Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
II. János Pál érkezésével az ST hatalmas boostot kapott, Hester 2 TD / meccs!

Plusz itt van Rolls Royce Hill, az Adonisz, mi kell még egy győztes csapatba?!?
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jött valami Lewis. Csampionsip?!füligjimmy
Hát nem kifejezetten rá gondoltam....talán még nem lesz terror DT-ben miatta...de csak talán...Bear
Megkérdezem újra, kissé ingerültebben: mostmár csampionsip?!!!

Here is an unofficial and incomplete list of players reported to have been invited to the Bears' minicamp on a tryout basis:
Willie Clark WR, Northern Illinois
Brad Fortney LB, Carthage
T.J. Greenstone DT, Vanderbilt
Royce Hill CB, North Texas
David Mosley WR, NW Missouri State
Jose Ortiz LB, Harvard
Justin Siller WR, Purdue
Dave Teggart K, Connecticut
Adonis Thomas RB, Toledo
Brandon Venson TE, Illinois State
Phil Welch K, Wisconsin
Kyle Wojta LS, Wisconsinfüligjimmy
Most, hogy Wojta és Teggart nálunk van, úgy érzem, nincs olyan ellenfél, aki 20 ponton belülre tudna kerülni....mostmár csempionsip....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A DE elmegy, az még nem akkora gond, de a DT tényleg marha karcsú....persze, később is behúzhatunk valakit, de azért sokkal előnyösebb lenne, ha a potenciális jelölt az edzéseken már részt venne...mondjuk elég, ha a TC-ig összekukázunk vkit...Bear
Jött valami Lewis. Csampionsip?!füligjimmy
Hát nem kifejezetten rá gondoltam....talán még nem lesz terror DT-ben miatta...de csak talán...Bear
Megkérdezem újra, kissé ingerültebben: mostmár csampionsip?!!!

Here is an unofficial and incomplete list of players reported to have been invited to the Bears' minicamp on a tryout basis:
Willie Clark WR, Northern Illinois
Brad Fortney LB, Carthage
T.J. Greenstone DT, Vanderbilt
Royce Hill CB, North Texas
David Mosley WR, NW Missouri State
Jose Ortiz LB, Harvard
Justin Siller WR, Purdue
Dave Teggart K, Connecticut
Adonis Thomas RB, Toledo
Brandon Venson TE, Illinois State
Phil Welch K, Wisconsin
Kyle Wojta LS, Wisconsin

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A DE elmegy, az még nem akkora gond, de a DT tényleg marha karcsú....persze, később is behúzhatunk valakit, de azért sokkal előnyösebb lenne, ha a potenciális jelölt az edzéseken már részt venne...mondjuk elég, ha a TC-ig összekukázunk vkit...Bear
Jött valami Lewis. Csampionsip?!füligjimmy
Hát nem kifejezetten rá gondoltam....talán még nem lesz terror DT-ben miatta...de csak talán...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A DE elmegy, az még nem akkora gond, de a DT tényleg marha karcsú....persze, később is behúzhatunk valakit, de azért sokkal előnyösebb lenne, ha a potenciális jelölt az edzéseken már részt venne...mondjuk elég, ha a TC-ig összekukázunk vkit...Bear
Jött valami Lewis. Csampionsip?!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ne csodálkozzunk, én is ideges lennék, ha egy óriáshernyóval fényképeznének le.....

Viszont hű a csapathoz: mackóban van.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Keményen és lazán, Jay, keményen és lazán


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A DE elmegy, az még nem akkora gond, de a DT tényleg marha karcsú....persze, később is behúzhatunk valakit, de azért sokkal előnyösebb lenne, ha a potenciális jelölt az edzéseken már részt venne...mondjuk elég, ha a TC-ig összekukázunk vkit...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát ha a sors úgy hozza, segítek Neked ásni, viszont hozzál magaddal szalámis szencsókat, mert fél napot biztos el kellene tökölnünk a gödörrel, hogy legyen olyan mély, ahonnan a kóbor kútyák már nem ássák ki a puhost két napon belül... 😀Bear
Srácok én is beszálnék, de a lustaság fél egészség elv alapján vinném a cégem árokásó gépét is!!! 😉Antman
Megáshatjuk gyorsan, vagy megáshatjuk jól......



