Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!

 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/d6/b3/15/d6b3159df0993db261fc0ba93727a6fb.jpg

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Martysaurust sem látjuk valószínűleg többet Bears mezben. IR-re ment borda sérülés miatt. Rob Housler jött helyére. Hát Martellus nagyon el volt felejtve a szezon felétől. Egyrészt megértem miért, másrészt meg mikor ennyire nincs elkapónk, akkor azért az inkonzisztensége ellenére hát nem tudom.

Jimmy! Visszatért PS-be egy olyan srác, aki tavaly alapköve volt a csapatodnak GM játékba. Egy bizonyos Matt Blanchard.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szeretem ezeket visszanézni:  www.chicagofootball.com/photos/2015/12/08/76880336/?page=1

Hát elég komoly dolgok vannak benne. Főleg az első drivenál a Bellamy dolog tanulságos, hogy visszanézve a szituációt Jay várt egy ütemet és nem volt elég hosszú a passz. Persze még így is elkapható volt, csak hát Josh Bellamy nem az a játékos. Aztán a második fi.-ben tisztán túldobta Jefferyt, pedig az sima TD lett volna. Utána Bellamyt nem találta el, pedig az is 25+ yardos játék lehetett volna. Nem könnyű passzok ezek, de 3-ból 1-et illett volna megdobni. Nem csak a számok alapján, de érzetre is ez volt Cutler legrosszabb meccse idén. Sajnos elég nagy szerepe volt a vereségben.

A pálya közepe egész meccsen üres volt a védőknél, s egész meccsen nem váltottunk védekezésben ez ellen. Ez is felvet kérdéseket. Amos nyilatkozta meccs után, hogy arra számított, hogy Gabbert előrecsúszik, és nem akart ütni rajta nehogy bünti legyen. Egyrészt hinni a templomban kell, másrészt azért abban van valami, hogy annyira védik a QB-kat, hogy könnyen repül a 15 yard, ha odavetődsz ilyenkor az emberre. Persze ettől még nem kellett volna hasra esni. Torrey Smith TD-nél, ha tényleg cover3 volt a hívás, akkor ez Porter hibája, mert ilyenkor övé a mélyzóna a pálya szélén. Csak ő is fellépett Amossal egyetemben, ha jól látom Boldinra. Prosinski is hibázott.

33 offensive holding büntetéssel van statisztika, amiben vezetjük a ligát. Ez annyit tesz, hogy meccsenként majdnem 3-szor. Jó napot kívánok. Mondani sem kell, hogy 15 false starttal is előkelő helyen állunk. S az offense meccsenként átlagban 62 yardot megy visszafele zászlók miatt.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egy liga alja védelem ellen, kiváló mezőnypozíciókból indulva, esélyt esély után kapva.
tüsi91
Néztem a ti meccseteket is, és tényleg durva volt, ahogy meccsben tartottátok a Ninerst, de az a liga alja védelem egy hete a Cards elit O-ját is leradírozta a pályáról.

Perception is reality.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Tüsi, család meg munka mellett is szar volt ez a vereség, csak hamarabb elterelik róla a figyelmedet.....

Sajnos helyre raktak bennünket, a 0-3-as kezdés után sokan aláírtuk volna ezt a mérleget, csak így fájdalmasabb lett. 5-7
Azért tegyük a szívünkre a kezünket, csak jobb, hogy a GB-t ütöttük meg végre és a SF-től kaptunk ki, mint fordítva, ahogy előzetesen majdnem mindenki kalkulálta.
Egy régi zsidó viccel szemléltetném a fent írottakat:
A rabbit egy híve kérdezi:
Rabbi, melyik a nagyobb bűn, sábeszdekli nélkül imádkozni a zsinagógában, vagy a szomszéd Grün feleségével paráználkodni?
- Nagy bűn mind a kettő, de tudod fiam, én mindkettőt próbáltam és micsoda különbség......

Így fogjuk fel!

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legfontosabb, amit meg kellene tanulnom végre, hogy az egész csak egy játék. Majd ha lesz, család, munkahelyi gondok, financiális problémák stb. ami nyomja a vállam, ami tényleg probléma, akkor meg is fogom tanulni. Mert most még ott tartok, hogy én érzem magam szarul, én vagyok frusztrált, dühös, csalódott azért, amit tegnap a csapat nyújtott.

Lehet elemezni sok mindent ezen a meccsen. Legyőzted az ősi riválist 5 év után, még ha látjuk is a hiányosságainkat, de megcsináltad, volt 10 napod felkészülni, hatalmas mentális plusszal, hazai pályán, egy gyengébb csapat ellen, s ha nyersz tovább lehet kergetni a PO álmokat. S ezt sikerül produkálni. Ezt. Ezt.

Én azért előveszem a védelmet is, mert 58 percig megoldották, aztán Blaine Gabbert körberöhögte őket. Egy hulla gyenge támadósor.

Az ST, amelyik messze a legszarabb a ligában, végre hozzátesz valamit, erre van egy balfasz, aki csinál egy holdingot, holott semmi szükség rá. S Robbie Gould, aki azért keres 4 milliót, mert kb 8 év alatt kritikus pillanatban nem rontott 3-at most kihagyja. A meccsen másodjára.

A legszánalmasabb viszont a támadósor. Gasetől kezdve, egy nagyon gyengén játszó Cutleren át, egy 10 milliót nem érő Alshon Jefferyvel, egy kalapszar támadófallal, CFL szintű elkapókkal. 10 nap alatt ezt sikerült összehozni. A Rams ellen elsült két nagy play, a Broncost megmagyarázhattuk, hogy hiányoztak a kulcsemberek, meg liga legjobb védelem, a Packers elleni szart sem ért, de mindenki örült a győzelemnek. A tegnapi volt Bears drukker karrierem legminősíthetetlenebb meccse. Egy liga alja védelem ellen, kiváló mezőnypozíciókból indulva, esélyt esély után kapva.

Szerencsére írásos dokumentumok vannak itt a fórumon, hogy én egy percig nem hittem el, hogy ez a csapat PO kaliber, persze az ember eljátszik a gondolattal, de az eszem mindvégig tudta. Biztos voltam abban, hogy ez egy nagyon vérhugyozós meccs lesz, de a legvadabb álmaimban sem gondoltam, vagy képzeltem el, hogy egy Lambeaun aratott győzelem után egy ilyen katasztrofális teljesítménnyel, ennyi esélyt eldobva, ilyen demoralizáló vereséget szenvedjünk a Friscotól. A Packers meccs után azt írtam, hogy ledobtuk a láncainkat, hogy aztán tegnap ezekkel a láncokkal fojtsuk meg saját magunkat. Hihetetlenül csalódott vagyok.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na csak visszanéztem a meccset... A D-re valahogy nem tudok haragudni most se... Igen beszívtak 2 nagy playt amit nem kellett volna, de így is 20 ponton tartották a 49erst ami hazai pályán elég kellett volna hogy legyen. A 2 nagy játéktól eltekintve rengeteg 3&outot csináltak, volt pass rush szóval nem voltak rosszak. Goldman remélem ilyesmi formában tervezi a folytatást, jól tolta tegnap. Az O viszont elmehet a picsába egész este jobbnál jobb mezőny pozícióból játszhattak, nem tudom mi kellett volna még, de szerintem ha inches&goalal kezdünk akkor se csináltak volna TD-t... Hab a tortán, hogy Gould aki elvileg a liga legjobb kickerei között van kihagy 2 field goalt ami neki alap kéne hogy legyen... Az év elején 15/15 volt aztán elkezdett hibázni és ezeken meccsek mentek el... Valaki akinek csak ez a dolga és ezért több mint 4 millió ropogós amcsi dollárt kap az ezt nem engedheti meg magának...Ez a 4. meccs volt idén amit simán nyerni kellett volna ehelyett oda ajándékozzuk...Régóta vagyok BEARS drukker, de nem tudom volt-e szezon ami ennyiszer és ennyire felbaszott, mint ez. A tavalyi annyira ócska volt hogy azon fel se húztam magam...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a cikk cím mindent elmond... That's what we get for starting to believe in Chicago Bears...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fasza szülinapi ajándékot kaptam a srácoktól, pedig olyan jó napom volt... 4x lehetett volna egál mérleg és 4x elkúrják... Hazai pályán egy idén felforgatott fostaliga 49ers ellen... Tudtuk hogy ez a csapat nem PO szint, idén nem is reménykedtem benne, de mindig adtak valami kis reményt, majdnem meg volt a meccs, utsó pillanatban kaptunk ki, aztán utsó pillanatban nyerünk, megverjük idegenben a Packerst amire szökőévente 1x van példa, majd 10 napos felkészülési idővel hazai pályán nyomsz egy ilyen meccset...Még csak a highlightot láttam, de asszem annyi elég is lesz... Gould több mint 4 millát visz el a sapiból....

