Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kezdek nagyon kiábrándulni...Azt hittem van némi fejlődés, megvertük a Greenbayt stb... Az ember azt gondolta na elindult valami... Erre kapjuk ezt az utolsó 3 meccset... Szarhalom hulladék teljesítménnyel... Visszasírom Garzát meg Webbbbbbeeettt...Ezek a "Tacklek" ma 3 emberrel a nyakába 10 yardokat futkosott minden elkapójuk...Eddig nem nagyon sikerül megteremteni a Winning culturet....Gase-t szopták a közvetítés alatt, hogy tuti headcoach lesz, de még milyen jó... Ppfff az utolsó 3 meccses game plan olyan ócska volt hogy ha egy 3 éves ovis rajzát tettem volna Cutler elé több értelmet vélt volna felfedezni benne...Foxi Maxi is jó meccset tolt pl az időkérésekkel "jól" dolgozott. Remélem jövőre lesz valami...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Úgy néz ki a helyzet szerintem hogy ;
Van 1 qb-d
2(talán 3) rb-d
2 wr
2 olb
1 s
2 cb

éééés ennyi

Tömködheted a lyukakat jövőre. Izgalmas(anyázos) offseason lesz, az tuti.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem az tetszett (nem ám), hogy a Vikings elkapók, a védőinkkel a nyakunkon futottak vagy 10 yardot. Ez derék. Nem nagyon érdemlik meg ezeket a mezeket...

Ja, a PO-ról. Hát, nagyon messze vagyunk, messzebb, mint 0-3-nál......
csi77
Múltkor Teddy felhajított 2 labdát, lett belőle 2 INT helyett 100 yard, meg 1 TD. Ma sokkal jobb volt, de passzolt nettó 80 yardot, lett belőle bruttó 300. Második félidőben csak LoS mögé hajigált. Ez a Timu gyerek ma többet mutatott, mint Jones egész szezonban. Azt még megértem, hogy a tapasztaltat nem akarják lecserélni, de ez az Anderson mit keresett a pályán eddig? És nekem minden tiszteletem a Fangio-Donatell párosé, ők szerintem mindenkiből kihozzák a maximumot, de aki a roster összerakásánal ők, mint a talent evaluator részt vesznek, akkor azt a szerepkört vegyék el tőlük. És én a következő szezontól se várok semmit, mert egyszerűen akik megérdemlik, azok keretbe se kerülnek, vagy nem kapnak annyi lehetőséget. Aztán mire kiderül, hogy az előttük álló mennyire rossz, lecseng a szezon érdemi része.

Ja, a PO-ról. Hát, nagyon messze vagyunk, messzebb, mint 0-3-nál...

Ez meg wisdom.
füligjimmy
Játékban, nyilván a PO már két hete elment.....
csi77
Értettem, azért mondtam.
Ez meg.... az első TD az oda volt rakva. a többi? Jézusom.

 www.nfl.com/gamecenter/2015122002/2015/REG15/bears@vikings#menu=gameinfo|contentId%3A0ap3000000605301&tab=analyze&analyze=boxscore

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nekem az tetszett (nem ám), hogy a Vikings elkapók, a védőinkkel a nyakunkon futottak vagy 10 yardot. Ez derék. Nem nagyon érdemlik meg ezeket a mezeket...

Ja, a PO-ról. Hát, nagyon messze vagyunk, messzebb, mint 0-3-nál......
csi77
Múltkor Teddy felhajított 2 labdát, lett belőle 2 INT helyett 100 yard, meg 1 TD. Ma sokkal jobb volt, de passzolt nettó 80 yardot, lett belőle bruttó 300. Második félidőben csak LoS mögé hajigált. Ez a Timu gyerek ma többet mutatott, mint Jones egész szezonban. Azt még megértem, hogy a tapasztaltat nem akarják lecserélni, de ez az Anderson mit keresett a pályán eddig? És nekem minden tiszteletem a Fangio-Donatell párosé, ők szerintem mindenkiből kihozzák a maximumot, de aki a roster összerakásánal ők, mint a talent evaluator részt vesznek, akkor azt a szerepkört vegyék el tőlük. És én a következő szezontól se várok semmit, mert egyszerűen akik megérdemlik, azok keretbe se kerülnek, vagy nem kapnak annyi lehetőséget. Aztán mire kiderül, hogy az előttük álló mennyire rossz, lecseng a szezon érdemi része.

