Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
kösz a válaszokat, akkor azt hiszem én is a mystream-et választom majd. Bár így első blikkre a mystream.com-on meg a .tv-n nem nagyon láttam szponzorált hirdetéseken kívűl mást... Ez az a cím, vagy valami másik? Segítsetek, please! 😊norris21
http://mystreams.me/go/
vagy
http://live247.me/vai/

Ugyanaz mindkettő.


több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
kösz a válaszokat, akkor azt hiszem én is a mystream-et választom majd. Bár így első blikkre a mystream.com-on meg a .tv-n nem nagyon láttam szponzorált hirdetéseken kívűl mást... Ez az a cím, vagy valami másik? Segítsetek, please! 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, offense-be idehozták Marshallt, Jefferyt, Busht, és jó csere QB-kat, azért a védelembe is illik valami, főleg hogy a fal is gyengült. Nincs azzal baj, hogy nem OL jött első körben, főleg mert azt senki nem hihette, hogy azt húzunk. Valamint a DL legalább akkora need volt mint az OL. Ha meg azt vesszük figyelembe, hogy a tavalyi Cutler-Forte vezette offense sem volt rossz, hiába volt szar a fal, szerintem még nagyobb probléma is volt az, hogy mennyire nem tudunk nyomást gyakorolni a QB-ra.

A Steelers is azért tehette meg sokáig, hogy szar támadófallal nyomultak, mert olyan irányítójuk volt, akinek ez közel sem jelentett akkora gondot, mint jelentett volna más, akár nagyon jó QB-nak is.

Nagyon sima út lett volna nekünk playoffba, ha a WR-ek nem dropkirályok, de még kb. így is. Most jött 2 WR és visszatér Carimi plusz talán már 2 elkapós futónk is lesz, szerintem egyáltalán nem kellett volna annyira csak a támadókat turbózni. Az, hogy Mekkelek jó lesz-e vagy sem más kérdés, de dekasszer vagy rejsz se sokkal biztosabb pick szerintem, mindegyik 1. körös újonc.
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A gond szerintem azzal van, h pl. egy Chandler Jones és egy Tavon Wilson (és egy Hightower, akire nem tudjuk hol lesz szükség) nem minőségibb draft, mint a McClellin-Jeffery....vagyis Jones legalább akkora reach, mint a Kobold, Jeffery pedig nem Tavon a 2. körben....erre a Pats C....nem az ő draftjukat akarom leszólni, csak arra mutatok rá, h ha összehasonlítod a két értékelésed, akkor már ott reped a cserép (annyit muszáj megjegyeznem ehhez, h max. a Bequette és a Dennard-pick húzhatja fel)....de nem baj, majd a szezonban választ kapunk erre a történetre....Bear
Meh, tudtuk a daft előtt, hogy három helyre húzhatnak az első két körben: OL, WR, DE. Annyit beszéltek a falról, hogy sejteni lehetett, hogy nem fognak oda. Hacsak egy igazi blue chip player nem pottyan az ölükbe. Szerintük Reiff&DeCastro nem ilyen. Lelkük rajta. De a McClellin picknél csak tátogtam, mint ponty a sütőben. Aztán Jeffery után érkezett Hardin, egy újabb 3. körös safety, aki tavaly nem is játszott a törött válla miatt, aztán Rodriguez, egy tight end/fullback, hát az ismét nagyon kellett. Ezt lehet csűrni, lehet csavarni, nem ezt vártuk. Ha ezek a játékosok bevállnak, ez a draft akkor is csak abban az esetben lesz jó, ha Reiff és Decastro besül. Vagy a mi fiaink összekapják magukat, amihez egy pöttyet szkeptikusan állok hozzá. De mostmár egyszerű lesz az offense, és mi egyszerű, az nagyszerű, nem igaz?füligjimmy
simplicity...


