Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hivatalos oldalon fenn van a 83-as draft....eszméletlen brutál, ennek ha kérhetném a felét....
1983 Chicago Bears Draft

1 6 Jim Covert OT
1 18 Willie Gault WR
2 33 Mike Richardson DB
3 64 Dave Duerson DB
4 91 Tom Thayer OG

4 107 Pat Dunsmore TE
8 203 Richard Dent DE
8 219 Mark Bortz OG

9 230 Rob Fada OG
9 235 Mark Zavagnin LB
10 256 Anthony Hutchison RB
11 286 Gary Worthy RB
12 313 Oliver Williams WR


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt talán már írtuk valahol, h nyomattunk egy workoutot D. Stephenson, Oklahoma OT-val, az azonban még tuti nem volt, h Randle jött visitre a csapathoz...
Érdekes ügylet....az LSU WR-ekkel kapcsolatban mindig vannak fenntartásaim...
Úgy tűnik nekem, h need alapú BPA lesz második körtől, szinte minden kissé lájtosabb posztunk 2-3. körös prospectjeit nagyítózzuk...(első szinte beton, h passrusher)Bear
Randle jó magas. Meg kurva gyors.füligjimmy
Az rendben van, elég sok meccsét láttam tavaly, nem is volt rossz (ráadásul azért nem QB-k voltak a legacélosabbak abban a csapatban), csak mindig tartok kissé az LSU Wr-ektől...Bowe-on kívül nem egy sikersztori....na mindegy, reméljük, Randle tönkrevágja a sormintát....főleg ha idekerül...red zoneban hasznát vehetnénk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt talán már írtuk valahol, h nyomattunk egy workoutot D. Stephenson, Oklahoma OT-val, az azonban még tuti nem volt, h Randle jött visitre a csapathoz...
Érdekes ügylet....az LSU WR-ekkel kapcsolatban mindig vannak fenntartásaim...
Úgy tűnik nekem, h need alapú BPA lesz második körtől, szinte minden kissé lájtosabb posztunk 2-3. körös prospectjeit nagyítózzuk...(első szinte beton, h passrusher)Bear
Randle jó magas. Meg kurva gyors.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt talán már írtuk valahol, h nyomattunk egy workoutot D. Stephenson, Oklahoma OT-val, az azonban még tuti nem volt, h Randle jött visitre a csapathoz...
Érdekes ügylet....az LSU WR-ekkel kapcsolatban mindig vannak fenntartásaim...
Úgy tűnik nekem, h need alapú BPA lesz második körtől, szinte minden kissé lájtosabb posztunk 2-3. körös prospectjeit nagyítózzuk...(első szinte beton, h passrusher)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazság szerint - hacsak nem lesz nagy csúszás és nem trédelünk - a legnagyobb valószínűséggel a Március, Perry, Wright (esetleg Upshaw) csoportból várható a befutó 1/19-re....Coplest szerintem is berántanánk, ha elkaristol 19-ig...viszontl nem lennék túl nyugodt...bár Mariska néninél jobb motivátor nem igazán akad...ha vki, akkor ő ki tudná pofozni....Bear
Az én boardom eleje úgy nézett ki,hogy Ingram-Floyd-Wright-Március-Perry-Gilmore. Ha Coples-el számolok, no2-3 lett volna, csak azt hittem előbb kimegy. Innen az első 4 egyébként kiment előttem, maradt volna Perry és Gilmore, de Coples-ben túl nagy potenciált érzek, amit nem lehetne itt kihagyni. Elég sok játékos képes beleszarós lenni, én az ilyet akkora redflagnek nem tartom, mert jó kezekben akárkiből lehet alázatos játékos, rossz kezekben meg bárki lehet beleszarós. Meg hát senki sem sure pick, mindenkinek megvan a maga flagje.

Upshaw amúgy nálam nem játszott, túlságosan biztos benne mindenki, hogy 3-4be megy és illik. Márciustól pedig én sem vagyok annyira elájulva egyébként 😊

A Perry-Ingram-Coples trió egyikével lennék legboldogabb első körben, vagy max Vinny Curry-vel a 2-ban, mivel nálam legfontosabb need a DE esetleg még OL attól függően ki van bent még, és csak utána a WR/CB/S/LB, mivel CB-ből és S-ből inkább csak kompetíció kéne a meglévőknek, LB még annyira nem égetően nagy need, WR kéne korábban, de oda is no 2-3 kéne, amit én 3. körnél előbb csak akkor húznék ha valaki sokat csúszik.

Hozzáteszem late pickkel egy RB-tis húznék, mert így ha Forte nem ír alá, akkor Bush-Bell azért kicsit sovány.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazság szerint - hacsak nem lesz nagy csúszás és nem trédelünk - a legnagyobb valószínűséggel a Március, Perry, Wright (esetleg Upshaw) csoportból várható a befutó 1/19-re....Coplest szerintem is berántanánk, ha elkaristol 19-ig...viszontl nem lennék túl nyugodt...bár Mariska néninél jobb motivátor nem igazán akad...ha vki, akkor ő ki tudná pofozni....Bear
Valamiért nem szeretném ha Perry hozzátok kerülne.
A többitől (DE) annyira nem tartok.

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Igazság szerint - hacsak nem lesz nagy csúszás és nem trédelünk - a legnagyobb valószínűséggel a Március, Perry, Wright (esetleg Upshaw) csoportból várható a befutó 1/19-re....Coplest szerintem is berántanánk, ha elkaristol 19-ig...viszontl nem lennék túl nyugodt...bár Mariska néninél jobb motivátor nem igazán akad...ha vki, akkor ő ki tudná pofozni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Első két kör tetszik, de nekem hiányzik egy S draftolása, illetve a hátsó körökben egy TE is jönni fog szerintem.

DL 1.kör pipa
OT .kör pipa
DL/OT 3.-4. kör amikor vannak még foltozandó posztok... hát nem tudom...

Ez az én abszolút szurkolói vélemény, én nem értek úgy a dolgokhoz mint ti... 😊soma80
S talán nem ártott volna, de egyrészt Fletcherből lehet, hogy az lesz, másrészt mindegyik picknél csak reach-el tudtam volna, annyira pedig nem éreztem fontosnak. TE-nél ugyanez. Általában ilyen dolgokban szívesen draftolok amúgy TE-t, egész jól be is szoktak válni, de most nem láttam senkiben, hogy megérné, vagy upgrade lehetne Davis-Spaeth pároshoz. 😊
TE-nél amúgyis, szerintem 2 DL és OL ember szvsz fontosabb, mint egy jobb TE, mivel annyira nem rossz az sem aki van, mint akik OL-ben garázdálkodnak pl.

DL: Azért húztam 2 embert is (ha megmarad a marshall-os 3. kör, lehet jött volna mégegy 😛 😀), mert nem jó a DL-ünk. A belseje so-so, de Peppers mellett nincs ember. Idonije erős backup, jobb mint a semmi, de azért kell upgrade, főleg, hogy jövőre távozik. Inkább legyen 1 éve valakinek, minthogy jövőre hozzunk megint és ne legyen ideje. Hozzátartozik, hogy ilyen Wookiek meg Tádeuszok engem nem nagyon győztek meg arról, hogy akár csak garbage time-ban használhatók lennének 😊 És egyelőre a fal belseje is olyan,hogy Melton-Paea-Toe nem rosszak, rotálva főleg de egyikük sem olyan elit, aki mellé kb. tök mindegy ki a DE. Meg mondom, Irvinből OLB is lehet, ami Briggs hisztijei miatt nem biztos, hogy baj lenne, és OLB-t 43ba úgysem hozunk 1. körökben.

OL: 1 fecske nem csinál nyarat. Van úgy kb. 2 starterünk aki jó, 1-2 jó backup és annyi. Webb, Garza és Louis nyugodtan távozhatna 😛 Carimit meg nem számolom, mert egyelőre ki tudja milyen lesz, de vele is max 3 jó starter van, amihez 1 még kevés. Ez nálam mindenképp fontosabb, mint egy TE vagy S, ahol azért vannak olyanok, akik elkaristolnak. De nyugi, IRL lehet 1 OL se jön, szóval tuti jön TE és S is 😊
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Első két kör tetszik, de nekem hiányzik egy S draftolása, illetve a hátsó körökben egy TE is jönni fog szerintem.

DL 1.kör pipa
OT .kör pipa
DL/OT 3.-4. kör amikor vannak még foltozandó posztok... hát nem tudom...

Ez az én abszolút szurkolói vélemény, én nem értek úgy a dolgokhoz mint ti... 😊
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
szóval koplesz se lesz bear
fetomy
Hát nem is, mert az én vagyok.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Komolyabb szerepet kapó játékosok, akiknek jövőre jár le a szerződése: Clutts, Knox, Idonje, Louis, Manelly, Melton, Moore, Roach, Urlacher, Chris Williams, Spencer. Érdekes névsor, lehet mégis húzunk két falembert 😀 Nem 😕

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sajnos nem tudok róla, hogy bocicsokit kapnánk 😕 Egyébként hát mint a mock-nak alapból: mit húznál te. Gondolom, hogy nem fogunk 2 OL-t húzni, meg ahogy a mockokat nézem, Perry, Gilmore, WR a lehetőség nekünk, esetleg OT, szóval koplesz se lesz bear valószínűleg, de nekem így tetszene 😊