Sajnos semmi mocorgás DT/DE- fronton, úgy néz ki, marad a Wootton-Davis páros 4-5. DE, hacsak a szezon kezdete előtt nem kukázunk valakit....DT-ben dettó, ott a 4. (már rostert érő helyre) a Cameron-Miller nagynevű páros versenye várható....Bear
Hát, tavaly is augusztus környékén alakult ki a roster, szóval én nem tartom vissza a lélegzetemet

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Antman árokásógépe nem hülyeség....így mi ketten Jimmyvel csatlakozhatunk Dave-hez..... 😀

Kitettük Venable-t...ennek igazából semmi értelme nem volt, amíg 90 ember felfér a rosterre....semmiképp nem lett volna helye az 53-ban, de edzéseken elfért volna....
Sajnos semmi mocorgás DT/DE- fronton, úgy néz ki, marad a Wootton-Davis páros 4-5. DE, hacsak a szezon kezdete előtt nem kukázunk valakit....DT-ben dettó, ott a 4. (már rostert érő helyre) a Cameron-Miller nagynevű páros versenye várható....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
basszus akkor én (mivel Magyaroszágon vagyunk) már csak támaszkodhatok az ásómra és nézhetem, igaz?! 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Belekezdtünk, ahogyan szoktunk....Jeffery aláírt egy négyévest, az első a classból....pörögjünk csak, essünk túl ezen minél előbb....Bear
Stein nem szarozik, eddig se tette, de mióta bevezették a róka fizetési renszert, sztem előre megírja a szerződéseket, az ügynökök meg inkább nem szarakodnak, átolvassák, aláírják. Jeffery gyakorlatilag kezdő lesz, és ha végignézed, nem jött olyan CB a ligába idén (vagy tavaly), aki ellen ne mernéd odadobni neki egy az egyben. Azt nem gondolom, hogy Marshall nélkül 1/19-re ez a srác lett volna gyógyír a bajainkra, de így..... pffffff. Ha Tice ezzel a matériával nem tud mit kezdeni, ássa el magát, mielőtt én teszem meg. Jó nagy gödör kéne, de én kitartó vagyok.füligjimmy
Hát ha a sors úgy hozza, segítek Neked ásni, viszont hozzál magaddal szalámis szencsókat, mert fél napot biztos el kellene tökölnünk a gödörrel, hogy legyen olyan mély, ahonnan a kóbor kútyák már nem ássák ki a puhost két napon belül... 😀Bear
Srácok én is beszálnék, de a lustaság fél egészség elv alapján vinném a cégem árokásó gépét is!!! 😉

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Belekezdtünk, ahogyan szoktunk....Jeffery aláírt egy négyévest, az első a classból....pörögjünk csak, essünk túl ezen minél előbb....Bear
Stein nem szarozik, eddig se tette, de mióta bevezették a róka fizetési renszert, sztem előre megírja a szerződéseket, az ügynökök meg inkább nem szarakodnak, átolvassák, aláírják. Jeffery gyakorlatilag kezdő lesz, és ha végignézed, nem jött olyan CB a ligába idén (vagy tavaly), aki ellen ne mernéd odadobni neki egy az egyben. Azt nem gondolom, hogy Marshall nélkül 1/19-re ez a srác lett volna gyógyír a bajainkra, de így..... pffffff. Ha Tice ezzel a matériával nem tud mit kezdeni, ássa el magát, mielőtt én teszem meg. Jó nagy gödör kéne, de én kitartó vagyok.füligjimmy
Hát ha a sors úgy hozza, segítek Neked ásni, viszont hozzál magaddal szalámis szencsókat, mert fél napot biztos el kellene tökölnünk a gödörrel, hogy legyen olyan mély, ahonnan a kóbor kútyák már nem ássák ki a puhost két napon belül... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Belekezdtünk, ahogyan szoktunk....Jeffery aláírt egy négyévest, az első a classból....pörögjünk csak, essünk túl ezen minél előbb....Bear
Stein nem szarozik, eddig se tette, de mióta bevezették a róka fizetési renszert, sztem előre megírja a szerződéseket, az ügynökök meg inkább nem szarakodnak, átolvassák, aláírják. Jeffery gyakorlatilag kezdő lesz, és ha végignézed, nem jött olyan CB a ligába idén (vagy tavaly), aki ellen ne mernéd odadobni neki egy az egyben. Azt nem gondolom, hogy Marshall nélkül 1/19-re ez a srác lett volna gyógyír a bajainkra, de így..... pffffff. Ha Tice ezzel a matériával nem tud mit kezdeni, ássa el magát, mielőtt én teszem meg. Jó nagy gödör kéne, de én kitartó vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
R.I.P. Junior Seau

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Belekezdtünk, ahogyan szoktunk....Jeffery aláírt egy négyévest, az első a classból....pörögjünk csak, essünk túl ezen minél előbb....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát szerintem pont Freynek van halványabb esélye a rosterre, hiszen nem játszott ST-ben a Nevadában, míg McCoy nagyon durva Kr...persze ez csak előzetesen....minden a végzett munka fényében dől el....(és a csávó lehet egy pöpec gunner Graham után...)Bear
(Hardin az NCAA egyik legjobb gunnerje volt)empty taxi
Oké...az rendben van....de itt a két uccsó körös CB roster-esélyeit latolgattuk....azt írtam, h a kettő közül kinek van nagyobb esélye jelenleg.....Hardin tuti, h bekerül az 53-ba, SS-t akarnak faragni belőle (aminek én nagyon-nagyon örülök....mindenkit a legnagyobb drukkolással fogadok, aki kiszorítaná Wrightot a csapatból)....és ha az gyorsan megy (mármint kitanulni a SS pozíciót), akkor szerintem - még ha addig gunnert is játszik Hardin - kivennék a ST-ből, és beraknák a köv. kollégát...

Freyről kedvcsináló....nyilván másra nem alkalmas a videó...

http://www.youtube.com/watch?v=6RsM55Fm4RcBear
Sztem 10 DB-t simán vihetünk. Ha 9-et, 1 hely még akkor is kiadó, azt Frey megkaphatja. Sztem jobb, mint McCoy, bár amikor láttam, akkor valami 60 pontot kaptak 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát szerintem pont Freynek van halványabb esélye a rosterre, hiszen nem játszott ST-ben a Nevadában, míg McCoy nagyon durva Kr...persze ez csak előzetesen....minden a végzett munka fényében dől el....(és a csávó lehet egy pöpec gunner Graham után...)Bear
(Hardin az NCAA egyik legjobb gunnerje volt)empty taxi
Oké...az rendben van....de itt a két uccsó körös CB roster-esélyeit latolgattuk....azt írtam, h a kettő közül kinek van nagyobb esélye jelenleg.....Hardin tuti, h bekerül az 53-ba, SS-t akarnak faragni belőle (aminek én nagyon-nagyon örülök....mindenkit a legnagyobb drukkolással fogadok, aki kiszorítaná Wrightot a csapatból)....és ha az gyorsan megy (mármint kitanulni a SS pozíciót), akkor szerintem - még ha addig gunnert is játszik Hardin - kivennék a ST-ből, és beraknák a köv. kollégát...

Freyről kedvcsináló....nyilván másra nem alkalmas a videó...

http://www.youtube.com/watch?v=6RsM55Fm4Rc


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Hát szerintem pont Freynek van halványabb esélye a rosterre, hiszen nem játszott ST-ben a Nevadában, míg McCoy nagyon durva Kr...persze ez csak előzetesen....minden a végzett munka fényében dől el....(és a csávó lehet egy pöpec gunner Graham után...)Bear
(Hardin az NCAA egyik legjobb gunnerje volt)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Amekkora tálentum-felhalmozás van a poszton, nyugodtan beférhet még akár az 53-ba is, de a ps-be biztosan....annyi tehetsége biztos van, mint Big Hekknek, csak újoncként még nem bevethető....gyanítom nem lenne azonnal upgrade...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Oké, akkor egy magamfajtának elmegy támpontnak. Én is tudok véleményt változtatni, bármikor, szöges ellentétre. 😊 Brown-ról mi a véleményed, én örültem mikor megláttam, hogy a Bears lecsapott rá, és a 82,2-je biztató viszonyítási alapnak tűnt nekem. 😊 Vélemény róla?norris21
Én nem láttam játszani, a szenyoron T-ként szopatták, akkor legyen guard. Az meg neki egyrészt új pozíció, másrészt ott tökig vagyunk. Mire felveszi a ritmust, már itt is a keretszűkítés.

Hamár vélemények: olvass el pár draftértékelőt néhány évvel ezelőttről. Nagyokat fogsz röhögni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Dehogynem jó. Az ilyen oldalak top100 listáiról általában 80 körül ki is választanak a top100-ban. Viszont ők is videókat néznek, saját véleményeket írnak, stb... a csapatoknak meg külön stábja van scoutingra, akik workoutolnak, pro dayekre mennek, és alapvetően máshogy értékelnek adott tulajdonságokat.

Vegyük alapul Bruce Irvint, aki mindenki szerint 2-3. körös prospect, mert passrushban fasza de futás ellen szar. Viszont a seahawks kihúzta 15. pickre, mert nekik ez nem akkora hátrány ésvagy tartottak tőle hogy más kiviszi a következő pickjükig.

Az ilyen elfeledett Tavon Wilson-szerű pickek pedig azért vannak,mert alapvetően több játékosról kapnak mélyebb képet, esetleg valaki beajánl ilyen "noname" prospecteket nekik, így jobban ránéznek, amit a scout oldalak nem feltétlenül tesznek meg.

Szóval igen, nyugodtan veheted viszonyítási alapnak, csak figyelembe kell venni, hogy csak annak jó, így lesznek különbségek bőven.


ui.: Jeffery 17-es, Mekkelek 99-es mezszámban fog durvulni 😊fetomy
Oké, akkor egy magamfajtának elmegy támpontnak. Én is tudok véleményt változtatni, bármikor, szöges ellentétre. 😊 Brown-ról mi a véleményed, én örültem mikor megláttam, hogy a Bears lecsapott rá, és a 82,2-je biztató viszonyítási alapnak tűnt nekem. 😊 Vélemény róla?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oké, én sem szentírásnak gondoltam, hanem csak viszonyítási alapnak. És pont ezért furcsáltam, hogy valaki feleannyi pontért simán jó draftnak minősül, ő meg rosterre se kerüljön.. dehát ezek szerint még viszonyítási alapnak sem jó.norris21
Dehogynem jó. Az ilyen oldalak top100 listáiról általában 80 körül ki is választanak a top100-ban. Viszont ők is videókat néznek, saját véleményeket írnak, stb... a csapatoknak meg külön stábja van scoutingra, akik workoutolnak, pro dayekre mennek, és alapvetően máshogy értékelnek adott tulajdonságokat.
Vegyük alapul Bruce Irvint, aki mindenki szerint 2-3. körös prospect, mert passrushban fasza de futás ellen szar. Viszont a seahawks kihúzta 15. pickre, mert nekik ez nem akkora hátrány ésvagy tartottak tőle hogy más kiviszi a következő pickjükig.

Az ilyen elfeledett Tavon Wilson-szerű pickek pedig azért vannak,mert alapvetően több játékosról kapnak mélyebb képet, esetleg valaki beajánl ilyen "noname" prospecteket nekik, így jobban ránéznek, amit a scout oldalak nem feltétlenül tesznek meg.

Szóval igen, nyugodtan veheted viszonyítási alapnak, csak figyelembe kell venni, hogy csak annak jó, így lesznek különbségek bőven.fetomy
Ez a lényeg. A Lions például több olyan játékost is kiválasztott (alsóbb osztályból) aki a "helyi combine-on" mutatott nagy dolgokat. Egyébként ez a pontozás sztem faszság.
Ugyanúgy 97 pontot kapna a Lions is ha behúzza Luckot mint a Colts, pedig szükség korántsincs annyira rá.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Oké, én sem szentírásnak gondoltam, hanem csak viszonyítási alapnak. És pont ezért furcsáltam, hogy valaki feleannyi pontért simán jó draftnak minősül, ő meg rosterre se kerüljön.. dehát ezek szerint még viszonyítási alapnak sem jó.norris21
Dehogynem jó. Az ilyen oldalak top100 listáiról általában 80 körül ki is választanak a top100-ban. Viszont ők is videókat néznek, saját véleményeket írnak, stb... a csapatoknak meg külön stábja van scoutingra, akik workoutolnak, pro dayekre mennek, és alapvetően máshogy értékelnek adott tulajdonságokat.

Vegyük alapul Bruce Irvint, aki mindenki szerint 2-3. körös prospect, mert passrushban fasza de futás ellen szar. Viszont a seahawks kihúzta 15. pickre, mert nekik ez nem akkora hátrány ésvagy tartottak tőle hogy más kiviszi a következő pickjükig.

Az ilyen elfeledett Tavon Wilson-szerű pickek pedig azért vannak,mert alapvetően több játékosról kapnak mélyebb képet, esetleg valaki beajánl ilyen "noname" prospecteket nekik, így jobban ránéznek, amit a scout oldalak nem feltétlenül tesznek meg.

Szóval igen, nyugodtan veheted viszonyítási alapnak, csak figyelembe kell venni, hogy csak annak jó, így lesznek különbségek bőven.


ui.: Jeffery 17-es, Mekkelek 99-es mezszámban fog durvulni 😊
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sok helyen olvasom, hogy Jeffery nagyon hasonló játékos, mint Marshall. Beírod gugliba, Brandon Marshall draft profile:
http://www.sportspool.com/football/draft/492.php

Beírod gugliba Alshon Jeffery draft profile:
http://www.nfl.com/draft/2012/profiles/alshon-jeffery?id=2533039

Nincs elég kviknessz, meg szeparésön. Jah.füligjimmy
Sajnos Jaynek ezt nem mondták meg, és szétkapta az ellent a Beast-tel....
Szomorú, de "Tom és Jeffery"-re is ez vár.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)