Ja, a PO-ról. Hát, nagyon messze vagyunk, messzebb, mint 0-3-nál...

Ez meg wisdom.
füligjimmy
Játékban, nyilván a PO már két hete elment.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem az tetszett (nem ám), hogy a Vikings elkapók, a védőinkkel a nyakunkon futottak vagy 10 yardot. Ez derék. Nem nagyon érdemlik meg ezeket a mezeket...

Ja, a PO-ról. Hát, nagyon messze vagyunk, messzebb, mint 0-3-nál......
csi77
Múltkor Teddy felhajított 2 labdát, lett belőle 2 INT helyett 100 yard, meg 1 TD. Ma sokkal jobb volt, de passzolt nettó 80 yardot, lett belőle bruttó 300. Második félidőben csak LoS mögé hajigált. Ez a Timu gyerek ma többet mutatott, mint Jones egész szezonban. Azt még megértem, hogy a tapasztaltat nem akarják lecserélni, de ez az Anderson mit keresett a pályán eddig? És nekem minden tiszteletem a Fangio-Donatell párosé, ők szerintem mindenkiből kihozzák a maximumot, de aki a roster összerakásánal ők, mint a talent evaluator részt vesznek, akkor azt a szerepkört vegyék el tőlük. És én a következő szezontól se várok semmit, mert egyszerűen akik megérdemlik, azok keretbe se kerülnek, vagy nem kapnak annyi lehetőséget. Aztán mire kiderül, hogy az előttük álló mennyire rossz, lecseng a szezon érdemi része.

Ja, a PO-ról. Hát, nagyon messze vagyunk, messzebb, mint 0-3-nál...

Ez meg wisdom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nekem az tetszett (nem ám), hogy a Vikings elkapók, a védőinkkel a nyakunkon futottak vagy 10 yardot. Ez derék. Nem nagyon érdemlik meg ezeket a mezeket...

Ja, a PO-ról. Hát, nagyon messze vagyunk, messzebb, mint 0-3-nál......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
24 napja ez a csapat legyőzte a démonjait Green Bayben. Hogy a picsába lehet idáig süllyedni... Szégyenteljes.
tüsi91
Angelo... Emery.... Mariani...McManis..... Gyurcsány?
füligjimmy
Ez lehet, jobb O-line mint, amit ma lattunk.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
24 napja ez a csapat legyőzte a démonjait Green Bayben. Hogy a picsába lehet idáig süllyedni... Szégyenteljes.
tüsi91
Angelo... Emery.... Mariani...McManis..... Gyurcsány?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
24 napja ez a csapat legyőzte a démonjait Green Bayben. Hogy a picsába lehet idáig süllyedni... Szégyenteljes.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mikor zsinórban harmadik héten leszednek egy screen passzt, akkor kezdhetem mondani, hogy Tice jobb edző? Nem? Oké. Fox kinevezése után írtam, hogy a szezon második felére már sokan fogják köszörülni a torkukat, szóval nem mondom, hogy nem láttam előre, de ilyen szintű összeomlás még engem is meglepett. Néhány héttel ezelőtt ezt a csapatot egy kellemes 10 pontos picsázással kellett volna hazaküldeni, lett belőle egy 3 pontos vereség. Ma a játék minden elemében torkonszarnak. Változott valami? Mi a különbség? Költői a kérdésem.

