Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szedjük össze:
Offense:
Romo, Warner,
Blount, Woodhead, (anno Holmes, Parker), Fred Jackson, Foster, Green-Ellis, Tolbert, Ivory
Vonta Leach, Kuhn, Reece
A. Gates, J. Ballard
Welker, Cruz, M. Floyd, Washington, Austin
Clabo, Penn, Peters
Waters, Dahl, Brisiel, Dielman, Neal, Seubert
Wiegman, Cook, Saturday, O'Hara

Def:
De-k fenn....
Cullen Jenkins, Tommy Kelly, DeVito, Pat Williams
Hawthorne, Bart Scott, Erin Henderson, J. McClain, London Fletcher
Tramon Williams, Grimes, Bodden C. Carr, Greer
R. Clark, Mikell, G. Wilson

Sztem megvan...ez csak 55 a DE-kel és Harrisonnal...igaz nem az elmúlt 5 évből....de azért egy csapatra való impact embert az elmúlt 5 évből szerintem irreális is lenne megkövetelni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wake, Clemons, J. Parker, M. Bennett, James Hall ezek csak a DE-k...szal ennyire nekünk is futná...és mind jobb, mint Wootton...

Azt mondjuk, h Clutts rontott nagyokat....könyörgöm, ki nem? Sőt, melyik FB nem rontott nagyokat a ligában egy-két meccsen? Nincs olyan....de mi tudjuk, h milyen, ha szar van, és milyen, ha normál....sztem ligaelit volt a posztján....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ennyi erővel James Harrison egy szerencsétlen, akit úgyse draftoltak, ne hozzuk ide, mert úgyis minek....vagy Wake....szal ez azért nem így működik...ezer oka van, h miért nem kerül egy játékos kiválasztásra, nem volt production, túl nyers, ilyen-olyan gondok, stb....viszont legalább próbáljunk turkálni a sárban, mert ha nem tesszük, akkor tuti nem akadunk semmi épkézláb emberre, amúgy viszont van rá esély...ha nem is túl nagy, de van.....az pedig, h vki a Davis és Wootton szintet meghaladja, nem egy nagy kunszt....épp ezért kellene komolyan tenni....

Engem nem az érdekel általában, h ki van az adott poszton, hanem az, hogyan végzi a dolgát....Clutts jól végezte azt, amit tennie kellett....én ezért szeretem őt, nem azért, mert McKienél jobb....tengernyi Forte-futásnál osztott ki hatalmas blokkokat...és bizony faszságnak tartom, ha egy - a munkáját jól végző - embert lecserélsz egy projektre, aki egy snapet nem játszott, mert lehet(!), h jobb a keze.....ez marhaság....tőlem még mindig jár a vasvilla a Fülecses valagába, h Cluttsot kivágják, mert ez nem profi szemlélet...Bear
Egyrészt Clutts azért nem végezte olyan jól a dolgát, minden meccset megnéztem minimum kétszer, néha háromszor, most nem fogom újra kivideózni, hogy melyik meccsen hol rontott egy nagyokat, mert se erőm se energiám. Másrészt Spaeth egy elpazarolt rosterhely.

A Harrison-Wake dologgal kapcsolatba annyit mondanék, ha felsorolsz még ötven játékos, nem többet, csak ötvenet az elmúlt öt évből, aki vitte valamire UDFA-ként, akkor asszondom rendben van. Valahogy az elmúlt években az UDFA pass rushereknél előkerült Harrison példaként. Ő, és még...... pontosan

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ennyi erővel James Harrison egy szerencsétlen, akit úgyse draftoltak, ne hozzuk ide, mert úgyis minek....vagy Wake....szal ez azért nem így működik...ezer oka van, h miért nem kerül egy játékos kiválasztásra, nem volt production, túl nyers, ilyen-olyan gondok, stb....viszont legalább próbáljunk turkálni a sárban, mert ha nem tesszük, akkor tuti nem akadunk semmi épkézláb emberre, amúgy viszont van rá esély...ha nem is túl nagy, de van.....az pedig, h vki a Davis és Wootton szintet meghaladja, nem egy nagy kunszt....épp ezért kellene komolyan tenni....

Engem nem az érdekel általában, h ki van az adott poszton, hanem az, hogyan végzi a dolgát....Clutts jól végezte azt, amit tennie kellett....én ezért szeretem őt, nem azért, mert McKienél jobb....tengernyi Forte-futásnál osztott ki hatalmas blokkokat...és bizony faszságnak tartom, ha egy - a munkáját jól végző - embert lecserélsz egy projektre, aki egy snapet nem játszott, mert lehet(!), h jobb a keze.....ez marhaság....tőlem még mindig jár a vasvilla a Fülecses valagába, h Cluttsot kivágják, mert ez nem profi szemlélet...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Teszem hozzá: azért McClellin mellett elférne még egy-két UDFA DE, mivel a Wootton-Davis páros nem egy félelmetes cseresor a top3 mögött....legalább competition lenne....Bear
És ha hoznak egy, neadjisten kettő draftolatlan endet, akkor már sokkal jobb lesz velük a cseresor? A competition meg nem kell különösebben, akármelyiket kivágják, aztán hoznak egy másikat, ahogy Davis is jött. Ez a része a draftnak már inkább az edzésekről szól, semmi másról.

Rodriguez pedig előbb-utóbb kiszorítja Cluttsot, akinek a keze finoman fogalmazva is megkérdőjelezhető, és mint TE olyan marha nagy segítséget a pass protban sem jelent, csak úgy mondom. Persze nagy blokkokat oszt a futóknak, mi meg hozzászoktunk McKie-hez (komolyan mondom, az a nímnd testesített meg mindent, ami rossz ezzel a csapattal), ezért közönségkedvenc.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az uccsó 3 pick teljesen megmagyarázhatatlan....ráadásul a S-pick is elég megkérdőjelezhető....totál projekt....de még annál is projektebb...
Van 2 normális húzásunk, oszt jóidő....fasza....pfff...

Teszem hozzá: azért McClellin mellett elférne még egy-két UDFA DE, mivel a Wootton-Davis páros nem egy félelmetes cseresor a top3 mögött....legalább competition lenne....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk a CBk nyilván nem megatron ellen kell parádézniuk, sőt valószínű amúgysem érnék meg a rostert, de én akkor sem vágom ezt. Azt is megértem, hogy a leadott lista csak max irányadó, de én akkor sem vágom ezt. Azt is megértem, hogy már nagyon unatkozhattak, főleg hogy ilyen k.csög Packerek állandóan lepörgették az órát, de én akkor sem vágom ezt. Azt is megértem... áh fenéket értem meg. Akkor adjuk el ezeket a pickeket, tradeljünk fel velük, de most ilyen "szemeteket" akármikor találunk UDFA-n is....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mit akartok. Van OL is meg DT is. Majd ők megváltják a világot.Bazzani
+1, sőt + még 1 😀 😀
Bár látom nálatok sem bíznak már Staffordban 😛 😛 . Nem hiába kiégett 😀.tüsi91
Kellen Moore A+ pick. Hill 60éves, azért kellett.
Az Old Dominion-os DT-ről Iktriadot kérdezzétek, ő asszem behúzta mock draft game-en.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sajnos MRI azt mondta, h Clutts spotjára mehet rá Rodriguez...akkor viszont beleállítom a Fülecsesbe a vasvillát, az fix....

Vagyis ha jól értem rááldoztunk egy 4. kört egy FB-re, mert az egy olyan poszt, ahol nagyon jó teljesítményt láthattunk tavaly, és pazarlás lett volna egy OT, vagy DT posztra húzni....(kellene egy borogatás a homlokomra) :o :o :o

A két hátsó pick totál csőd....ahogy Tüsi is mondta: ebből jó, ha egy rosterre kerül....a többi 5 mindegyike rengeteget játszott már az NFL-ben...na most melyik is fogja kiszorítani őket??!!

DT-poszt leszarása hatalmas szégyen...és még épkézláb UDFA sem jött ide....
OT-ban Brown még jól jöhet....mondjuk vmi oka csak volt, h senkinek sem kellett...

Az eddigi UDFA-lista: (még ebben is a legalján vagyunk--legalább tavaly komolyabb playák jöttek)
Ronnie Cameron, DT, Old Dominion
James Brown, OL, Troy
Trevor Coston, S, Maine
Chris Summers, WR, Liberty
Terriun Crump, WR, Western Illinois
Adrien Cole, LB, Louisiana Tech
Ronnie Thornton, LB, Southern Miss.
Tyler Holmes, LB, UMass
Kyle Wojta, LS, Wisconsin

LS-t hozni bezzeg van eszünk....pfff....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mit akartok. Van OL is meg DT is. Majd ők megváltják a világot.Bazzani
+1, sőt + még 1 😀 😀
Bár látom nálatok sem bíznak már Staffordban 😛 😛 . Nem hiába kiégett 😀.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mit akartok. Van OL is meg DT is. Majd ők megváltják a világot.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem a magasságon van a hangsúly, de minek 2 db CB, akik közül ha egy beverekedi magát a rosterre. Sohasem fognak kezdeni, de lehet még csak játszani se a D-ben. Tillman, Jennings a két starter, DJ nickel, Hayden backup, s akkor a maradék helyre versenyezhet talán valamelyikőjük, vagy Wilwhite, vagy akit hoznak majd. Mehh
Hoztak volna egy DT-t, aki eleht nem kerül rosterre, de legalább olyan posztra jönne, ahol nincs ember. Csak vázolás képpen: Melton, Paea, Big Toe. Ez a 3 ember, meg a TC herok. Biztos csak nekem tűnik vékonynak.
OT: Jamarcus "idén Pro Bowl Big Hekk" Webb, Carimi, aki tavaly a szezon 12,5 %-án pályára lépett. Aztán tud még T-t játszani Louis, valamint az a CWill, akit Tice mozgatott belülre mert kívül szar.

1. kör reach, de needre + voltak benn olyanok, akiket csalódás volt bennhagyni.
2. kör ha nem is need, de logikus pick, egy BM is upgrade, így a WR corp az megvan oldva
3. kör reach, de needre jött, egy meglehetősen sérülékeny srác
4. kör jött egy olyan srác, akit nem tudom hol akarnak játszatni
6. kör jött egy csere-csere CB
7. kör jött egy csere-csere-csere CB

Osztályzat: C

szerk.: UDFA megváltók
Ronnie Cameron, DT, Old Dominion
James Brown, OL, Troy
Trevor Coston, S, Maine
Chris Summers, WR, Liberty
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez így összességében elég kiábrándítónak tűnik....sztem mindannyian sokkal, de sokkal komolyabb draftra számítottunk...az uccsó nap vállalhatatlan....két CB-pick a végén....még jó, h abból 5 volt különben is a rosteren....míg DT és OT összesen van 5....hát ez hatalmas csalódás eddig....Bear
ez a McCoy gyerek 5'9'' magas...Megatron ellen simán jó lesz...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez így összességében elég kiábrándítónak tűnik....sztem mindannyian sokkal, de sokkal komolyabb draftra számítottunk...az uccsó nap vállalhatatlan....két CB-pick a végén....még jó, h abból 5 volt különben is a rosteren....míg DT és OT összesen van 5....hát ez hatalmas csalódás eddig....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
olyan mintha nem is lett volna draft, azért ENNÉL jobb volt a felhozatal...
A 6 pickből 3 éli meg a rostert max, kiváncsi lennék a nyilatkozatokra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Greg McCoy CB, TCU

Mondtam én hogy nem lesz OL.Delete
Még egy nagyszerű, szükséges választás....édes istenem...pfff.... 😕


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Greg McCoy CB, TCU

Mondtam én hogy nem lesz OL.


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Ki? Hát legalább nem QB.Delete
kb olyan kidobott pick mintha QB lenne 😉

azért ilyen okos FA udószak után okosabb draftot vártam, maradt luk bőven és nagyon rossz helyeken.

Ki védi meg idén Cutlert?

Carimi felépült normálisan egyáltalán? mi lesz ha 1 ember lesérül bármelyik lineból? most csak ennyi jutott eszembe kapásból...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
6. kör
Isiah Frey, CB, Nevadatüsi91
Újabb intelligens pick.... 😐Bear
emberek nem hittem hogy ezt fogom leírni, de a történések miatt ez a draft C- maximum. 5 pickből egy jó helyen húzott megfelelő ember... Line-ba nem is húztunk b+, még egy prospectet sem ,ez óriási luxus.davemayer
Még most is azt mondom, h várjunk a temetéssel, de most már nem meggyőződésből, hanem reflexszerűen....
Phillips az irodában, az asszisztenseknek: "Előásnátok nekem Jerry telószámát? Beszélnék vele... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
6. kör
Isiah Frey, CB, Nevadatüsi91
Újabb intelligens pick.... 😐Bear
emberek nem hittem hogy ezt fogom leírni, de a történések miatt ez a draft C- maximum. 5 pickből egy jó helyen húzott megfelelő ember... Line-ba nem is húztunk b+, még egy prospectet sem ,ez óriási luxus.davemayer
Az is elég rizikós, bár sztem is jó lesz (Jeffery).

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Botrány ez a draft. Jeffery-n kívül nincs olyan pick, aki a helyén megérte volna. Sőőt. McClellin még hagyján. Nem hittem, hogy ezt mondom. Aztán egy sérülkeny safety, aztán egy fullback...

Ehh, OL, meg DT depth meg nincs. No jólvan nem várom meg a 7. kört, hátha vmi jót húzunk.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
6. kör
Isiah Frey, CB, Nevadatüsi91
Újabb intelligens pick.... 😐Bear
emberek nem hittem hogy ezt fogom leírni, de a történések miatt ez a draft C- maximum. 5 pickből egy jó helyen húzott megfelelő ember... Line-ba nem is húztunk b+, még egy prospectet sem ,ez óriási luxus.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ki? Hát legalább nem QB.


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
6. kör
Isiah Frey, CB, Nevadatüsi91
Újabb intelligens pick.... 😐


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
6. kör
Isiah Frey, CB, Nevadatüsi91
Ez is a vicc kategória kb.