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
én maximalisan Gase hibaztatom a veresegert, ezt az offensenek es cutlernek siman hoznia kellett volna ha egy olyan gameplay-jel allunk ki ami ra van szabva nem egy gyenge system qbra. Amibol a pick 6et dobta az egy empty backfieldes screen volt 2.es 10re a felpalyanal. cutlerre ilyet hivni szvsz a legnagyobb faszsag.
davemayer
LeCharles Bentley is evekig fogja mutogatni az OL suliban azt a playt.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
én maximalisan Gase hibaztatom a veresegert, ezt az offensenek es cutlernek siman hoznia kellett volna ha egy olyan gameplay-jel allunk ki ami ra van szabva nem egy gyenge system qbra. Amibol a pick 6et dobta az egy empty backfieldes screen volt 2.es 10re a felpalyanal. cutlerre ilyet hivni szvsz a legnagyobb faszsag.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Offense részről van elképesztő gyenge teljesítmény, amit nem lehet már azzal magyarázni, hogy a fél egység sérült. Ma Cutlerrel az élen mindenki szar volt, Fortet levéve.
tüsi91
Ha Cutler nem "elit", Gase ennyit ér. De ezt is tudtuk, nemsokára meglesz a teljes szezon videón, oszt lehet elemezni. Ola például jól játszik a Lionsban, te a pro bowler guardodat inkább kiraktad szélre, oszt jött egy Omameh. És így tovább. Nem tudom, hogy ez rajta múlt e, lényegtelen. A Grasu nevű újoncunk, a támadófal sarokköve csak shotgun snapet tud feladni a profik között. Az mi? Lehet azt mondani, hogy kevés volt az idő, és majd jövőre, de ki tudok emelni egy tucat ilyen apróságot, amit megpróbáltak megoldani, és így sikerült. Amit el lehet mondani, hogy a labda mindkét oldalán van egy koncepció, de amikor jön egy csapat, ahol még annyi PFF pontszám sincs, mint nálad, és leszopat a saját pályádon, húúúúú, az nagyon kellemetlen. És olyankor szoktam én rosszul csucsulni, pedig a 10 óra alvásra nagy szükségem van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trestmannél láttam, hogy mit akar elérni, és azt gondoltam, hogy az sikeres lehet. Nyilván egy kibaszott gyökér szegénykém, nem tudta megcsinálni. Ezzel, ami jelenleg itt zajlik, nem viszed semmire. Erről ugatok szezon eleje óta. De lehet az eredménnyel vitatkozni. Azt, hogy Blaine Gabbert ellen feladsz egy 40+ yardos futott TD-t, meg egy 60+ yardos passzolt TD, akkor azt mondom, hogy a Packers elleni egy sima mázli volt, és semmi több. Ennyi. Egyszer mázlink volt. Negyedszerre elérhetted volna a 0.500 mérleget. Negyedszerre megvertek.
A félpályáról nem tudtál pontot szerezni, és Blaine Gabbert leszopatott. Nick foles is megtehette volna, Rivers is megtehette volna, amúgy jópáran megtették. Eddig mázlink volt. Elfogyott.
füligjimmy
Azért ne essünk át a ló túlsó felére, hogy a védelem csak gigászi mákkal tett hozzá a meccsekhez. Ma egyébként 58 percig tették becsülettel a dolgukat. Mert az, hogy egy drivet végigvisznek az benne van. 7 pont. 58 percig 7 pontot kaptak. Utána hibáztak és kaptál egy ritkán látható TD-t. 60 perc alatt kaptak 14 pontot. Újfent bőven 20 alatt. Fel lehet sorolni 6-8 momentumot, ahol ezt a meccset meg kellett volna nyerni vagy offense vagy ST szinten. Aztán persze a védelem tetet fel a koronát a maira.

Offense részről van elképesztő gyenge teljesítmény, amit nem lehet már azzal magyarázni, hogy a fél egység sérült. Ma Cutlerrel az élen mindenki szar volt, Fortet levéve.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Ha nem számolom rosszul, 8 meccsünk 7 ponton belül dőlt el.
füligjimmy
Pontosan tudom, hogy ez milyen érzés...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, ott tartottunk, hogy minden rendben van, és előrelépések történtek.
füligjimmy
Ha te azt vártad hogy ebből EKKORA betli lesz kiröhöglek. Persze most örülsz, vagy mi? Nem szidtad igy a fogalmatlan Trestmant akkor amikor 50 pontokat kaptunk, gratulalok. Gasenek szolni kene h nem egy gagyi qbja van es hogy a td többet er mint fg...
davemayer
Trestmannél láttam, hogy mit akar elérni, és azt gondoltam, hogy az sikeres lehet. Nyilván egy kibaszott gyökér szegénykém, nem tudta megcsinálni. Ezzel, ami jelenleg itt zajlik, nem viszed semmire. Erről ugatok szezon eleje óta. De lehet az eredménnyel vitatkozni. Azt, hogy Blaine Gabbert ellen feladsz egy 40+ yardos futott TD-t, meg egy 60+ yardos passzolt TD, akkor azt mondom, hogy a Packers elleni egy sima mázli volt, és semmi több. Ennyi. Egyszer mázlink volt. Negyedszerre elérhetted volna a 0.500 mérleget. Negyedszerre megvertek.
A félpályáról nem tudtál pontot szerezni, és Blaine Gabbert leszopatott. Nick foles is megtehette volna, Rivers is megtehette volna, amúgy jópáran megtették. Eddig mázlink volt. Elfogyott.

