Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Belekezdtünk, ahogyan szoktunk....Jeffery aláírt egy négyévest, az első a classból....pörögjünk csak, essünk túl ezen minél előbb....Bear
Stein nem szarozik, eddig se tette, de mióta bevezették a róka fizetési renszert, sztem előre megírja a szerződéseket, az ügynökök meg inkább nem szarakodnak, átolvassák, aláírják. Jeffery gyakorlatilag kezdő lesz, és ha végignézed, nem jött olyan CB a ligába idén (vagy tavaly), aki ellen ne mernéd odadobni neki egy az egyben. Azt nem gondolom, hogy Marshall nélkül 1/19-re ez a srác lett volna gyógyír a bajainkra, de így..... pffffff. Ha Tice ezzel a matériával nem tud mit kezdeni, ássa el magát, mielőtt én teszem meg. Jó nagy gödör kéne, de én kitartó vagyok.füligjimmy
Hát ha a sors úgy hozza, segítek Neked ásni, viszont hozzál magaddal szalámis szencsókat, mert fél napot biztos el kellene tökölnünk a gödörrel, hogy legyen olyan mély, ahonnan a kóbor kútyák már nem ássák ki a puhost két napon belül... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Belekezdtünk, ahogyan szoktunk....Jeffery aláírt egy négyévest, az első a classból....pörögjünk csak, essünk túl ezen minél előbb....Bear
Stein nem szarozik, eddig se tette, de mióta bevezették a róka fizetési renszert, sztem előre megírja a szerződéseket, az ügynökök meg inkább nem szarakodnak, átolvassák, aláírják. Jeffery gyakorlatilag kezdő lesz, és ha végignézed, nem jött olyan CB a ligába idén (vagy tavaly), aki ellen ne mernéd odadobni neki egy az egyben. Azt nem gondolom, hogy Marshall nélkül 1/19-re ez a srác lett volna gyógyír a bajainkra, de így..... pffffff. Ha Tice ezzel a matériával nem tud mit kezdeni, ássa el magát, mielőtt én teszem meg. Jó nagy gödör kéne, de én kitartó vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
R.I.P. Junior Seau

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Belekezdtünk, ahogyan szoktunk....Jeffery aláírt egy négyévest, az első a classból....pörögjünk csak, essünk túl ezen minél előbb....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát szerintem pont Freynek van halványabb esélye a rosterre, hiszen nem játszott ST-ben a Nevadában, míg McCoy nagyon durva Kr...persze ez csak előzetesen....minden a végzett munka fényében dől el....(és a csávó lehet egy pöpec gunner Graham után...)Bear
(Hardin az NCAA egyik legjobb gunnerje volt)empty taxi
Oké...az rendben van....de itt a két uccsó körös CB roster-esélyeit latolgattuk....azt írtam, h a kettő közül kinek van nagyobb esélye jelenleg.....Hardin tuti, h bekerül az 53-ba, SS-t akarnak faragni belőle (aminek én nagyon-nagyon örülök....mindenkit a legnagyobb drukkolással fogadok, aki kiszorítaná Wrightot a csapatból)....és ha az gyorsan megy (mármint kitanulni a SS pozíciót), akkor szerintem - még ha addig gunnert is játszik Hardin - kivennék a ST-ből, és beraknák a köv. kollégát...

Freyről kedvcsináló....nyilván másra nem alkalmas a videó...

http://www.youtube.com/watch?v=6RsM55Fm4RcBear
Sztem 10 DB-t simán vihetünk. Ha 9-et, 1 hely még akkor is kiadó, azt Frey megkaphatja. Sztem jobb, mint McCoy, bár amikor láttam, akkor valami 60 pontot kaptak 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát szerintem pont Freynek van halványabb esélye a rosterre, hiszen nem játszott ST-ben a Nevadában, míg McCoy nagyon durva Kr...persze ez csak előzetesen....minden a végzett munka fényében dől el....(és a csávó lehet egy pöpec gunner Graham után...)Bear
(Hardin az NCAA egyik legjobb gunnerje volt)empty taxi
Oké...az rendben van....de itt a két uccsó körös CB roster-esélyeit latolgattuk....azt írtam, h a kettő közül kinek van nagyobb esélye jelenleg.....Hardin tuti, h bekerül az 53-ba, SS-t akarnak faragni belőle (aminek én nagyon-nagyon örülök....mindenkit a legnagyobb drukkolással fogadok, aki kiszorítaná Wrightot a csapatból)....és ha az gyorsan megy (mármint kitanulni a SS pozíciót), akkor szerintem - még ha addig gunnert is játszik Hardin - kivennék a ST-ből, és beraknák a köv. kollégát...

Freyről kedvcsináló....nyilván másra nem alkalmas a videó...

http://www.youtube.com/watch?v=6RsM55Fm4Rc


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hát szerintem pont Freynek van halványabb esélye a rosterre, hiszen nem játszott ST-ben a Nevadában, míg McCoy nagyon durva Kr...persze ez csak előzetesen....minden a végzett munka fényében dől el....(és a csávó lehet egy pöpec gunner Graham után...)Bear
(Hardin az NCAA egyik legjobb gunnerje volt)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Amekkora tálentum-felhalmozás van a poszton, nyugodtan beférhet még akár az 53-ba is, de a ps-be biztosan....annyi tehetsége biztos van, mint Big Hekknek, csak újoncként még nem bevethető....gyanítom nem lenne azonnal upgrade...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Oké, akkor egy magamfajtának elmegy támpontnak. Én is tudok véleményt változtatni, bármikor, szöges ellentétre. 😊 Brown-ról mi a véleményed, én örültem mikor megláttam, hogy a Bears lecsapott rá, és a 82,2-je biztató viszonyítási alapnak tűnt nekem. 😊 Vélemény róla?norris21
Én nem láttam játszani, a szenyoron T-ként szopatták, akkor legyen guard. Az meg neki egyrészt új pozíció, másrészt ott tökig vagyunk. Mire felveszi a ritmust, már itt is a keretszűkítés.

Hamár vélemények: olvass el pár draftértékelőt néhány évvel ezelőttről. Nagyokat fogsz röhögni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Dehogynem jó. Az ilyen oldalak top100 listáiról általában 80 körül ki is választanak a top100-ban. Viszont ők is videókat néznek, saját véleményeket írnak, stb... a csapatoknak meg külön stábja van scoutingra, akik workoutolnak, pro dayekre mennek, és alapvetően máshogy értékelnek adott tulajdonságokat.

Vegyük alapul Bruce Irvint, aki mindenki szerint 2-3. körös prospect, mert passrushban fasza de futás ellen szar. Viszont a seahawks kihúzta 15. pickre, mert nekik ez nem akkora hátrány ésvagy tartottak tőle hogy más kiviszi a következő pickjükig.

Az ilyen elfeledett Tavon Wilson-szerű pickek pedig azért vannak,mert alapvetően több játékosról kapnak mélyebb képet, esetleg valaki beajánl ilyen "noname" prospecteket nekik, így jobban ránéznek, amit a scout oldalak nem feltétlenül tesznek meg.

Szóval igen, nyugodtan veheted viszonyítási alapnak, csak figyelembe kell venni, hogy csak annak jó, így lesznek különbségek bőven.


ui.: Jeffery 17-es, Mekkelek 99-es mezszámban fog durvulni 😊fetomy
Oké, akkor egy magamfajtának elmegy támpontnak. Én is tudok véleményt változtatni, bármikor, szöges ellentétre. 😊 Brown-ról mi a véleményed, én örültem mikor megláttam, hogy a Bears lecsapott rá, és a 82,2-je biztató viszonyítási alapnak tűnt nekem. 😊 Vélemény róla?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oké, én sem szentírásnak gondoltam, hanem csak viszonyítási alapnak. És pont ezért furcsáltam, hogy valaki feleannyi pontért simán jó draftnak minősül, ő meg rosterre se kerüljön.. dehát ezek szerint még viszonyítási alapnak sem jó.norris21
Dehogynem jó. Az ilyen oldalak top100 listáiról általában 80 körül ki is választanak a top100-ban. Viszont ők is videókat néznek, saját véleményeket írnak, stb... a csapatoknak meg külön stábja van scoutingra, akik workoutolnak, pro dayekre mennek, és alapvetően máshogy értékelnek adott tulajdonságokat.
Vegyük alapul Bruce Irvint, aki mindenki szerint 2-3. körös prospect, mert passrushban fasza de futás ellen szar. Viszont a seahawks kihúzta 15. pickre, mert nekik ez nem akkora hátrány ésvagy tartottak tőle hogy más kiviszi a következő pickjükig.

Az ilyen elfeledett Tavon Wilson-szerű pickek pedig azért vannak,mert alapvetően több játékosról kapnak mélyebb képet, esetleg valaki beajánl ilyen "noname" prospecteket nekik, így jobban ránéznek, amit a scout oldalak nem feltétlenül tesznek meg.

Szóval igen, nyugodtan veheted viszonyítási alapnak, csak figyelembe kell venni, hogy csak annak jó, így lesznek különbségek bőven.fetomy
Ez a lényeg. A Lions például több olyan játékost is kiválasztott (alsóbb osztályból) aki a "helyi combine-on" mutatott nagy dolgokat. Egyébként ez a pontozás sztem faszság.
Ugyanúgy 97 pontot kapna a Lions is ha behúzza Luckot mint a Colts, pedig szükség korántsincs annyira rá.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Oké, én sem szentírásnak gondoltam, hanem csak viszonyítási alapnak. És pont ezért furcsáltam, hogy valaki feleannyi pontért simán jó draftnak minősül, ő meg rosterre se kerüljön.. dehát ezek szerint még viszonyítási alapnak sem jó.norris21
Dehogynem jó. Az ilyen oldalak top100 listáiról általában 80 körül ki is választanak a top100-ban. Viszont ők is videókat néznek, saját véleményeket írnak, stb... a csapatoknak meg külön stábja van scoutingra, akik workoutolnak, pro dayekre mennek, és alapvetően máshogy értékelnek adott tulajdonságokat.

Vegyük alapul Bruce Irvint, aki mindenki szerint 2-3. körös prospect, mert passrushban fasza de futás ellen szar. Viszont a seahawks kihúzta 15. pickre, mert nekik ez nem akkora hátrány ésvagy tartottak tőle hogy más kiviszi a következő pickjükig.

Az ilyen elfeledett Tavon Wilson-szerű pickek pedig azért vannak,mert alapvetően több játékosról kapnak mélyebb képet, esetleg valaki beajánl ilyen "noname" prospecteket nekik, így jobban ránéznek, amit a scout oldalak nem feltétlenül tesznek meg.

Szóval igen, nyugodtan veheted viszonyítási alapnak, csak figyelembe kell venni, hogy csak annak jó, így lesznek különbségek bőven.


ui.: Jeffery 17-es, Mekkelek 99-es mezszámban fog durvulni 😊
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sok helyen olvasom, hogy Jeffery nagyon hasonló játékos, mint Marshall. Beírod gugliba, Brandon Marshall draft profile:
http://www.sportspool.com/football/draft/492.php

Beírod gugliba Alshon Jeffery draft profile:
http://www.nfl.com/draft/2012/profiles/alshon-jeffery?id=2533039

Nincs elég kviknessz, meg szeparésön. Jah.füligjimmy
Sajnos Jaynek ezt nem mondták meg, és szétkapta az ellent a Beast-tel....
Szomorú, de "Tom és Jeffery"-re is ez vár.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sok helyen olvasom, hogy Jeffery nagyon hasonló játékos, mint Marshall. Beírod gugliba, Brandon Marshall draft profile:
http://www.sportspool.com/football/draft/492.php

Beírod gugliba Alshon Jeffery draft profile:
http://www.nfl.com/draft/2012/profiles/alshon-jeffery?id=2533039

Nincs elég kviknessz, meg szeparésön. Jah.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Józan ésszel belegondolva, ha az nfl.comos besorolás olyan sokat jelentene, akkor egyik csapat se alkalmazna 50 fős, masszívan megfizetett stábot, hogy feltérképezze a játékosokat. Nyilván én is, meg mindenki más is elmondja a véleményét egy adott játékosról, és ha nem láttad játszani egyiket sem, akkor kiindulási alap, de készpénznek én nem venném. A hátsókörös pickeknél meg pláne. Gilbertről azt mondták, hogy mekkora steal, meg elsőkörös, és a potenciál, DJ Moore meg túl kicsi. Az egyik a ligában sincs, a másik egy ölég fasza playmaker nickel corner. :/füligjimmy
Oké, én sem szentírásnak gondoltam, hanem csak viszonyítási alapnak. És pont ezért furcsáltam, hogy valaki feleannyi pontért simán jó draftnak minősül, ő meg rosterre se kerüljön.. dehát ezek szerint még viszonyítási alapnak sem jó.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én nem követem az NCAA-t, pláne nem a kisebb konferenciákat, de akkor ezek szerint ennyire nem mond semmit az nfl.com-os besorolás? Ő ott 82,2-t kapott, másokat 50-nel meg 40 valamennyivel is draftoltak, ő meg rosterre se kerüljön??norris21
Józan ésszel belegondolva, ha az nfl.comos besorolás olyan sokat jelentene, akkor egyik csapat se alkalmazna 50 fős, masszívan megfizetett stábot, hogy feltérképezze a játékosokat. Nyilván én is, meg mindenki más is elmondja a véleményét egy adott játékosról, és ha nem láttad játszani egyiket sem, akkor kiindulási alap, de készpénznek én nem venném. A hátsókörös pickeknél meg pláne. Gilbertről azt mondták, hogy mekkora steal, meg elsőkörös, és a potenciál, DJ Moore meg túl kicsi. Az egyik a ligában sincs, a másik egy ölég fasza playmaker nickel corner. :/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én imádtam a pickjeinket.. Első 2 kört nem kell megmagyarázni, ha annyit mondunk hogy Jeffery és McClellin akkor elismerően bólint mindenki( azt hogy melyik volt előrébb nem kell tudni 😀 ).
Hardin év közben fog eldőlni, hogy mennyire volt jó választás, az meg hogy volt tökük idehozni egy TE-t negyedik válaszottként, le a kalappal! Én mondjuk kifejezetten imádom a TE-es playeket, plusz egy célpont lesz Cuttynak.

Zseniális év lesz, a legerősebb csoportban!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Valszeg azért, amiért Glenn is csúszott. Nem nagyon szeretik, akiket nem tudnak megnézni azon a poszton, ahol játszani fognak. Ráadásul kis konferenciából jött. Bár tavaly Ijalanat( vagy hogy írják?) simán behúzta a Colts. Louis teljesen megbízhatatlan, ráadásul nem tud apróbb sérülésekkel játszani, Carimiből még semmit se láttunk (Falcons ellen nem voltam elájulva), Garza szar, Webb szar, CW masszívabb UT-k ellen csak szívni tud, de ha ez a srác rosterre, neadjisten kezdőbe kerül, még annál is rosszabbak, mint gondoltuk.füligjimmy
Én nem követem az NCAA-t, pláne nem a kisebb konferenciákat, de akkor ezek szerint ennyire nem mond semmit az nfl.com-os besorolás? Ő ott 82,2-t kapott, másokat 50-nel meg 40 valamennyivel is draftoltak, ő meg rosterre se kerüljön??
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudja valaki, hogy James Brown hogy 'csába nem volt draftolva? Vagyis, hogy mi lehetett ennek az oka? A prospectje nem rossz...norris21
Valszeg azért, amiért Glenn is csúszott. Nem nagyon szeretik, akiket nem tudnak megnézni azon a poszton, ahol játszani fognak. Ráadásul kis konferenciából jött. Bár tavaly Ijalanat( vagy hogy írják?) simán behúzta a Colts. Louis teljesen megbízhatatlan, ráadásul nem tud apróbb sérülésekkel játszani, Carimiből még semmit se láttunk (Falcons ellen nem voltam elájulva), Garza szar, Webb szar, CW masszívabb UT-k ellen csak szívni tud, de ha ez a srác rosterre, neadjisten kezdőbe kerül, még annál is rosszabbak, mint gondoltuk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Tudja valaki, hogy James Brown hogy 'csába nem volt draftolva? Vagyis, hogy mi lehetett ennek az oka? A prospectje nem rossz...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2012 NFL Draft Grades and Analysis: NFC North Edition
http://www.youtube.com/watch?v=WrpN9PqPoNk&feature=player_embedded#!

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát persze ez természetes,hogy semmi gondunk nem lesz velük. Meg hát sokkal hülyébbek se voltunk mint mások, mert csak úgy záporoztak ott a 6-7. körben főleg az UDFA herok. 😀 Egyébként én is így vagyok, könnyedén tud változni a megítélésem róluk, hát most épp ilyen 😀 Freynek sem örültem, de utánanéztem, és ő CB-ként eléggé jó volt, csak ugye nem sztárcsapatok ellen. Ezért hiszek benne jobban, mert őszintén szólva returnerre nem sok szükségünk van így Hesterék mellett. Az legalábbis nagyon hülye döntés lenne, ha Hester nem hordana vissza semmit, ha meg igen akkor őt mentesíti Weems meg Demárilussz vagy ki a picsa jött még, meg hát Knox ha felépülése után még vállalja.
Persze lehet nagyot húzunk vele, és miénk lesz az NFL történelmének legfaszább returner depthje :cool:
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem nem is az 1. kör a probléma, hanem inkább az a gondom, hogy ilyen udfa mestereket lehetett volna draft után, és egy 3+4+7-ből simán kaptunk volna 2. kör közepe-hátsó fele picket, amin jöhetett volna például:
Vinny Curry DE, Jerrel Worthy DT, Kendall Reyes DT, Devon Still DT, Mike Adams OT, Peter Konz C, a teljesség igénye nélkül. Ezek csak azok, akiket 1. körre vagy 2. elejére írogattak, és mind hasznosabb lett volna így első ránézésre mint ez a Hardin-Rodriguez-Mccoy trió. Egyedül Frey tetszik a 2. kör utáni pickekből.

Alapvetően nem vagyok híve annak, hogy ilyen 3. körtőlminden picket adjunk be egy feltrade-ért, de amikor PS fightereket szedünk csak rajtuk, akkor nyugodtan oda lehetett volna adni. Főleg hogy hoztunk 1 FB-t meg 3 DB-t a 4 picken, miközben OL, DL le van szarva pedig alapból fontosabb lett volna. Plusz ha már ebből a 4 emberből csak 1 is válik be, az jó lenne ha olyan poszton történne, ahova tényleg kell ember és fontos is.

Amúgy Jeffery-Frey-Mekkelek miatt legyen C+ nálam a draft, de csak mert feltételezem,hogy látunk valamit Mekkelekben...fetomy
Aztán amikor Rodriguez fontos yardokat fog hozni kiélezett meccseken, Hardin leveszi a pályáról Finley-t, McCoy (ez ki, az egyik CB?) csinál valamit, mert még a posztját se tudom, akkor meg majd azt mondjuk, hogy micsoda pickek voltak. Én személy szerint könnyen tudok egy héten belül bármiről három egymásnak teljesen ellentmondó véleményt formálni.

Amúgy annyit beszélnek a "package"-ekről, hogy erős a gyanúm, valamit ki fognak végre találni Finley ellen, aki az elmúlt három évben szénné szopatta a védelmet, talán ilyenkor Wright, neadjisten DJ helyett lesz fenn, esetleg kap egy esélyt nickelként. És végre Hestert is elkezdik tisztességesen felépíteni, végülis öt évnél több nem kellett hozzá. Egy biztos, ezek a srácok játszani fognak az első naptól kezdve, ilyet se láttunk mostanában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát szerintem pont Freynek van halványabb esélye a rosterre, hiszen nem játszott ST-ben a Nevadában, míg McCoy nagyon durva Kr...persze ez csak előzetesen....minden a végzett munka fényében dől el....(és a csávó lehet egy pöpec gunner Graham után...)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem nem is az 1. kör a probléma, hanem inkább az a gondom, hogy ilyen udfa mestereket lehetett volna draft után, és egy 3+4+7-ből simán kaptunk volna 2. kör közepe-hátsó fele picket, amin jöhetett volna például:
Vinny Curry DE, Jerrel Worthy DT, Kendall Reyes DT, Devon Still DT, Mike Adams OT, Peter Konz C, a teljesség igénye nélkül. Ezek csak azok, akiket 1. körre vagy 2. elejére írogattak, és mind hasznosabb lett volna így első ránézésre mint ez a Hardin-Rodriguez-Mccoy trió. Egyedül Frey tetszik a 2. kör utáni pickekből.

Alapvetően nem vagyok híve annak, hogy ilyen 3. körtőlminden picket adjunk be egy feltrade-ért, de amikor PS fightereket szedünk csak rajtuk, akkor nyugodtan oda lehetett volna adni. Főleg hogy hoztunk 1 FB-t meg 3 DB-t a 4 picken, miközben OL, DL le van szarva pedig alapból fontosabb lett volna. Plusz ha már ebből a 4 emberből csak 1 is válik be, az jó lenne ha olyan poszton történne, ahova tényleg kell ember és fontos is.

Amúgy Jeffery-Frey-Mekkelek miatt legyen C+ nálam a draft, de csak mert feltételezem,hogy látunk valamit Mekkelekben...