És a végén ezzel a három passzal még a csengettyűt is felraktuk a bohócsipkánkra.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
 www.chicagobears.com/multimedia/photo-gallery/Week-15-Active-Roster/93c2c0d1-ecce-4275-96e5-cf7e755d93b7#start
Mai aktívak

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem jó ez az FO bazmeg. És lökjetek be a videóba akármelyik meccset 2012-ből, amikor Hester, vagy Kellen Davis elkapta a labdát, Tice offense jobban nézett ki. Évek óta mondom, ha Olsen nincs elcserélve, Tice keze alatt eléri az 1000 yardot, mi pedig a rájátszást. Gase kiismerve, készpassz, kottából olvasnak ellene, még az összes check out play is le van olvasva. És tud váltani? Nem. Ez nem jobb játékosok, vagy sérülések, ez a Ron Turner szindróma. Köszönöm, kérjük jövőre ugyanezt.
füligjimmy
Tice, de főleg Martz alatt elég hatékony futójátékot sikerült összerakni. No de azért Tice alatt általában úgy nézett ki a játék, hogy a szélen ketten futottak előre néha megfordultak, néha nem. Earl futott egy curl routet általában. Amit tudott Tice az az, hogy Kellen Davist tényleg pozícióba rakta, csak hát...
Gase kapcsán vita nem lehet, nem véletlen, hogy a nagy játékaink jó része improvizációból jön össze, mintsem tervezett játékból. Emlékeztek a Vikings elleni hazai meccsre? Első félidőben nyomattuk a screeneket, nem is haladtunk semmit. Másodikban erőből néha-néha lenyomtuk a torkukon a labdát. Ma is ezt a smash focit kellene elővenni. Nincs náluk Barr, s nincs náluk biztosan Harrison Smith. Tán a két legjobb védőjátékosuk.

Visszanéztem a vágott verzióját a héten a Broncos, Packers, 49ers, Redskins meccseknek esténként. Szerintem jövőre Leno marad az LT. Abszolút nem gáz a játéka. Pass protban simán jó, hát futásblokkolásnál van hova fejlődni az igaz. A legkonzisztensebb támadófalemberünk. Ellenben továbbra is fenntartom, hogy Long nagyon rossz szélen. Kell hozni egy tök átlagos RT-t (persze meglephetnek egy elit teljesítményt nyújtóval is), Longot visszarakod guardba és két poszton jobb vagy. Ámhogy Grasuval mit akarnak kezdeni az nagyon nagy kérdőjel, mert a srác egészen borzalmas. Időnként vannak jó dolgai, de utána 3 gyalázatos play. Most volt hétvégén egy olyan snapje, hogy Cutler alig tudta lehalászni a levegőből. Aztán, hogy first down lett belőle az maga volt a csoda. Én értem, hogy őt idén nem akarták kezdetni, csak akkor mi a faszért lőttek rá el 3/71-es picket???
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Terrence MItchell egész ügyesen játszott a Cowboyban, fogott egy picket is egy ótvar Fitzmagic dobás után. Mi ma ismét gyönyörködhetünk Sherrick McManis HQ teljesítményében. Vagy Demontre Hurstéban. Ő is pillanatok alatt elszakad az elkapóktól.
tüsi91
1. Tillmann helyett Ball
2. Carey helyett Sinorice Perry (csak IR re került csórikám, így nem ő lett az új Garrett Wolfe)
3. McManis kvázi kezdő
4. Young és Houston trade blockon
6. Mindazonáltan Jordan Mills megfelelő RT volt

Nem jó ez az FO bazmeg. És lökjetek be a videóba akármelyik meccset 2012-ből, amikor Hester, vagy Kellen Davis elkapta a labdát, Tice offense jobban nézett ki. Évek óta mondom, ha Olsen nincs elcserélve, Tice keze alatt eléri az 1000 yardot, mi pedig a rájátszást. Gase kiismerve, készpassz, kottából olvasnak ellene, még az összes check out play is le van olvasva. És tud váltani? Nem. Ez nem jobb játékosok, vagy sérülések, ez a Ron Turner szindróma. Köszönöm, kérjük jövőre ugyanezt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Terrence MItchell egész ügyesen játszott a Cowboyban, fogott egy picket is egy ótvar Fitzmagic dobás után. Mi ma ismét gyönyörködhetünk Sherrick McManis HQ teljesítményében. Vagy Demontre Hurstéban. Ő is pillanatok alatt elszakad az elkapóktól.

Tegnap is írtam, hogy vereséget várok, ami miatt még is lehet esélyünk az két dolog.
1. Idegenben játszunk.
2. Underdogok vagyunk.

Ez a leosztás egész jól szokott menni nekünk.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem csipázok senkit, mert elég kevés college meccset tudok nézni év közben. Januártól-áprilisig bőven van idő a youtube segítségével összevágott meccsvideókon kielemezni a játékosokat, legalábbis azok közül, akik számunkra érdekesek.

Holnapi meccsről annyit, hogy még akár érdekes is lehetett volna. Nem lett az... Pedig miután megvertük a Packerst megkezdődtek a vad számolgatások, hogy ha megverjük a Redskinst (mert ugye a Frisco meccsről már el is feledkeztek), és még a többi meccs, így meg úgy alakul, akkor ez a meccs a Vikings ellen döntő lehet a PO szempontjából. S láss csodát úgy alakultak az eredmények, de miután nyertél Green Bayben otthon sikerült két ilyen teljesítményt felmutatni és kikapni. Köpedelem. S ezek után mit lehet elmondani? Fejlődött a csapat? Komolyan kaptunk volna ki Green Bayben, nyertük volna meg a két otthonit, s el lehetne mondani, na ennyit tudunk, ezt már biztosan. Most mit lehet mondani?

Vereséget várok holnap is, nem azért, mert a Vikings olyan hű de fantasztikusan jó csapat lenne, hanem azért, amit hetek óta, főleg offense szinten nyújtunk.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wilkerson drága lesz, de mikor nyitod ki a tárcát ha nem most...Egy speedster OLB nem ártana, de valóban az ILB a legégetőbb pont. A drafton talán az egyik legerősebb felhozatal az LB szóval adott a lehetőség... Amúgy S'ua Cravens játékát nagyon csipázom és ő ilyen LB/S hybrid és tán még 2. körbe is lecsúszását. Másik kedvencem Regland, engem Briggs fénykorára emlékeztet...Jaylon Smith és Myles Jack is jónak tűnik...Tüsi te melyiket csipázod a legjobban? Amúgy a DB poszt is rég volt ilyen jó drafton szóval 2. körben is lehet bennt jó prospect....De pl mai mock draftban Tunsilt olvastam hozzánk...Goldman szerintem jó lesz, ugye draft előtt sokan mondták hogy 2 down NT és futás ellen jó, de pass rushban szar...Ahogy Tüsi is mondta Sheltontól el voltak ájulva, össze nyomja a zsebet stb... És egy kalap szar lett, de még futás ellen is...Szerintem Goldman tán a legjobban teljesítő NT a tavalyi draftról..

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears give up 10.6 yards per pass plays categorized as “short middle,” which is the most in the NFL.

Masszív.

Aminek nagyon örülök, hogy Goldman egyre jobb. Double teamet is szépen tartja, néha azért még eltolják elég fájdalmasan a fenébe, de közel sem annyiszor, mint a szezon elején. Linkeltünk college meccseiből videókat, hát volt 1-2 nagyon gyalázatos meccs, de sokat fejlődött. 21 éves csak, abszolút jó úton jár. Méreteihez képest pedig nagyon jó pass rusher. Egész draft arról szólt, hogy Shelton micsoda fantasztikus matéria, Goldman fényévekkel veri teljesítményben. Tényleg mögé kéne rakni két tisztességes játékost középre, mert ezzel az ILB teljesítménnyel, amit McClellin, Jones és Anderson elővezetett vasárnap vallatni lehetne.
Sutton amúgy sokkal inkább NT matéria. Szélte-hossza ugyanaz a srácnak. Futás ellen még tisztességesen is dolgozik, de karrierje jelen pontján Mitch Unrein különb pass rusher... Pedig az a 2012-es Sutton...
Jövőre kíváncsian várom mennyit variálnak a DL-en. Még abban sem vagyok benne biztos, hogy Jenkinst visszahozzuk. Goldman, Ferguson, Jenkins/Sutton/Gaston/Unrein/olcsó kukázás/hátsó körös draft 6-osból 2 vagy 3. S vagy draft eleje vagy Malik Jackson/Derek Wolfe. Wilkerson sztem túl drága lesz, főleg ha Mike Daniels is kapott 10 millát. Rotációs emberekből annyi van, mint a rosebb, közepes teljesítményt hoz is az egység, de kell egy tényleg jó játékos.

Két ILB az no brainer, numero uno, meg numero cváj prio. Főleg úgy, hogy a playek nagy részében nickelben is 2-4-5 a felállás, mint sem 3-3-5. Sőt igazából, ez csak azért nem 4-3-as front, mert a 2 OLB 2 pontos állásból indul. Sztem a playek 20%-ban nem nyomatjuk a 3 DL-es frontot. Elég gyakran megy mostanában blitzre vmelyik ILB, vagy mindkettő, McClellinnek sztem van több pressureje is. Jó lenne, ha a remélhetőleg 2 új starter közül valamelyik jó blitzelő lenne.

Cb poszt megint kérdéses, s ki lepődne meg egy első körös corneren? Én nem. Fuller olyan, amilyen. Preseasonben nyújtott vergődéséhez képest most maga a fénykorában lévő Champ Bailey. Bár a hétvégén marha rossz volt véleményem szerint. Portert visszahozzák, de egyrészt szerintem ez a max tőle, amit idény nyújt, másodsorban ennyit még talán nem is volt egészséges zsinórban. Harmadrészt mivel Ball nem jön vissza, így mögöttük is marha nagy nihil van. Callahan pedig sohasem fog szélen játszani.

Safetyt én újfent leszarom, sztem jön egy olcsó játékos FA-ről, meg draft 4-5. kör után, oszt majd játszik valaki Amos mellett. Vagy megtartják Rollet. MIndegy.

S az tényleg röhej, hogy szezon elején már be is írták a 2016-os draft első körébe hozzánk, hogy OLB, most ott tartunk, hogy igazából majdhogynem a legerősebb csapatrészünk. Persze előfordulhat, hogy valamelyik böszme fejéből kipattan a gondolat, hogy Houston túl drága nekünk, Young meg nem fit a rendszerbe, oszt passzolják őket. Lamarr nyilván nem is ér 7 milliót, de majdhogynem a sapka fele üres lesz így is, ő meg jól játszik, szóval adná magát a helyzet, hogy nem buzizom meg ezt a posztot. Aztán, hogy Achot visszahozzák-e vagy valaki nagyon megtetszik nekik még a drafton vagy a piacon az egy részlet kérdés.

Nem annyira reménytelen ez a jövő a védelem szempontjából. Persze minden évben leírjuk ezt és egyszer sem sikerült megoldani, szóval ez van. Offenset majd máskor, meg a támadófal az sláger téma lesz januártól úgyis.

S a végére: Random Wednesday stat: The Bears are the only team in the league to have a different starting lineup on offense and defense in all 13 games.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Most már tuti hivatalos White IR és Rolle is... Rolle akár mehet is jövőre isten hírével....

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Választ nem kaptam a kérdésemre. Akkor legyen, hogy Jenkins és Acho nem üti meg a közepes mércét, ezen nem vitatkozok, mert nem akarom megcáfolni igazából, szóval legyen igazad. De. Újra felteszem a kérdést kicsit pontosítva. Tehát ha jön 3, a posztján az általad közepesnek titulált Tracy Porter szintjén játszó játékos, akkor elégedett leszel? Mert én azért picit többre gondolok még akkor is, ha a Chicago Bearsről van szó.

Rolle IR, s a Kevin White döntést nagyon X-faktorosra húzzák, este 10-kor bejelentés. Tippelek az upsetra: aktiváljuk.
tüsi91
Az előző 3 évben csak szarabb lett minden, szóval én örülnék 3 Tracy Porternek is, akkor legalább látnám, hogy van fejlődés. Hoztad Pepperst aki jó volt 1,5 évig, és kész ennyit tuttál felmutatni. Aztán hoztad, Houstont, szakadás na bumm.( bár most éppen úgy néz ki lesz belőle valami) Jared Allen sem váltotta meg a világot. A draftjaid rendre szarok voltak, alig maradt valaki mára a csapatban,Bostic, Greene, Ferguson, mind ordas bust, és ezt folytathatnám akármeddig, de úgy is tudja mindenki unásig. az összes szart amit idefújt a szél pontosabban egy tesitanár. Idén is szépen dobáltad a pénzt jónak hitt játékosokra, és nézd meg mi lett. Royal semmit nem csinált, Rolle nulla, Acho Jenkins so-so máshova nem kellettek nem véletlen.
Ennek fényében én már egy apró sikerrel elégedett lennék, ha volna 3 Tracy portered LB CB Dfal poszton akkor most 7-6 al állnál körülbelül.

Persze ne legyen igazam, és jöjjenek playmakerek, és legyen úgy, ahogy a nálam hozzáértőbbek gondolják, mivel az ő véleményükre adok én is, és elnézést ha a saját véleményem túl nagy marhaság volt, de vállalom akárki előtt.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Választ nem kaptam a kérdésemre. Akkor legyen, hogy Jenkins és Acho nem üti meg a közepes mércét, ezen nem vitatkozok, mert nem akarom megcáfolni igazából, szóval legyen igazad. De. Újra felteszem a kérdést kicsit pontosítva. Tehát ha jön 3, a posztján az általad közepesnek titulált Tracy Porter szintjén játszó játékos, akkor elégedett leszel? Mert én azért picit többre gondolok még akkor is, ha a Chicago Bearsről van szó.

Rolle IR, s a Kevin White döntést nagyon X-faktorosra húzzák, este 10-kor bejelentés. Tippelek az upsetra: aktiváljuk.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha most jön az ilyen kaliberű csávókból még 3, akkor már elégedett leszel Hpeter? Mert én rohadtul nem.
tüsi91
Szerintem a felsorolt(fel nem sorolt) játékosok nem közepesek, maximum alsó kategóriások akik a a kategóriájuk közepét súrolják, de inkább csak szarok.

ILB, T, CB ezeket írtam.

Elek, Jones, Anderson, akárki
Az átlagtól messze vannak kurvára, szerelni még ugy ahogy, de passz védekezésben fogalmatlanok, középen szét futnak és szét passzolnak amikor akarnak gyakorlatilag.

Porter, Ball, Mcmannis, Callahan, Fuller,

Fuller év elején egy rakás szar volt, azóta össze szedte magát, bár ezen a meccsen szétszopatták kb és múlthéten is. Porter az egyetlen normális játékosod, őt lehet közepesnek nevezni. Ballról nincs használható adat, amikor volt szar volt. Callahan valóban jó, ő kiemeli ezt a trágya gárdát.

Long, Bushrod, Leno,

Long nem tacklenek való valószinüleg, bár egészen jól eljátszik.
Bushrod és Leno ugyanaz a kategória egy gyenge közepes játékosnak mondanám, itt elismerem tényleg átlagos játékosaink vannak, de ha a bebizonyítod, hogy a többi ponton is közepes játékosok vannak, akkor megkövetlek.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én se teszem magasra a lécet, de 3 közepes játékossal ha Te elégedett lennél, akkor jövőre a mérleg az pont ennyi lesz. Vagy ennyi sem. Nem közepes játékosok kellenek, azzal teli a padlás, hanem jó játékosok, playmakerek, akik nem csak meg-megoldogatják, hanem hozzá is tesznek.

Még nem néztem vissza a meccset, de kicsit savaznom kell Cutlert. Megint volt két olyan helyzet, amikor egy precíz labda kellett volna és kb. TD. Leírtam eredménykövetőbe is, hogy nagyot tud dobni, erőset is, de egyszerűen nem pontos. Most éppen túl dobta AJ-t. Breeland tapadt rá, de volt 1 lépésnyi előny. Safety sehol. (Breeland azért jó kis corner). A végén 2&7-nél meg rövid volt egy gondolattal. Vagy előtte az 50 yardos játéknál szintén 1 yarddal rövidebb volt a passz, megtörik a lendület az elkapónál. Bár azt szinte hanyadt esve dobta sóval azért nem baszogatnám. Asszem a Broncos ellen volt, mikor kivergődött a zsebből valahogyan aztán mielőtt pofánverték volna eldobta és jött belőle 30+ yardos játék, de asszem Bellamynak vetődni kellett érte, így nem lett TD, utána Wilson pepita. Múlt héten 3 ilyen labdája volt csak majdnem jó. Nem könnyű passzok ezek, de egyszerűen többet kellene megcsinálnia ezekből.

Ha már felmerült a kérdés, hogy idén melyik poszton léptünk előbbre. Hát khmmm. Amúgy egy gyors gondolat: mindenki el van ájulva, hogy Gase milyen jó munkát végez JC-vel. Senki se tudja, hogy mennyi ebből Loggains érdeme és mennyi az, hogy Cutler egyszerűen úgy játszik, ahogy mondjuk tette azt Martz alatt. Mert Gase legutóbbi 4 meccse a masszív kalapszar kategória. Broncost meg lehetett magyarázni, hogy sok hiányzó, top3 védelem, de azóta? A másik, hogy nekem születőben van egy elmélet arról, hogy Cutler játszhat bárhogyan, az ő általa vezetett offense erre a 20-21 pontra van kalibrálva.

