Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
DT-t tudtok tőlünk tradelni van egy rakat

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én kimondom kerek perec, ez egy idióta draft volt... Első körben húzunk egy olyan embert, aki 3-4-es sémában jobb... Jeffrey ki tudja milyen lesz, de az ő viselkedésével is vannak gondok. Lásd Dennard elleni bunyó. Megint egy S, most a 3. körben. Ráadásul ez az ember nem is játszott 2011-ben a sérülése miatt, bravó! A 4. körös TE pickről pedig csak annyit, hogy akkor még bent volt Charles is, aki sokkal jobb ennél a tagnál sztem. Szóval botrány ez a draft, legalábbis szerintem...proki
Hát azt senki nem garantálja, hogy jövőre nem lesz itt 34. Jeffery istenkirályság lesz Marshall mellett, Cutler előtt. Az a bunyó úgy nézett ki, hogy visszaütött. Dennard az egész meccsen rángatta, húzta, teljesen szabálytalan volt, aztán megszopatta egyszer, megszopatta kétszer, aztán harmadszor, negyedszer, közben végig ugatott neki, ahogy illik, aztán elkezdtek egymás felé csapkodni, kivágták mind a kettőt. De előtte amiket lehúzott, olyat te Bears elkapótól nem láttál még, azt lefogadom (bár egyszer Olsennek volt egy kézből kirántós TD-je, egy eagles corner ellen, aki három fejjel volt kisebb). Ezt a Sanzenímand fémjelezte töketlen társaságot végre lecseréltük két ilyen véresszájú, nagydarab mocsokra, mint Jeffery meg Marshall. Bár Marshallról talán nem kellene ilyet modanom, boldog házasságban él bájos feleségével, akivel együtt nevelnek három gyönyörű pitbullt......füligjimmy
Így van, Dennard addig buzerálta, amíg elgurult a gyógyszer (azt a meccset láttam is)....olyan fizikális WR, amiből itt tényleg nem is volt évek óta...most van kettő...borzalmas pusztítás lesz itt az fix....kivéve, ha Jay 2 mp alatt a hátán fetreng...úgy nem ér passzolni....így még ember nem örült egy UDFA-nak, mint én James Brown-nak.... 😊
A draftra visszatérve: ha az első két pick komolyan beválik, akkor nekünk már jó volt a draftunk....valóban többet lehetett volna belőle kihozni, de egy C-t mindenképpen ér....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ami igazán aggaszt, az a D-line....egy ilyen sémában van 3 DT-nk, hozzá egy tavalyi és egy idei UDFA....és 4 DT pedig mindig rosterre kerül nálunk....vagy a két kissrác eldönti maga között, vagy - ami valószínűbb - hozunk még egy veteránt a posztra, vszínűleg kukázással....reméltem, h Armstead már pofásan van, de úgy tűnik, a szívproblémák miatt még csak UDFA-ként sem kell sehova...
DE-ben a helyzet szintén necces....Pep cseréje Wootton....ezzel mindent elmondtam....félek, nem jön ide senki, pedig nagyon kellene....tőlem Wootton is megtáltosodhat.... 😊Bear
Tavaly hány DE volt rosteren? Sztem akkor is max 4 lehetett, Reed, utána Davis. Bár valakit lehet kihagytam. Még egy DT jön, aztán 8 emberrel már illik megoldani egy 4 emberes rotációt. Adams tavalyi teljesítményét nem nehéz túlszárnyalni, és Big Toe talán visszatér a 2010-es formájához. Wootton meg kibírhatná sérülések nélkül, mert még gyakorlatilag újonc. Aztán ha egy újonc sérült, akkor nem edz, ha nem edz, akkor nem lép pályára.füligjimmy
Tavaly mákunk volt, h Pep nem sérült le...ha viszont IR, akkor nagyjából úgy járunk DE-ben, mint QB-ban....viccé vált volna az egész....ezt kéne szélsebesen elkerülni...egyszerűen muszáj normális játékosokat találni rotációba, mert bármikor beüthet egy sérülés, és reszeltek....nem azt mondtam, h legyen 6 DE a keretben, csak azt, h ne a Wootton-Davis páros döntse el háziversenyben....(bár W. még talán kifejlődik valamivé)
DT-ben pedig nem csak Adams, hanem Okoye is leves, az így pedig marha sok snap....szal ezt két UDFA közötti versennyel kompenzálni marhaság lenne....nem arra gondolok, amit az Eagles csinál, h 74 D-linemen van a rosteren, és kb. 20 csapat csak arra vár, h a kiesőket felkapkodja....viszont ez a ló túlsó oldala...elég egy ember IR, aztán itt is annyi....
A 3-4 pedig kérlek, felejtsük el....gyorsan....a gondolata is ingerel.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én kimondom kerek perec, ez egy idióta draft volt... Első körben húzunk egy olyan embert, aki 3-4-es sémában jobb... Jeffrey ki tudja milyen lesz, de az ő viselkedésével is vannak gondok. Lásd Dennard elleni bunyó. Megint egy S, most a 3. körben. Ráadásul ez az ember nem is játszott 2011-ben a sérülése miatt, bravó! A 4. körös TE pickről pedig csak annyit, hogy akkor még bent volt Charles is, aki sokkal jobb ennél a tagnál sztem. Szóval botrány ez a draft, legalábbis szerintem...proki
Hát azt senki nem garantálja, hogy jövőre nem lesz itt 34. Jeffery istenkirályság lesz Marshall mellett, Cutler előtt. Az a bunyó úgy nézett ki, hogy visszaütött. Dennard az egész meccsen rángatta, húzta, teljesen szabálytalan volt, aztán megszopatta egyszer, megszopatta kétszer, aztán harmadszor, negyedszer, közben végig ugatott neki, ahogy illik, aztán elkezdtek egymás felé csapkodni, kivágták mind a kettőt. De előtte amiket lehúzott, olyat te Bears elkapótól nem láttál még, azt lefogadom (bár egyszer Olsennek volt egy kézből kirántós TD-je, egy eagles corner ellen, aki három fejjel volt kisebb). Ezt a Sanzenímand fémjelezte töketlen társaságot végre lecseréltük két ilyen véresszájú, nagydarab mocsokra, mint Jeffery meg Marshall. Bár Marshallról talán nem kellene ilyet modanom, boldog házasságban él bájos feleségével, akivel együtt nevelnek három gyönyörű pitbullt......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én kimondom kerek perec, ez egy idióta draft volt... Első körben húzunk egy olyan embert, aki 3-4-es sémában jobb... Jeffrey ki tudja milyen lesz, de az ő viselkedésével is vannak gondok. Lásd Dennard elleni bunyó. Megint egy S, most a 3. körben. Ráadásul ez az ember nem is játszott 2011-ben a sérülése miatt, bravó! A 4. körös TE pickről pedig csak annyit, hogy akkor még bent volt Charles is, aki sokkal jobb ennél a tagnál sztem. Szóval botrány ez a draft, legalábbis szerintem...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami igazán aggaszt, az a D-line....egy ilyen sémában van 3 DT-nk, hozzá egy tavalyi és egy idei UDFA....és 4 DT pedig mindig rosterre kerül nálunk....vagy a két kissrác eldönti maga között, vagy - ami valószínűbb - hozunk még egy veteránt a posztra, vszínűleg kukázással....reméltem, h Armstead már pofásan van, de úgy tűnik, a szívproblémák miatt még csak UDFA-ként sem kell sehova...
DE-ben a helyzet szintén necces....Pep cseréje Wootton....ezzel mindent elmondtam....félek, nem jön ide senki, pedig nagyon kellene....tőlem Wootton is megtáltosodhat.... 😊Bear
Tavaly hány DE volt rosteren? Sztem akkor is max 4 lehetett, Reed, utána Davis. Bár valakit lehet kihagytam. Még egy DT jön, aztán 8 emberrel már illik megoldani egy 4 emberes rotációt. Adams tavalyi teljesítményét nem nehéz túlszárnyalni, és Big Toe talán visszatér a 2010-es formájához. Wootton meg kibírhatná sérülések nélkül, mert még gyakorlatilag újonc. Aztán ha egy újonc sérült, akkor nem edz, ha nem edz, akkor nem lép pályára.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ami igazán aggaszt, az a D-line....egy ilyen sémában van 3 DT-nk, hozzá egy tavalyi és egy idei UDFA....és 4 DT pedig mindig rosterre kerül nálunk....vagy a két kissrác eldönti maga között, vagy - ami valószínűbb - hozunk még egy veteránt a posztra, vszínűleg kukázással....reméltem, h Armstead már pofásan van, de úgy tűnik, a szívproblémák miatt még csak UDFA-ként sem kell sehova...
DE-ben a helyzet szintén necces....Pep cseréje Wootton....ezzel mindent elmondtam....félek, nem jön ide senki, pedig nagyon kellene....tőlem Wootton is megtáltosodhat.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most olvastam, hogy Mekkeleknek már 3 agyrázkódása is volt. Ha ez igaz, akkor Best-el nagyon kell egymásra vigyázniuk. 😀Bazzani
Isteneeeeeeem, aaaaaannyival 24 órával ezelőtti vaaaaaaagy

http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7864259/chicago-bears-draft-pick-shea-mcclellin-disputes-concussion-rumorsfüligjimmy
Ja persze...
Én se vallottam be minden egyest anyáméknak.
De ha te mondod akkor hajlamos vagyok elhinni mackóóó koma.Bazzani
Namost a saját edzői nem tudtak róla, de valami legendásan jólértesült akárki tudott? Vagy hogy? Mert ennyi erővel én is állíthatom azt, hogy három agyrázkódása volt a hasamra ütve, mert elküldöm e-mailben valami bloggernek, aki úgy veszi, hogy unanonimous source, aztán így terjed a hülyeség. Vagy az edzők leszarták? Azt alig hinném.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvastam, hogy Mekkeleknek már 3 agyrázkódása is volt. Ha ez igaz, akkor Best-el nagyon kell egymásra vigyázniuk. 😀Bazzani
Isteneeeeeeem, aaaaaannyival 24 órával ezelőtti vaaaaaaagy

http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7864259/chicago-bears-draft-pick-shea-mcclellin-disputes-concussion-rumorsfüligjimmy
Ja persze...
Én se vallottam be minden egyest anyáméknak.
De ha te mondod akkor hajlamos vagyok elhinni mackóóó koma.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most olvastam, hogy Mekkeleknek már 3 agyrázkódása is volt. Ha ez igaz, akkor Best-el nagyon kell egymásra vigyázniuk. 😀Bazzani
Isteneeeeeeem, aaaaaannyival 24 órával ezelőtti vaaaaaaagy

http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7864259/chicago-bears-draft-pick-shea-mcclellin-disputes-concussion-rumors

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvastam, hogy Mekkeleknek már 3 agyrázkódása is volt. Ha ez igaz, akkor Best-el nagyon kell egymásra vigyázniuk. 😀

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.youtube.com/watch?v=J5tH53cLW4U

http://www.youtube.com/watch?v=fDm6zqkuFIY

http://www.youtube.com/watch?v=xyjXCE__3OI

Egy tisztességes irányítóval a háta mögött ez a gyerek szinte tarthatatlan. Az első egy 2010-es meccs, visszasírták ezt a kúbit. Két labdát hozott vissza a sírból, hát nem egy Knox a gyerek, ez most látszik.

Jeffery tud játszani, McCelen tud játszani, sztem Rodriguez is, de inkább feljöttem volna a 2. körbe a 3+4-ért cserébe, és bepróbálom Mike Adamset, vagy Curry-t. De ez sztem nem rossz. DE OTT VOLT DECASTRO!!!!!! Meghallottam a mekkelek picket, valahogy ilyen szinten őrültem meg

http://www.youtube.com/watch?v=WomF_oMI9cQ

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Összeségében adok egy 3-as alát az idei draftunkra, az eddigi előszezonbeli történések alapján azért nem ezt vártam. 😕
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
James Brown azért elég nagy királyság, van ahol második körre volt írva... Ha még énekelni is tud akkor megéri a nevét... 😀Delete
Ha meg nem tud, akkor kénytelen lesz T-t játszani... 😊
Cordarro Law, J. Francis még nem írt alá sehova, mint ahogy Armstead sem...vagy Paige-Moss--az a csávó is van akkora tuskó, mint Burfict és legalább sérült.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
James Brown azért elég nagy királyság, van ahol második körre volt írva... Ha még énekelni is tud akkor megéri a nevét... 😀


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt magyarázza már meg nekem valaki miért kapunk A meg B+ ot erre a draftra... Vicc az egész...Delete
Te jó ég! Kitől???? :oBear
Hát a 2005-os draftunkat is valami csillagos hatosra ítélték, szóval ettől még nem megyek a Dunának. Amúgy külön-külön nekem nincs bajom egyik játékossal se, de megnézed az összképet, hát elég kajla.füligjimmy
Nekem a McClellin pick bejön...(az nem, h emiatt benn hagytuk Reiff-et és DeCastrot)
Jeffery ultrakirály...legjobb pick, nem is kérdés...
Hardinról már írtam: überprojekt überprojektje....egy corner, aki ahhoz rossz, h azt játszon, válltörés...majd neveljük...ettől azért erően ideges vagyok....
A Rodriguez-picket már átdörmögtem, a 2 CB pedig úgy hülyeség, h 5 veterán figyel előttük....egy tuti, de lehet, h mindkettő cut....

legjobb esetben C a draftunk....

A friss UDFA lista:
Ronnie Cameron, DT, Old Dominion
James Brown, OL, Troy
Trevor Coston, S, Maine
Chris Summers, WR, Liberty
Terriun Crump, WR, Western Illinois
Adrien Cole, LB, Louisiana Tech
Ronnie Thornton, LB, Southern Miss.
Tyler Holmes, LB, UMass
Kyle Wojta, LS, Wisconsin
Jake Anderson, OT, Akron
Alvester Alexander, RB, Wyoming
Britton Golden, WR, West Texas AM
A. J. Green, OT, Albany
Jeremy Jones, S, Wayne St.

Adonis Thomas, RB, Toledo tryouton


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt magyarázza már meg nekem valaki miért kapunk A meg B+ ot erre a draftra... Vicc az egész...Delete
Te jó ég! Kitől???? :oBear
Hát a 2005-os draftunkat is valami csillagos hatosra ítélték, szóval ettől még nem megyek a Dunának. Amúgy külön-külön nekem nincs bajom egyik játékossal se, de megnézed az összképet, hát elég kajla.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Azt magyarázza már meg nekem valaki miért kapunk A meg B+ ot erre a draftra... Vicc az egész...Delete
Te jó ég! Kitől???? :oBear
NFL Network pl B+


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt magyarázza már meg nekem valaki miért kapunk A meg B+ ot erre a draftra... Vicc az egész...Delete
Te jó ég! Kitől???? :o


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Azt magyarázza már meg nekem valaki miért kapunk A meg B+ ot erre a draftra... Vicc az egész...


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wake, Clemons, J. Parker, M. Bennett, James Hall ezek csak a DE-k...szal ennyire nekünk is futná...és mind jobb, mint Wootton...

Azt mondjuk, h Clutts rontott nagyokat....könyörgöm, ki nem? Sőt, melyik FB nem rontott nagyokat a ligában egy-két meccsen? Nincs olyan....de mi tudjuk, h milyen, ha szar van, és milyen, ha normál....sztem ligaelit volt a posztján....Bear
Wottonnál bazmeg nem nehéz jobbnak lenni, ha valaki pályára lép, már jobb nála.

Clutts egy journeyman fullback, tud futásnál blokkolni, ennyi. Egyébként egy nem túl atletikus, nehézkezű játékos. Mondjut ettől még nyugodtan nyerhetünk bajnokságot. Ha ez a gyerek nemcsak ezt tudja, de ki tud osztani egy chip blokkot, aztán újonc szezonjában biztos kézzel elkap egy 4-6 yardos pöttyintést, már megéri. Ha Clutts ezt a srácot nem tudja a padra szorítani, miről beszélünk? Spaeth szerződése idén lejár (sztem nála esélyes egy cut, de ez lóvéfüggő is).füligjimmy
Tulképpen az összes FB journeyman.... 😀
No és ez a dolga: blokkolj futásnál Jóska! Oké, blokkolok...és lőn....
Big Hekknek meg az lenne a dolga, h védje Jayt....ő nem teszi...épp ezért talán vele, és társaival kéne egerészni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wake, Clemons, J. Parker, M. Bennett, James Hall ezek csak a DE-k...szal ennyire nekünk is futná...és mind jobb, mint Wootton...

Azt mondjuk, h Clutts rontott nagyokat....könyörgöm, ki nem? Sőt, melyik FB nem rontott nagyokat a ligában egy-két meccsen? Nincs olyan....de mi tudjuk, h milyen, ha szar van, és milyen, ha normál....sztem ligaelit volt a posztján....Bear
Wottonnál bazmeg nem nehéz jobbnak lenni, ha valaki pályára lép, már jobb nála.

Clutts egy journeyman fullback, tud futásnál blokkolni, ennyi. Egyébként egy nem túl atletikus, nehézkezű játékos. Mondjut ettől még nyugodtan nyerhetünk bajnokságot. Ha ez a gyerek nemcsak ezt tudja, de ki tud osztani egy chip blokkot, aztán újonc szezonjában biztos kézzel elkap egy 4-6 yardos pöttyintést, már megéri. Ha Clutts ezt a srácot nem tudja a padra szorítani, miről beszélünk? Spaeth szerződése idén lejár (sztem nála esélyes egy cut, de ez lóvéfüggő is).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szedjük össze:
Offense:
Romo, Warner,
Blount, Woodhead, (anno Holmes, Parker), Fred Jackson, Foster, Green-Ellis, Tolbert, Ivory
Vonta Leach, Kuhn, Reece
A. Gates, J. Ballard
Welker, Cruz, M. Floyd, Washington, Austin
Clabo, Penn, Peters
Waters, Dahl, Brisiel, Dielman, Neal, Seubert
Wiegman, Cook, Saturday, O'Hara

Def:
De-k fenn....
Cullen Jenkins, Tommy Kelly, DeVito, Pat Williams
Hawthorne, Bart Scott, Erin Henderson, J. McClain, London Fletcher
Tramon Williams, Grimes, Bodden C. Carr, Greer
R. Clark, Mikell, G. Wilson

Sztem megvan...ez csak 55 a DE-kel és Harrisonnal...igaz nem az elmúlt 5 évből....de azért egy csapatra való impact embert az elmúlt 5 évből szerintem irreális is lenne megkövetelni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wake, Clemons, J. Parker, M. Bennett, James Hall ezek csak a DE-k...szal ennyire nekünk is futná...és mind jobb, mint Wootton...

Azt mondjuk, h Clutts rontott nagyokat....könyörgöm, ki nem? Sőt, melyik FB nem rontott nagyokat a ligában egy-két meccsen? Nincs olyan....de mi tudjuk, h milyen, ha szar van, és milyen, ha normál....sztem ligaelit volt a posztján....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ennyi erővel James Harrison egy szerencsétlen, akit úgyse draftoltak, ne hozzuk ide, mert úgyis minek....vagy Wake....szal ez azért nem így működik...ezer oka van, h miért nem kerül egy játékos kiválasztásra, nem volt production, túl nyers, ilyen-olyan gondok, stb....viszont legalább próbáljunk turkálni a sárban, mert ha nem tesszük, akkor tuti nem akadunk semmi épkézláb emberre, amúgy viszont van rá esély...ha nem is túl nagy, de van.....az pedig, h vki a Davis és Wootton szintet meghaladja, nem egy nagy kunszt....épp ezért kellene komolyan tenni....

Engem nem az érdekel általában, h ki van az adott poszton, hanem az, hogyan végzi a dolgát....Clutts jól végezte azt, amit tennie kellett....én ezért szeretem őt, nem azért, mert McKienél jobb....tengernyi Forte-futásnál osztott ki hatalmas blokkokat...és bizony faszságnak tartom, ha egy - a munkáját jól végző - embert lecserélsz egy projektre, aki egy snapet nem játszott, mert lehet(!), h jobb a keze.....ez marhaság....tőlem még mindig jár a vasvilla a Fülecses valagába, h Cluttsot kivágják, mert ez nem profi szemlélet...Bear
Egyrészt Clutts azért nem végezte olyan jól a dolgát, minden meccset megnéztem minimum kétszer, néha háromszor, most nem fogom újra kivideózni, hogy melyik meccsen hol rontott egy nagyokat, mert se erőm se energiám. Másrészt Spaeth egy elpazarolt rosterhely.

A Harrison-Wake dologgal kapcsolatba annyit mondanék, ha felsorolsz még ötven játékos, nem többet, csak ötvenet az elmúlt öt évből, aki vitte valamire UDFA-ként, akkor asszondom rendben van. Valahogy az elmúlt években az UDFA pass rushereknél előkerült Harrison példaként. Ő, és még...... pontosan

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson