Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha a sajtótájékoztatónak hinni lehet, a hátsó körökbe olyan srácok fognak jönni, aki focizni ugyan nem nagyon tudnak, de gyorsak, magasak, erősek, vagy tudnak a háromból minimum kettőt.füligjimmy
Eddig az első körökben is ilyenek jöttek... 😀 :cool:Bear
Miért, melyik srác jött úgy ide, mint a termitáror? Williams? Grossman? Benson? Még talán Olsenről lehet mondani, hogy jók voltak a méretei (that's what she said).

És nem fogunk need-re (DE) húzni. Így, kimondva. Hoppáfüligjimmy
Akkor kiemelem, h milyeneket is húztunk...

akik focizni ugyan nem nagyon tudnak


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha a sajtótájékoztatónak hinni lehet, a hátsó körökbe olyan srácok fognak jönni, aki focizni ugyan nem nagyon tudnak, de gyorsak, magasak, erősek, vagy tudnak a háromból minimum kettőt.füligjimmy
Eddig az első körökben is ilyenek jöttek... 😀 :cool:Bear
Miért, melyik srác jött úgy ide, mint a termitáror? Williams? Grossman? Benson? Még talán Olsenről lehet mondani, hogy jók voltak a méretei (that's what she said).

És nem fogunk need-re (DE) húzni. Így, kimondva. Hoppá

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha a sajtótájékoztatónak hinni lehet, a hátsó körökbe olyan srácok fognak jönni, aki focizni ugyan nem nagyon tudnak, de gyorsak, magasak, erősek, vagy tudnak a háromból minimum kettőt.füligjimmy
Eddig az első körökben is ilyenek jöttek... 😀 :cool:


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha a sajtótájékoztatónak hinni lehet, a hátsó körökbe olyan srácok fognak jönni, aki focizni ugyan nem nagyon tudnak, de gyorsak, magasak, erősek, vagy tudnak a háromból minimum kettőt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bő egy nappal a draft előtt nagyjából így látom:

Ahova tuti húzunk: WR, OT/OG, DE
Nagyon valószínű: DT
Simán elképzelhető: CB/S, LB
Esetleg: TE, C
Meglepő lenne: QB, RB, FB, LS, P, K

The Chicago Bears auditioned former Green Bay Packers offensive tackle Tony Moll, according to a league source.

Na ezt pedig nagyon gyorsan felejtsük el...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://chicago.cbslocal.com/2012/04/23/nfl-draft-round-table-discussion/

Két részes beszélgetés a Medve-draftról....érdemes belehallgatni, legalább azért, h halljuk őket is.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Láttunk már elég vad üzleteket...pusztán reménykedem benne, h lesz lehetőségünk kötni egy pofásat....ha pedig nem, akkor sincs vész, idén akkora homályt - szerintem - még csak nem is húzhatunk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én értem, hogy mit mondasz, és egyértelmű, hogy bárki megőrülhet és odaadhatja érte az életét is, csak azt mondom, hogy eléggé kevés a valószínűsége. Pl. az említett 2/1+2/7 for 1/19 létrejön, az 15ször nagyobb üzlet nekünk mint a Marshall trade 😊 Fel lehet hozni teóriaként, csak annyira valószínűtlen, hogy így akkor beszélhetjük, hogy mi van ha Blackmon még bent van 19-en 😊 A rams is tudja, hogy azon a két picken húzhat kettő nem sokkal kevésbé nagy potenciált, mint a miénken. Ha ezt a két picket beáldozzák, azt akkor nem a 19-ért fogják, hanem jó néhány pickkel előrébb.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ezzel csak az a baj, hogy 1/19-ért nem nagyon kapsz két top60 picket. Gyakorlatilag nagyjából a Pats és a Giants jöhet szóba az 1/31+2/31-el illetve 32-kkel, esetleg még a Frisco a 30-akkal. De ezek is maximum úgy valószínűek, ha valakibe beleszerelmesednek, és leaglább 10+ helyet megyünk hátra. Tavaly pl. 27-ről 21-re egy 3. körösért mentek fel, 2010-ben 24-ről 13-ra két 3. körösért mentek fel, a 25-re 2/11-ről mentek fel egy 3+4-ért.
3-4 helyes letradenek meg semmi értelme ilyen szempontból, mert legjobb esetben kapsz egy 5. kört érte. Illetve hát attól függ, ki van még bent, ha nagyon senki, akkor megéri, mert jó az az 5. kör, de ha van akiért odaadnád, akkor már necces.

a hátsóbb pickekről meg nem feltétlenül kell előre jönni. Főleg mert ahhoz megint el kell adni valamit. Lehet 3-7. körökben is találni használható, akár jó játékost is, csak jól kell tudni választani 😊fetomy
Nem mindig értékarányosan történnek a cserék....azt írtam, h akkor, ha van rá normális üzlet....(nekem jó lenne pl. a STL két korai 2. köröse is)...
Gondold el azt a helyzetet, amikor is 19-nél még benn van Kirkpatrick....Jenkins azért kapott redet (min. yellow-t) rendesen...Titans vszínű behúzná (ha ők nem, akkor a Bengals), ha eléri a 20-at....ha vkinek nagyon kellene, jönne érte mint a szél....de ez csak egy lehetőség....
Azt én is tudom, h lehet jókat kifogni hátul, de minél előbb húzol, annál nagyobb az esélyed olyan emberre, aki beválik, szal ha egy 5. kört lehetne szerezni egy 6+7-el, akkor azonnal odacsapnám...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezzel csak az a baj, hogy 1/19-ért nem nagyon kapsz két top60 picket. Gyakorlatilag nagyjából a Pats és a Giants jöhet szóba az 1/31+2/31-el illetve 32-kkel, esetleg még a Frisco a 30-akkal. De ezek is maximum úgy valószínűek, ha valakibe beleszerelmesednek, és leaglább 10+ helyet megyünk hátra. Tavaly pl. 27-ről 21-re egy 3. körösért mentek fel, 2010-ben 24-ről 13-ra két 3. körösért mentek fel, a 25-re 2/11-ről mentek fel egy 3+4-ért.
3-4 helyes letradenek meg semmi értelme ilyen szempontból, mert legjobb esetben kapsz egy 5. kört érte. Illetve hát attól függ, ki van még bent, ha nagyon senki, akkor megéri, mert jó az az 5. kör, de ha van akiért odaadnád, akkor már necces.

a hátsóbb pickekről meg nem feltétlenül kell előre jönni. Főleg mert ahhoz megint el kell adni valamit. Lehet 3-7. körökben is találni használható, akár jó játékost is, csak jól kell tudni választani 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Megvolt MRI tolongása a sajtóval...

A draft-srtatégiáról már volt szó, és valószínűleg sokan nem fognak velem egyetérteni, de:
Az első körben - ha megvan a megfelelő ajánlat - én tuti lemennék néhány helyet....nem arról van ugyanis idén szó, h már csak egy játékos hiányzik, hiszen nem tudnék olyan posztot mondani, ahova ha most húznánk, óriásit tudnánk előre lépni...éppen ezért inkább legyen mondjuk 3 pickünk a top 60-ban, mint 2....
Arról van szó, hogy ha az 1-2. körökben húzol embereket, azoktól azt várod, hogy vagy azonnal kezdjen, vagy legalábbis jó rotációs játékos legyen megfelelő mennyiségű playing time-mal....ha 2-ből 2-nek kell ezt teljesítenie, nyilván sokkal nehezebb, mint 3-ból kettőnek, még akkor is, ha az első húzásod 5-10 spottal később jön....a 4. köröst (akár már a 3-at) és az onnan hátrafelé lévő pickeket viszont arra használnám, h minél feljebb jöjjek velük...(persze végig azt feltételezve, hogy van vevő az üzletekre....)

(Jah...McClellin is priv. workoutolt anno velünk....)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én azért nem vennék rá mérget, hogy Louist padra tenné Tice. Ő a másik szerelme Webb mellett.