Egyébként köszi a visszajelzéseket, örülök hogy nem vallottam szégyent 😀

Az Irvin pickemet bánom is kicsit, de hát egy rossz pick belefér 😀 Meg hát passrusherből nem árt ha van, de igazából ott hirtelen kellett döntenem, mert WR/CB-t akartam, és előttem kivittek mindenkit akit itt lett volna jó húzni, a draft meg pörgött mint az ökör, szóval azt sikerült elsietni kicsit 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Coples olyan, mint egy dögös maca, aki lehet, hogy tripperes. Nekem egyszerű a filozófiám: be kell vállalni. Szóval lájk

Ennek a játéknak az a lényege, hogy találd el kit draftol a csapatod, és akkor kapsz egy tábla Boci csokit? Mert ha vérre (csokira) megy, akkor inkább oldd meg magadnak, első négy körben két falembert sicher nem húzunk. McNutt ötödikben elég baba lenne a SzőkeTörpe helyén

Bár annyira tagadják az OL draftot, lehet akkora parasztvakítás, mint amekkora Irvin, aki tényleg, mi a túrót keresne itt?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Reméljük van vmi telepatikus gondolat átvitel közted és MRI közt. Nagyon tudnám díjazni ezt. Coples szinte hasonló paraméterekkel rendelkezik, mint Peppers, s ugyan vannak nála kérdőjelek (kinél nincsenek), de remek DE lehet a profik közt. Zeitler álom pick lenne, tekintve, hogy sanszos, hogy Louis kandikál az egyik G posztra. McNutt pedig hatalmas steal lenne az 5. körbe. Odáig azért a "valóságban" nem fog csúszni.

Fetomy > Jerry Angelo. Már ami a draftot illeti. 😀.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem nagyon tetszik a draftod....
Coples nem hinném, h 3-4....ő fizikálisan a tökéletes 4-3 DE prototípusa....
Irvinnel nem tudok mit kezdeni, de tény, h Smith is körbepisilte....én szitus rushernek tudnám max elképzelni, vagy SLBnek...sztem az utóbbiban több a fantázia....
Összességében nagyon rendben van, az első két pick, és az 5/6. kör különösen tetszett...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ma megvolt a mock draft cucc itt a fórumon. Az alábbit sikerült összehoznom, amit lehet esetleg véleményezni 😛

1/19: Quinton Coples, DL
Igen, idióta vagyok, nem illik ide, 3-4-es meg minden (ezért van minden mockban 43ashoz írva). Hozzánk is láttam már pickelve, szvsz nagyon jó választás lenne. WR, CB és DL volt a fő irányvonalam, de Coplest nem tudtam bent hagyni. Tud DT-t is játszani, de persze DE-ként "tervezik", de igazából akármelyiket nézve is igen komoly erőt tudna hozni a védelembe, mivel Peppersen kívül én nem látok kiemelkedő tehetséget a DL-ben.

2/18: Kevin Zeitler, G
Nem tudom most pontosan mit tervezünk Chris Williams-el, de nem volt bent jobb OT szvsz, Zeitler pedig eleinte G-ként, majd előbb-utóbb Garza utódjaként Centerben lehetne alkalmazni, szóval jobban megérné sztem így, és Will-t kiküldeni OT-ba akár, mint azt draftolni.

3/16: Bruce Irvin, DE
Szintén hülye vagyok, mert egyáltalán nem illik a defünkbe, de azért csak megnéztük a pro dayén és volt workouton is... DE-nek kicsit alulméretezett (kb. ugyanaz mint Briggs), lehet, hogy jobban illene is 34-be OLB-nek, viszont nekünk meg nem lenne rossz, akár úgy is, hogy főként csak passrushra alkalmaznánk. Ideális esetben pedig Briggs után nyomulhatna. Nem ő volt a no1 célpont, de pont kihúzták vagy 3 kiszemeltemet is előttem.

4/16: Jeff Allen, OT
Tud mindkét T-t és akár G-t is játszani. Vannak hiányosságai, de mivel több helyen alkalmazható (nekünk főleg az OT számít), itt bőven jó pick, főleg, hogy több helyen láttam 2-3. körökre írva, nem egyszer épp hozzánk.

5/15: Marvin McNutt, WR
Itt már mindenképpen kellett WR. McNutt magas, és nem is rossz, nem mondanám egy extra picknek, hát ő maradt már.

6/14: Donnie Fletcher, CB
Tavaly jóval korábbra várták, csak aztán lesérült, ami miatt hátracsúszott szépen. Cover2-ba elég jól belepasszol a srác, és a pro dayen is remekelt (4.38-as dash pl.). Nyilván nem kell arra számítani, hogy sztár corner lesz, de 6. körhöz képest van benne szép lehetőség.

7/13: Carmen Messina, ILB
Itt akartam Urli mögé valami játékost, aztán végülis őt találtam. Nem egy nagy prospect, valószínű draftolva sem lesz, de őszintén szólva megtetszett a meglehetősen nagy tackle száma 😊 2005 óta 6. legtöbb NCAA career tackle az övé, 2009-ben 162-vel pl. első lett az NCAA-ben. Idén csak 142 lett, de lényeg, hogy nagyon szép számai vannak, és hát 7. körre nagyon úgysem lehet megváltóként tekinteni 😊


Én összességében elégedett vagyok. Volt 2-3 elcsórt ember, de helyettük is találtam olyat, aki célpont volt, úgyhogy nem rázott meg az sem. 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
vmi durciság ment a függöny mögött....)Bear

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Okoye 1 év 2 misiért ment a Bucshoz...ez nem vmi sok, ennyit megért volna itt is....(nem tom, h mi volt a gond, de biztos vmi durciság ment a függöny mögött....)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.tüsi91
szóval CB draft is kizárva.

Eddig az új GM tevékenykedése simán A.... bravósoma80
Inkább csak a korai CB draft esélye csökkent sztem. Tillman alap, Jennings meg Hayden megharcol a másik kezdő posztért. DJ nickel, Wilhite backup + ST, ha megéri a végleges rostert.tüsi91
Egyetértek Tüsivel, 3-4. körtől hátrafelé várható CB, ha egyáltalán húzunk...mondjuk gyanítom, h egy későit rádobunk vkire, kelleni fog jövőre is a CB-depth....
Mellesleg érdekes felvetés, h Izzy menjen vissza DT-be...szerintem simán benne van a pakliban, attól függően, h a többi DL-ember hogyan teljesít az offseasonben....

Ott voltunk az Abilene Chr. pro dayén, de nincs komoly végzős prospect most a sulijukban...
Konz (valamint Zeitler és Oglesby) workoutján valamelyik coachunk is megjelent (nem tom pontosan, h ki, nyilván Tice, vagy OL-coach....mivel nincs külön kiemelve, nagy valószínűséggel Holt lehetett)...eléggé érdeklődünk a srácok iránt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.tüsi91
szóval CB draft is kizárva.

Eddig az új GM tevékenykedése simán A.... bravósoma80
Inkább csak a korai CB draft esélye csökkent sztem. Tillman alap, Jennings meg Hayden megharcol a másik kezdő posztért. DJ nickel, Wilhite backup + ST, ha megéri a végleges rostert.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.tüsi91
szóval CB draft is kizárva.

Eddig az új GM tevékenykedése simán A.... bravó
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Okoye-t én is sajnálom, de egy nickel rushert sok helyről lehet akasztani. Én még azt se tartanám elvetélt ötletnek, hogy egyértelmű passz szituációknál Izzy behúzódna középre és a leendő új fiú indulna az edge-ről.
Egnew-al (Mizzou) csináltatott DeBord különböző drilleket a Pro Dayen. Ő 4-5. körre van saccolva. Előbb ne is húzzunk TE-t.tüsi91
Tice pedig Hannával (reméljük, nem lány... 😊 ) lötyögött a Oklahoma pro day-én, ha jól emlékszem....majd jön Barbera is, és összehoznak egy új Tom és Jerry részt.... 😊
Ez a Fugger-srác pedig elég csóró lehet, ha csak a családra gondolok.... 😊
Asszem aludnom kéne egyet....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Okoye-t én is sajnálom, de egy nickel rushert sok helyről lehet akasztani. Én még azt se tartanám elvetélt ötletnek, hogy egyértelmű passz szituációknál Izzy behúzódna középre és a leendő új fiú indulna az edge-ről.
Egnew-al (Mizzou) csináltatott DeBord különböző drilleket a Pro Dayen. Ő 4-5. körre van saccolva. Előbb ne is húzzunk TE-t.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Darius Fleming, LB, N. Dame
Tim Fugger, DE/OLB, Vandy
Bruce Irvin, DE/OLB, WVU
Trumaine Johnson, CB/FS, Montana
Ronald Leary, G, Memphis
Adrien Robinson, TE, Cincy
Keith Tandy, CB, WVU
Kendall Wright, WR, Baylor

Ők azok, akik priv. workoutra, vagy visitre hivatalosak (vagy mindkettőre) (voltak)...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)