Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Webb 4 órája facebookon:
"I'm going to bed to dream about a Super Bowl ring!!!!!! I'm waking ip to kick some butt to make it happen!!!!! Go Bears!!!!"

ez tlg nagyon kivan...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jámárkusz kolléga tavalyi "Pro Bowl LT leszek" elnevezésű gondolatfüzérje után kijött a Vaddisznó 2. című könyv....bevezető szövege:

JWebb Nation! Now Hear This! I will be on top of my game and will be ready to take my spot on the field. This is my season to kick some major butt and protect the quarterback. I know it. I believe it! I Eat and sleep it!
I GOT THIS!

Köszönjük....

Bekekszelnék, ha Carimit bárki is kitúrná a helyéről.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Átrakjuk CWill-t LT-be....kifejezetten ingerelt a fickó, de megtanultam értékelni Big Hekket látva....(no és azért, mert hosszútávon ő volt a fal legjobb embere tavaly....még leírni is kín 😀 )
A jó ebben az, h - reményeink szerint - leváltja a Buszmákot....a rossz az, h belül kissé neccesebb lesz a helyzet, de ha választanom kellene, inkább LT-ben legyünk vmivel stabilabbak a szutyoknál, mint LG-ben egész pöpecek....
Azért ezek a jelöltek félelmetesek: Rachal, EWill, Louis, Spencer....ebből kettő kezdő G lesz.... :cool:Bear
De akkor Big Hekk meg RT lesz? Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen kezdőember -))
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Átrakjuk CWill-t LT-be....kifejezetten ingerelt a fickó, de megtanultam értékelni Big Hekket látva....(no és azért, mert hosszútávon ő volt a fal legjobb embere tavaly....még leírni is kín 😀 )
A jó ebben az, h - reményeink szerint - leváltja a Buszmákot....a rossz az, h belül kissé neccesebb lesz a helyzet, de ha választanom kellene, inkább LT-ben legyünk vmivel stabilabbak a szutyoknál, mint LG-ben egész pöpecek....
Azért ezek a jelöltek félelmetesek: Rachal, EWill, Louis, Spencer....ebből kettő kezdő G lesz.... :cool:


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
:o 😉
Nézd csak mik vannak itt...csak 2 napig nem vagyok, erre suttyomban megszületik egy kis Bocs.... 😀
GRATULÁLOK Neked, no és az egész Családnak.... jó egészséget kívánok Nektek!Bear
Csatlakozok én is, nagy gratula.
Reméljük végül oroszlánkölyök lesz belőle. 😉Bazzani
Grat, és bízom benne, hogy ember lesz.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
:o 😉
Nézd csak mik vannak itt...csak 2 napig nem vagyok, erre suttyomban megszületik egy kis Bocs.... 😀
GRATULÁLOK Neked, no és az egész Családnak.... jó egészséget kívánok Nektek!Bear
Csatlakozok én is, nagy gratula.
Reméljük végül oroszlánkölyök lesz belőle. 😉

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Nézd csak mik vannak itt...csak 2 napig nem vagyok, erre suttyomban megszületik egy kis Bocs.... 😀
GRATULÁLOK Neked, no és az egész Családnak.... jó egészséget kívánok Nektek!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szégyellem magam, hogy eltérek ezen érdekes témától, ami az előző pár hszben kialakult, de Hardin is aláírt, így már teljes a kollekció.
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Kisszínes Peter Kingtől:

Nekem meg a leghosszabb faszom van a Bears drukkerek között, aztán mégse nyerünk.picidzé
nana...Zorddd
Nah látod pont ezért nem nyerünk bakker,mert hiába 25cm+kupak ha 2cm a vastagság😊anfernee
az miért baj? szar az OL, csak kis lyukat tud nyitni....


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kisszínes Peter Kingtől:

Nekem meg a leghosszabb faszom van a Bears drukkerek között, aztán mégse nyerünk.picidzé
nana...Zorddd
Nah látod pont ezért nem nyerünk bakker,mert hiába 25cm+kupak ha 2cm a vastagság😊anfernee
Kard ki kard, Uraim!!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Kisszínes Peter Kingtől:
Pretty tall group in Chicago. Not to mention the league's tallest offensive coordinator too. Tice is 6-7.
Nekem meg a leghosszabb faszom van a Bears drukkerek között, aztán mégse nyerünk.picidzé
nana...Zorddd
Nah látod pont ezért nem nyerünk bakker,mert hiába 25cm+kupak ha 2cm a vastagság😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Kisszínes Peter Kingtől:
Stat of the Week I

Thanks to Dan Pompei of National Football Post for reminding me Sunday morning of the change of the guard in the Chicago Bears receiver group, prompting this note:

The Chicago Bears could field the tallest set of receivers in club history -- and, in fact, one of the tallest ever to take the field -- this year, depending on the play-calling whimsy of offensive coordinator Mike Tice.

If the Bears line up in a five-receiver set, with two tight ends and three wide receivers, here's how they could threaten the opposition:

At wideout: The 6-4½ Brandon Marshall and 6-3 rookie Alshon Jeffery could line up split out, with 6-0 Earl Bennett or 5-11 Dane Sanzenbacher the third receiver; Sanzenbacher is more suited to play inside. This is dependent, too, on the recovery of 5-11 Johnny Knox from a severe late-2011 back injury.

At tight end: Returning are 6-7 Matt Spaeth and 6-6½ Kellen Davis, who could be used as sixth, or sixth and seventh linemen to buttress a shaky line. And fourth-round pick Evan Rodriguez, an athletic 6-2 tight end, could get some playing time if he proves his worth as a receiver too.

Conjures memories of the Chargers two years ago, when they could send three receivers 6-4 or taller downfield -- Vincent Jackson, Malcom Floyd and tight end Antonio Gates -- with the 6-2 Legedu Naanee in reserve.

Pretty tall group in Chicago. Not to mention the league's tallest offensive coordinator too. Tice is 6-7.
Nekem meg a leghosszabb faszom van a Bears drukkerek között, aztán mégse nyerünk.picidzé
nana...


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Kisszínes Peter Kingtől:
Stat of the Week I

Thanks to Dan Pompei of National Football Post for reminding me Sunday morning of the change of the guard in the Chicago Bears receiver group, prompting this note:

The Chicago Bears could field the tallest set of receivers in club history -- and, in fact, one of the tallest ever to take the field -- this year, depending on the play-calling whimsy of offensive coordinator Mike Tice.

If the Bears line up in a five-receiver set, with two tight ends and three wide receivers, here's how they could threaten the opposition:

At wideout: The 6-4½ Brandon Marshall and 6-3 rookie Alshon Jeffery could line up split out, with 6-0 Earl Bennett or 5-11 Dane Sanzenbacher the third receiver; Sanzenbacher is more suited to play inside. This is dependent, too, on the recovery of 5-11 Johnny Knox from a severe late-2011 back injury.

At tight end: Returning are 6-7 Matt Spaeth and 6-6½ Kellen Davis, who could be used as sixth, or sixth and seventh linemen to buttress a shaky line. And fourth-round pick Evan Rodriguez, an athletic 6-2 tight end, could get some playing time if he proves his worth as a receiver too.

Conjures memories of the Chargers two years ago, when they could send three receivers 6-4 or taller downfield -- Vincent Jackson, Malcom Floyd and tight end Antonio Gates -- with the 6-2 Legedu Naanee in reserve.

Pretty tall group in Chicago. Not to mention the league's tallest offensive coordinator too. Tice is 6-7.
Nekem meg a leghosszabb faszom van a Bears drukkerek között, aztán mégse nyerünk.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó azért pl. Sanzenbachert nem kellene temetni szerintem. Kijött az egyetemről, UDFA lett, és első évében sokat dropolt. Ez még nem jelenti, hogy kis idővel nem lehet jó, ez abszolút várható dolog, mivel ha szupersztár lett volna, nem dropolt volna semmit, akkor valószínű 1. körös lett volna, nem udfa. 😊

Plusz épp most nézem a PFF-en a drop listát, Sanzi idei UDFAként utolsó előtti de Brandon Marshall pl. csak 10-el van előtte a 91 fős listán a maga nemtom 6 évével mint fasza WR (az elkapható labdákból származó dropokat nézve). Nem mondom, hogy fasza WR lesz, csak azt, hogy nem kell egy UDFA-t rookie éve alapján azonnal temetni.

Nem is elfelejtve, hogy a tavalyi év offseasonja nem segítette éppen az UDFA játékosok gyors fejlődését.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Úgy legyen! Én még erről a James Brownról nem láttam semmilyen videót a Draft profilján és egy Pro Dayes videón kívül. Valaki dobna egy linket? Jó lenne látni,hogy hogyan mozog a srác. Kíváncsian várom!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Érdekes biza. Nagyjából 2 hónapja még mennyben voltunk emiatt a trade miatt, reméljük maradunk is.
Hester... 3 routet nem tud normálisan megfutni. Returnerként szobrot érdemelne, elkapóként meg töltelék embert. Mondjuk nálunk Rashied Davis is volt kezdő, hogy a tavalyi Roy Williamsről ne beszéljek. Mehh.

Állítólag CWillt vissza akarják tenni LTbe. Parádés, ahogy cibálják a srácot, így aztán tényleg semmi sem lesz belőle. Bár ha Webbet kipöcköli már jól járunk. Következő feladvány: ki lenne a 2 guard ebben az esetben?

Gratula Bambinóhoz! :cool:tüsi91
Majd Carimi lesz a G, nehogy valaki csak egy poszton játsszon....Zorddd
Meglátjátok, James Brown nagyon fasza lesz. Állítólag pirít az edzéseken, meg amúgy is 3. körbe várták, és megkaptuk ingyen, jujdeizgi. Ahogy Sanzenbacher, Gilbert, Afalava, Bowman, James Marten, Harrison, Monk, Wolfe, Okwo, és folytathatnám a listát. Nem tudom, emlékszik e még valaki egy Mike Hass nevű elkapóra, aik kiváló egyetemi játékos volt egyébként, hát öcsém, tőle le voltak tejelve páran, mert majd ő és Bradley megfogja mutatni, mellettük Olsen, hátapámittmajdmilesz....... Szóval az idei Mike Hass Award győztese James Brown lesz, halljátok szavam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Isten éltesse Benedeket!

Sok boldogságot hozzá!

több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Érdekes biza. Nagyjából 2 hónapja még mennyben voltunk emiatt a trade miatt, reméljük maradunk is.
Hester... 3 routet nem tud normálisan megfutni. Returnerként szobrot érdemelne, elkapóként meg töltelék embert. Mondjuk nálunk Rashied Davis is volt kezdő, hogy a tavalyi Roy Williamsről ne beszéljek. Mehh.

Állítólag CWillt vissza akarják tenni LTbe. Parádés, ahogy cibálják a srácot, így aztán tényleg semmi sem lesz belőle. Bár ha Webbet kipöcköli már jól járunk. Következő feladvány: ki lenne a 2 guard ebben az esetben?

Gratula Bambinóhoz! :cool:tüsi91
Majd Carimi lesz a G, nehogy valaki csak egy poszton játsszon....


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes biza. Nagyjából 2 hónapja még mennyben voltunk emiatt a trade miatt, reméljük maradunk is.
Hester... 3 routet nem tud normálisan megfutni. Returnerként szobrot érdemelne, elkapóként meg töltelék embert. Mondjuk nálunk Rashied Davis is volt kezdő, hogy a tavalyi Roy Williamsről ne beszéljek. Mehh.

Állítólag CWillt vissza akarják tenni LTbe. Parádés, ahogy cibálják a srácot, így aztán tényleg semmi sem lesz belőle. Bár ha Webbet kipöcköli már jól járunk. Következő feladvány: ki lenne a 2 guard ebben az esetben?

Gratula Bambinóhoz! :cool:
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elnézést, amiért megszakítom a teljesen megérdemelt gratulációk sorát, de ez érdekes

http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7927618/chicago-bears-brandon-marshall-probe-likely-end-week-sources-say

Erről is ennyit. Közben Drake is megszólalt, nem tudtam mi hiányzott. Hogy Hester így meg úgy. Hogy ő mennyit lesz a pályán. És mennyit fogják keresni a labdával. Meg egyébként is. És senki nem kérdezi meg tőle, hogy itt van a csávó már kicsit több, mint nyolc éve, és egy olyan játékos nem jött ki a keze alól, aki beférne mondjuk úgy nagyjából 20 csapat kezdőjébe.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Isten éltessen mindannyiótokat! Jó egészséget!
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
grat! amióta itt vagyok a fórumon, azt hiszem ez már a 3. gyarapodás! 😊)
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Gratulálok a porontyhoz! Remélem ő lesz a megváltó és első évében SB-t nyerünk! 😛
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Gratula! 😊
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Szeretném tudatni a magyar Bears Fanokkal, hogy eggyel többen vagyunk.
Megszületett Benedek fiam, aki tutti, hogy örületes BEARS fan lesz!!!Antman
Gratula!
Sok boldogságot és egészséget!