TE jöjjön a középső körökből vagy ne is jöjjön. Elpöfögünk mi egy Davis, Speath duóval. Legalább Davisről kiderül mennyit ér egy olyan rendszerben, ahol használják is... Mondjuk sok reményt nem fűzök hozzá. Egy tehetséges WR-t hozzunk a draftról, az jóság van.tüsi91
Én letojom, hogy mi a címke, TE, vagy WR, kell még egy célpont. BM-Bennett-Forte-Davis-Bush, aztán Knox és Hester, felrázva, nem keverve. Nem mondom, hogy kevés, de nem is sok. Hamár Forte és Bush, tavaly úgy eltűntek a screenpasszok, mint a magánnyugdíjam. Remélem erről nem mond le Tice sem, beszéltük már többször, nagy erőssége (majdnem az egyetlen) ennek a falnak a mozgékonyság.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én azért nem vennék rá mérget, hogy Louist padra tenné Tice. Ő a másik szerelme Webb mellett.

TE jöjjön a középső körökből vagy ne is jöjjön. Elpöfögünk mi egy Davis, Speath duóval. Legalább Davisről kiderül mennyit ér egy olyan rendszerben, ahol használják is... Mondjuk sok reményt nem fűzök hozzá. Egy tehetséges WR-t hozzunk a draftról, az jóság van.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Annyival egészíteném ki, hogy nálunk erre Big Hekk nagyszerű ténykedése miatt különösen szükség van pass protban...vagyis ha Tice hagyja a busafejűt LT-ben, akkor kizárólag olyan emberek draftolását tudom elképzelni, akik ki tudnak segíteni, ha gáz van.....mellesleg Neked (is) pont ez volt a bajod Olsennel (amellett, h ez elkapótudományán is volt csiszolni való... 😊Bear
Meh, ha fel lehetne lépni abba a kurva zsebbe, ahogy Garza tevékenysége miatt nem lehet, ő is jobban nézne ki. Minimum két helyről szokott jönni a pofon, ne szépítsük. És én Louis (Big Raszta) felől se aludnék nyugodtan, ezért is szeretném akár Glennt, jobb oldalon kicsit decensebben nézett ki, amúgy csak szoptunk miatta. Persze Big Hekk meg van találva, és teljesen jogosan van megtalálva, de egy tisztességes belső hármassal egy belefér kategória is lehetne csórikám.füligjimmy
Nekem a legfőbb bajom az, h nem tudod, milyen meccse lesz éppen....van, hogy egész szépen elpöfög, néhány hurry és egy-két olcsó false start, oszt csókolom....köv. héten meg jobb lenne, ha fel se menne....csak eleszi a húst a többiek elől....
Louisnál nincs nagy vita közöttünk, úgyis Spencer lesz fenn, ha nem jön komoly G (márpedig úgy tűnik, h nem jön....)
No és nem a C-nek kéne egy az egyben tartani az NT-ket....inkább a G-kel volt/van gond....szerintem...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Annyival egészíteném ki, hogy nálunk erre Big Hekk nagyszerű ténykedése miatt különösen szükség van pass protban...vagyis ha Tice hagyja a busafejűt LT-ben, akkor kizárólag olyan emberek draftolását tudom elképzelni, akik ki tudnak segíteni, ha gáz van.....mellesleg Neked (is) pont ez volt a bajod Olsennel (amellett, h ez elkapótudományán is volt csiszolni való... 😊Bear
Meh, ha fel lehetne lépni abba a kurva zsebbe, ahogy Garza tevékenysége miatt nem lehet, ő is jobban nézne ki. Minimum két helyről szokott jönni a pofon, ne szépítsük. És én Louis (Big Raszta) felől se aludnék nyugodtan, ezért is szeretném akár Glennt, jobb oldalon kicsit decensebben nézett ki, amúgy csak szoptunk miatta. Persze Big Hekk meg van találva, és teljesen jogosan van megtalálva, de egy tisztességes belső hármassal egy belefér kategória is lehetne csórikám.

