Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez tulképpen természetes, mármint, h kihagyja az önkéntest ebben a helyzetben....viszont olyan szerződést nem fog kapni, mint Johnson, vagy Peterson.....nem tartom elképzelhetetlennek, h elpasszoljuk, de csak akkor, ha vhogy nagyon eldurvul a helyzet....(viszont a draftig ezt jó lenne kitalálni, hiszen akkor egy cseppet borul terv...)

Ma jön ki a schedule....Bear
Minden tagelt játékos eljátssza ugyanezt (lásd: Briggs, Lance), ami egy vicc. Az új CBA nem gondoskodott erről, nyilván lényegtelen pont volt :/ A cseréhez annyi kéne, hogy valaki adjon neki 40 millió dollár garantáltat. Ez majd jól meg is történik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez tulképpen természetes, mármint, h kihagyja az önkéntest ebben a helyzetben....viszont olyan szerződést nem fog kapni, mint Johnson, vagy Peterson.....nem tartom elképzelhetetlennek, h elpasszoljuk, de csak akkor, ha vhogy nagyon eldurvul a helyzet....(viszont a draftig ezt jó lenne kitalálni, hiszen akkor egy cseppet borul terv...)

Ma jön ki a schedule....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Forte kivételével mindenki a Halas Hallban ma....ő az egyetlen hiányzó....Bear
Hosszú menet lesz ez, mire megegyeznek vele, ha megegyeznek.tüsi91
lehet, h a draft előtt mégis csak elcseréljük őt, ha ennyire nem mutat hajlandóságot?soma80
Lehet elfogult vagyok, de szerintem fenn hordja az orrát. Gondolom Emery azért megakar(t) vele egyezni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Forte kivételével mindenki a Halas Hallban ma....ő az egyetlen hiányzó....Bear
Hosszú menet lesz ez, mire megegyeznek vele, ha megegyeznek.tüsi91
lehet, h a draft előtt mégis csak elcseréljük őt, ha ennyire nem mutat hajlandóságot?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Forte kivételével mindenki a Halas Hallban ma....ő az egyetlen hiányzó....Bear
Hosszú menet lesz ez, mire megegyeznek vele, ha megegyeznek.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Forte kivételével mindenki a Halas Hallban ma....ő az egyetlen hiányzó....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én nagy rajongója vagyok a fiziognómiának. És hamár verbális kommunikációt is megemlítejük, például Hester nem véletlenül nem tudja megtanulni n+1 éve az elkapóposztot. Ösztönből dolgozik a srác, maradjunk ennyiben. Március pacekra és dumára Briggsre emlékeztetfüligjimmy
Van benne valami...csak kisebb az arca (még)....nincs gőg a képén, inkább kölyökkutya feje van.... 😀Bear
Amúgy Cordy Glennt utálnád, mi? 😀füligjimmy
Na annak nem örülnék, az biztos....sztem T-ben nem lenne upgrade, G-k közül pedig max. DeCastrora áldoznék 1/19-et....mellesleg Martint jobban csípném, pass protban nem kicsit javulnánk sztem, de nem úgy tűnik, h Tice (vagy akárki) kedveli....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.nfl.com/videos/nfl-first-draft/09000d5d828343ab/First-Draft-Whitney-Mercilus
....az érdekes nekem, ahogyan beszél....a szemei nem kifejezéstelenek, elég sok mimika, nincs őőőzés, összeszedett az egész.....nem az a tipikus sötét vaddisznó, aki egy csekket sem tud befizetni egyedül....Jimmy azért ennek a szakértője, majd jelzi, mit lát.....
..Bear
Én nagy rajongója vagyok a fiziognómiának. És hamár verbális kommunikációt is megemlítejük, például Hester nem véletlenül nem tudja megtanulni n+1 éve az elkapóposztot. Ösztönből dolgozik a srác, maradjunk ennyiben. Március pacekra és dumára Briggsre emlékeztetfüligjimmy
Van benne valami...csak kisebb az arca (még)....nincs gőg a képén, inkább kölyökkutya feje van.... 😀Bear
Amúgy Cordy Glennt utálnád, mi? 😀

Jah, biztos tudja mindenki, te azért leírom, mert szeretek okoskodni: ma kezdődik az önkéntes edzőtáborozás

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-first-draft/09000d5d828343ab/First-Draft-Whitney-Mercilus
....az érdekes nekem, ahogyan beszél....a szemei nem kifejezéstelenek, elég sok mimika, nincs őőőzés, összeszedett az egész.....nem az a tipikus sötét vaddisznó, aki egy csekket sem tud befizetni egyedül....Jimmy azért ennek a szakértője, majd jelzi, mit lát.....
..Bear
Én nagy rajongója vagyok a fiziognómiának. És hamár verbális kommunikációt is megemlítejük, például Hester nem véletlenül nem tudja megtanulni n+1 éve az elkapóposztot. Ösztönből dolgozik a srác, maradjunk ennyiben. Március pacekra és dumára Briggsre emlékeztetfüligjimmy
Van benne valami...csak kisebb az arca (még)....nincs gőg a képén, inkább kölyökkutya feje van.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.nfl.com/videos/nfl-first-draft/09000d5d828343ab/First-Draft-Whitney-Mercilus
....az érdekes nekem, ahogyan beszél....a szemei nem kifejezéstelenek, elég sok mimika, nincs őőőzés, összeszedett az egész.....nem az a tipikus sötét vaddisznó, aki egy csekket sem tud befizetni egyedül....Jimmy azért ennek a szakértője, majd jelzi, mit lát.....
..Bear
Én nagy rajongója vagyok a fiziognómiának. És hamár verbális kommunikációt is megemlítejük, például Hester nem véletlenül nem tudja megtanulni n+1 éve az elkapóposztot. Ösztönből dolgozik a srác, maradjunk ennyiben. Március pacekra és dumára Briggsre emlékeztet

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Erről lemaradtam:

Kedvenc barátom és országos ivócimborám, a Könyörtelen kolléga pri. workoutolt Smith-el és Maris nénémmel (stílszerűen) Március 12-én az Illinois U. campusán....én nagyon remélem(vszínű ezzel egyedül is vagyok itt...), h ez egy hosszú munkakapcsolat első állomása volt...

http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675746/bears-show-special-interest-in-illinois-mercilus

"That would be awesome (to play on the Bears veteran defense)," Mercilus said. "That's a seasoned defense with elite guys, veterans. Definitely there would be high expectations for me to come into that program. I would love to try and live up to those expectations and prove myself to them."

http://www.nfl.com/videos/nfl-first-draft/09000d5d828343ab/First-Draft-Whitney-Mercilus
....az érdekes nekem, ahogyan beszél....a szemei nem kifejezéstelenek, elég sok mimika, nincs őőőzés, összeszedett az egész.....nem az a tipikus sötét vaddisznó, aki egy csekket sem tud befizetni egyedül....Jimmy azért ennek a szakértője, majd jelzi, mit lát.....


Március mellett Dennis Kelly, Purdue OT iránt érdeklődünk....sima UDFA....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igazi jó magyar szokás 😊

Én azt az oldalát nézem, hogy legalább nem unatkozok annyira draft előtt.vandeminek
De legalább értünk hozzá, aranyapáim! Mayock ugyanazt mondja Coplesről(ról), amit mi mondunk hónapok óta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Darius Fleming, LB, N. Dame
Tim Fugger, DE/OLB, Vandy
Bruce Irvin, DE/OLB, WVU
Trumaine Johnson, CB/FS, Montana
Ronald Leary, G, Memphis
Adrien Robinson, TE, Cincy
Keith Tandy, CB, WVU
Kendall Wright, WR, Baylor

Ők azok, akik priv. workoutra, vagy visitre hivatalosak (vagy mindkettőre) (voltak)...
Bear
A listához adjuk hozzá:
Zach Brown, LB, North Carolina
Brandon Hardin, CB/FS, Oregon St.
Chandler Jones, DE, Syracuse
Rueben Randle, WR, LSU
Donald Stephenson, OT, Oklahoma


