséges. White kiesése szintén pech. Rolle már nagyobb fejvakarás, főleg az összeg. Ball kihajított pénz. Jenkins, Acho, Porter olcsón korrekt depth mélyítés. Az, hogy Mason Foster nem fért be egy kurva nagy WTF. S holnap a kezdő ILB duó: Jonathan Anderson&John Timu. Legalább Timut látjuk passz játékoknál is.

A legnagyobb baj és ebben értek egyet Jimmyvel, hogy megannyi kérdésünk volt szezon előtt és ezek megmaradtak. Meg még hozzácsaptunk jó párat.

---------------------
Ééééés akkor pár teljesen lényegtelen stat, csak ínyenceknek. Azt tudtátok, hogy... ?

- Big Love Tampája a 4. legtöbb futott yard büszke tulajdonosa, s mindezt 4,85 yard / carry átlaggal teszik... (mi 3,87 y/carry)
- Big Love Tampája 18 darab 20+ yardos futással vezeti a ligát (Bears 6 db)
- Big Love Tampája 5 darab 40+ yardos futással a Rams mögött második eme statban (Bears 0 db)
- Big Love Tampája 96 darab QB hitet engedélyezett (mi csak 67-et, ezt amúgy nem akarom elhinni)
- mindkét védelem ellen 45%-os hatékonysággal oldják meg a 3rd downokat (ez dobogó alulról)
- Big Love Tampája 3,34 yardot enged futásonként, amivel liga második
- 14 meccsen 14 labdát szereztünk, ennél csak 3 rosszabb csapat van
- 43 darab leütött labdánk van, ami a liga legjobb 32. helyére elég
- Bears, Oakland, Jets hármas nem szerzett még semmilyen return TD-t
- Melton, Conte, Wright személyében 3 db volt Bear játszik a Bucsban
- 6 olyan edző dolgozik a Bucsnál, aki anno megfordult Big Love keze alatt itt ( s Daryl Drake, amúgy Cardinals WR edző)
- Forte 481 elkapással 2. a Bears örökranglistáján, 11 elkapással egy bizonyos Walter Payton mögött (two games remaining)
- JC a Redskins ellen Millernek dobta a 200. TD passzát
- JC a Frisco ellen dobta 100. chicagoi INT-jét
- JC 580 yardra van attól, hogy a Bears történelmének legtöbb passzolt yardja csúcsot per szezon is megdöntse
- Alshon Jeffery megint nem játszik

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Numero uno, hétvégén megnézzük, Big Love hova jutott, egyébként leszarom. Mióta elment, azóta itt szarabb. Mikor itt volt, arról beszéltünk, hogy mi vagyunk a legjobb nem rájátszásba jutó csapat. Ez kis szerencsével 2 év múlva ismét elérjük. Amit felróttunk neki, hogy a necces meccseket sose nyerjük meg. Talán ebben akkor illene előrelépni, mert akkor a mérleg 8-8, és akkor mégiscsak látnám az előrelépést a kormányrúdnál, dehát Fox majd még fejlődik, adjunk neki is 2-3 évet gondolom. Ja nem, ő konzervatív.

Numero dvá, bár azt még mindig nem értem, hogy egy return coverage-et összerakni, meg egy NFL ILB-t találni, abba ugyan mi a ****öm kerül 2-3 évbe, azért jelentsük ki, még isteni szerencse, hogy Pace nem tudott teljes egészében kibontakozni, mert ha minden úgy lett volna, ahogy megálmodja, akkor most Cutler meg egy 1. kör (White) helyett lenne Mariota (Wizi bedugta a pöcsét a konnektorba azóta), Young meg Houston ment volna a picsába 2 hátsőkörös cetliért, oszt végre Sam Acho annyit lehetne a pályán, amennyi jól esik. Én is nézem a meccseket, és azt látom, hogy amit Pace eddig csinált, az a 15. héten semmit sem ér, és a legjobb húzásai azok voltak, amiket nem tudott megtenni. Akik innen elmentek, azok jelenleg jobb teljesítményt nyújtanak, mint akik a helyükre jöttek. McPhee, Porter meg Callahan fejenként 4-5 jó meccse megmenti ezt egy tökéletes null pontos gyakorlattól, abból az egyik a legjobban fizetett OLB lett a ligában, a másik kettő meg elvileg rosterre se került volna. Na ez kiábrándító. Én változatlanul úgy gondolom, ha értelmeset nem tudsz csinálni, inkább ülj a seggeden, és ne csinálj semmit. Kevés volt szezononként a 8-10 győzelem, meg az 1% esély a bajnoki címre. Helyes. Teljesítménysport, mindig a maximumra kell törni. Ezért amikor megnézem azt a fost, amit a Blaine Gabbert vezette 49ers ellen produkáltak (akiket még a kölcsönös szétomlás előtt Trestman vert idegenben tavaly), éa akiket most a Browns kiütött, akkor vakarom a fejem, hogy akkor most nekem mire is kellene még várnom még ezen felül 2-3 évet? Mert várok én nagyon szívesen, de jelenleg a nehéz kérdések még fel se lettek téve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Volt néhány példa hogy 1-2 csapat nagyot fordult 1év alatt, de valóban ez a ritkább...A mi roosterünknek kell még legalább egy év... Az FO és az edzők megítélése is a következő évtől függ számomra. Most lesz elég pénz, mozgástér szóval most tudják igazán a saját képükre formálni a csapatot... Ha az FA-n elverünk 60 millát és nem lesznek jó playák, meg draftolunk megint egy ócskát akkor majd jobban fanyalgok...

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Pedig most már tényleg csak egy jó draftra vagytok a PO-tól. Meg mi is.
Bazzani
Mindig azt mondom, hogy vigyázz az álmaiddal, mert a végén valóra válnak. Kirúgva Angelo, kirúgva Big Love, és íme, a Chicago Lions Light.
füligjimmy
Na még ez kell, megbánni hogy Lovie elment, kb még pont ez hiányzott hogy jól keretbe lehessen foglalni mekkora törést okozott neked Pace és Fox kinevezése 😛
davemayer
Csoportmérleg: 1-4. Hazai pályán a mérleg: 1-6. Meglepett, hogy Big Love után sikerült ekkorát visszalépni? Igen. Meglepett, hogy nem tudtak Trestman után előrelépni? Az már mérsékelten. Persze ha majd Isten is úgy akarja, 2017-be sikerül oda eljutni, ahonnan 2012-ben elindultunk az ismeretlenbe. Legalábbis ez a mantra, amit vagy elhiszel, vagy nem. De ezért kár volt ugrálni. Ami pénzt kifizettek, azt inkább adták volna a Soros-féle balliberális nemzetrontóknak, hamár éhező gyerek nincs ebben az országban.
füligjimmy
Ha nem teszik ki Loviet akkor sem jutott volna ez a csapat PO-ba azert mert az ő menesztése egybe esett egyfajta őrségváltással is. Most konkrétan az ő elherdált draftjait nyögjük, amin ugye Trestman ténykedése sem javított, de te ettől a mostani FOtól azt vártad hogy majd 1 év alatt helyretesz mindent ( úgy hogy ráadásul a draft class kurvára nem nekünk kedvezett de tudom ez csak kifogás). Mindenki, tényleg mindenki a béka segge alá várt minket, konkrétan még a tavalyi 5-11nél is rosszabbat vártak ettől a silány rostertől és végül ebből a matériából sikerült néhol csapatot villantani úgy hogy White nem játszott és volt meccs ahol a top5 célpontból 1 jatszott sérülten ( és szarul). Lehet mondani ha 5-11 lesz hogy semmi előrelépés nem történt de ha vehúzzuk a necces meccseink több mint a felét akkor 8-8 a mérleg -és akkor minden rendben lenne? Nem mert a rosteren meg bőven van mit javítani. Én bízom benne hogy a Dn ebben az offseasonben jelentőset tudnak javitani mind a FAn mind a drafton és ha emellé az O egészséges lesz és White is akkora tálentum mint ahogy mondják akkor már sokkal több örömünk lehet a bears szezonjában mint idén. Most lesz 10 éve hogy követem a ligát, nem lehet egyik pillanatról a másikra csodát tenni de 2-3 év alatt már igen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Pedig most már tényleg csak egy jó draftra vagytok a PO-tól. Meg mi is.
Bazzani
Mindig azt mondom, hogy vigyázz az álmaiddal, mert a végén valóra válnak. Kirúgva Angelo, kirúgva Big Love, és íme, a Chicago Lions Light.
füligjimmy
Na még ez kell, megbánni hogy Lovie elment, kb még pont ez hiányzott hogy jól keretbe lehessen foglalni mekkora törést okozott neked Pace és Fox kinevezése 😛
davemayer
Csoportmérleg: 1-4. Hazai pályán a mérleg: 1-6. Meglepett, hogy Big Love után sikerült ekkorát visszalépni? Igen. Meglepett, hogy nem tudtak Trestman után előrelépni? Az már mérsékelten. Persze ha majd Isten is úgy akarja, 2017-be sikerül oda eljutni, ahonnan 2012-ben elindultunk az ismeretlenbe. Legalábbis ez a mantra, amit vagy elhiszel, vagy nem. De ezért kár volt ugrálni. Ami pénzt kifizettek, azt inkább adták volna a Soros-féle balliberális nemzetrontóknak, hamár éhező gyerek nincs ebben az országban.
füligjimmy
Ja Lovie kurvára hiányzik, imádom ezt a merengést a múlton, hogy mit nem kellett volna száz éve. Meglehet nézni Big Lovie hova jutott azóta is a csapatával, nagy nulla az egész.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Pedig most már tényleg csak egy jó draftra vagytok a PO-tól. Meg mi is.
Bazzani
Mindig azt mondom, hogy vigyázz az álmaiddal, mert a végén valóra válnak. Kirúgva Angelo, kirúgva Big Love, és íme, a Chicago Lions Light.
füligjimmy
Na még ez kell, megbánni hogy Lovie elment, kb még pont ez hiányzott hogy jól keretbe lehessen foglalni mekkora törést okozott neked Pace és Fox kinevezése 😛
davemayer
Csoportmérleg: 1-4. Hazai pályán a mérleg: 1-6. Meglepett, hogy Big Love után sikerült ekkorát visszalépni? Igen. Meglepett, hogy nem tudtak Trestman után előrelépni? Az már mérsékelten. Persze ha majd Isten is úgy akarja, 2017-be sikerül oda eljutni, ahonnan 2012-ben elindultunk az ismeretlenbe. Legalábbis ez a mantra, amit vagy elhiszel, vagy nem. De ezért kár volt ugrálni. Ami pénzt kifizettek, azt inkább adták volna a Soros-féle balliberális nemzetrontóknak, hamár éhező gyerek nincs ebben az országban.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Pedig most már tényleg csak egy jó draftra vagytok a PO-tól. Meg mi is.
Bazzani
Mindig azt mondom, hogy vigyázz az álmaiddal, mert a végén valóra válnak. Kirúgva Angelo, kirúgva Big Love, és íme, a Chicago Lions Light.
füligjimmy
Na még ez kell, megbánni hogy Lovie elment, kb még pont ez hiányzott hogy jól keretbe lehessen foglalni mekkora törést okozott neked Pace és Fox kinevezése 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a Lions 2-szer
tüsi91
Remélem sikerül kikövetkeztetni az írás végére, hogy mi vagyunk a követendő pozitív példa. (:

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Pedig most már tényleg csak egy jó draftra vagytok a PO-tól. Meg mi is.
Bazzani
Mindig azt mondom, hogy vigyázz az álmaiddal, mert a végén valóra válnak. Kirúgva Angelo, kirúgva Big Love, és íme, a Chicago Lions Light.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na DuplaT matematikailag alátámasztotta, tényleg ha lesz időm kigyűjtök én is valamit, amihez nincs képlet, integrál, derivál satöbbi.

Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek, azoknak akik ezt a franchiset kedvelik, és azoknak is akik nem.

Ami ugye tuti, hogy zsinórban 5. szezon, amikor nem jut PO-ba ez a csapat és a 2006-os SB óta eltelt 9 szezonból mindössze 2010-ben tettük tiszteletünket. Azóta a Packers minden évben benn volt, a Lions 2-szer, a Vikings a mostanival együtt szintén.
Nálunk régebben a következő csapatok nem voltak jelen a PO-ban: Bills (1999 - 2 pozitív szezon), Browns (2002, azóta 1 pozitív szezon...), Raiders (2002, nincs pozitív szezon azóta), Rams (2004, nincs pozitív szezon), Jaguars (2007), Buccaneers (2007), Dolphins (2008), Titans (2008), Jets, Bears (2010).

További statok majd később.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kellemes ünnepeket!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Pedig most már tényleg csak egy jó draftra vagytok a PO-tól. Meg mi is.

több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha nem verjük meg a Lionst még a csoport 3. sem lesz meg, na az tényleg gázos lesz a tavalyi évhez képest is. Jelenleg top 10 környékén állunk a drafthelyeknél.
hpeter93
En mar annak drukkolok, 2 meccsel könnyebb lenne a sorsolas, nem mindegy hogy Atlanta vagy tampa pl. Persze jo lenne nyerni a végén de az se baj ha most mar nem lesz győzelmünk, már biztos a negativ mérleg akkor meg draftoljunk minel elorebb.
davemayer
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Persze hogy szarul draftolunk, de peldaul ha csak 1el elobb vagyunk par eve akkor Donaldot huzzuk az tuti helyette meg huztuk ha jol emlekszem McClellint talan vagy Fullert. Persze nem szamit de nem is art speciel, van amikor igenis dont. A tavalyi draftunk egyebkent nem volt vallalhatatlan, Grasu eddig nem valt be + ugye Write-ot meg nem lattuk de en bizom benne hogy egy jobb draft classbol kepesek lesznek jol valasztani.
davemayer
Én ezt már kifejtettem párszor... Persze ha előbb húzol nagyobb esélyed van jobb játékost találni, de ez messze nem jelenti azt hogy csak top10-ben lehet jól draftolni... Pats,Packs, Ravens, Stealers, Colts (Luck éve kivétel), Broncos nem nagyon draftol top 10 körül mégis szinte mindig PO-ba vannak...Aztán nézd meg az utóbbi évek top10 draftolóit Jags, Browns, Tampa, Rams, Raiders akik gyakran előfordulnak top10-be aztán nem sok közük van a PO-hoz...Ahol jó GM van jó scoutokkal és edzői stábbal az hátrébb is megtalálja azokat a játékosokat akik hasznosak számára...Igenis akarjunk nyerni akkor is ha már mindegy...

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Karácsonykor remélem lesz időm kigyűjteni 1-2 statot. Amire borzasztóan kíváncsi leszek, hogy az elkapók, tight endek, futók mennyi labdát és yardot kaptak el ellenünk. Mert én állítom, hogy a WR-ek ellen egész szépen védekezünk, de a TE-k és futók ellen borzalmasan.
tüsi91
Kiindulásnak, vagy éppen oppozíciónak:
 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef
Szerintük #1WR-ek és TE-ek vagytok ligaalja. A többiek ellen kifejezetten pofás eredmények vannak,

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Ha nem verjük meg a Lionst még a csoport 3. sem lesz meg, na az tényleg gázos lesz a tavalyi évhez képest is. Jelenleg top 10 környékén állunk a drafthelyeknél.
hpeter93
En mar annak drukkolok, 2 meccsel könnyebb lenne a sorsolas, nem mindegy hogy Atlanta vagy tampa pl. Persze jo lenne nyerni a végén de az se baj ha most mar nem lesz győzelmünk, már biztos a negativ mérleg akkor meg draftoljunk minel elorebb.
davemayer
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Persze hogy szarul draftolunk, de peldaul ha csak 1el elobb vagyunk par eve akkor Donaldot huzzuk az tuti helyette meg huztuk ha jol emlekszem McClellint talan vagy Fullert. Persze nem szamit de nem is art speciel, van amikor igenis dont. A tavalyi draftunk egyebkent nem volt vallalhatatlan, Grasu eddig nem valt be + ugye Write-ot meg nem lattuk de en bizom benne hogy egy jobb draft classbol kepesek lesznek jol valasztani.
davemayer
Fuller után hárommal meg kihúzta a Ravens CJ Mosley-t. Pro bowler lett az ember a rookie szezonjában ILB (!!) poszton.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Ha nem verjük meg a Lionst még a csoport 3. sem lesz meg, na az tényleg gázos lesz a tavalyi évhez képest is. Jelenleg top 10 környékén állunk a drafthelyeknél.
hpeter93
En mar annak drukkolok, 2 meccsel könnyebb lenne a sorsolas, nem mindegy hogy Atlanta vagy tampa pl. Persze jo lenne nyerni a végén de az se baj ha most mar nem lesz győzelmünk, már biztos a negativ mérleg akkor meg draftoljunk minel elorebb.
davemayer
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Persze hogy szarul draftolunk, de peldaul ha csak 1el elobb vagyunk par eve akkor Donaldot huzzuk az tuti helyette meg huztuk ha jol emlekszem McClellint talan vagy Fullert. Persze nem szamit de nem is art speciel, van amikor igenis dont. A tavalyi draftunk egyebkent nem volt vallalhatatlan, Grasu eddig nem valt be + ugye Write-ot meg nem lattuk de en bizom benne hogy egy jobb draft classbol kepesek lesznek jol valasztani.
davemayer
Oké, de vedd hozzá az FA tevékenységet is.....

Alapvetően egyetértek veled, abban, hogy várjunk még egy évet, mielőtt buborgunk, de utána nekik sincs mentség, ha nem jó playákat szerződtetnek.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ha nem verjük meg a Lionst még a csoport 3. sem lesz meg, na az tényleg gázos lesz a tavalyi évhez képest is. Jelenleg top 10 környékén állunk a drafthelyeknél.
hpeter93
En mar annak drukkolok, 2 meccsel könnyebb lenne a sorsolas, nem mindegy hogy Atlanta vagy tampa pl. Persze jo lenne nyerni a végén de az se baj ha most mar nem lesz győzelmünk, már biztos a negativ mérleg akkor meg draftoljunk minel elorebb.
davemayer
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.
füligjimmy
Persze hogy szarul draftolunk, de peldaul ha csak 1el elobb vagyunk par eve akkor Donaldot huzzuk az tuti helyette meg huztuk ha jol emlekszem McClellint talan vagy Fullert. Persze nem szamit de nem is art speciel, van amikor igenis dont. A tavalyi draftunk egyebkent nem volt vallalhatatlan, Grasu eddig nem valt be + ugye Write-ot meg nem lattuk de en bizom benne hogy egy jobb draft classbol kepesek lesznek jol valasztani.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Karácsonykor remélem lesz időm kigyűjteni 1-2 statot.
tüsi91
Mindenképp oszd meg velünk!
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha nem verjük meg a Lionst még a csoport 3. sem lesz meg, na az tényleg gázos lesz a tavalyi évhez képest is. Jelenleg top 10 környékén állunk a drafthelyeknél.
hpeter93
En mar annak drukkolok, 2 meccsel könnyebb lenne a sorsolas, nem mindegy hogy Atlanta vagy tampa pl. Persze jo lenne nyerni a végén de az se baj ha most mar nem lesz győzelmünk, már biztos a negativ mérleg akkor meg draftoljunk minel elorebb.
davemayer
Elnézést, ha még egyszer meghallom ezt a minél előbb draftoljunk imát, megmarom a prosztatámat. Amíg a Seahawks UDFA-ként különb futót elhoz, mint te a 4. körben, meg különbet draftol a 3. körben, mint amit te 5 mikulásért elhozol a piacról, addig kurvára mindegy, hogy 8. helyen húzod az elsőt, vagy 23.-on. De kapásból mondom, hogy a Chiefs idén különbet draftolt, és lehetne a sort még folytatni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson