Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem Okoye visszahozása esetén is DE-pick lenne nagy valószínűséggel....hacsak nem esik vki olyan az ölünkbe, aki kihagyhatatlan....
Okoye távozását sajnálom, attól tartok, h a buznya diktált....nem is csodálkozom rajta...gondolom annyit kért, h ő marad hoppon a tömegből....simán elképzelhetőnek tartom, h a 4. DT-posztot a fiatal Miller és egy leendő veteránminimumos úriember között fogják leboltolni....azért meglepne, ha magas picket áldoznánk DT-re....
A korai TE-picket sem tartom túl valószínűnek....ha egyáltalán húzunk a posztra, sztem max 4-től hátrafelé....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
From Phil Emery conference call w/ season tix holders last night. He called #Bears CB Tim Jennings "a dynamic, sudden playmaking player."

That gives you an idea of how #Bears feel about their CB's heading into draft. Unless there isn't one they like avail, looks like DL in Rd 1

Úgy néz ki, h Okoye sikertelen visszacsábításával eléggé megnőtt az esélye egy 1.körös DL picknek.

1. kör DL (OT; WR)
2. kör S (esetleg a fenti háromból vmelyik vagy CB)
3. kör TE esetleg....

Tudjuk, h Lovie milyen DL buzi volt mindig is, szóval ha vmelyik nagyarc leesne a helyünkig szó nélkül beválasztjuk...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675667/sources-steinbach-on-bears-radar

Bears and Seahawks among teams to express interest in veteran free agent guard Eric Steinbach.

ahogy nézem, talán kicsit drága lenne nekünk...soma80
Ha egészséges, akkor ő kiváló fickó, minden poszton elrotyog, normál árért várjuk szeretettel.... 😊
Ráadásul ha jól tom, Illinois szülötte...Bear
Hm, 5 évvel ezelőtt nagyon vártuk.

Okoye valszeg távozik, remélem ez nem azt jelenti, hogy 2. kör újabb DT, aki gyepet nem lát egy évig. Inkább ide várnék egy veteránt. Azért sztem az nem akkora tragédia, hogy kell egy csere LB, egy csere CB, csere kell mindenkinek mindenhova. Pótolhatatlan Peppers, pótolhatatlannak hisszük Urlachert, és ennyi.

Hoop, arról el is felejtkeztem(tünk), hogy Meltonnak a szezon végén lejár a szerződése, ő se kerül majd kevésbe.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
PreSeason menetrend:
Game 1 @ Soldier Field vs. Denver
Game 2 @ Soldier Field vs. Washington
Game 3 at New York Giants
Game 4 at Cleveland
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675667/sources-steinbach-on-bears-radar

Bears and Seahawks among teams to express interest in veteran free agent guard Eric Steinbach.

ahogy nézem, talán kicsit drága lenne nekünk...soma80
Ha egészséges, akkor ő kiváló fickó, minden poszton elrotyog, normál árért várjuk szeretettel.... 😊
Ráadásul ha jól tom, Illinois szülötte...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675667/sources-steinbach-on-bears-radar

Bears and Seahawks among teams to express interest in veteran free agent guard Eric Steinbach.

ahogy nézem, talán kicsit drága lenne nekünk...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Aszittem a pick helyével van a gond, nem a poszttal. 😛szaba
Dehogy...örülnék is neki, csak ezt nem igazán engedhetjük meg magunknak...na mondjuk ettől függetlenül még behúzhatjuk...egyáltalán nem véletlen, h mindenki ott pöffeszkedett a pro dayen...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aszittem a pick helyével van a gond, nem a poszttal. 😛
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀Bear
Miért lenne luxus? Ilyen gyenge S classban ő stabil kezdő potenciállal sztem 2. kör közepén helyén van.szaba
Pusztán azért, mert nincs Peppers mellett egy épkézláb DE, nincs normál csere LB, 3 CB van a rosteren, két OT-nk van összesen, WR-kérdés még mindig napirenden....
S-ben pedig 3 potenciális kezdőnk van...azért luxus...én csak örülnék, ha Wrightot kiszednénk a kezdőből...Steltz miatt nem fogják, hátha a róka miatt igen (mert ahogy nézem Conte be van betonozva a másik poszton)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀Bear
Miért lenne luxus? Ilyen gyenge S classban ő stabil kezdő potenciállal sztem 2. kör közepén helyén van.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀Bear
Lehet feltrédelünk, bázze. Vagy le. Vagy nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nincs többé narancssárga mez. Remélem visszahozzák a 40-es évekbelit ami 2010-ben volt.


több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
nem tudom ki csinálja, de ha jól látom, itt még nem volt reklámozva:
http://magyarmedve.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pages/Magyarmedve/147199945382813
https://twitter.com/#!/magyar_medve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szegény úgy néz ki mint egy hormonzavaros tojás.... 😀
Látszik, h élvezi, ezt támasztja alá az a hatalmas mosoly is... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Most nézem, milyen hosszú karjai vannak Urlachernek. 😐 Jó úszó lett volna 😛
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem bírom abbahagyni a röhögést. 😂 EasyGhost
lehet csak nekem nincs humorérzékem,de nem tudom mi a móka tárgya...anfernee
nekem az, hogy kissé szerencsétlenül áll ott Urli, meg mint valami taknyos gyerek, aztán közben meg ugye.. 😀
több mint 11 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem bírom abbahagyni a röhögést. 😂 EasyGhost
lehet csak nekem nincs humorérzékem,de nem tudom mi a móka tárgya...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem bírom abbahagyni a röhögést. 😂

több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Közben megvannak az új mezek. Hála Istennek a mienket nem baszták el. http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536798_10150732598869452_115897014451_8906464_426611969_n.jpg

Proki. 1/19-re Zach Brown, egy OLB 4-3ba bármilyen jó nem éri meg.tüsi91
Tudom, de attól még akarhatom nem? Csak nehogy olyan ember legyen 1/19-re aki még annyira sem éri majd meg mint Brown. Mert én kinézem azt is ezekből...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Közben megvannak az új mezek. Hála Istennek a mienket nem baszták el. http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536798_10150732598869452_115897014451_8906464_426611969_n.jpg

Proki. 1/19-re Zach Brown, egy OLB 4-3ba bármilyen jó nem éri meg.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én még mindig a LB oldalon vagyok ---> Zach Brown
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Notre Dame Pro Dayen van Lovie, MRI, Byrd meg Drake. Harrison Smith és Floyd az akire nagyon figyelünk...Delete
R. Blanton CB, és D. Fleming OLB érdemel még egy pillantást....
ez elég durva, h gyak. kiürült a Halas Hall....

Jah, Jimmy...tavaly Kerrigan volt a kedvencem, ha emlékszel....őt akartam volna minden áron... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
OL:Martint karmolnám, ha ott lesz. Olyan nincs, hogy se Carimi, se Martin ne állná meg a helyét a bal oldalon. Olyanok lennének először, amilyenek, de min. 8 évre kell tervezni egy elsőkörössel. A lábmunkáján bőven kell csiszolni, de az átlagosnál jobb T lehet a vakoldalon. Pro style O-ból jön, Pep Hamiltont ismerjük is, előtte Harbaugh is rá merte bízni Luck hátát. Elment a koponya, az O lépést se tévesztett, ez is jelent valamit. DeCastrot imádnám. De tényleg. Mikor leigazoltuk Marshalt, akkor is büntettem a csajom, és nem szégyellem bevallani. Ha Decastrot húznánk, még az ocsmány anyjára is rámásznék szerintem. A többi prospect annyira nem érdekel, nem is tudok sokat róluk, nincs ennyi időm. Mindenképpen várok egy falembert az első 3 körben, kevesen vagyunk.

DE: én ezt kerülném. Ha Coples lecsúszik, nála kockáztatnék, hátha. Volt elég baja a Tar Heelsnek, biztos nem volt túlságosan inspiráló környezet. mondjuk a szenyor meg a kombájn is, meh. Ezzel most ki fogom vívni Mackófelső haragját, de Márciust hagynám a fenébe. Hasonlítgatják JPP-hez, rá már nem emlékszek, az én fejem se káptalan. A srácot láttam asszem két vagy három Big10 rangadón. Megnézed ezután a lőlapját, mittomén 3 meccs, 4 sack, 2 FF, hát valami gyönyörű. De játszik mondjuk 30 snapet, abból 25-on abszolút semmi impact, de tényleg, szinte semmi, jön egy sack, 1-2 pressure, meg futás ellen egy jobb megmozdulás. Az, hogy a meccsek végére elfárad, egy dolog, az Illini O úgy szar, ahogy van. De azért a védelemben van mellette tálentum, egy-két villanás meccsenként, amúgy semmi, az sztem kevés. Tavaly Aldon Smith, vagy Kerrigan sokkal-sokkal meggyőzőbb volt. Inkább belöknék egy 4. kört, és feljönnék Branch-ért. Szituációs rusher lesz belőle, idén biztosan, de annak talán jobb is. Curry-t nem láttam játszani. Azt mondjuk megemlíteném, hogy én mindig, hangsúlyozom, mindig tévedtem, mikor erről a posztról volt szó. Többit azért be tudom lőni nagyjából, de edge rushert sose találtam el, hogy kiből lesz széna, kiből szalma. Szabadügynök Andre Carter, igazoljuk le, jövőre majd próbálkozunk.

WR: Az álom az, hogy Foyd lecsússzon, miután futott egy jó időt a kombájnon, nem fog (ez egyébként mekkora röhej). Wright megbízható, jó játékos lesz, biztos pick. Mondjuk ha nem RG3 dobál neki idén, akkor ő 2. kör, de ez van. Aki néz mackó meccset az tudja, hogy Bennettben sokkal több van, mint amit a satisztikák mutatnak. Mögötte Hester már jelentős zuhanás. Két decens elkapóval nekivágni a szezonnak.... egy Marshall-Bennett-Wright triót kiegészülve Davissel, + Forte/Bush.... ez már hangzik valahogy. Van még pár srác (felsoroltam őket korábban Marvin Jones, Jenkins, McNutt), akivel a 3. körben próbálkoznék, de tőlük jövőre várnék inkább többet.füligjimmy
Kösz szépen ezt a hosszan taglalt hozzászólást. Vannak benne bőven nevek és nem is akármilyenek. Egyesével végignézve osztom a véleményed. Így már tudom,hogy nagyjából ugyanúgy látjuk ezeket a dolgokat. Hamarosan eljön a Draft ideje és ahogy közeledik...úgy egyre lassabban telik az idő. Nagyon rá vagyok pörögve,hogy mit hoznak ki ebből tényleg. Láttátok az új maci mezt? Az új mezzel új rekordok születnek majd...."Isten engem úgy segéljen" Go Bears! ♥
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Notre Dame Pro Dayen van Lovie, MRI, Byrd meg Drake. Harrison Smith és Floyd az akire nagyon figyelünk...