Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Enderle waiveZorddd
Várható volt, ami viszont meglepőbb, h Wrotto is repült....nem az, h repült, hanem az, h ilyen korán (az OTA-k elején még az első csapattal nyomta RT-ben....)
Mit tud csinálni egy falember cucc nélkül, h olyan rossz legyen, h azonnal cutolják? 😀 😂
(mondjuk sosem vártam nála sem 53-at, de ez kemény volt)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Enderle waive


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Teljesen OFF de muszáj:

Eközben a Lions öltözőjében:
http://lajkold.hu/wp-content/uploads/324663-20110829-vc27Ss.gif

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Megnyitott a minicamp, Forte nincs, valszeg az első kötelező hacacárén lesz csak. És mindenki el van ájulva, hogy milyen kiváló, és egyszerű a playbook. Turner alatt is kiválóak voltaunk úgy nagyjából az ötödik hétig, utána kottából olvastak ellenünk, de most szuperbólig meg se állunk.füligjimmy
Azért én Tice-tól jóval többet várok, mint Turnertől...az csak egy dolog, h más minőségű skill playák vannak jelenleg a csapatban (akkoriban azért a fal jónéhány évig elég pofás volt)....épp Linehan nyilatkozatát olvastam nemrég, azt mondta, hogy Tice a 2000-es évek eleji brutál Vikes-O kidolgozásában elég komolyan részt vett....az pedig - mint tudjuk - nem volt piskóta....gyanítom, h a filozófia visszaköszön, kiegészítve a Jay-Beast denveri huncutkodásaival (rolloutok, stb....), valamint egy Forte-szintű RB ténykedésével (ilyen színvonalú játékosa sosem volt Minnesotában)....az egyetlen bukó a fal lehet, mert ötletben nem hinném, h hiány lenne....Bear
Hm, Martz milyen brutál O-t rakott össze valamikor abban az időben.füligjimmy
Na igen, csak vele az volt a baj, hogy mindenhol le akarta kopírozni...csak azt nem vette észre, h Knox és RoyW nem Holt és Bruce, no és Bik Hekk nem Pace fénykorában....a többi rendben volt.... 😀
Azért ahhoz kell egy kosárnyi baromság, h eltelik 5-6 meccs, szarrá zúzattam a QB-mat, és uúgy az 5 szerencsétlen flótással próbálom megvédeni (anélkül, h reagálnék arra, mi is történik meccsről meccsre....)
Ennél is fejlettebb hozzáállást várok....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megnyitott a minicamp, Forte nincs, valszeg az első kötelező hacacárén lesz csak. És mindenki el van ájulva, hogy milyen kiváló, és egyszerű a playbook. Turner alatt is kiválóak voltaunk úgy nagyjából az ötödik hétig, utána kottából olvastak ellenünk, de most szuperbólig meg se állunk.füligjimmy
Azért én Tice-tól jóval többet várok, mint Turnertől...az csak egy dolog, h más minőségű skill playák vannak jelenleg a csapatban (akkoriban azért a fal jónéhány évig elég pofás volt)....épp Linehan nyilatkozatát olvastam nemrég, azt mondta, hogy Tice a 2000-es évek eleji brutál Vikes-O kidolgozásában elég komolyan részt vett....az pedig - mint tudjuk - nem volt piskóta....gyanítom, h a filozófia visszaköszön, kiegészítve a Jay-Beast denveri huncutkodásaival (rolloutok, stb....), valamint egy Forte-szintű RB ténykedésével (ilyen színvonalú játékosa sosem volt Minnesotában)....az egyetlen bukó a fal lehet, mert ötletben nem hinném, h hiány lenne....Bear
Hm, Martz milyen brutál O-t rakott össze valamikor abban az időben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Megnyitott a minicamp, Forte nincs, valszeg az első kötelező hacacárén lesz csak. És mindenki el van ájulva, hogy milyen kiváló, és egyszerű a playbook. Turner alatt is kiválóak voltaunk úgy nagyjából az ötödik hétig, utána kottából olvastak ellenünk, de most szuperbólig meg se állunk.füligjimmy
Azért én Tice-tól jóval többet várok, mint Turnertől...az csak egy dolog, h más minőségű skill playák vannak jelenleg a csapatban (akkoriban azért a fal jónéhány évig elég pofás volt)....épp Linehan nyilatkozatát olvastam nemrég, azt mondta, hogy Tice a 2000-es évek eleji brutál Vikes-O kidolgozásában elég komolyan részt vett....az pedig - mint tudjuk - nem volt piskóta....gyanítom, h a filozófia visszaköszön, kiegészítve a Jay-Beast denveri huncutkodásaival (rolloutok, stb....), valamint egy Forte-szintű RB ténykedésével (ilyen színvonalú játékosa sosem volt Minnesotában)....az egyetlen bukó a fal lehet, mert ötletben nem hinném, h hiány lenne....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megnyitott a minicamp, Forte nincs, valszeg az első kötelező hacacárén lesz csak. És mindenki el van ájulva, hogy milyen kiváló, és egyszerű a playbook. Turner alatt is kiválóak voltaunk úgy nagyjából az ötödik hétig, utána kottából olvastak ellenünk, de most szuperbólig meg se állunk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Hurd unokatesóját is lecsukták, szintén több kilónyi droggal akart üzletelni... Ez valami beteges genetikai vérvonal lehet 😀
több mint 11 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Cutlernek heti egyórás élő műsora lesz mostantól. :cool: Itt a tegnapi

http://espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=8026472füligjimmy
elég jó,espn chicago-n már jól ki is elemezték...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutlernek heti egyórás élő műsora lesz mostantól. :cool: Itt a tegnapi

http://espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=8026472

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Az hagyján, hogy semmi esély rá szerintem, de értelmét se igazán látom..Zorddd
így van, most én sem érzem hogy pont ő kellene, csak sírna a labdákért amiket Marshall és Jeffery felé kéne inkább dobálni.davemayer
Valahogy így van.
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
kösz a válaszokat, akkor azt hiszem én is a mystream-et választom majd. Bár így első blikkre a mystream.com-on meg a .tv-n nem nagyon láttam szponzorált hirdetéseken kívűl mást... Ez az a cím, vagy valami másik? Segítsetek, please! 😊norris21
Bocsi, kicsit későn reagálok, de a Tarrnál a digitális csomagban úgy tudom benne van az ESPN. Nyilván + fizetős csomagban, de benne van. Kérdezz rá!csi77
Igen, a digitális csomagjukban volt, de már nincs, annak ellenére, hogy a honlapjuk szerint van. Már kétszer is rákérdeztem, nem tudják lesz-e újra. 😕
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
BrÉKING NYÚZ!!!!
85 szabadpréda!!!
Kérdés: szerintetek van rá esély/ hülye kérdés esély mindig van !/ , hogy mackó legyen?Antman
Na ő kéne még csak ide...... 😊 Bár lehet, hogy a legnagyobb szezonját futná, negyedik elkapóként....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
kösz a válaszokat, akkor azt hiszem én is a mystream-et választom majd. Bár így első blikkre a mystream.com-on meg a .tv-n nem nagyon láttam szponzorált hirdetéseken kívűl mást... Ez az a cím, vagy valami másik? Segítsetek, please! 😊norris21
Bocsi, kicsit későn reagálok, de a Tarrnál a digitális csomagban úgy tudom benne van az ESPN. Nyilván + fizetős csomagban, de benne van. Kérdezz rá!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát szerintem is totál kizárt, h akár felmerüljön, h idejön, de láttunk már csodákat.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha ez tavaly van, akkor mennyei ajándék, idén feleslegesnek tűnik. Bár ha neki megfelel, hogy 4-5. számú lenne, akkor még mindig jobb lehetne akár a Sanzi-Hester duónál. Márpedig a PAts-ben sem volt éppen első számú WR finoman szólva, és nekem kedvenc WR-em, szóval én örülnék neki 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Az hagyján, hogy semmi esély rá szerintem, de értelmét se igazán látom..Zorddd
így van, most én sem érzem hogy pont ő kellene, csak sírna a labdákért amiket Marshall és Jeffery felé kéne inkább dobálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Az hagyján, hogy semmi esély rá szerintem, de értelmét se igazán látom..


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
BrÉKING NYÚZ!!!!
85 szabadpréda!!!
Kérdés: szerintetek van rá esély/ hülye kérdés esély mindig van !/ , hogy mackó legyen?Antman
Turner, utána Martz ideje alatt itt eddig is 4 első számú elkapó volt, egy ocsoszinkóval most lenne egyből hat numeró únó holtversenyben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
BrÉKING NYÚZ!!!!
85 szabadpréda!!!
Kérdés: szerintetek van rá esély/ hülye kérdés esély mindig van !/ , hogy mackó legyen?Antman
sztem semmi esély rá de majd meglátjuk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
BrÉKING NYÚZ!!!!
85 szabadpréda!!!
Kérdés: szerintetek van rá esély/ hülye kérdés esély mindig van !/ , hogy mackó legyen?

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"Lovie Smith @CoachLovieSmith

Coughlin extended?! What the hell did he ever do that I haven't??"dcsicsak
Jah, ők se jutott be éveken keresztül a rájátszásba!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
"Lovie Smith @CoachLovieSmith

Coughlin extended?! What the hell did he ever do that I haven't??"
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
ja én is azt szoktam + mivel sportbuzi vagyok alapból le fog kötni az EB meg az Olimpia is.davemayer
Igen, ezek azért sokat dobnak az én kedvemen is....ősztől viszont jöhet az igazi sport.... 😛

szerk.: Nagyon belehúztuk a fórumozásba... 😊Bear
Jah a Marshall trade óta csak hányjuk a hszeket. Akkor mostantól 2 hétig nincs beírás, bármi történjen. 😀 😀tüsi91
Oké...ööö....basszus.... 😂


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ne is mondd, május, június, július a legrosszabb (fociszempontból).....augusztusban legalább már történik vmi - kicsivel - komolyabb....ilyenkor meg kell néznem a meccseket újra... 😊Bear
ja én is azt szoktam + mivel sportbuzi vagyok alapból le fog kötni az EB meg az Olimpia is.davemayer
Igen, ezek azért sokat dobnak az én kedvemen is....ősztől viszont jöhet az igazi sport.... 😛

szerk.: Nagyon belehúztuk a fórumozásba... 😊Bear
Jah a Marshall trade óta csak hányjuk a hszeket. Akkor mostantól 2 hétig nincs beírás, bármi történjen. 😀 😀