Szóval hol léptünk előre posztokban? Megmondom: sehol. Persze volt védelmi oldalon egy sémaváltás, így nehezebb megítélni a dolgokat, de offense oldalon sehol. A különbség az offenseben, hogy Cutler jobban játszik, van egy használható backup futód, aki vajon képes lesz egy szezonon át cipelni a csapatot? Carey tegnap labdát sem kapott, hát ez megint megér egy misét. Felfedezték Millert, aki használható, de 31 éves és kb. az első szezonja amit végigjátszik. Természetesen, mivel Martellustól megválunk, így őt vissza kell hozni, de mellé kell még egy megfelelő játékos. (Jordan Reed szerintetek tegnap vagy még 2013-ban szopatott jobban minket?). Royalra én Messiásként tekintettem, hát nemhogy a vizen, de még a zöld gyepen is ritkán jár. Aki még előrelépett az Wilson, lévén mindenki más döglött volt, de ő meg egy cseresrác. S nem mellesleg ő is Emery pick. Védelemben McPhee jött, jó volt, megsérült. Ha kirúgják szezon végén a Young&Houston páros valamelyikét ezek hülyék. Ők is Emery játékosok. Young tavaly is jó volt, Houston csak idéntől, már amikor felengedik. Ez a 3-as: Young, McPhee, Hosuton bőven megfelelő. A védőfalban Goldman egyre jobb, kellett neki idő, hogy felvegye a ritmust, de egyértelmű a fejlődés. Sutton futás ellen használható, de semmi több, Fergusonból lehet semmi sem lesz. Az ilyen Jenkins&Acho igazolások jók, olcsóak, megfelelő kiegészítő emberek, de nem többek ennél. Ha most jön az ilyen kaliberű csávókból még 3, akkor már elégedett leszel Hpeter? Mert én rohadtul nem. Mason Foster nem kellett. Hát nem egy Ray Lewis ő sem, de tegnap jobban játszott, mint a mi 3 ILB-nk együtt véve. Amos kezd elfáradni szerintem, de ő még a kellemes meglepetés. Rolletól is meg kell válni, én elhiszem, hogy leadership meg tököm, de akkor igazoljanak le engem is. Én is tudok üvölteni, meg bíztatni, csak pályára ne kelljen lépni és évi 745 000 dollárért megcsinálom. Porter még egy jó igazolás volt. Na várjatok van egy poszt ahol előreléptünk: nickel corner. Bár ezt a Callahan srácot a rokonain kívül senki sem ismerte. S akkor itt van Jimmy kedvence Alan Ball, aki a legjobban csinálja, mert pályára sem lép és eltesz 3 milliót. Rutin meg az évek. Nagyon kell Ryan Pacenek, hogy jövőre White beváltsa a hozzáfűzött reményeket, mert ez eddig elég silány. Jobb a csapat, összeszedettebb, de Hawks meccs óta 5-5 és ebből van 4 vereség, ami nagyon, de nagyon felvet edzőkérdéseket (Broncos sztem sima meccs volt). Szóval, ha White úgy játszik, ahogy várjuk és Goldman+Amos tovább fejlődik, Langford pedig elbírja a terhet, amit úgy néz ki ráraknak, akkor azért ez egy jó draft lesz. Legalábbis jobb, mint az elmúlt x (x>8) évben. De az idei igazolásokból Rolle 5, Royal 5, Ball 3, azaz összesen 13 millió gyakorlatilag kidobott pénz. S akkor most drukkolhatunk, hogy az idei 60 milla környékét jól költse el.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha egy GM 6 poszton előre tud lépni, akkor valami Év Akármilye díjat kap. Ha így cseng le ez a szezon, engem nehéz lesz meggyőzni, hogy 2 poszton előreléptünk tavalyhoz képest.
füligjimmy
Én sem hatra gondoltam, lehet rosszul fogalmaztam, 3 poszt és 3 csere kaliber most olyanok vannak csere helyeken, mint Mcmannis, Hurst, Anderson, no comment szarok. Szóval én 3 közepes játékossal bőven elégedett lennék. Idén miben léptél előre? Ez jó kérdés, hoztál egy jó csere RB-t ennyit tudok felsorolni körülbelül.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha egy GM 6 poszton előre tud lépni, akkor valami Év Akármilye díjat kap. Ha így cseng le ez a szezon, engem nehéz lesz meggyőzni, hogy 2 poszton előreléptünk tavalyhoz képest.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Egy szöval sem mondtam hogy csak Gould a hibás mindösszesen annyit írtam hogy nagyrészt ez a 2 vereség az ő sara. Ez olyan mint a soccerben döntetlennél a végén egy kapushiba miatt bukni. Azt sem mondtam hogy el kell küldeni csak azt hogy lehet hogy elküldik sajnos. Azért sajnos mert szerintem sem lenne szerencsés döntés, meg kell nézni hogy jön ki ebből a szezonból aztán max ha jövőre is többet hibázik a megszokottnál akkor esetleg. Még egy esélyt bőven megérdemel, nála sokkal gyengébb rugók vannak a ligában +eddig legalábbis gyönyörűen be lehetett határolni azt a ranget amin belül nagyon ritkán hibázott és ez nagy erény, reméljük visszatalál erre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal