Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lehet hülye vagyok, de visszasírom Lovie-t. Utolsó pillanatig rájátszásesély, superbowl Rexyvel, főcsop.döntők... Meg én is fiatalabb voltam. 😊 BÚÉK!
promax
Nem minősítelek, de ezután az első gondolatom az volt hogy nem nézek be ide egy darabig... 😊 remélem hogy te sem akarod igazán a 2 szituációt összehasonlítani. Kikaptunk úgy hogy Fortén kívül tényleg csak fogalmatlanokkal volt tele a lista, nem tudom mikyen edzői teljesítmény kellett volna a w-hez. Ha már összehasonlítani szeretnél: a mai pats egy az ő szintükön gyenge OL-lal (értsd:amiért mi már fizetnénk) de gronkkal, lafellel és amendolával 10 pontot csináltak full kilátástalan játékkal egy lionsnál gyengébb ellenfél ellen... érdekes offseason lesz, remélem aktívak leszünk és kisajtolunk belőle mindent. A védelembe kell egy nagy név FA-n + 4 stabil kezdő és akkor lehet beszélni arról hogy talán látni fogjuk mit akar Fangio a pályán látni.
davemayer
Tudom én, csak nosztalgiáztam kicsikét.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet hülye vagyok, de visszasírom Lovie-t. Utolsó pillanatig rájátszásesély, superbowl Rexyvel, főcsop.döntők... Meg én is fiatalabb voltam. 😊 BÚÉK!
promax
Nem minősítelek, de ezután az első gondolatom az volt hogy nem nézek be ide egy darabig... 😊 remélem hogy te sem akarod igazán a 2 szituációt összehasonlítani. Kikaptunk úgy hogy Fortén kívül tényleg csak fogalmatlanokkal volt tele a lista, nem tudom mikyen edzői teljesítmény kellett volna a w-hez. Ha már összehasonlítani szeretnél: a mai pats egy az ő szintükön gyenge OL-lal (értsd:amiért mi már fizetnénk) de gronkkal, lafellel és amendolával 10 pontot csináltak full kilátástalan játékkal egy lionsnál gyengébb ellenfél ellen... érdekes offseason lesz, remélem aktívak leszünk és kisajtolunk belőle mindent. A védelembe kell egy nagy név FA-n + 4 stabil kezdő és akkor lehet beszélni arról hogy talán látni fogjuk mit akar Fangio a pályán látni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én inkább azt mondanám, hogy vegyes szezon volt. Vannak olyan hibák, amik mindig itt lesznek, ameddig Fox az edző, ameddig Cutler az irányító. Vannak olyan hibák, dolgok, amiket a körülmények okoztak, s a játékoskeret minősége.

Én nem tavalyhoz viszonyítok, mert az tényleg röhej volt. 2013-hoz képest a védelmünk sokkal jobb pedig baromira sok olyan játékos került pályára, akiknek nincs ott keresnivalójuk. A támadósor rosszabb, de azzal sem mentél semmire, ezzel sem. Akkor Rodgers kiesésével nagy esélyt adott a sors, kétszer nyerhettél volna csoportot, de mentálisan mindkét meccsen csődöt mondtál. Én azt mondom, hogy ugyanott vagyunk, ahol 2013-ban.

Szerintem meg jobb, hogy nem láttuk, hogy Lovie alatt esik szét darabokra szeretett csapatunk védelme. De tényleg. Így úgy emlékezünk rá, mint egy ikonikus edzőre, aki alatt minden jó volt.
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Szomorú volt ez a meccs, s az egész szezon is.Voltak szép pillanatok, de összességében én semmi előrelépést nem láttam az idén. Néhány nímandnak voltak momentumai, akikre esetleg lehet számítani jövőre is, de ennyi. Lehet hülye vagyok, de visszasírom Lovie-t. Utolsó pillanatig rájátszásesély, superbowl Rexyvel, főcsop.döntők... Meg én is fiatalabb voltam. 😊 BÚÉK!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem voltunk messze egy bravúrtól, de az utolsó picknél Cutlerből előtört a gambler. Játszott, vesztett.
1-7 a Soldieron. 1-5 a csoportban. 6-10 overall.
Csoportutolsó ismét.
8 hónap Bears foci nélkül indul.
11. helyen draftolunk, ha a Bucs nem veri meg a Pantherst. Ha igen, akkor 10.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hölgyek, urak.

Mai inaktívok:
- kezdő TE: Zach Miller
- kezdő WR: Eddie Royal
- kezdő C: Hroniss Grasu
- kezdő DE: Jarvis Jenkins
OT Tayo Fabuluje
CB Jacoby Glenn
DT: Terry Williams

S akkor az elkapó brigád: Marc Mariani, Josh Bellamy, Deonte Thompson, Cameron Meredith, Tight endek: Rob Hausler, Khari Lee

Forte játszik, lehet utoljára, mint Bear.

DL: Will Sutton, Mitch Unrein, Bruce Gaston, Greg Scruggs, D'Anthony Smith

McClellin aktív. Bleeehh. Theo Riddick szanaszét szopat majd minket. 8+ elkapás 100+ yard.

Ha ilyen csapattal tudnánk nyerni...

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
FA piacot nèzve lesz válsztèk a falemberek terèn is. Von Miller is kint lesz a d#be bár 0,1% az esèly rá, de a remèny hal meg utoljára :d okosan lehet jókat húzni. Draftra milyen posztokat jósoltok ??
ricsiii83
Von Millert nem fogja a Broncos kiengedni a piacra, legvégső esetben tagelik, kár érte de tuti így lesz. Drafton első körben ILB-t mondanék. Persze ez attól is függ mit alkotunk az FA piacon, ha nem igazolunk a D falba akkor lehet DE az első kör...
Tipp: 1. kör ILB( Ragland) Jaylon Smith nem lesz már bennt
2. DE/OLB attól függ mit szerzünk FA
3.G/T
4. TE
5. CB
6. S,WR
Szerintem FA hozunk falembert Wilkerson, Malik Jackson vagy Wolfe
Valszeg CB-t is...
Egy támadófal embert Osemele vagy Yanda megszerzését csipáznám...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
FA piacot nèzve lesz válsztèk a falemberek terèn is. Von Miller is kint lesz a d#be bár 0,1% az esèly rá, de a remèny hal meg utoljára :d okosan lehet jókat húzni. Draftra milyen posztokat jósoltok ??
ricsiii83
LB(külső belső egyaránt) szinte biztos. Szerintem TE is eléggé esélyes, DE, T, CB WR ezek várhatóak még, mint a legnagyobb needek.

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
FA piacot nèzve lesz válsztèk a falemberek terèn is. Von Miller is kint lesz a d#be bár 0,1% az esèly rá, de a remèny hal meg utoljára :d okosan lehet jókat húzni. Draftra milyen posztokat jósoltok ??

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nem tudom volt e már valamelyik topicban valahol. Eben Britton felemelkedése és bukása.

 thecauldron.si.com/what-does-it-take-to-stay-in-the-nfl-you-don-t-want-to-know-21c6665cab00#.e1re1ex65
füligjimmy
Nekem a neved láttán teljesen más jutott az eszembe. Anno mikor a Texansnak nem volt pénze megtartani Mario Williamst...te írtad,hogy milyen jó lenne,ha megtudnánk boltolni. Nos azóta tudjuk,hogy mi a story. Most a Billsnél lóg ki a lába. Van valami közöd ehhez? Tuti telefonáltál párat. Ne is tagadd! 😊
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom volt e már valamelyik topicban valahol. Eben Britton felemelkedése és bukása.

 thecauldron.si.com/what-does-it-take-to-stay-in-the-nfl-you-don-t-want-to-know-21c6665cab00#.e1re1ex65

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Fasza kis trailer-t csináltak a Detroit elleni meccsnek! Jó kis presztízs meccs hangulata van.
 www.youtube.com/watch?v=zoBp4fkbaDk

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Először is BÚÉK!

Olvasom itt az edzőkeringőről szóló elemzéseiteket, vitákat és egy régi, malac vicc jutott eszembe:

- Hogy hívják azt a kurvát, aki nem szeret szopni?
- ???
- Nem hívják........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Gase-t sztem meg hivatalosan nem hivhatta a Miami interjura, max hetfotol lehet hivatalosan, bar nagy kereslet lesz ra tutira.
Bar Miamiban Hickey GM allasa is veszelyben van, ahogy Bazzani is irta, de hazon belul megoldhatjak Grier szemelyeben, de az igazi rakfene ott Tannenbaum.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most még a középmezőny alja is kisebb előrelépés lenne, de legalább Cutler kevesebb intet dob, mondjuk azt minden screenpasszból hála istennek, 4. meccse zsinórban, ami ha nem a jól végzett munka jele, akkor nem tudom micsoda. És akkor arról nem beszéltünk, hogy az általam méltán etalonnak tartott '13-as szezonhoz képest a futójáték visszalépett e. Azt azonnal hozzáteszem, hogy kb. semmi összefüggés nincs aközött, hogy valaki milyen statisztikákkal vezetett egy csapatrészt, és milyen sikeres HC vált belőle. Szóval az, hogy playcallernek nagyon rossz, az nem jelenti azt, hogy a sémája is szar lenne, vagy ne lenne belőle jó vezetőedző.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dowell Loggains
Emlékeim szerint ő elég rossz OC volt a Titans-nél.

Az emberem pályára kerülhet végre?
Bazzani
Kezdem hátulról. Ahhoz, hogy az embered (Jacoby Glenn, ha valaki nem tudná) pályára kerüljön, ahhoz Callahan és Porter hiánya is kellene. Szóval a határozott válaszom: valószínűleg nem. Kidobtad azt a 4. körös picket Bazza az ablakon. 😀 (4.-ben húztad igaz? )

Loggains as Titans OC 12-13
Hát középmezőny alja volt az a támadóegység. Előtte, utána még az sem. Meg azért a Titans eléggé downhillbe volt, abban az időben. Meg most is, de ez már részlet kérdés. S azért mentségére váljék, hogy cserélgetnie kellett elég gyakran az irányítóját, Locker egészen QB-nak nézett ki néha a keze alatt, Kendall Wrightból 1000+ yardos elkapót csinált, Nate Washingtonból majdnem. Chris Johnson akkor tájt kezdett elfogyni.
Utána kérdek a Titans topikban, mert engem is érdekel, ott majd azoktól kapunk választ, akik végig szenvedték azokat az időket.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gaset interjúra hívta a Miami.
Szerintem csak akarja majd hívni (nem is lehet amíg vége nincs a szezonnak), de mondjuk ez is csak pletyka mivel leginkább a GM széke forró arrafelé és először nyilván GM-et keresnek, majd csak aztán HC-t.

ha McCoy szabad lenne én őt preferálnám
Állítólag hétfőn kivágják őt is.

Röhej ez a sok sérülés.
Ilyenkor már minden játékosnak megvan a nyűgje-baja, ha meg már tétje sincs a meccsnek (max a presztízs) akkor szerintem kevésbé is erőltetik (sem a csapat sem a játékos). Nálunk is olyan hosszú a sérültlista mint némelyik kórházban a várólista.
Ritkán várom azt, hogy kikapjon a csapatom (főleg ellenetek), de most jobb lenne. Nem is a draftpozíció érdekel hanem inkább a jövő évi sorsolás. Jobb lenne egy Frisco-Saints duóval játszani mint a Rams-Buccaners párossal. Bár ha jó a csapat akkor mindkét duó verhető.

Dowell Loggains
Emlékeim szerint ő elég rossz OC volt a Titans-nél.

Az emberem pályára kerülhet végre?

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gaset interjúra hívta a Miami. Na vajon megy vagy marad...
ricsiii83
Szerintem megy, de az is lehet, hogy marad...

Két dolog:
1. Tavaly is volt interjúkon, de gondolom nem lehettek tőle lenyűgözve, ha sehova nem kellett.
2. Amikor aláírt ide OC-nak, akkor is azért egyértelmű volt, hogy ha valami irgalmatlan nagy betlit nem csinál, akkor idén is jelölt lesz HC pozícióba. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy Pace, Fox felkészülhetett rá már akkor, hogy 2016-ban új OC kell. S ha Gase valahol vezetőedző lesz, akkor az utóda már meg van házon belül: Dowell Loggains. Legalábbis ez a legkézenfekvőbb opció. Az már csak személyes véleményem, hogy ha McCoy szabad lenne én őt preferálnám.

----
Hahaha. Royal doubtful. Szezon végére csak összeállt a Mariani, Bellamy, Meredith, Thompson elkapó sor. Ebből Marianit még draftolták is valamikor 6-7 éve a Titansnél 240. hely körül. Végén még Meredith rittyent nekünk egy 100 yardos meccset, így a szezon végére. Pedig amikor a KC elleni comebacknél behúzott 2 necces labdát a végén, azt hittem új csillag születik. (Nincs kizárva persze még, hogy hasznos játékos lehet, mert igencsak tanulja még a posztot, meg hát jó magas cula, csak elég nyüzügle szegényem, de én minden UDFA rookieban látom a posztja James Harrisonját).

Grasu is doubtful. Persze, amikor végre összeállni látszik a futójáték, akkor megint buzizni kell a támadófalon. Roppant kíváncsi vagyok, hogyan, kikkel akarják erősíteni majd a támadófalat. Guardot azért egyszerűbb találni, mint használható tacklet. Ducasset én visszaigazolnám cserének megfelelő.

S akik questionable besorolást kaptak. Mert hát vannak jó páran ugye: Amos, Callahan, Porter, Forte, Unrein, Jenkins, Young, McPhee, McClellin, Miller. Közülük egész héten nem edzett: Zach Miller. Háh ha még ő sem játszana, akkor még combosabb lenne a csapat Khari Lee-vel és Rob Hauslerrel. Amúgy Khari Lee-ért miért is adtunk 6. kört? Én elhiszem, hogy ő is alacsonyabb osztályú egyetemről jött, meg nagyon sokat kell fejlődnie, s hogy ő a jövő embere, de azért semmit nem láttunk tőle... Remélem McClellin nem játszik, nyomják csak a fiatalok.

Röhej ez a sok sérülés. Ha holnap, így sikerülne nyerni az maga lenne a csoda.
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Gaset interjúra hívta a Miami. Na vajon megy vagy marad...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jeffery sorsa vajon mi lesz? A Detroit elleni meccset is kihagyja... Mennyire esélyes, hogy kap új szerződést, vagy búcsúzhatunk tőle?
Attila99
Mivel ennyit sérült ez még a malmunkra is hajthatja a vizet... Ez le fogja nyomni az árát. Szerintem megtartjuk, ha más nem taggel...

több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Jeffery sorsa vajon mi lesz? A Detroit elleni meccset is kihagyja... Mennyire esélyes, hogy kap új szerződést, vagy búcsúzhatunk tőle?

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Cardinals, a Lions, a Vikings elleni kettőt (erről később), a 49ers, a Redskins ellenit csak én láttam minősíthetetlen lötyögésnek? Hogy egy olyan kiegészítő ember, mint Zach Miller ötből három meccsén úgy játszik, hogy bazmeg a Gyirmót FC balszellője különbül odateszi magát? Hogy amikor lehetőség lett volna elérni a mágikus .500 mérleget, leolvadt a csapat, mint az Északi-sarkkör? Ezen egy ILB, meg egy nickel corner változtatni fog? Melyik volt az a meccs, amire azt mondtad, hogy na, most olyan dolgok jönnek a pálya széléről, hogy Hall of Fame kaliber coaching? Az szerintetek véletlen, hogy az O általában punttal kezd, a védelem meg kapásból TD-t kap? A Lions ST mindent megtett, hogy odaadja ameccset, de Jimbo Caldwell lelépte a Mesterünket a picsába. A Vikings elleni első meglehetett volna simán, szépen elbalfaszokták, a második meccsen nem hinném, hogy kicserélték volna a rostereket, Mesterünk és hűséges gárdája úgy le lett iskolázva, hogy nekem sült le a bőr a pofámról. Ez szerintetek megváltozik, mert jön egy új DE, meg Ducasse le lesz cserélve? Semmi mást se hallottam a 49ers, meg a Broncos elleni előtt, hogy mekkora coaching fölényünk van. Az a fölény ki is jött. Ha nem lett volna ekkora fölényünk, sokkal simább a vereség, gondolom én. Ezen majd egy újonc pass rusher fog változtatni? És amiről nem beszélünk, hogy bár a szezon elején nem éreztük, de pattant felénk a labda elég rendesen. Nagyon remélem, hogy a Lions nem fog minket söpörni. Félreértés ne essék, én elhiszem, hogy jobb játékosokkal ez lehetett volna sokkal jobb. Amibennem hiszek, hogy Pace ezeket a játékosokat meg tudja találni, ha véletlenül mégis, nem vagyok benne biztos, hogy pályára kerül, amíg aztán késő lesz. Abban teljesen biztos vagyok, hogy az ST edző nem lesz kirúgva. WR poszon sok volt a sérültünk, az biztos. De hogy ebből a keretből ki lett volna hozva valami varázslatos és elképzelhetetlen? Még a maximum se.
füligjimmy
Hát azt hiszem igen, ha azon a 6 poszton kb amit most felsoroltál új (és jobb) ember lesz az igenis változtatni fog ezeken a dolgokon...Nem azt mondom hogy világklasszis coaching volt minden meccsen és volt hogy ezen még meccs is elment pl a Lions elleni nagyon fájó volt és edzői hibák is voltak szépen...Azonban összességében nem volt rossz ez az edzői stáb... Ennyi sérülttel és szar játékossal jobbára partyba voltunk szinte miden csapattal... És most ne mondd hogy nem fognánk több futást ha mondjuk egy Wilkerson védekezik Unrein helyett, ne mondd hogy nem lenne több sackunk ha mondjuk egy Justin Houston vagy Von Miller nálunk lenne. Ne mondd hogy nem futnánk jobban ha nem holding King Ducasse és Mehhh Omamehh lenne a guardunk... Arról se az edző tehet, hogy lassított felvétel miss tackle Meki nem állítja meg idejében a futót...Ezzel a játékosállománnyal egyenlőre ez a realitás. Én az edzők és a GM felelősségét inkább abban látom hogy a roostert nem tudták megerősíteni annyira hogy ne kelljen McManus féle embereket kezdetni...Idén nagyobb a mozgástér, több lóvé, most kezdik el igazán formálni a csapatot...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Cardinals, a Lions, a Vikings elleni kettőt (erről később), a 49ers, a Redskins ellenit csak én láttam minősíthetetlen lötyögésnek? Hogy egy olyan kiegészítő ember, mint Zach Miller ötből három meccsén úgy játszik, hogy bazmeg a Gyirmót FC balszellője különbül odateszi magát? Hogy amikor lehetőség lett volna elérni a mágikus .500 mérleget, leolvadt a csapat, mint az Északi-sarkkör? Ezen egy ILB, meg egy nickel corner változtatni fog? Melyik volt az a meccs, amire azt mondtad, hogy na, most olyan dolgok jönnek a pálya széléről, hogy Hall of Fame kaliber coaching? Az szerintetek véletlen, hogy az O általában punttal kezd, a védelem meg kapásból TD-t kap? A Lions ST mindent megtett, hogy odaadja ameccset, de Jimbo Caldwell lelépte a Mesterünket a picsába. A Vikings elleni első meglehetett volna simán, szépen elbalfaszokták, a második meccsen nem hinném, hogy kicserélték volna a rostereket, Mesterünk és hűséges gárdája úgy le lett iskolázva, hogy nekem sült le a bőr a pofámról. Ez szerintetek megváltozik, mert jön egy új DE, meg Ducasse le lesz cserélve? Semmi mást se hallottam a 49ers, meg a Broncos elleni előtt, hogy mekkora coaching fölényünk van. Az a fölény ki is jött. Ha nem lett volna ekkora fölényünk, sokkal simább a vereség, gondolom én. Ezen majd egy újonc pass rusher fog változtatni? És amiről nem beszélünk, hogy bár a szezon elején nem éreztük, de pattant felénk a labda elég rendesen. Nagyon remélem, hogy a Lions nem fog minket söpörni. Félreértés ne essék, én elhiszem, hogy jobb játékosokkal ez lehetett volna sokkal jobb. Amibennem hiszek, hogy Pace ezeket a játékosokat meg tudja találni, ha véletlenül mégis, nem vagyok benne biztos, hogy pályára kerül, amíg aztán késő lesz. Abban teljesen biztos vagyok, hogy az ST edző nem lesz kirúgva. WR poszon sok volt a sérültünk, az biztos. De hogy ebből a keretből ki lett volna hozva valami varázslatos és elképzelhetetlen? Még a maximum se.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Először is Boldog, sikerekben, egészségben gazdag Új Évet kívánok!

Azt mondjuk sohasem értettem, hogy ezt a csapatot miért tartották az 1/1 egyik, ha nem a legfőbb esélyesének. Nem is PO kaliber ez oké, láttuk is miért, de ha tavaly a gyökér Trestman elért 5 győzelmet, s a szezon eleje nem volt rossz, akkor nem tudom idén miért tartották ezt a keretet 3-4 győzelemre jónak. Marshall <---> White (+Royal), Paea <---> Goldman, Conte <---> Rolle. Tillman tavaly sem játszott már, ahogy Briggs sem, nyilván a pótlásukat nem sikerült megoldani. Oké a liga legtrehányabb defenesenél volt egy sémaváltás, na bumm. Cutlert úgy kezelték végig, mintha egy utolsó senki irányító lenne.
Ebből a 6 győzelemből, amit összelapátoltunk a Chiefs meccs volt, ahol sok közünk nem volt a játékhoz, a többi 5 meccsen szerintem rászolgáltunk a győzelemre. Mellette ott volt legalább 3 abszolút nyerhető meccs, ami a kezünkben volt, de ilyen-olyan okok és kiváló döntések miatt el lett bukva.

Remélem vasárnap behúzzuk a 7. W-t is. Legyen ez csak egy presztízs meccs nekünk. Csoportellenfél, 5-ször gyepáltak el minket zsinórban, otthon egy kalap szar a csapat mérlege, legalább fejezzék be szépen. Más elmenni úgy az offseasonre, hogy nyertél kettőt zsinórba, minthogy elvesztetted az utolsót. S ha netán nyersz és buksz 4 drafthelyet, hát puff neki. Vannak csapatok, akik konstansan elől húznak... évről-évre. Szóval nem hiszem, hogy pár drafthely annyit számítana, főleg, hogy milyen kiváló draftjaink szoktak lenni.

Szvsz a Lions az esélyesebb, az edzőváltások óta nem muzsikálnak rosszul, a támadósorukból a playmakerek egészségesek is, s a mélységi játékuk a mi védelmünknek halálos.

---
Drafthely. Most a 14. helyen választanánk, ala Chris Williams (08), Kyle Fuller (14). Ha netán kikapsz, akkor papírforma alapján (Panthers veri Bucsot) vagy 11. vagy 12. helyen választasz attól függően, hogy a Saints nyer-e a Falcons ellen vagy sem. Ellenfelek W-L mutatói alapján a legnehezebb az idei sorsolásunk a ligában. Ha nyersz, akkor szélsőséges esetben (Jets veri a Billst, Raiders veri a Chiefst, Titans veri a Coltsot, 49ers veri a Ramst) 18. helyen húzhatsz. Mivel utóbbi 2 azért komoly upset lenne, így győzelem esetén is valahol 14-16. hely között választasz minden bizonnyal.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
BEARS sikerekben gazdag kellemes újévet mindenkinek!!!