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A gond szerintem azzal van, h pl. egy Chandler Jones és egy Tavon Wilson (és egy Hightower, akire nem tudjuk hol lesz szükség) nem minőségibb draft, mint a McClellin-Jeffery....vagyis Jones legalább akkora reach, mint a Kobold, Jeffery pedig nem Tavon a 2. körben....erre a Pats C....nem az ő draftjukat akarom leszólni, csak arra mutatok rá, h ha összehasonlítod a két értékelésed, akkor már ott reped a cserép (annyit muszáj megjegyeznem ehhez, h max. a Bequette és a Dennard-pick húzhatja fel)....de nem baj, majd a szezonban választ kapunk erre a történetre....Bear
Meh, tudtuk a daft előtt, hogy három helyre húzhatnak az első két körben: OL, WR, DE. Annyit beszéltek a falról, hogy sejteni lehetett, hogy nem fognak oda. Hacsak egy igazi blue chip player nem pottyan az ölükbe. Szerintük Reiff&DeCastro nem ilyen. Lelkük rajta. De a McClellin picknél csak tátogtam, mint ponty a sütőben. Aztán Jeffery után érkezett Hardin, egy újabb 3. körös safety, aki tavaly nem is játszott a törött válla miatt, aztán Rodriguez, egy tight end/fullback, hát az ismét nagyon kellett. Ezt lehet csűrni, lehet csavarni, nem ezt vártuk. Ha ezek a játékosok bevállnak, ez a draft akkor is csak abban az esetben lesz jó, ha Reiff és Decastro besül. Vagy a mi fiaink összekapják magukat, amihez egy pöttyet szkeptikusan állok hozzá. De mostmár egyszerű lesz az offense, és mi egyszerű, az nagyszerű, nem igaz?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A gond szerintem azzal van, h pl. egy Chandler Jones és egy Tavon Wilson (és egy Hightower, akire nem tudjuk hol lesz szükség) nem minőségibb draft, mint a McClellin-Jeffery....vagyis Jones legalább akkora reach, mint a Kobold, Jeffery pedig nem Tavon a 2. körben....erre a Pats C....nem az ő draftjukat akarom leszólni, csak arra mutatok rá, h ha összehasonlítod a két értékelésed, akkor már ott reped a cserép (annyit muszáj megjegyeznem ehhez, h max. a Bequette és a Dennard-pick húzhatja fel)....de nem baj, majd a szezonban választ kapunk erre a történetre....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
És? Attól még nem lesz jó 😊 Amúgy ha nem lenne odaírva is megmondanám emiatt a méreten való folyamatos fennakadás miatt... 😉

Azt pl. nem igazán tudom megérteni, hogy miért olyan baromi nehéz elfogadni, hogy Chicagoban valószínűleg az egyik DE posztra könnyebb, de gyorsabb embert szánnak Lovie-ék. Idehoztuk Gibsont, aki 245 font, és erősen néztük Irvint, aki szintén 245 font, helyette jött a 260 fontos Mekkelek. Persze lehet, hogy Lovie nem ért a védelmekhez, és fogalma sincs róla, sőt nem is szólt senki, hogy ezek kicsit kevesek a DE poszthoz, de én valószínűbbnek látom, hogy direkt ilyen méretű DE-t szeretnének Peppers túloldalára. Szóval nekem tök mindegy, hogy ki írta, szerintem iszonyat felületes és nem csak a Bearsnél.fetomy
Jogos, amit írsz fetomy, de ha abból indulnék ki, hogy minden edző tudja hogy mit akar [nyilván így van] akkor csak A meg B osztályzat jutna, ilyenre meg nyilván nem kíváncsi az olvasó.

Meg hát visszanézve bármelyik korábbi évre, nem csak a meg B classok születtek.
Akkormár inkább felvállalom a saját véleményem az osztályzáskor, a draftot úgy se lehet májusban objektíven leosztályozni. És persze, akármi a sorrend, az utolsó helyen lévő drukkerek ki fogják pártolni az övéiket, nem is várható más.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
Nekem a cikkel annyi a bajom, hogy egyáltalán megszületett 😛 Amióta elkezdték promózni a sisakos focit, a tévéközvetítések egyszerűen nézhetetlenek. Erről írtam is egy esemest Józsi a fatelepről néven, de nem olvasták be.füligjimmy
Ezért kell neten nézni. 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
Nekem a cikkel annyi a bajom, hogy egyáltalán megszületett 😛 Amióta elkezdték promózni a sisakos focit, a tévéközvetítések egyszerűen nézhetetlenek. Erről írtam is egy esemest Józsi a fatelepről néven, de nem olvasták be.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én csak arra akartam utalni, hogy ezt nem valaki külsős írta.
Nekem az a furcsa benne, hogy Höri odáig volt Jefferyért, itt meg nem dícséri úgymond halálra.Bazzani
Nem a Coltsba ment 😛 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
És? Attól még nem lesz jó 😊 Amúgy ha nem lenne odaírva is megmondanám emiatt a méreten való folyamatos fennakadás miatt... 😉

Azt pl. nem igazán tudom megérteni, hogy miért olyan baromi nehéz elfogadni, hogy Chicagoban valószínűleg az egyik DE posztra könnyebb, de gyorsabb embert szánnak Lovie-ék. Idehoztuk Gibsont, aki 245 font, és erősen néztük Irvint, aki szintén 245 font, helyette jött a 260 fontos Mekkelek. Persze lehet, hogy Lovie nem ért a védelmekhez, és fogalma sincs róla, sőt nem is szólt senki, hogy ezek kicsit kevesek a DE poszthoz, de én valószínűbbnek látom, hogy direkt ilyen méretű DE-t szeretnének Peppers túloldalára. Szóval nekem tök mindegy, hogy ki írta, szerintem iszonyat felületes és nem csak a Bearsnél.

btw Cutler el van ájulva az offense-től, állítólag Bush is jól tolja, nem is törjük magunkat annyira Forte ügyében. Marshall-Cutler párosnak nagy éve lesz úgy érzem, és már tudom, hogy a maják miért hagyták abba 2012-ben a naptárat. Ők pontosan tudták, hogy idén decemberben kénytelenek leszünk elfogadni, hogy egy új időszámítás kezdődik, amiben a Chicago Bears a passzjátékkal nyomul előre 😀

Cutler egyébként állítólag nem tűnt boldognak Williams LT-be való tolása miatt...fetomy
Én csak arra akartam utalni, hogy ezt nem valaki külsős írta.
Nekem az a furcsa benne, hogy Höri odáig volt Jefferyért, itt meg nem dícséri úgymond halálra.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
És? Attól még nem lesz jó 😊 Amúgy ha nem lenne odaírva is megmondanám emiatt a méreten való folyamatos fennakadás miatt... 😉

Azt pl. nem igazán tudom megérteni, hogy miért olyan baromi nehéz elfogadni, hogy Chicagoban valószínűleg az egyik DE posztra könnyebb, de gyorsabb embert szánnak Lovie-ék. Idehoztuk Gibsont, aki 245 font, és erősen néztük Irvint, aki szintén 245 font, helyette jött a 260 fontos Mekkelek. Persze lehet, hogy Lovie nem ért a védelmekhez, és fogalma sincs róla, sőt nem is szólt senki, hogy ezek kicsit kevesek a DE poszthoz, de én valószínűbbnek látom, hogy direkt ilyen méretű DE-t szeretnének Peppers túloldalára. Szóval nekem tök mindegy, hogy ki írta, szerintem iszonyat felületes és nem csak a Bearsnél.

btw Cutler el van ájulva az offense-től, állítólag Bush is jól tolja, nem is törjük magunkat annyira Forte ügyében. Marshall-Cutler párosnak nagy éve lesz úgy érzem, és már tudom, hogy a maják miért hagyták abba 2012-ben a naptárat. Ők pontosan tudták, hogy idén decemberben kénytelenek leszünk elfogadni, hogy egy új időszámítás kezdődik, amiben a Chicago Bears a passzjátékkal nyomul előre 😀

Cutler egyébként állítólag nem tűnt boldognak Williams LT-be való tolása miatt...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos láttátok már de hátha nem mindenki:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041
kaptunk egy nagy D+ értékelést.Antman
Ha azonban Lovie Smith úgy gondolja, hogy ezzel a mérettel nem lehet hatékonyan a falban játszani, linebackerként is bevetésre kerülhe

Big Love kapásból lenyilatkozta, hogy 'defensive end, and defensive end only. ' De mindegy, Én személy szerint nem örülök, hogy foglalkozik a focival a népsport, exponenciálisan fog növekedni a hetedik osztályosok értelmi szintjén fogalmazók aránya. De én sznob vagyok.füligjimmy
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Biztos láttátok már de hátha nem mindenki:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041
kaptunk egy nagy D+ értékelést.Antman
Ha azonban Lovie Smith úgy gondolja, hogy ezzel a mérettel nem lehet hatékonyan a falban játszani, linebackerként is bevetésre kerülhe

Big Love kapásból lenyilatkozta, hogy 'defensive end, and defensive end only. ' De mindegy, Én személy szerint nem örülök, hogy foglalkozik a focival a népsport, exponenciálisan fog növekedni a hetedik osztályosok értelmi szintjén fogalmazók aránya. De én sznob vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos láttátok már de hátha nem mindenki:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041
kaptunk egy nagy D+ értékelést.Antman
Én nem tartom annyira rossznak. Rizikós pickek valóban, viszont ha bejönnek akkor lesz nekünk jajj.

több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Biztos láttátok már de hátha nem mindenki:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041
kaptunk egy nagy D+ értékelést.

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem én várok sokat Rachaltól, hanem sok lehetőséget fognak neki adni sztem.....

Az OTA-n Webb-el külön false start edző foglalkozott....azt gyakoroltatta vele az oldalvonalnál....
"Nem jó, elfelejtettél bemozdulni....újra!" 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egy Caleb Hanie által dedikált labdát.tüsi91
Csak remélem nem ő adja fel a postán, mert akkor tuti minimum egy utcával odébb fog megérkezni...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
CWillel betömnénk egy lyukat (ha sikerülne egyáltalán), helyette viszont nyitnánk egy újat. Csöbörből vödör. tüsi91
Azért ha az LT-poszt normálisan működik (mert CWill meg tudná oldani), akkor kiegyeznék azzal, h LG-ben esik a szint....maga a poszt is sokkal fontosabb....no és persze nem lennék durcás, ha balról Jaynek nem kéne állandóan rettegnie....
Vmi azt súgja, h Rachal nem véletlenül jött, sztem meglepően sok esélyt fog kapni...Bear
Nem tudom, hogy Edwin mennyire volt rosszabb, ahhoz meg kellene néznem újra a meccseket, amire nem vagyok hajlandó a magas színvonal okán. Ha minden meccsen futottunk 100-150 yardot, annyira gané azért ő se lehetett. Amúgy ha csak egy guard miatt kell idegeskednünk jövő májusban is, akkor elég bika lesz a csapat, egy gyűrűvel gazdagabban.

Rachaltól én sokat nem várnék a helyedben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
CWillel betömnénk egy lyukat (ha sikerülne egyáltalán), helyette viszont nyitnánk egy újat. Csöbörből vödör. tüsi91
Azért ha az LT-poszt normálisan működik (mert CWill meg tudná oldani), akkor kiegyeznék azzal, h LG-ben esik a szint....maga a poszt is sokkal fontosabb....no és persze nem lennék durcás, ha balról Jaynek nem kéne állandóan rettegnie....
Vmi azt súgja, h Rachal nem véletlenül jött, sztem meglepően sok esélyt fog kapni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
CWillel betömnénk egy lyukat (ha sikerülne egyeltalán), helyette viszont nyitnánk egy újat. Csöbörből vödör. Spencer lesz az egyik ez talán borítékolható. A másik helyre:
- Edwin Williams, univerzális backup semmi több.
- Lance Louis, volt pár jobb meccse RTben, G-ben még egy se.
- Chilo Rachal, tavaly kiszorult a 49ers kezdőjéből, előtte a fal leggyengébb pontjának tartották
- Mansfield Wrotto, tavaly 7 meccsen kezdő a Billsben
- Rick Henry, UDFA
- James Brown, UDFA

A 1793-as emelt díjas SMS számra küldjék el annak a játékosnak a vezetéknevét, akit szívesen látnának guard pozícióban. A helyes megfejtők nyerhetnek egy Jerry Angelo posztert, valamint egy Caleb Hanie által deidikált labdát.tüsi91
ha azt amelyiket a Raiders ellen lepattintott késleltetett spike-ként akkor küldök 1 sms-t Louis-ra 😀

(Ánhéló poszter nem kell kell köszi, max ha abba csomagolják a labdát 😛 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
CWillel betömnénk egy lyukat (ha sikerülne egyeltalán), helyette viszont nyitnánk egy újat. Csöbörből vödör. Spencer lesz az egyik ez talán borítékolható. A másik helyre:
- Edwin Williams, univerzális backup semmi több.
- Lance Louis, volt pár jobb meccse RTben, G-ben még egy se.
- Chilo Rachal, tavaly kiszorult a 49ers kezdőjéből, előtte a fal leggyengébb pontjának tartották
- Mansfield Wrotto, tavaly 7 meccsen kezdő a Billsben
- Rick Henry, UDFA
- James Brown, UDFA

A 1793-as emelt díjas SMS számra küldjék el annak a játékosnak a vezetéknevét, akit szívesen látnának guard pozícióban. A helyes megfejtők között kisorsolunk egy Jerry Angelo posztert, valamint egy Caleb Hanie által dedikált labdát.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Johnny idén összeszedi magát, jövőre pedig kap majd egy WR-needy csapattól vmi közepes szerződést, mi pedig rá egy évre egy kompenzációst, ha minden jól megy....ehhez jön, h jövőre szerintem egy speedstert hozunk a draft hátsó köreiből....

Big Hekk barátunk helyét pedig elég rezgőnek érzem....mi a francért vette volna ki CWillt a stáb LG-ből (ahol még jól is nyomta), ha nem azért, h kiüsse a Bambát....jó lesz nekünk Webb swingT-ként....ha már így döntöttek, CWill minden esélyt meg fog kapni szvsz....mondjuk így a G-kérdés lesz érdekes....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Szerintem nem szabd erőltetni Knox visszatérését.....én is kedvelem a srácot (azokban a helyzetekben, amikor nem kell labdáért küzdenie), de inkább a felépülésére kellene koncentrálnia.....attól tartok, hogy nem is fogjuk látni mackó mezben többet....nem hinném, h meghosszabbítjuk a lejáró szerződését az év végén (ha a mostaniak beválnak persze)Bear
Sajnos tlg ez a legvalószínűbb, ezt az évet kihagyja aztán max máshol kap egy esélyt...én azóta nagyon bírom a srácot az összes hülyeségével együtt h első meccsén megcsinálta a td-t sajtfejek ellen.Így marad nekem Sanzi és Earl Banfernee
Az Hester volt. Knox a Steelers ellen kapott el TDt a következő meccsen, a Packers ellen meg a hazai meccsen.
Én mondjuk sose szerettem, egyszerűen ingerelt, amikor egy olyan labdát ejtett el, amit másik 100 játékos elkap, csak mert a védő rálehelt a nyakára. Persze a sérülést nem kívántam neki, de nem szomorkodok amiatt, hogy vélhetően soha többé nem látom Bears mezben.
Marshalltól alap, hogy sokat vár az ember, de Bennettől hasonlóan. Tavaly is ez volt a helyzet, csak ugye Harper kiütötte, majd visszatérése után összvissz 3 meccset játszott Cutlerral.tüsi91
Igazad van az nem lett Td,csak kurvanagy 68 yd reception,arra emlékeztem h a lambeau-n ordít meg mutogat...jó gyerek😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem nem szabd erőltetni Knox visszatérését.....én is kedvelem a srácot (azokban a helyzetekben, amikor nem kell labdáért küzdenie), de inkább a felépülésére kellene koncentrálnia.....attól tartok, hogy nem is fogjuk látni mackó mezben többet....nem hinném, h meghosszabbítjuk a lejáró szerződését az év végén (ha a mostaniak beválnak persze)Bear
Sajnos tlg ez a legvalószínűbb, ezt az évet kihagyja aztán max máshol kap egy esélyt...én azóta nagyon bírom a srácot az összes hülyeségével együtt h első meccsén megcsinálta a td-t sajtfejek ellen.Így marad nekem Sanzi és Earl Banfernee
Az Hester volt. Knox a Steelers ellen kapott el TDt a következő meccsen, a Packers ellen meg a hazai meccsen.
Én mondjuk sose szerettem, egyszerűen ingerelt, amikor egy olyan labdát ejtett el, amit másik 100 játékos elkap, csak mert a védő rálehelt a nyakára. Persze a sérülést nem kívántam neki, de nem szomorkodok amiatt, hogy vélhetően soha többé nem látom Bears mezben.
Marshalltól alap, hogy sokat vár az ember, de Bennettől hasonlóan. Tavaly is ez volt a helyzet, csak ugye Harper kiütötte, majd visszatérése után összvissz 3 meccset játszott Cutlerral.