És most bökjél rá 3 posztra, amit fel kell tuningolni, és nem 5-7 a mérleg, hanem 9-3. Ha nem számolom rosszul, 8 meccsünk 7 ponton belül dőlt el. Nem lehetetlen, de abban már most biztos vagyok, hogy ez a vezetőedző nem tudja felmérni, és ez a GM nem tudja megoldani. Tudom, adjunk időt. Még nem lehet ítélkezni, ésatöbbi. Abban biztos vagyok, hogy Fox eddig élvezett egy kegyelmi állapotot, na az most elmúlt.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Na, ott tartottunk, hogy minden rendben van, és előrelépések történtek.
füligjimmy
Ha te azt vártad hogy ebből EKKORA betli lesz kiröhöglek. Persze most örülsz, vagy mi? Nem szidtad igy a fogalmatlan Trestmant akkor amikor 50 pontokat kaptunk, gratulalok. Gasenek szolni kene h nem egy gagyi qbja van es hogy a td többet er mint fg...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Innentől kezdve, szopjunk mindenkitől, felesleges győzni, legyen valami jó draft hely és kész.
hpeter93
És akkor mi a faszom lesz? Majd nem Fox rágózik a vonal mellett? Majd Titkos Fegyver hirtelen nem 2 használható játékost hoz szezononként? Feltételezve, ha Amos mai teljesítményétól eltekintesz, mert az konkrét röhej volt, és használható játékosnak minősíted szegénykémet. Fox ki lett rúgva két jobb csapattól. Mert ott értenek a focihoz, és nekik kevés volt. Ennyi. Egész héten arról olvastam, hogy mekkora hiba volt, hogy a 49ers-nek nem kellett se Fangio, se Gase, és hogy most mennyire megmutatják. Mint a Broncos ellen. Idejöttek, pofánbasztak, elkullogtál.
füligjimmy
Te is pontosan tudod, hogy semmi nem változik a stábban, egyszerűen jobb lesz a draft helyed. Most ha nyert 4 et jobb lesz bármi is?
hpeter93
Legalább azt jelentené, hogy vannak véletlenek, mint Robbie 2 kihagyott ziccere, vagy egy kölyök elfelejti az egyetlen csávót az ellenféltől, aki tud futni 40 métert megállás nélkül. És a 49ers vette fel a rossz edzőt? Rajtuk röhögött a liga egész szezonban? Idejöttek, pofánbasztak. A 49ers minden mutatóban sikeresebb franchise. Nem véletlen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
és még minden fostól eltekintve meglehetett volna, csak Robinak kellett volna 36-ról beküldeni. Nem tette. Akkor is bosszankodtunk volna, de így.....
csi77
Szerintem ezt kb 37-20-ra be kellett volna huzni a rendes jatekidoben. Amitol meg persze nyilvan typical miafasz situation az a kihagyott field goal.
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Innentől kezdve, szopjunk mindenkitől, felesleges győzni, legyen valami jó draft hely és kész.
hpeter93
Minden vereség után beírsz valami hasonló marhaságot az utóbbi két évban.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
és még minden fostól eltekintve meglehetett volna, csak Robinak kellett volna 36-ról beküldeni. Nem tette. Akkor is bosszankodtunk volna, de így.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Change the cultrure. S akkor olyan vereségek vannak, mint a Lions, a Vikings vagy a mai. Persze volt remek siker a Chiefs vagy a Packers ellen... Jimmynek van egy szövege, hoyg vannak sikeres franchisek és vannak, amelyek nem. Utálom ezt a szöveget, hülyeségnek is tartom, de komolyan az ilyen meccsek után lehet igaza van.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Innentől kezdve, szopjunk mindenkitől, felesleges győzni, legyen valami jó draft hely és kész.
hpeter93
És akkor mi a faszom lesz? Majd nem Fox rágózik a vonal mellett? Majd Titkos Fegyver hirtelen nem 2 használható játékost hoz szezononként? Feltételezve, ha Amos mai teljesítményétól eltekintesz, mert az konkrét röhej volt, és használható játékosnak minősíted szegénykémet. Fox ki lett rúgva két jobb csapattól. Mert ott értenek a focihoz, és nekik kevés volt. Ennyi. Egész héten arról olvastam, hogy mekkora hiba volt, hogy a 49ers-nek nem kellett se Fangio, se Gase, és hogy most mennyire megmutatják. Mint a Broncos ellen. Idejöttek, pofánbasztak, elkullogtál.
füligjimmy
Te is pontosan tudod, hogy semmi nem változik a stábban, egyszerűen jobb lesz a draft helyed. Most ha nyersz 4 et jobb lesz bármi is? Kurvára nem. Legalább jövőre tedd kényelmesebbé a helyzetedet.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Innentől kezdve, szopjunk mindenkitől, felesleges győzni, legyen valami jó draft hely és kész.
hpeter93
És akkor mi a faszom lesz? Majd nem Fox rágózik a vonal mellett? Majd Titkos Fegyver hirtelen nem 2 használható játékost hoz szezononként? Feltételezve, ha Amos mai teljesítményétól eltekintesz, mert az konkrét röhej volt, és használható játékosnak minősíted szegénykémet. Fox ki lett rúgva két jobb csapattól. Mert ott értenek a focihoz, és nekik kevés volt. Ennyi. Egész héten arról olvastam, hogy mekkora hiba volt, hogy a 49ers-nek nem kellett se Fangio, se Gase, és hogy most mennyire megmutatják. Mint a Broncos ellen. Idejöttek, pofánbasztak, elkullogtál.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Innentől kezdve, szopjunk mindenkitől, felesleges győzni, legyen valami jó draft hely és kész.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Volt egy 10-3-as Kansas elleni vereség még 2011-ben. Na az nem volt ennyire szánalmas. Gratulálok mindenkinek a maiért. Na ezért nincs a PO közelében ez a csapat. Klasszikus vereség a mai (is).