Bear: Olsen elkapni is annyira tudott, amennyi a minimum. Egy szájbalökött LB-től nem bír elszakadni. Blokkolás címén én soha nem azt vártam tőle, hogy egy az egyben tartson meg endeket, de hogy akármelyik decensebb CB seggbekúrja, meg elfut a védő mellett, hadd szereljen, őt azért fizetik.... és még ezzel is együtt tudtam volna élni, nem mindenkiből lesz All-Pro, de egyrészt ő ezt gondolta magáról, másrészt ezt előadta olyan stílusban..... miközben Dez Clark 32 évesen a belét kirakta a pályára minden meccsen. És erre én azt mondom, hogy Dez megérdemelte, hogy játék nélkül is felvehette a bónuszait, Olsen pedig megérdemelte...... hogy aláírhasson egy 20 milliós szerződést. Trollface

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És ezt a blokkolást miért nem emelik ki soha elkapóknál?füligjimmy
Én már jó néhány elkapó értékelésénél láttam leírva negatívumként, hogy blokkolni egyáltalán nem tud, vagy csak nem jó benne vagy éppen hogy jól tud. De elkapónak még kevésbé fontos, TE-nél már fontosabb, mivel az elkapók DB-kkel találkoznak, a TE-k viszont sokszor LB-kkel pl. Számít azért az eléggé, hogy fel tud-e venni punteren kívül mást is egy tight end.

Másik kérdés az, hogy -Fleenertől most eltekintve- abban egyetértünk, hogy ettől még nem lesz bustesélyes valaki. Vannak azért olyan TE-k akik abszolút nem bust-ok, pedig nem tudnak blokkolni. Dustin Keller se nagyon blokkol, elkapásban viszont elég jó, példának okáért. Fleenerrel sem lesz baj, hogy nem tud blokkolni, ha mellette viszont elkapásban jó lesz, illetve a csapata nem is várja el tőle, hogy blokkoljon.

Az meg a másik,hogy a mai világban egyre inkább arra felé haladunk, hogy 300 yard alatt passzolni egy meccsen szégyen, és lassan a tight endektől is bőven elég lesz, ha egy lb nem löki fel lendületből azonnal, csak legyen erős célpont a passzjátékban.

Nálunk felemás a téma, mivel a szar OL miatt olyan TE kéne aki jól blokkol, viszont a nem túl sok célpont miatt elkapni is kéne tudnia. Summa summarum, örülnék ha Fleener idejönne, de annak nagyon nem, ha első körben húznánk. 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Annyival egészíteném ki, hogy nálunk erre Big Hekk nagyszerű ténykedése miatt különösen szükség van pass protban...vagyis ha Tice hagyja a busafejűt LT-ben, akkor kizárólag olyan emberek draftolását tudom elképzelni, akik ki tudnak segíteni, ha gáz van.....mellesleg Neked (is) pont ez volt a bajod Olsennel (amellett, h ez elkapótudományán is volt csiszolni való...) 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d82882e3f/article/scout-te-coby-fleener-might-be-the-most-overrated-in-draft?module=HP11_headline_stack

Annyira szeretném, ha ezeket névvel vállalnák fel..... de ezekhez ugye kellene két masszív méretű here, és/vagy egy erősebb gerinc. Ha engem megkérdezne a Nemzeti Sport alkalmazottja (nem hívom őket újságíróknak, mert nem azok), hogy mi a véleményem korzsakos kedvenceimről, Mezey "Edzőpápa" Györgyről, és Mészöly "Bundás" Kálmánról, arccal-névvel nyilatkoznék.füligjimmy
Ahogy nézem, ez Bucky Brooks barátod tollából származik....Bear
Én arra céloztam, hogy egy scout ezt mondja, névtelen (anyja nem adott neki?) scout azt mondja..... Fleener magas, gyors, ráadásul produktív egyetemi karreierje volt. Nem tud blokkolni? Elég megnézni, a mackó tight endek hogy blokkoltak időnként. Valaki vagy elkapja a labdát, vagy blokkol. Olyat még nem láttam, hogy kettő egyszerre ment volna bárkinek is. És ezt a blokkolást miért nem emelik ki soha elkapóknál? Hány olyan futójáték van egy meccsen, amikor egy DB szerel? Nem akaork ilyen dedós példákat hozni, de kénytelen vagyok, mert sztem ez egy dedós érv. Ha egy TE/HB megtanulja a sémát, és tud blitzeket felvenni, akkor tud mindent, amit érdemes.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ahogy nézem, ez Bucky Brooks barátod tollából származik....Bear
Nem hiszem, szerintem csak az overrated kulcsszó miatt rakták oda. A cikkben is benne van, hogy anonymous scout, így vicces lenne odarakni utánaa nevét 😀 plusz Brooks top5 bustlistáján, amit épp ott linkel, nincs rajta Fleener, a cikk meg azt mondja Fleener a legdurvábban overrated 😊fetomy
Igazad van....nem lenne rossz normálisan megnézni...köszi...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ahogy nézem, ez Bucky Brooks barátod tollából származik....Bear
Nem hiszem, szerintem csak az overrated kulcsszó miatt rakták oda. A cikkben is benne van, hogy anonymous scout, így vicces lenne odarakni utánaa nevét 😀 plusz Brooks top5 bustlistáján, amit épp ott linkel, nincs rajta Fleener, a cikk meg azt mondja Fleener a legdurvábban overrated 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d82882e3f/article/scout-te-coby-fleener-might-be-the-most-overrated-in-draft?module=HP11_headline_stack

Annyira szeretném, ha ezeket névvel vállalnák fel..... de ezekhez ugye kellene két masszív méretű here, és/vagy egy erősebb gerinc. Ha engem megkérdezne a Nemzeti Sport alkalmazottja (nem hívom őket újságíróknak, mert nem azok), hogy mi a véleményem korzsakos kedvenceimről, Mezey "Edzőpápa" Györgyről, és Mészöly "Bundás" Kálmánról, arccal-névvel nyilatkoznék.füligjimmy
Ahogy nézem, ez Bucky Brooks barátod tollából származik....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d82882e3f/article/scout-te-coby-fleener-might-be-the-most-overrated-in-draft?module=HP11_headline_stack

Annyira szeretném, ha ezeket névvel vállalnák fel..... de ezekhez ugye kellene két masszív méretű here, és/vagy egy erősebb gerinc. Ha engem megkérdezne a Nemzeti Sport alkalmazottja (nem hívom őket újságíróknak, mert nem azok), hogy mi a véleményem korzsakos kedvenceimről, Mezey "Edzőpápa" Györgyről, és Mészöly "Bundás" Kálmánról, arccal-névvel nyilatkoznék.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jim Miller agyal a 19-ről....érdekes, h Wrightot kihagyta....

http://www.csnchicago.com/football-chicago-bears/bears-talk/Honing-in-on-Round-1-Bears-will-have-a-h?blockID=693820&feedID=10330Bear
ezert
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=518712#p518712Fake
Az nálunk mindegy....bele volt szerelmesedve a randin.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jim Miller agyal a 19-ről....érdekes, h Wrightot kihagyta....

http://www.csnchicago.com/football-chicago-bears/bears-talk/Honing-in-on-Round-1-Bears-will-have-a-h?blockID=693820&feedID=10330Bear
ezert
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=518712#p518712Fake
Nagyon sok csapat sokra tartja ezt, sokra tartja amazt..... azért pislogunk állandóan a pickek felénél még az első körben is. Kamufelhajtások. Az igazi véleményét mindenki megtartja magának.

Miller cikke pedig.... Poe-Harrison párhuzam ahogy van, hülyeség, Adams neki egyszerűen túl jó ahhoz, hogy kihagyják (végülis pirítot egész szezonban, jah nem), Hillről senki se tudott semmit, míg nem futott egyszer kamerák előtt kb. 37 métert. Néhányszor sikerült meghallgattam meccsek után, meccseket frankón elemzi, a véleményét nem rejti véka alá, de az offseason sajna nem az ő műfaja.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jim Miller agyal a 19-ről....érdekes, h Wrightot kihagyta....

http://www.csnchicago.com/football-chicago-bears/bears-talk/Honing-in-on-Round-1-Bears-will-have-a-h?blockID=693820&feedID=10330Bear
ezert
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=518712#p518712