Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
feljöttünk 2/13-ra
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem az nem akkora baj, h egyetemen ennyi poszton játszatták a srácot (azért ekkora cov. tapasztalat egy DE-nél nem rossz, még nagyon jól jöhet, h ilyen sokoldalú)....mi nem fogjuk, és ez a lényeg....úgy gondolom, h egy Marinénis offseason egy ilyen melós kölöknek ajándék lesz és aztán nekünk is nézni az eredményt.....nem fog csalódást okozni....de lehet, h csak túl optimista vagyok.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a 40-je lehet jó, de attól még én neméreztem annak 😊 Az erejéhez képest meg főleg. De közben utánaolvastam,ezt nem írják problémának, valószínű csak megcsalt a szemem 😊
A többi véleményemet viszont meg is találtam szinte mindegyik oldalon. Legalábbis ez a túl sokáig üldöz olyat akit már nem kéne, és sokszor túlpörög és nemtud kiszabadulni a blokkból.

Amúgy a több poszton játszott dolog az jó lehet ha valaki pl. OLB de tud ILB-t is és fordítva, vagy CB és S-t is, vagy DE és DT-t is, OT-OG, stb... de pont ez a probléma vele, hogy nincs igazi posztja. Nem rossz DE-nek, nem rossz OLB-nek, ILB-nek, de nem is igazán jó egyiknek sem. Lehet, hogy ki lehet nevelni belőle valamelyiket, csak nekem sok egy első körnek, hogy még itt éveket kellhet akár pedálozni azon, hogy találjunk neki egy true pozíciót ahol majd talán jó lesz. Jobban járt volna, ha már egyetemen kitalálja(ják) hol akar és tud játszani és akkor talán jobban készen lenne egy pozícióra.

Nyilván azért remélem hogy beválik és kiderül, hogy ezek mind nem voltak akkora problémák 😊
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Én mára OT-t és WR-t érzek, meglátjuk...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hajnalban lesztek?norris21
Sztem én igen....remélem, a többiek is...

Fetomy: Hát nem uazt a videjót néztük.... 😊 Érdekes, h mennyire máshogy látjuk....
A fickó szerintem kifejezetten gyors a pályán...teszem hozzá csak Irvin tud jobbat 40-en....4.63-at csinált...és 10-en is kifejezetten jó...
Nézd meg, hogyan jön le a blokkokról....marha nehezen fogják meg, kiválóan nyúl ki és csinálja meg a playt, miközben gyömöszöli az ellen....
Azért tegyük hozzá, h a playek nagy részét nem 4-3 rusherként nyomta le....egyébként sebességből veri az OT-kat, szal ezért sem értem, h lassú....amit már említettem, h az a baj, h gyenge....ezt aláírom...erre lesz ott közel fél év....no és egy egész offseason, h kizárólag LE-t gyakoroljon....könyörgöm az üreg volt MLB (rakás coverage), 3-4 ROLB, LOLB, 4-3 LDE, RDE....bakter ez 5 poszt....gondold el, ha csak egyre gyakorol....
Azt sem értem, amikor azt írod, h nem tudja hol a labda....nagyjából 2-3 alkalom volt ilyen, a többinél tökéletesen képben van....DE-ben is pöpecül találja meg a réseket...nagyon nem igaz a 2-3 impact play és a többi nyaralás...
Valóban jobban állna neki a 3-4 szerintem is, de fogalmunk nincs, h ha nem 5 posztot kell játszania, hanem csak egyet, akkor mi fog kisülni belőle...

Asszem nem fogunk kiegyezni....jegeljük a Koboldunkat szerintem , és koncentráljunk a mai napra... 😊Bear


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hajnalban lesztek?norris21
Sztem én igen....remélem, a többiek is...

Fetomy: Hát nem uazt a videjót néztük.... 😊 Érdekes, h mennyire máshogy látjuk....
A fickó szerintem kifejezetten gyors a pályán...teszem hozzá csak Irvin tud jobbat 40-en....
Nézd meg, hogyan jön le a blokkokról....marha nehezen fogják meg, kiválóan nyúl ki és csinálja meg a playt, miközben gyömöszöli az ellen....
Azért tegyük hozzá, h a playek nagy részét nem 4-3 rusherként nyomta le....egyébként sebességből veri az OT-kat, szal ezért sem értem, h lassú....amit már említettem, h az a baj, h gyenge....ezt aláírom...erre lesz ott közel fél év....no és egy egész offseason, h kizárólag LE-t gyakoroljon....könyörgöm az üreg volt MLB (rakás coverage), 3-4 ROLB, LOLB, 4-3 LDE, RDE....bakter ez 5 poszt....gondold el, ha csak egyre gyakorol....
Azt sem értem, amikor azt írod, h nem tudja hol a labda....nagyjából 2-3 alkalom volt ilyen, a többinél tökéletesen képben van....DE-ben is pöpecül találja meg a réseket...nagyon nem igaz a 2-3 impact play és a többi nyaralás...
Valóban jobban állna neki a 3-4 szerintem is, de fogalmunk nincs, h ha nem 5 posztot kell játszania, hanem csak egyet, akkor mi fog kisülni belőle...

Asszem nem fogunk kiegyezni....jegeljük a Koboldunkat szerintem , és koncentráljunk a mai napra... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Don Banks supersportsillustrated mock 2. kör Jeff Allen Illinois😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a gondom vele, hogy egy meccsen van 3 szép playe, abból is 1-2 sokszor hatalmas blődség az offense játékosától. A maradék 20 playben elnyomják, árnyékra vetődik (nem azt követi akinél a labda van, mire rájön meg már késő), és ami pl. egy DE-nél szerintem igen komoly probléma, hogy sokszor iszonyat benyeli a snap countot, amivel már college-ban is elveszik azonnal, nemhogy NFL-ben. Amit linkeltél csatornát, nem egy playben egész látványosan elkésve indul meg, amihez viszont közel sincs olyan sebessége, hogy így is jó legyen valamire.

Vagy az kellene, hogy legyen elég gyors, hogy ne csak a lomha OT-ket kerülje meg, vagy legyen elég erős, hogy erőből is meg tudja oldani. Aztán az nekem egy első köröstől nem működik,hogy sokszor teljesen benézi, hogy merre kéne futni. Ezt college-ban még lehet orvosolni, főleg gyengébbek ellen, de az NFL-ben elég 1 mp-ig benézni, máris nem vagy sehol.

Nagyon inkonzisztens, ami nem gond, ha azt látom,hogy egyszer brutálisállat, egyszer meg eltűnik, mert akkor ezek szerint van benne egy brutális állat, de tőle inkább azt látom,hogy egyszer egész jó, többször pedig eltűnik.

Neki az lenne az ideális, hogy OLB-ként indul, ahol nem akkora gond, ha nem a snap pillanatában indul meg, és nem is kell azonnal OT-vel küzdeni, lehet alkalmazni különböző technikákat, testcseleket a kikerülésére. Nem is véletlen, hogy kb. mindenhol 34be várták. De hát láttunk benne valamit, nyilván nem mondom, hogy tuti nem válik be, csak nekem nagyon nem tetszik 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok....engem pont annyira kvára zavar, h akkor kukák voltunk, h öröm nézni....most csak szembesültünk azzal, amit igazán nem akartunk elhinni: nekik valóban jó Lujíz, Big Hekk és a fiúk.....és reménykedtünk benne, h MRI majd nyakon vágja a kócsokat, odavág egy igazi falembert: no akkó tessék játszatni a fiatalembert....
Sajna Lovie uralja őt is....(mondjuk nem fogja, ha szar lesz a szezon, az fix....)
Itt mindenkinek az a gondja, ami nekem is: képesek voltunk Reiff-et és DeCastro-t bennhagyni....de lendüljünk tovább....
McClellin-nel nem lesz baj szerintem...
Fetomy: mi a gondod vele?

Mára vonatkozóan tökéletesen egyetértek Tüsivel, DT/WR pickek lesznek szerintem is....őszintén szólva Worthy/Still pick tetszene....Stillt tavaly különösen kedveltem...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tippem mára: haladunk tovább defense vonalon, jön egy DT, 3. kör WR.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát azért jobb, hogy nem Mercilus vagy Perry jött ide.Bazzani
Semmivel se jobbak amúgy. Letojom, hogy mennyi sack, semmivel se jobbak. Megnézték mindegyiket, őt válaszották, kész.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok! Én is néztem élőben a draftot, bár alig tudtam fennmaradni, mire mi következtünk. Én is ledöbbentem, bár nem vágom annyira a dolgokat mint ti, de az fura volt, hogy nem a falba húztunk embert. Bezzeg a Steelers, akinek szintén ilyen jellegű problémája van lecsapott a csávóra. Tipp ezek után mára?csi77
Mohamed Sanu, WR, Rutgers

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem pedig egyre jobban bejön ez a pick, emberek....
Tutira nem ő a legjobb passrusher a classban, de az is nagyon valószínű, h futás ellen ő az egyik, ha nem a legjobb DE.....
Nézegettem meccsvideókat (nem olyanokat, amiken rajta vannak a sackjei, oszt csókolom....), egyre jobban kedvelem....
Lehet majd érte a szezonban felnégyelni, aztán kirakni a darabjaimat Újpesten, Óbudán, Soroksáron és Rákospalotán...

http://www.youtube.com/playlist?list=PL7BC13208D84D3B53

Itt csemegézzen mindenki kedvére...Bear
Ez mind szép és jó, de ebben a passzorientált ligában nem biztos, hogy ez olyan húdenagy dolog. Az NFC North-ban például egyedül a jelenleg szalagok nélküli Peterson tud futni.
Féltem, hogy húz valami brutál passrushert a Bears és Stafford többet lesz földön mint állva, hálisten nem így lett.
Mindezektől függetlenül lehet ez még jó pick is, de nem az ami lázba hozza a drukkert.Bazzani
Olyan brutál nagy rushert sztem nem lehet hozni amúgy se. Ami engem felbasz: ötödikek voltunk futás ellen, valami 97 engedett yarddal meccsenként. És ebben már vastagon benne volt az év eleji töketlenkedés. Pass rush inkonzisztens volt, de nem annyira gáz. Van egy kiváló veterán, két tehetséges fiatal a falban. Változatlanul állítom, hogy Melton robbantani fog, Paea mögött remélhetőleg egy sérülésmentes, komplett felkészülés lesz. És benn van a legjobb guard, aki az elmúlt években érkezett a ligába. És nem kell? Én kérek elnézést! Jövőre simán húzhatsz olyat, mint meccelen. És én elhiszem, hogy a srác jó, meg atletikus, meg technikás, és ha annyi szteroidod nyomnak belé, hogy szakad rajta egy második segglyuk, akár All-Pro is lehet. De ilyen lehetőség tízévente egyszer van.füligjimmy
Hát azért jobb, hogy nem Mercilus vagy Perry jött ide.

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Én is néztem élőben a draftot, bár alig tudtam fennmaradni, mire mi következtünk. Én is ledöbbentem, bár nem vágom annyira a dolgokat mint ti, de az fura volt, hogy nem a falba húztunk embert. Bezzeg a Steelers, akinek szintén ilyen jellegű problémája van lecsapott a csávóra. Tipp ezek után mára?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem pedig egyre jobban bejön ez a pick, emberek....
Tutira nem ő a legjobb passrusher a classban, de az is nagyon valószínű, h futás ellen ő az egyik, ha nem a legjobb DE.....
Nézegettem meccsvideókat (nem olyanokat, amiken rajta vannak a sackjei, oszt csókolom....), egyre jobban kedvelem....
Lehet majd érte a szezonban felnégyelni, aztán kirakni a darabjaimat Újpesten, Óbudán, Soroksáron és Rákospalotán...

http://www.youtube.com/playlist?list=PL7BC13208D84D3B53

Itt csemegézzen mindenki kedvére...Bear
Ez mind szép és jó, de ebben a passzorientált ligában nem biztos, hogy ez olyan húdenagy dolog. Az NFC North-ban például egyedül a jelenleg szalagok nélküli Peterson tud futni.
Féltem, hogy húz valami brutál passrushert a Bears és Stafford többet lesz földön mint állva, hálisten nem így lett.
Mindezektől függetlenül lehet ez még jó pick is, de nem az ami lázba hozza a drukkert.Bazzani
Olyan brutál nagy rushert sztem nem lehet hozni amúgy se. Ami engem felbasz: ötödikek voltunk futás ellen, valami 97 engedett yarddal meccsenként. És ebben már vastagon benne volt az év eleji töketlenkedés. Pass rush inkonzisztens volt, de nem annyira gáz. Van egy kiváló veterán, két tehetséges fiatal a falban. Változatlanul állítom, hogy Melton robbantani fog, Paea mögött remélhetőleg egy sérülésmentes, komplett felkészülés lesz. És benn van a legjobb guard, aki az elmúlt években érkezett a ligába. És nem kell? Én kérek elnézést! Jövőre simán húzhatsz olyat, mint meccelen. És én elhiszem, hogy a srác jó, meg atletikus, meg technikás, és ha annyi szteroidod nyomnak belé, hogy szakad rajta egy második segglyuk, akár All-Pro is lehet. De ilyen lehetőség tízévente egyszer van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
http://www.draftcountdown.com/forum/showthread.php?t=52641
kurva jó az egész, de a bears-es rész ül nagyon 😀
(via iktriad facebook)


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem pedig egyre jobban bejön ez a pick, emberek....
Tutira nem ő a legjobb passrusher a classban, de az is nagyon valószínű, h futás ellen ő az egyik, ha nem a legjobb DE.....
Nézegettem meccsvideókat (nem olyanokat, amiken rajta vannak a sackjei, oszt csókolom....), egyre jobban kedvelem....
Lehet majd érte a szezonban felnégyelni, aztán kirakni a darabjaimat Újpesten, Óbudán, Soroksáron és Rákospalotán...

http://www.youtube.com/playlist?list=PL7BC13208D84D3B53

Itt csemegézzen mindenki kedvére...Bear
Ez mind szép és jó, de ebben a passzorientált ligában nem biztos, hogy ez olyan húdenagy dolog. Az NFC North-ban például egyedül a jelenleg szalagok nélküli Peterson tud futni.
Féltem, hogy húz valami brutál passrushert a Bears és Stafford többet lesz földön mint állva, hálisten nem így lett.
Mindezektől függetlenül lehet ez még jó pick is, de nem az ami lázba hozza a drukkert.

több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Várjunk még a temetéssel....
Valóban húzhattunk volna jobbat is (most úgy tűnik), de hátha kihozzák lóherés barátunkból az állatot....egy tuti: mindenképpen upgrade az összes DE-hez képest mínusz Pep....

Eddig MRI normálisan csinálta a dolgát....annyi esélyt bizalmat meg neki, h nézzük meg, mit tud a kölök egy nagygenerál (vagyis babgulyás-rántotthús-dobostorta update-hízókúra) után....
Bear
Ott a pont!

Hajnalban lesztek?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én néztem pár videót.... Majd még nézek párat hátha megszeretem, de egyelőre nekem ZS- a draft. Sose tudtam minek vannak oda annyira ezért a gyerekért...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem pedig egyre jobban bejön ez a pick, emberek....
Bear
Egy gondolat bánt engemet,
ki a f***om az a Mekkelek?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem lesz ezzel gond bár én is O-lineba húztam vna,idő eldönti...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem pedig egyre jobban bejön ez a pick, emberek....
Tutira nem ő a legjobb passrusher a classban, de az is nagyon valószínű, h futás ellen ő az egyik, ha nem a legjobb DE.....
Nézegettem meccsvideókat (nem olyanokat, amiken rajta vannak a sackjei, oszt csókolom....), egyre jobban kedvelem....
Lehet majd érte a szezonban felnégyelni, aztán kirakni a darabjaimat Újpesten, Óbudán, Soroksáron és Rákospalotán...

http://www.youtube.com/playlist?list=PL7BC13208D84D3B53

Itt csemegézzen mindenki kedvére...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
1/19-re ne olyan játékost húzzon az ember fia "akiben van potenciál, meg akár jól is elsülhet"....
Erre McClellin pickre sajnos nem jön rám a szexuális vágy


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nem volt ez rossz húzás, van a srácban potenciál, CSAK.
Őt inkább OLB ajánlották, nálatok DE lesz....még ez bele is férne...
Főleg ha 2. körbe húzzátok, akkor szerintem egy jó pick-ről lehetne beszélni.

Annak fényében kik voltak még bent akikre itt szükség lehetett volna ahhoz képest lehet itt nagyon bosszankodni...

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Várjunk még a temetéssel....
Valóban húzhattunk volna jobbat is (most úgy tűnik), de hátha kihozzák lóherés barátunkból az állatot....egy tuti: mindenképpen upgrade az összes DE-hez képest mínusz Pep....

Eddig MRI normálisan csinálta a dolgát....annyi esélyt bizalmat meg neki, h nézzük meg, mit tud a kölök egy nagygenerál (vagyis babgulyás-rántotthús-dobostorta update-hízókúra) után....Bear
Fél nappal a draft után szerintem teljesen jogos a krákogásunk. Reméljük az idő majd megváltoztatja az álláspontunkat. Én továbbra is amiatt vagyok csalódott, hogy benn hagytuk DeCastrot (+Reiff). Ha ő(k) már kimentek volna előlünk és teljesen egyértelmű a pass rusher pick, még le is tojnám. Ebbe a srácba látták a lehetőséget, behúzták. No de így. Óriási hiányposztot lehetett volna betömni nem is akármilyen prospecttel. Gondolom a 2. körös DE-ket is vadul sasolták. Meglátjuk mit hoz a jövő, mindenesetre sok sikert neki Chicagoban.

Reméljük a 2-3. kör után elégedettebben tápászkodunk fel a székből.