Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én úgy hallottam, Mekkeleket azért draftoltuk, mert tud G-t is játszani! 😀fetomy
Baszki 😮, ha ezt tudtam volna, akkor nem anyázok fennhangon hajnali 4kor 😂 😂.

Meg nem erősített információk szerint viszont Te is tudsz guardot játszani. Hogy is van ez? 😀 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én úgy hallottam, Mekkeleket azért draftoltuk, mert tud G-t is játszani! 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Spencer áttalicskázta a képét LG-be....vagyis egyre biztosabb, h CWill-en a sor, h kicsapja Hekket a kezdőből....ha ezt a kedvességet prezentálja, elfelejtem a régi bambáskodásait....(no persze, ha nem múlja alul még böszmébb kollégáját)Bear
Én az offensive lineban való mozgásokkal, de úgy az egész OL-el kapcsolatban elég szkeptikus vagyok. Csodálkozunk, hogy CWill nem váltja be a hozzáfűzött reményeket? Padozott, lett RT, pár meccsen LT, aztán LG. Most megint LT... Hol itt a koncepció? Továbbmegyek ki lesz az RG? Louis? Na neee...
S ha Carimi megsérül megint (valljuk meg azok a térdek nem biztatóak)?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hekk az JMW? 😀
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Spencer áttalicskázta a képét LG-be....vagyis egyre biztosabb, h CWill-en a sor, h kicsapja Hekket a kezdőből....ha ezt a kedvességet prezentálja, elfelejtem a régi bambáskodásait....(no persze, ha nem múlja alul még böszmébb kollégáját)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Brandon Marshall on Devin Hester: "I honestly think he's going to have an All-Pro year this year at wide receiver."

Jay Cutler on Devin Hester: "I think he's probably having the best camp of all the receivers."

Emlékeztek amikor tavaly minden labdát elkapott ami felé ment aztán meccsen valahogy már nem jött össze?


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-matt-spaeth-mike-tices-simplified-offense-a-boon-to-chicago-bears-20120523,0,4879612.story

Ez az Spaeth, nyilatkozd csak le nyugodtan (te is), hogy mennyire hülyék vagytok, és most mennyivel jobb lesz, mert végre valaki felismerte, hogy ti tényleg ennyire hülyék vagytok. Trollface

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én csinálom. nfl.com-on fentvannak a statok, átviszem excelbe és kitalálom a szükséges képletet 😊fetomy
Bocs! 😀

Azt hittem van valami weboldal ahol azért lehet keresni/tallózni ilyen-olyan statisztikákat. Meccsek közbe is mindig mondanak egy csomó - érdekes vagy kevésbé érdekes - statisztikát. Mindig azon gondolkozok, hogy ezeket honnan szedik :/
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A 30 legtöbb sacket beszedő QB-k közötti lista alapján, a passzkísérletenkénti sack-ek %-a (tehát a passzkísérletek hány %-a lett sack):
fetomy
Ilyen statisztikákat merre lehet egyébként találni?dcsicsak
Én csinálom. nfl.com-on fentvannak a statok, átviszem excelbe és kitalálom a szükséges képletet 😊

jimmy: nyilván a hit/hurry más tészta lenne, de olyan szempontból érvényes úgymond a statisztika, hogy az OL-ünk nem védi a QB-kat, csak Cutler maga olyan fajta, akit nehezebb sackelni, mert elrohangál 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8294026a/article/buccaneers-trade-te-kellen-winslow-to-seahawks?module=HP11_headline_stack

Na, csak nem ért meg évi 4 milliót

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A 30 legtöbb sacket beszedő QB-k közötti lista alapján, a passzkísérletenkénti sack-ek %-a (tehát a passzkísérletek hány %-a lett sack):
fetomy
Ilyen statisztikákat merre lehet egyébként találni?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nyilván a legérdekesebb, hogy a Packers és Bears támadófalainak minőségi különbségéhez képest lényegében ugyanannyit sackelték Cutlert és Rodgerst, ami jól mutatja (valamint Henike teljesítménye), hogy Cutlernek olyan nagyon nem feltétlenül probléma, ha nem elit fal van előtte.fetomy
Blache mondta azt, hogy a sack nem számít. Melléteszed a hit&hurry számát, teljesebb képet kapsz. Ebben sztem nem állunk valami fényesen ( ezeket nyilván mindenki tudja, csak mondom, mert szeretek okoskodni. 😀) Azt is meg kell nézni, hogy átlagosan ki meddig dajkálja a labdát. Nah, ha létezne ilyen statisztika, és abban lennénk egy középmezőny, azt el bírnám viselni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Bocs, kicsit lemaradtam a gratulációval, de két lány apukájaként át tudom érezni az örömöd!csi77
Köszi mindenkinek.
U.I.: Van már előtte egy 9 éves nagylányom is / legalább nem kell a babysintérért fizetni 😀 😀 😀 /

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Cutler 10 meccsen 23, Hanie 4 meccsen 19, McTehénn 2 meccsen 7 (de ő a Packers ellen 0-t, Vikings ellen 7-et).

Átlagolva nézve 16 meccsen ha ugyanazt az átlagot hozza Cutler, akkor valószínű 36-7 sacket nyelt volna be. Ez az egész NFL-t nézve 6. legtöbb lett volna:

Alex Smith 44, Tarvaris Jacko 42, Gabbert és BigBen 40, Sancho 39.

Viszont mivel ez csalóka, hiszen nem mindenki játszott minden meccsen, így érdekesebb:

A 30 legtöbb sacket beszedő QB-k közötti lista alapján, a passzkísérletenkénti sack-ek %-a (tehát a passzkísérletek hány %-a lett sack):

Caleb Hanie CHI QB 18,63% (1. - Minden 5,37. kísérlete sack)
Tim Tebow DEN QB 12,18% (McTehénn nagyjából ezt hozta, csak a játékideje nem túl reprezentatív)
Kevin Kolb ARI QB 11,86%
Matt Moore MIA QB 10,37%
Christian Ponder MIN QB 10,31% (5. - Minden 9,7. kísérlete sack)
Sam Bradford STL QB 10,08%
Alex Smith SF QB 9,89%
Blaine Gabbert JAC QB 9,69%
Tarvaris Jackson SEA QB 9,33%
John Skelton ARI QB 8,36%
Matt Cassel KC QB 8,18%
Ben Roethlisberger PIT QB 7,80%
Jay Cutler CHI QB 7,32% (13. - Minden 13,65. kísérlete sack)
Mark Sanchez NYJ QB 7,18%
Aaron Rodgers GB QB 7,17% (15. - Minden 13,94. kísérlete sack)
Colt McCoy CLE QB 6,91%
Tony Romo DAL QB 6,90%
Cam Newton CAR QB 6,77%
Joe Flacco BAL QB 5,72%
Rex Grossman WAS QB 5,46%
Michael Vick PHI QB 5,44%
Matthew Stafford DET QB 5,43% (22. - Minden 18,42. kísérlete sack)
Josh Freeman TB QB 5,26%
Tom Brady NE QB 5,24%
Philip Rivers SD QB 5,15%
Eli Manning NYG QB 4,75%
Andy Dalton CIN QB 4,65%
Matt Ryan ATL QB 4,59%
Ryan Fitzpatrick BUF QB 3,87%
Drew Brees NO QB 3,65% (30. - Minden 27,38. kísérlete sack)

Nyilván a legérdekesebb, hogy a Packers és Bears támadófalainak minőségi különbségéhez képest lényegében ugyanannyit sackelték Cutlert és Rodgerst, ami jól mutatja (valamint Henike teljesítménye), hogy Cutlernek olyan nagyon nem feltétlenül probléma, ha nem elit fal van előtte.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Azért ő nem Hanie.... amíg ő volt a QB tavaly annyit nem kellett rohangálnia... ezt sokan szeretik elfelejteni... a sok-sok sack az Hanie éra alatt jött...

Volt is vmi kimutatás, h Hanie az alatt a 5-6 meccs alatt majdnem kétszer annyi sacket nyelt be mint Cutler az előtte lévő 10 meccsen.... de majd az okosok úgyis megcáfolnak! 😊soma80
Sackek 2011:
Cutler 23
Hanie 19
McCown 7

Pass. Att:
Cutler 314
Hanie 102
McCown 55


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Egy valami zavar engem igazán, hiába van most már jó elkapógárdánk, ha Cutlernek hátrafelé kell majd szaladnia a labdával, mert nincs aki megvédje........csi77
Azért ő nem Hanie.... amíg ő volt a QB tavaly annyit nem kellett rohangálnia... ezt sokan szeretik elfelejteni... a sok-sok sack az Hanie éra alatt jött...

Volt is vmi kimutatás, h Hanie az alatt a 5-6 meccs alatt majdnem kétszer annyi sacket nyelt be mint Cutler az előtte lévő 10 meccsen.... de majd az okosok úgyis megcáfolnak! 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Bocs, kicsit lemaradtam a gratulációval, de két lány apukájaként át tudom érezni az örömöd!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Egy valami zavar engem igazán, hiába van most már jó elkapógárdánk, ha Cutlernek hátrafelé kell majd szaladnia a labdával, mert nincs aki megvédje........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-bucs-te-winslow-could-interest-bears-20120521,0,2225624.story

Bevállalnád?füligjimmy
Egy 3. körért mehet sztem.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Marshall és Jeffrey beváltja a hozzájuk fűzött reményeket, akkor nem érezném akkora szükségességét. Davis most először kerül olyan offensbe, ahol kezdő, és több elkapó feladata van. Meglátjuk.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-bucs-te-winslow-could-interest-bears-20120521,0,2225624.story

Bevállalnád?füligjimmy
és ennek vajon mennyi a valóságalapja? nem lenne rossz egy rutinos TE, de nem biztos hogy Winslow a megoldás.

De én speciel bevállalnám.

Asszem elértük az offseason felét!!! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-bucs-te-winslow-could-interest-bears-20120521,0,2225624.story

Bevállalnád?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Marshallbot ellen meg nem találtak bizonyítékokat,nem indul eljárás,nem lesz bünti...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
McCoy 5 év 45 millió, 20 millió garantált.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Asszongyák Jeffery úgy lefutotta Frey-t és McCoyt edzésen, mint nagyanyám a hathuszas buszt. Videót még nem találtam, de ha igaz, az elég pofás, mindketten 4.5 alatti időt tudnak. Szóval nem is dagadt, futni is tud, hát mi kell még. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson