NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ne is mondd, május, június, július a legrosszabb (fociszempontból).....augusztusban legalább már történik vmi - kicsivel - komolyabb....ilyenkor meg kell néznem a meccseket újra... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
http://nflfilms.nfl.com/2012/06/05/cosell-talks-the-perception-and-reality-of-jay-cutler/?module=HP11_content_stream

Ezt érdemes elolvasni....Jayről és képességeiről...nagyon korrekt munka Coselltől....Bear
Nem eddig volt azzal se a baj, hogy nincs elég kakaó a karjában, vagy hogy hülyegyerek lenne, de ilyen-olyan okoknál fogva nem tud(nak) egymás után két tisztességes szezont összerakni.füligjimmy
Tökéletesen egyet tudok érteni Cosellel abban, h ha nincs WR-ed, aki normálisan, rendszeresen megnyerné a párharcait, akkor QB-ként halálra vagy ítélve...és ne is emlegessük a falat...
No ez nem azt jelenti, hogy nem csinál égbekiáltó baromságokat néha....viszont iszonyú módon alulértékelik a képességeit....nem csak a karerősségre gondolok....ha azt mondom, h a GB offensében képes lenne egy Rodgers-szintű teljesítményre, akkor jönnének a hőzöngők, pedig én így látom... 😛 😀Bear
persze, jönnének hogy höööö hát annál 100x jobbat is tudna 😀 😀 😀


(jajj de uborkaszezon van...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://nflfilms.nfl.com/2012/06/05/cosell-talks-the-perception-and-reality-of-jay-cutler/?module=HP11_content_stream

Ezt érdemes elolvasni....Jayről és képességeiről...nagyon korrekt munka Coselltől....Bear
Nem eddig volt azzal se a baj, hogy nincs elég kakaó a karjában, vagy hogy hülyegyerek lenne, de ilyen-olyan okoknál fogva nem tud(nak) egymás után két tisztességes szezont összerakni.füligjimmy
Tökéletesen egyet tudok érteni Cosellel abban, h ha nincs WR-ed, aki normálisan, rendszeresen megnyerné a párharcait, akkor QB-ként halálra vagy ítélve...és ne is emlegessük a falat...
No ez nem azt jelenti, hogy nem csinál égbekiáltó baromságokat néha....viszont iszonyú módon alulértékelik a képességeit....nem csak a karerősségre gondolok....ha azt mondom, h a GB offensében képes lenne egy Rodgers-szintű teljesítményre, akkor jönnének a hőzöngők, pedig én így látom... 😛 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://nflfilms.nfl.com/2012/06/05/cosell-talks-the-perception-and-reality-of-jay-cutler/?module=HP11_content_stream

Ezt érdemes elolvasni....Jayről és képességeiről...nagyon korrekt munka Coselltől....Bear
Nem eddig volt azzal se a baj, hogy nincs elég kakaó a karjában, vagy hogy hülyegyerek lenne, de ilyen-olyan okoknál fogva nem tud(nak) egymás után két tisztességes szezont összerakni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
MRI átalakította mind a college, mind a pro scoutingot a csapatnál....idén 6 emberrel többen nézelődnek majd, mint tavaly...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://nflfilms.nfl.com/2012/06/05/cosell-talks-the-perception-and-reality-of-jay-cutler/?module=HP11_content_stream

Ezt érdemes elolvasni....Jayről és képességeiről...nagyon korrekt munka Coselltől....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
mondjuk ha NFC döntő lehet, akkor elvileg SB is lehetne.Zorddd
pont emiatt nem értem miért ne lehetne, előtte 2 héttel is játszhatnak (fognak is 😀 ) tétmeccset rajta, ami miatt inkább nem az az hogy ez a legkisebb stadion a ligában. Az időfaktornál kiváncsi leszek milyen idő lesz New Yorkban február elején jövőre.davemayer
Goodell mondta is, hogy az lesz a főpróba, ha jól sül el, akkor sok minden előtt kaput nyithat.Zorddd
Nem értettem, hogy eddig is minek kellett az összes SuperBowlt meleg helyen vagy dómban rendezni. Az NFL-el összeforrt a hideg szó is szinte... Azért pl a Lembón is... Hideg, hideg és?
Amúgy a Soldier a legkisebb befogadóképességű stadion a ligában. Csupán 61000.
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Állítólag teper az összes helyi góré, hogy a szoldzsörön legyen a szuperból, de egyrészt kicsi a stadon, másrészt szájbakúrt hideg van februárban. És ez most tűnt fel mindenkinek......füligjimmy
mondjuk ha NFC döntő lehet, akkor elvileg SB is lehetne.Zorddd
pont emiatt nem értem miért ne lehetne, előtte 2 héttel is játszhatnak (fognak is 😀 ) tétmeccset rajta, ami miatt inkább nem az az hogy ez a legkisebb stadion a ligában. Az időfaktornál kiváncsi leszek milyen idő lesz New Yorkban február elején jövőre.davemayer
Goodell mondta is, hogy az lesz a főpróba, ha jól sül el, akkor sok minden előtt kaput nyithat.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Állítólag teper az összes helyi góré, hogy a szoldzsörön legyen a szuperból, de egyrészt kicsi a stadon, másrészt szájbakúrt hideg van februárban. És ez most tűnt fel mindenkinek......füligjimmy
mondjuk ha NFC döntő lehet, akkor elvileg SB is lehetne.Zorddd
pont emiatt nem értem miért ne lehetne, előtte 2 héttel is játszhatnak (fognak is 😀 ) tétmeccset rajta, ami miatt inkább nem az az hogy ez a legkisebb stadion a ligában. Az időfaktornál kiváncsi leszek milyen idő lesz New Yorkban február elején jövőre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Állítólag teper az összes helyi góré, hogy a szoldzsörön legyen a szuperból, de egyrészt kicsi a stadon, másrészt szájbakúrt hideg van februárban. És ez most tűnt fel mindenkinek......füligjimmy
mondjuk ha NFC döntő lehet, akkor elvileg SB is lehetne.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Állítólag teper az összes helyi góré, hogy a szoldzsörön legyen a szuperból, de egyrészt kicsi a stadon, másrészt szájbakúrt hideg van februárban. És ez most tűnt fel mindenkinek......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
THX!
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
kösz a válaszokat, akkor azt hiszem én is a mystream-et választom majd. Bár így első blikkre a mystream.com-on meg a .tv-n nem nagyon láttam szponzorált hirdetéseken kívűl mást... Ez az a cím, vagy valami másik? Segítsetek, please! 😊norris21
http://mystreams.me/go/
vagy
http://live247.me/vai/

Ugyanaz mindkettő.


több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
kösz a válaszokat, akkor azt hiszem én is a mystream-et választom majd. Bár így első blikkre a mystream.com-on meg a .tv-n nem nagyon láttam szponzorált hirdetéseken kívűl mást... Ez az a cím, vagy valami másik? Segítsetek, please! 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, offense-be idehozták Marshallt, Jefferyt, Busht, és jó csere QB-kat, azért a védelembe is illik valami, főleg hogy a fal is gyengült. Nincs azzal baj, hogy nem OL jött első körben, főleg mert azt senki nem hihette, hogy azt húzunk. Valamint a DL legalább akkora need volt mint az OL. Ha meg azt vesszük figyelembe, hogy a tavalyi Cutler-Forte vezette offense sem volt rossz, hiába volt szar a fal, szerintem még nagyobb probléma is volt az, hogy mennyire nem tudunk nyomást gyakorolni a QB-ra.

A Steelers is azért tehette meg sokáig, hogy szar támadófallal nyomultak, mert olyan irányítójuk volt, akinek ez közel sem jelentett akkora gondot, mint jelentett volna más, akár nagyon jó QB-nak is.

Nagyon sima út lett volna nekünk playoffba, ha a WR-ek nem dropkirályok, de még kb. így is. Most jött 2 WR és visszatér Carimi plusz talán már 2 elkapós futónk is lesz, szerintem egyáltalán nem kellett volna annyira csak a támadókat turbózni. Az, hogy Mekkelek jó lesz-e vagy sem más kérdés, de dekasszer vagy rejsz se sokkal biztosabb pick szerintem, mindegyik 1. körös újonc.
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A gond szerintem azzal van, h pl. egy Chandler Jones és egy Tavon Wilson (és egy Hightower, akire nem tudjuk hol lesz szükség) nem minőségibb draft, mint a McClellin-Jeffery....vagyis Jones legalább akkora reach, mint a Kobold, Jeffery pedig nem Tavon a 2. körben....erre a Pats C....nem az ő draftjukat akarom leszólni, csak arra mutatok rá, h ha összehasonlítod a két értékelésed, akkor már ott reped a cserép (annyit muszáj megjegyeznem ehhez, h max. a Bequette és a Dennard-pick húzhatja fel)....de nem baj, majd a szezonban választ kapunk erre a történetre....Bear
Meh, tudtuk a daft előtt, hogy három helyre húzhatnak az első két körben: OL, WR, DE. Annyit beszéltek a falról, hogy sejteni lehetett, hogy nem fognak oda. Hacsak egy igazi blue chip player nem pottyan az ölükbe. Szerintük Reiff&DeCastro nem ilyen. Lelkük rajta. De a McClellin picknél csak tátogtam, mint ponty a sütőben. Aztán Jeffery után érkezett Hardin, egy újabb 3. körös safety, aki tavaly nem is játszott a törött válla miatt, aztán Rodriguez, egy tight end/fullback, hát az ismét nagyon kellett. Ezt lehet csűrni, lehet csavarni, nem ezt vártuk. Ha ezek a játékosok bevállnak, ez a draft akkor is csak abban az esetben lesz jó, ha Reiff és Decastro besül. Vagy a mi fiaink összekapják magukat, amihez egy pöttyet szkeptikusan állok hozzá. De mostmár egyszerű lesz az offense, és mi egyszerű, az nagyszerű, nem igaz?füligjimmy
simplicity...


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A gond szerintem azzal van, h pl. egy Chandler Jones és egy Tavon Wilson (és egy Hightower, akire nem tudjuk hol lesz szükség) nem minőségibb draft, mint a McClellin-Jeffery....vagyis Jones legalább akkora reach, mint a Kobold, Jeffery pedig nem Tavon a 2. körben....erre a Pats C....nem az ő draftjukat akarom leszólni, csak arra mutatok rá, h ha összehasonlítod a két értékelésed, akkor már ott reped a cserép (annyit muszáj megjegyeznem ehhez, h max. a Bequette és a Dennard-pick húzhatja fel)....de nem baj, majd a szezonban választ kapunk erre a történetre....Bear
Meh, tudtuk a daft előtt, hogy három helyre húzhatnak az első két körben: OL, WR, DE. Annyit beszéltek a falról, hogy sejteni lehetett, hogy nem fognak oda. Hacsak egy igazi blue chip player nem pottyan az ölükbe. Szerintük Reiff&DeCastro nem ilyen. Lelkük rajta. De a McClellin picknél csak tátogtam, mint ponty a sütőben. Aztán Jeffery után érkezett Hardin, egy újabb 3. körös safety, aki tavaly nem is játszott a törött válla miatt, aztán Rodriguez, egy tight end/fullback, hát az ismét nagyon kellett. Ezt lehet csűrni, lehet csavarni, nem ezt vártuk. Ha ezek a játékosok bevállnak, ez a draft akkor is csak abban az esetben lesz jó, ha Reiff és Decastro besül. Vagy a mi fiaink összekapják magukat, amihez egy pöttyet szkeptikusan állok hozzá. De mostmár egyszerű lesz az offense, és mi egyszerű, az nagyszerű, nem igaz?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A gond szerintem azzal van, h pl. egy Chandler Jones és egy Tavon Wilson (és egy Hightower, akire nem tudjuk hol lesz szükség) nem minőségibb draft, mint a McClellin-Jeffery....vagyis Jones legalább akkora reach, mint a Kobold, Jeffery pedig nem Tavon a 2. körben....erre a Pats C....nem az ő draftjukat akarom leszólni, csak arra mutatok rá, h ha összehasonlítod a két értékelésed, akkor már ott reped a cserép (annyit muszáj megjegyeznem ehhez, h max. a Bequette és a Dennard-pick húzhatja fel)....de nem baj, majd a szezonban választ kapunk erre a történetre....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
És? Attól még nem lesz jó 😊 Amúgy ha nem lenne odaírva is megmondanám emiatt a méreten való folyamatos fennakadás miatt... 😉

Azt pl. nem igazán tudom megérteni, hogy miért olyan baromi nehéz elfogadni, hogy Chicagoban valószínűleg az egyik DE posztra könnyebb, de gyorsabb embert szánnak Lovie-ék. Idehoztuk Gibsont, aki 245 font, és erősen néztük Irvint, aki szintén 245 font, helyette jött a 260 fontos Mekkelek. Persze lehet, hogy Lovie nem ért a védelmekhez, és fogalma sincs róla, sőt nem is szólt senki, hogy ezek kicsit kevesek a DE poszthoz, de én valószínűbbnek látom, hogy direkt ilyen méretű DE-t szeretnének Peppers túloldalára. Szóval nekem tök mindegy, hogy ki írta, szerintem iszonyat felületes és nem csak a Bearsnél.fetomy
Jogos, amit írsz fetomy, de ha abból indulnék ki, hogy minden edző tudja hogy mit akar [nyilván így van] akkor csak A meg B osztályzat jutna, ilyenre meg nyilván nem kíváncsi az olvasó.

Meg hát visszanézve bármelyik korábbi évre, nem csak a meg B classok születtek.
Akkormár inkább felvállalom a saját véleményem az osztályzáskor, a draftot úgy se lehet májusban objektíven leosztályozni. És persze, akármi a sorrend, az utolsó helyen lévő drukkerek ki fogják pártolni az övéiket, nem is várható más.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
Nekem a cikkel annyi a bajom, hogy egyáltalán megszületett 😛 Amióta elkezdték promózni a sisakos focit, a tévéközvetítések egyszerűen nézhetetlenek. Erről írtam is egy esemest Józsi a fatelepről néven, de nem olvasták be.füligjimmy
Ezért kell neten nézni. 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
Nekem a cikkel annyi a bajom, hogy egyáltalán megszületett 😛 Amióta elkezdték promózni a sisakos focit, a tévéközvetítések egyszerűen nézhetetlenek. Erről írtam is egy esemest Józsi a fatelepről néven, de nem olvasták be.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én csak arra akartam utalni, hogy ezt nem valaki külsős írta.
Nekem az a furcsa benne, hogy Höri odáig volt Jefferyért, itt meg nem dícséri úgymond halálra.Bazzani
Nem a Coltsba ment 😛 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
És? Attól még nem lesz jó 😊 Amúgy ha nem lenne odaírva is megmondanám emiatt a méreten való folyamatos fennakadás miatt... 😉

Azt pl. nem igazán tudom megérteni, hogy miért olyan baromi nehéz elfogadni, hogy Chicagoban valószínűleg az egyik DE posztra könnyebb, de gyorsabb embert szánnak Lovie-ék. Idehoztuk Gibsont, aki 245 font, és erősen néztük Irvint, aki szintén 245 font, helyette jött a 260 fontos Mekkelek. Persze lehet, hogy Lovie nem ért a védelmekhez, és fogalma sincs róla, sőt nem is szólt senki, hogy ezek kicsit kevesek a DE poszthoz, de én valószínűbbnek látom, hogy direkt ilyen méretű DE-t szeretnének Peppers túloldalára. Szóval nekem tök mindegy, hogy ki írta, szerintem iszonyat felületes és nem csak a Bearsnél.

btw Cutler el van ájulva az offense-től, állítólag Bush is jól tolja, nem is törjük magunkat annyira Forte ügyében. Marshall-Cutler párosnak nagy éve lesz úgy érzem, és már tudom, hogy a maják miért hagyták abba 2012-ben a naptárat. Ők pontosan tudták, hogy idén decemberben kénytelenek leszünk elfogadni, hogy egy új időszámítás kezdődik, amiben a Chicago Bears a passzjátékkal nyomul előre 😀

Cutler egyébként állítólag nem tűnt boldognak Williams LT-be való tolása miatt...fetomy
Én csak arra akartam utalni, hogy ezt nem valaki külsős írta.
Nekem az a furcsa benne, hogy Höri odáig volt Jefferyért, itt meg nem dícséri úgymond halálra.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?Bazzani
És? Attól még nem lesz jó 😊 Amúgy ha nem lenne odaírva is megmondanám emiatt a méreten való folyamatos fennakadás miatt... 😉

Azt pl. nem igazán tudom megérteni, hogy miért olyan baromi nehéz elfogadni, hogy Chicagoban valószínűleg az egyik DE posztra könnyebb, de gyorsabb embert szánnak Lovie-ék. Idehoztuk Gibsont, aki 245 font, és erősen néztük Irvint, aki szintén 245 font, helyette jött a 260 fontos Mekkelek. Persze lehet, hogy Lovie nem ért a védelmekhez, és fogalma sincs róla, sőt nem is szólt senki, hogy ezek kicsit kevesek a DE poszthoz, de én valószínűbbnek látom, hogy direkt ilyen méretű DE-t szeretnének Peppers túloldalára. Szóval nekem tök mindegy, hogy ki írta, szerintem iszonyat felületes és nem csak a Bearsnél.

btw Cutler el van ájulva az offense-től, állítólag Bush is jól tolja, nem is törjük magunkat annyira Forte ügyében. Marshall-Cutler párosnak nagy éve lesz úgy érzem, és már tudom, hogy a maják miért hagyták abba 2012-ben a naptárat. Ők pontosan tudták, hogy idén decemberben kénytelenek leszünk elfogadni, hogy egy új időszámítás kezdődik, amiben a Chicago Bears a passzjátékkal nyomul előre 😀

Cutler egyébként állítólag nem tűnt boldognak Williams LT-be való tolása miatt...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos láttátok már de hátha nem mindenki:
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-seahawksnal-ismet-csak-fogtuk-a-fejunket-2134041
kaptunk egy nagy D+ értékelést.Antman
Ha azonban Lovie Smith úgy gondolja, hogy ezzel a mérettel nem lehet hatékonyan a falban játszani, linebackerként is bevetésre kerülhe

Big Love kapásból lenyilatkozta, hogy 'defensive end, and defensive end only. ' De mindegy, Én személy szerint nem örülök, hogy foglalkozik a focival a népsport, exponenciálisan fog növekedni a hetedik osztályosok értelmi szintjén fogalmazók aránya. De én sznob vagyok.füligjimmy
Gondolom tudod, hogy ezt Höri írta ugye?