Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kezdjük el magyarázni, hogy meccelen (aka. kötött sapka) miért meglepő, de minden tekintetben kiváló választás, és miért ő a puzzle utolsó, hiányzó darabja.

Az én tippem John Smith III, a Montanai Kecskepásztor&Metafizika Egyetemről, aki roppant emlékezetes meccset játszott az Ontarioi Csillgavizsgáló szakkör ellen.

Bear: Big Love szted mit akart ettől a gyerektől? Van egy tippem. Nem a 260 font súlyú endekről szól ez a csapat évek óta. Ez a srác szituációs rusher lesz, amúgy inkább 34 OLB. De a legjobb ebben a választásban, hogy ettől kezdve csak felfelé van, olyan alacsonyak az elvárásaink.füligjimmy
McKobold bizony 4-3 LE lesz, akit sajnos az NFL-ben játszó OT-k simán odébb raknak majd.....hacsak nem kezd heveny szteroidozásba....ha fel tudjuk pörgetni a fizikumot és a súlyt, mindezt komolyabb lassulás nélkül, még jól is elsülhet....
Már megint abba szerelmesedtünk bele, h csak Irvin futott nála gyorsabb 40-et....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kezdjük el magyarázni, hogy meccelen (aka. kötött sapka) miért meglepő, de minden tekintetben kiváló választás, és miért ő a puzzle utolsó, hiányzó darabja.

Az én tippem John Smith III, a Montanai Kecskepásztor&Metafizika Egyetemről, aki roppant emlékezetes meccset játszott az Ontarioi Csillgavizsgáló szakkör ellen.

Bear: Big Love szted mit akart ettől a gyerektől? Van egy tippem. Nem a 260 font súlyú endekről szól ez a csapat évek óta. Ez a srác szituációs rusher lesz, amúgy inkább 34 OLB. De a legjobb ebben a választásban, hogy ettől kezdve csak felfelé van, olyan alacsonyak az elvárásaink.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
DT, WR, ebben a sorrendben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
No srácok....most, h az Ír MunkásKobold megérkezett, ki mit vár 2-3. körben?

WR-t mindenképpen várok 2. napon, viszont attól tartok, h korán húzunk egy DT-t.....akár már 2-ban....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Vegyes érzéseim vannak....nyilván Márciust szerettem volna, de Reiff és DeCastro is benn volt...drukkoltam, h ne Lovie domináljon....de...még mindig ő a góré....
Jimmy: megkaptuk a választ....MRI szereti Loviet....

Mindamellett ez a srác egy igazi munkás ürge...szerintem beválik....de jobbat simán tudtunk volna...

Ha a Packs behúzza Március barátomat, halomra fog sz*patni bennünket 10 évig....
szerk.: Houston kisegített minket...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
kinyitod a szülinapi ajándékodat, oszt egy kötött sapka, bazmegfüligjimmy
ez kész 😀

totálisan érthetetlen ez a számomra, MRI tényleg ekkora zseni?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
kinyitod a szülinapi ajándékodat, oszt egy kötött sapka, bazmeg

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát erről még sokat fogunk beszélni.

Nem értem... McCellin az 1/19. Benn volt DeCastro, benn volt Reiff.

Lehet nagy pick lesz, de rohadt csalódott vagyok most.
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sok sikert a csapatnak a draftra. Én nem tudom élőben követni, de vissza fogom nézni a bowl.hu-s közvetítést is. Addig teljes hírzárlat nekem 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Én Martint szeretném... De nem hiszem hogy őt fogjuk. Tippre vmeik DE lesz.


több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én tippelek az első körre: Kendall Wright
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na mostanában picit kevesebb időm jutott a fórumra, de a ma estét ki nem hagynám. Lesz vmi chatszoba? Esetleg külön Bears fanos chatszoba?

Tavaly ha jól emlékszem 5 után jöttünk mi valamivel, akkor 1/29 volt, tehát 4 óra az helyén való.

Roppant kíváncsi vagyok kik maradnak benn mire mi jövünk, gyakorlatilag szerintem felvan írva 6-7 név, aki marad az jön.
A 2-3. kör ebből a szempontból érdekesebb lesz.tüsi91
A magyar stream melletti chat lesz használva elméletileg.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na mostanában picit kevesebb időm jutott a fórumra, de a ma estét ki nem hagynám. Lesz vmi chatszoba? Esetleg külön Bears fanos chatszoba?

Tavaly ha jól emlékszem 5 után jöttünk mi valamivel, akkor 1/29 volt, tehát 4 óra az helyén való.

Roppant kíváncsi vagyok kik maradnak benn mire mi jövünk, gyakorlatilag szerintem felvan írva 6-7 név, aki marad az jön.
A 2-3. kör ebből a szempontból érdekesebb lesz.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d8288dc3b/article/sevenround-mock-projecting-every-pick-in-2012-nfl-draft

Én ezzel nagyon kiegyeznék, a második körre az emberemet írja 😊 Toon is remek pick lenne. Jones-ról vki vmi infó?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Üdv Mindenkinek!

Ha nem tradelünk semerre, akkor kb. hány körül kerülünk majd sorra a drafton ma éjjel? Fél5 körüli időpont az reális, vagy már korábban?Melehov
Éppen erről írtam egy kis statisztikai értekezést a minap. Olyan 4 óra környékén várható a 19-es pick.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv Mindenkinek!

Ha nem tradelünk semerre, akkor kb. hány körül kerülünk majd sorra a drafton ma éjjel? Fél5 körüli időpont az reális, vagy már korábban?Melehov
Sztem az első 5 pick kimegy 20 perc alatt. Négyre már simán sorra kerülhetünk. Tavaly jópárszor megesett, mikor hivatalosan bejelentették az egyik picket, az újságírók már mondták a másikat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Üdv Mindenkinek!

Ha nem tradelünk semerre, akkor kb. hány körül kerülünk majd sorra a drafton ma éjjel? Fél5 körüli időpont az reális, vagy már korábban?

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egy kicsit OFF, de megkérdezem:
Nekünk nem ért volna meg Asante Samuel egy 7. köröset + 3 évre kb 19 misit????Antman
De lehet, csak szerintem nem nagyon van rá lóvé a capben.fetomy
+ eleg erdekes lenne tampa2be egy olyan cb aki nadszalvekony es menekul az utkozesek elol 😀Fake
Ott a pont....Sámuel ide egyáltalán nem való....meccsenként 1 pick és 5 misstackle...nem éri meg....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kicsit OFF, de megkérdezem:
Nekünk nem ért volna meg Asante Samuel egy 7. köröset + 3 évre kb 19 misit????Antman
De lehet, csak szerintem nem nagyon van rá lóvé a capben.fetomy
+ eleg erdekes lenne tampa2be egy olyan cb aki nadszalvekony es menekul az utkozesek elol 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy kicsit OFF, de megkérdezem:
Nekünk nem ért volna meg Asante Samuel egy 7. köröset + 3 évre kb 19 misit????Antman
De lehet, csak szerintem nem nagyon van rá lóvé a capben.
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Egy kicsit OFF, de megkérdezem:
Nekünk nem ért volna meg Asante Samuel egy 7. köröset + 3 évre kb 19 misit????

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
És nem fogunk need-re (DE) húzni. Így, kimondva. Hoppáfüligjimmy
Akkor mi lesz az aprólékkal? Megy a levesbe? 😀Bear
Akár...
MRI bármit csinál, az meglepetés lesz. A helyébe te húznál a front sevenbe? Neki Big Love nem kell, főleg miután látja, hogy annyi haszna van a drafton, mint nekem. Neki Big Love rendszere pláne kurvára nem kell. Jövőre simán meg lehet oldani egy 34 frontra való átállást, ha az elérhető legjobb edző(k) ezt preferálják. Lehet erre azzal riposztozni, hogy verzitális játékokból kell kihozni a legtöbbet, én erre azt mondom, erről vagyunk híresek. Ez a Mekkelek gyerek se tudom, mit kolbászolt itt ennyit.füligjimmy
Őszintén szólva én a helyében OT-t húznék...Martin-t....tudom, h ilyen concern, amolyan concern, de nem izgat....a fickó tehetséges, atletikus, mobilis, stb....10 évre a football egyik legfontosabb posztja letudva....
Azt nem tudjuk, h MRI csípi-e Loviet vagy sem....ha igen, akkor nem kérdés: jöhet a front4-pick...

Mondjuk attól mentsen meg az úristen, h 3-4et akarna itt valaki bevezetni....nincs nagy gondom a 3-4-el, csak ne itt legyen, mivel a kedvenc posztom a hagyományos DE....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És nem fogunk need-re (DE) húzni. Így, kimondva. Hoppáfüligjimmy
Akkor mi lesz az aprólékkal? Megy a levesbe? 😀Bear
Akár...
MRI bármit csinál, az meglepetés lesz. A helyébe te húznál a front sevenbe? Neki Big Love nem kell, főleg miután látja, hogy annyi haszna van a drafton, mint nekem. Neki Big Love rendszere pláne kurvára nem kell. Jövőre simán meg lehet oldani egy 34 frontra való átállást, ha az elérhető legjobb edző(k) ezt preferálják. Lehet erre azzal riposztozni, hogy verzitális játékokból kell kihozni a legtöbbet, én erre azt mondom, erről vagyunk híresek. Ez a Mekkelek gyerek se tudom, mit kolbászolt itt ennyit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
És nem fogunk need-re (DE) húzni. Így, kimondva. Hoppáfüligjimmy
Akkor mi lesz az aprólékkal? Megy a levesbe? 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha a sajtótájékoztatónak hinni lehet, a hátsó körökbe olyan srácok fognak jönni, aki focizni ugyan nem nagyon tudnak, de gyorsak, magasak, erősek, vagy tudnak a háromból minimum kettőt.füligjimmy
Eddig az első körökben is ilyenek jöttek... 😀 :cool:Bear
Miért, melyik srác jött úgy ide, mint a termitáror? Williams? Grossman? Benson? Még talán Olsenről lehet mondani, hogy jók voltak a méretei (that's what she said).

És nem fogunk need-re (DE) húzni. Így, kimondva. Hoppáfüligjimmy
Akkor kiemelem, h milyeneket is húztunk...

akik focizni ugyan nem nagyon tudnak


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)