Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Emery-nek is sikerült megfertőződnie a Big Hekk témában... Idézem: “We have two young players at offensive tackle that are both very talented. Both are big, physical players. They’re the kind of players that you’re looking for.” Sztem csak mi nem látjuk, hogy Webb milyen jó játékos. Kár, hogy a statisztika meg nekünk ad igazat. Na mindegy, leszállok a témáról.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
És ki Eric Cartman édesapja?füligjimmy
Hát naná hogy a "denveri musztángok bajnokcsapata" 😀

Jenningsre a válaszom az hogy tuti mindkettő benne van, jó deal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jennings 2 évre 4 milliós szerződést kötött, de állítólag idén csak 1 milliót se kap. Jövőre lenne ugyan egy 3 milliós cap hit, de simán kivághatják. Na, akkor megnézzük idén, hogy jövőre át tudja e venni a helyét például egy újonc? Vagy simán azért struktúrálták így a szerződését, hogy nagyobb legyen a csapat mozgástere? És ki Eric Cartman édesapja?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek örömére ránéztem a 09es draft tracker-re (1.kör). Hát jókat röhögtem. Van vagy 15 hülye pick. És még Staffordot bustozták legjobban akkor...

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Általában rohadtul várom a draftot, de ezek az idei játékosok valahogy nem hoznak lázba.
Lehet, hogy a későibb pickünk miatt, nem tudom.
Aztán majd 20.a környékén biztos elkezd valami bizseregni, de az előző évek felhozatala jobbnak tűnt.Bazzani
Nálam dettó ugyanez. 😀 Sztem azért, mert igazából nincs kiért izgulni. Mert DE/OLB poszton talán gyengébb kicsit a felhozatal, amúgy minden poszton van minimum két nagyon pöpec játékos. De igazából engem nem érdekel, hogy Wright, Martin, vagy Március. Egyik csak második számú elkapó lenne, a másik rókaként nem lenne sokkal jobb, mint Webb, Március szituációs rusher lesz. Ezekre nehéz gerjedni.

Sztem az idei draft van olyan, mint a tavalyi....inkább a '09-es tűnik egy kissé erősebbnek mindkettőnél....Bear
A 09-es? Ahogy az nekem rémlik, majd valaki kiguglizza, az első húszban 8 bust biztos van, mellette 6 semmilyen.füligjimmy
Bazz!! Dehogy a 9-es....kösz, h írtad...faszság maradt volna benn....a 10-es, a 10esre gondoltam....

...már át is javítottam....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Általában rohadtul várom a draftot, de ezek az idei játékosok valahogy nem hoznak lázba.
Lehet, hogy a későibb pickünk miatt, nem tudom.
Aztán majd 20.a környékén biztos elkezd valami bizseregni, de az előző évek felhozatala jobbnak tűnt.Bazzani
Nálam dettó ugyanez. 😀 Sztem azért, mert igazából nincs kiért izgulni. Mert DE/OLB poszton talán gyengébb kicsit a felhozatal, amúgy minden poszton van minimum két nagyon pöpec játékos. De igazából engem nem érdekel, hogy Wright, Martin, vagy Március. Egyik csak második számú elkapó lenne, a másik rókaként nem lenne sokkal jobb, mint Webb, Március szituációs rusher lesz. Ezekre nehéz gerjedni.

Sztem az idei draft van olyan, mint a tavalyi....inkább a '09-es tűnik egy kissé erősebbnek mindkettőnél....Bear
A 09-es? Ahogy az nekem rémlik, majd valaki kiguglizza, az első húszban 8 bust biztos van, mellette 6 semmilyen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Próbáltam vicceskedni, látom nem jött át. 😉Bazzani
Megvolt Bazza, csak egy kicsit továbbfűztük, mert tényleg kérdés, h vajon húzunk-e (és ha igen, akkor mikor) egy kollégát...Bear
Megnyugodtam. 😉
Kicsi off ide de leírom.
Általában rohadtul várom a draftot, de ezek az idei játékosok valahogy nem hoznak lázba.
Lehet, hogy a későibb pickünk miatt, nem tudom.
Aztán majd 20.a környékén biztos elkezd valami bizseregni, de az előző évek felhozatala jobbnak tűnt.Bazzani
Sztem az idei draft van olyan, mint a tavalyi....inkább a '10-es tűnik egy kissé erősebbnek mindkettőnél....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha kivesszük Knoxot, akkor Marshall, Bennett, Hester, Weems, Thomas, Sanzenbacher, Komar 7-esből válogatunk. Utolsó 3-ból max 1, ha megéli a rostert, szóval a WR draft ugyanúgy benne van a pakliban.tüsi91
Próbáltam vicceskedni, látom nem jött át. 😉Bazzani
Megvolt Bazza, csak egy kicsit továbbfűztük, mert tényleg kérdés, h vajon húzunk-e (és ha igen, akkor mikor) egy kollégát...Bear
Megnyugodtam. 😉
Kicsi off ide de leírom.
Általában rohadtul várom a draftot, de ezek az idei játékosok valahogy nem hoznak lázba.
Lehet, hogy a későibb pickünk miatt, nem tudom.
Aztán majd 20.a környékén biztos elkezd valami bizseregni, de az előző évek felhozatala jobbnak tűnt.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha kivesszük Knoxot, akkor Marshall, Bennett, Hester, Weems, Thomas, Sanzenbacher, Komar 7-esből válogatunk. Utolsó 3-ból max 1, ha megéli a rostert, szóval a WR draft ugyanúgy benne van a pakliban.tüsi91
Próbáltam vicceskedni, látom nem jött át. 😉Bazzani
Megvolt Bazza, csak egy kicsit továbbfűztük, mert tényleg kérdés, h vajon húzunk-e (és ha igen, akkor mikor) egy kollégát...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha kivesszük Knoxot, akkor Marshall, Bennett, Hester, Weems, Thomas, Sanzenbacher, Komar 7-esből válogatunk. Utolsó 3-ból max 1, ha megéli a rostert, szóval a WR draft ugyanúgy benne van a pakliban.tüsi91
Próbáltam vicceskedni, látom nem jött át. 😉Bazzani
nem baj, én értettem 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha kivesszük Knoxot, akkor Marshall, Bennett, Hester, Weems, Thomas, Sanzenbacher, Komar 7-esből válogatunk. Utolsó 3-ból max 1, ha megéli a rostert, szóval a WR draft ugyanúgy benne van a pakliban.tüsi91
Próbáltam vicceskedni, látom nem jött át. 😉

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha kivesszük Knoxot, akkor Marshall, Bennett, Hester, Weems, Thomas, Sanzenbacher, Komar 7-esből válogatunk. Utolsó 3-ból max 1, ha megéli a rostert, szóval a WR draft ugyanúgy benne van a pakliban.tüsi91
Kíváncsi vagyok, h Szencivel mit szeretnének egyáltalán...nem hinném, h azonnal megröptetik, mert akkor már megtörtént volna...sztem Bennett cseréjének továbbra is megtartjuk...viszont ha korai WR-draft lesz a dologból, akkor sztem az uccsó 3nak erősen reszeltek....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha kivesszük Knoxot, akkor Marshall, Bennett, Hester, Weems, Thomas, Sanzenbacher, Komar 7-esből válogatunk. Utolsó 3-ból max 1, ha megéli a rostert, szóval a WR draft ugyanúgy benne van a pakliban.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Devim Thomas érkezett. Nem lesz itt WR draft.Bazzani
Mondjuk vele aztán nagyon ki vagyunk segítve 😀 De hát 4 év alatt 400+ yard, 4 csapat szóval fasza😀 Az külön tetszik, hogy 2010-ben 3 csapatban is megfordult és hogy az elmúlt két évben van 30 yardja 😀fetomy
De jó returner és van csomó ST tackle-je. Kellet nagyon.Bazzani
Annyit le fog tenni az asztalra, mint Sanzenevok. Brutál ST-t akarunk, és nem egy 7. körösre bízzuk, hogy Toub csináljon vele valamit, hanem egy kis pénzt is ölünk bele. Eddig is jó volt, de legyen a legjobb. Tetszik ez a hozzáállás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az O-fallal kapcsolatban nem lennék annyira biztos abban, h nem lesz semmi változás...csak az tűnik fixnek, h Big Hekket kívülről érkező játékossal nem nagyon cserélik le...ergo CWill és Carimi maradt, amire Lovie egy halvány utalást is tett legutóbbi bájcsevejében....ezért gondoltam, h CWill pöpec éve után, egy offseason-nyi idővel a zsákban megpróbálnak vmit kitalálni....inkább remélem, mint igazán hiszem.... 😀 (Ezért szerettem volna Zeitlert).... nekem egyébként az is jó, ha Carimit próbálják be balra, Hekknél rosszabb nem lehet....

Wr-draft Thomas érkezésétől szerintem is független, ez max. ST-ben kelt vmi kis jókedvet, de már ott is dugig vagyunk ilyen játékossal....ha azonban jól teljesít, maradjon csak.... 😊

Okoyéval kapcsolatban én úgy látom, h nagyon kell ő vissza a rotációba...átfordítom: nagy marhaság volt elküldeni Adamset, ha Okoyét nem hozzuk vissza....akkor a legerősebb posztunkból csináltunk need-et....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De jó returner és van csomó ST tackle-je. Kellet nagyon.Bazzani
Ja hát mondjuk ilyenünk még úgysem volt, úgyhogy tényleg komoly needre jött 😀
Főleg, hogy ezekből a számokból is 4 év alatt jött össze 1 szezonra való. De hát majd itt robbant.

Ami viszont sokkal fontosabb mindezeknél, hogy ő nyerte rookie-ként a Madden Bowlt, amely tehetsége szintén hiányzott eddig innen, márpedig mi minden téren topok akarunk lenni.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Devim Thomas érkezett. Nem lesz itt WR draft.Bazzani
Mondjuk vele aztán nagyon ki vagyunk segítve 😀 De hát 4 év alatt 400+ yard, 4 csapat szóval fasza😀 Az külön tetszik, hogy 2010-ben 3 csapatban is megfordult és hogy az elmúlt két évben van 30 yardja 😀fetomy
De jó returner és van csomó ST tackle-je. Kellet nagyon.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Devim Thomas érkezett. Nem lesz itt WR draft.Bazzani
Mondjuk vele aztán nagyon ki vagyunk segítve 😀 De hát 4 év alatt 400+ yard, 4 csapat szóval fasza😀 Az külön tetszik, hogy 2010-ben 3 csapatban is megfordult és hogy az elmúlt két évben van 30 yardja 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Devim Thomas érkezett. Nem lesz itt WR draft.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyjából egyetértek, de ha Okoye nem jön vissza, borul az egész :/kovi470
Hm, azért nem volt ő akkora truváj. 4 sack az elég szép szám a posztján, de ebből mindegyik meccsek végén, előnyben jött emlékeim szerint. Ő is eltűnt Cutler kiesése után. 3 számú DT max, Paea többször lesz a pályán underban Big Toe mellett, ezért nem kell borítani mindent. Majd májusban, augusztusban igazolunk valakit a helyére. De ha nagyon akarják, megengedhetjük magunknak. Guard se fog érkezni, Edwinnel Tice teljesen meg volt elégedve. Harmadik körben jöjjön mondjuk Streeter, Marvin Jones, vagy Jenkins, de akár egy körrel korában is el lehet hozni az aktuális kedvencet. Sztem első kör Március, másodikban elkapó, de elhet fordítva, Wright, aztán DE. Nyilván Big Hekk és a Mehíkói helyére szeretnénk jobbat, de egyelőre ezzel főzünk, egy újra felforgatott fallal se mennének szívesen a szezonnak, lesz más blokkolási séma, és meglátjuk. Nem újjáépülünk, nyerni akarunk. Nincs olyan hűdenagy hiányposzt azért, azt draftolnak, akit akarnak. Big Hekk egyszer majd kisül a saját zsírjában.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A második körben megbukott már a dolog szvsz, ugyanis Big Hekk helye, ha nem is stabil, de CWill-t nem látom értelmét, hogy visszategyék. Csórikámat ráncigálták ide-oda a falban, tavaly, ha nem is volt a liga legjobb guardjai közt, de lehozott egy korrekt teljesítményt. Zeitler játszhatna RG-t. Spencer meg csere, mert Garzat nem véletlenül dobták meg egy szerződés hosszabbítással. Webbet viszont igazán kitehetnék.

Nálam így nézne ki a történet, ami az első picknél borulhat. (fog is)
1. kör OT (Martin). 2. DE (Curry) 3. CB (Trumaine Johnsont nagyon sok helyen írják + a privát workout is árulkodó), 4. WR (Dwight Jones, esetleg Quick), 5. OG, 6-7. CB, TE, S, DT, OLB
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Gondoltam, játszom egy kicsit, ilyesmi drafttal kiegyeznék (ha Okoyét visszaigazoltuk):
1. Mercilus DE
2. Zeitler G (feltételezve, h CWill visszamegy LT-nek)
3. T. Johnson....(legjobb CB aki marad)
4. K. Robinson, Spence.... (legjobb OLB/ILB aki marad)
5. legjobb WR
6. FS
7. CB/TEBear
Nagyjából egyetértek, de ha Okoye nem jön vissza, borul az egész :/

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Gondoltam, játszom egy kicsit, ilyesmi drafttal kiegyeznék (ha Okoyét visszaigazoltuk):
1. Mercilus DE
2. Zeitler G (feltételezve, h CWill visszamegy LT-nek)
3. T. Johnson....(legjobb CB aki marad)
4. K. Robinson, Spence.... (legjobb OLB/ILB aki marad)
5. legjobb WR
6. FS
7. CB/TE

Április 13-án a Northern Illinois Lb-je, Pat Schiller workoutol nálunk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Kimaradtak nekem a SB óta a Bears igazolások. Rittyentene nekem valamelyikőtök egy gyors kis összefoglalót a történtekről, hálás lennék érte! Köszi!norris21
http://walterfootball.com/offseason2012chi.php

Ezt nézd át...annyi még hozzá, h Okoyét szeretnénk, ha visszajönne, de a Bengals mellett a Bucs, Pats, Broncos hármas is érdeklődik iránta...Bear
thx
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sziasztok! Kimaradtak nekem a SB óta a Bears igazolások. Rittyentene nekem valamelyikőtök egy gyors kis összefoglalót a történtekről, hálás lennék érte! Köszi!norris21
http://walterfootball.com/offseason2012chi.php

Ezt nézd át...annyi még hozzá, h Okoyét szeretnénk, ha visszajönne, de a Bengals mellett a Bucs, Pats, Broncos hármas is érdeklődik iránta...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)