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
bowl.hu 48
a Bears jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát a tavalyi draft is jól alakult a 3. körig....(bár azt kell mondjam így utólag, h egy 3-at megért Conte, csak akkor még nem tudtuk)bár az is igaz, h nagyon sok izgalmas, sokkal jobb prospect nem is maradt addigra...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Semmi baj nincs a kirándulásokkal, nézelődjenek csak. 4-5. körben rícselni is tök mindegy (akkor fog csak zavarni, ha lenne sokkal jobb opció éppen), nekem a lényeg, hogy az első 3 kör az legyen normális. 😊

(Alig várom az első olyan draftomat, amikor üvölthetek az adott picknél 😀 -remélhetőleg örömömben persze 😊)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha az első 3 pick ülne még hidd el mindenki magasról tojna rá, hogy 4-5. körben reachért hoztunk picket. Én valahogy nagyon bizakodó vagyok. MRI eddigi produktuma elég impresszív, Loviek is feltűnően sok helyen tették tiszteletüket, javítsatok ki, ha tévedek, de megmozdult az a poshadt állóvíz Chicagoban.tüsi91
Tavaly Conte-ért reacheltünk....nyávogtunk is miatta rendesen....
Nekem is úgy tűnik, h MRI eléggé sugallja a kirándulásokat... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Tony Pauline:

Continue to hear the Chicago Bears really like Tim Fugger/DE-OLB/Vanderbilt....

Attól tartok, h ráhajítunk majd egy relatív magas picket (4-5), nehogy az Atlanta, vagy más reményteljes elvigye....tradicionálisan óvodások tudunk ilyenkor lenni....Bear
Emlékeztek, tavaly visítottam amiatt, mert csak 4. körre taksált játékosokat hívtak próbajátékra. 😀 Nah, most hívnak, néznek mindenkit. Ez se tetszikfüligjimmy
Igazi jó magyar szokás 😊

Én azt az oldalát nézem, hogy legalább nem unatkozok annyira draft előtt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tony Pauline:

Continue to hear the Chicago Bears really like Tim Fugger/DE-OLB/Vanderbilt....

Attól tartok, h ráhajítunk majd egy relatív magas picket (4-5), nehogy az Atlanta, vagy más reményteljes elvigye....tradicionálisan óvodások tudunk ilyenkor lenni....Bear
Emlékeztek, tavaly visítottam amiatt, mert csak 4. körre taksált játékosokat hívtak próbajátékra. 😀 Nah, most hívnak, néznek mindenkit. Ez se tetszik

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha az első 3 pick ülne még hidd el mindenki magasról tojna rá, hogy 4-5. körben reachért hoztunk picket. Én valahogy nagyon bizakodó vagyok. MRI eddigi produktuma elég impresszív, Loviek is feltűnően sok helyen tették tiszteletüket, javítsatok ki, ha tévedek, de megmozdult az a poshadt állóvíz Chicagoban.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tony Pauline:

Continue to hear the Chicago Bears really like Tim Fugger/DE-OLB/Vanderbilt....

Attól tartok, h ráhajítunk majd egy relatív magas picket (4-5), nehogy az Atlanta, vagy más reményteljes elvigye....tradicionálisan óvodások tudunk ilyenkor lenni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy béna poénból kihoztunk két még bénább poént. Ezt már szeretem 😉

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kerekítve 1,8.füligjimmy
Azt kerekítve pedig 2..... 😊Bear
vagy 1 S, és 1 aki az esetek nagy részében CB, de néha pl. WR is 😀
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kerekítve 1,8.füligjimmy
Azt kerekítve pedig 2..... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem kevés pénz, de ha normálisan teljesít, akkor rendben van.Bear
Biztos van túlértékeltebb játékosa a csaptnak, de hirtelen egy se jut eszembe. Mindegy, ne csináljunk balhét ott, ahol nincs.

2000 óta, Hestert nem is számolva, nem kevesebb, mint 21 DB érkezett a draftról. Egyedül 2001-ben nem érkezett a secondarybe játékos. Szóval pontosan 1,75 corner/safety várható az első hét körben. Kerekítve 1,8.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson