Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Devim Thomas érkezett. Nem lesz itt WR draft.Bazzani
Mondjuk vele aztán nagyon ki vagyunk segítve 😀 De hát 4 év alatt 400+ yard, 4 csapat szóval fasza😀 Az külön tetszik, hogy 2010-ben 3 csapatban is megfordult és hogy az elmúlt két évben van 30 yardja 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Devim Thomas érkezett. Nem lesz itt WR draft.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyjából egyetértek, de ha Okoye nem jön vissza, borul az egész :/kovi470
Hm, azért nem volt ő akkora truváj. 4 sack az elég szép szám a posztján, de ebből mindegyik meccsek végén, előnyben jött emlékeim szerint. Ő is eltűnt Cutler kiesése után. 3 számú DT max, Paea többször lesz a pályán underban Big Toe mellett, ezért nem kell borítani mindent. Majd májusban, augusztusban igazolunk valakit a helyére. De ha nagyon akarják, megengedhetjük magunknak. Guard se fog érkezni, Edwinnel Tice teljesen meg volt elégedve. Harmadik körben jöjjön mondjuk Streeter, Marvin Jones, vagy Jenkins, de akár egy körrel korában is el lehet hozni az aktuális kedvencet. Sztem első kör Március, másodikban elkapó, de elhet fordítva, Wright, aztán DE. Nyilván Big Hekk és a Mehíkói helyére szeretnénk jobbat, de egyelőre ezzel főzünk, egy újra felforgatott fallal se mennének szívesen a szezonnak, lesz más blokkolási séma, és meglátjuk. Nem újjáépülünk, nyerni akarunk. Nincs olyan hűdenagy hiányposzt azért, azt draftolnak, akit akarnak. Big Hekk egyszer majd kisül a saját zsírjában.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A második körben megbukott már a dolog szvsz, ugyanis Big Hekk helye, ha nem is stabil, de CWill-t nem látom értelmét, hogy visszategyék. Csórikámat ráncigálták ide-oda a falban, tavaly, ha nem is volt a liga legjobb guardjai közt, de lehozott egy korrekt teljesítményt. Zeitler játszhatna RG-t. Spencer meg csere, mert Garzat nem véletlenül dobták meg egy szerződés hosszabbítással. Webbet viszont igazán kitehetnék.

Nálam így nézne ki a történet, ami az első picknél borulhat. (fog is)
1. kör OT (Martin). 2. DE (Curry) 3. CB (Trumaine Johnsont nagyon sok helyen írják + a privát workout is árulkodó), 4. WR (Dwight Jones, esetleg Quick), 5. OG, 6-7. CB, TE, S, DT, OLB
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Gondoltam, játszom egy kicsit, ilyesmi drafttal kiegyeznék (ha Okoyét visszaigazoltuk):
1. Mercilus DE
2. Zeitler G (feltételezve, h CWill visszamegy LT-nek)
3. T. Johnson....(legjobb CB aki marad)
4. K. Robinson, Spence.... (legjobb OLB/ILB aki marad)
5. legjobb WR
6. FS
7. CB/TEBear
Nagyjából egyetértek, de ha Okoye nem jön vissza, borul az egész :/

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Gondoltam, játszom egy kicsit, ilyesmi drafttal kiegyeznék (ha Okoyét visszaigazoltuk):
1. Mercilus DE
2. Zeitler G (feltételezve, h CWill visszamegy LT-nek)
3. T. Johnson....(legjobb CB aki marad)
4. K. Robinson, Spence.... (legjobb OLB/ILB aki marad)
5. legjobb WR
6. FS
7. CB/TE

Április 13-án a Northern Illinois Lb-je, Pat Schiller workoutol nálunk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Kimaradtak nekem a SB óta a Bears igazolások. Rittyentene nekem valamelyikőtök egy gyors kis összefoglalót a történtekről, hálás lennék érte! Köszi!norris21
http://walterfootball.com/offseason2012chi.php

Ezt nézd át...annyi még hozzá, h Okoyét szeretnénk, ha visszajönne, de a Bengals mellett a Bucs, Pats, Broncos hármas is érdeklődik iránta...Bear
thx
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sziasztok! Kimaradtak nekem a SB óta a Bears igazolások. Rittyentene nekem valamelyikőtök egy gyors kis összefoglalót a történtekről, hálás lennék érte! Köszi!norris21
http://walterfootball.com/offseason2012chi.php

Ezt nézd át...annyi még hozzá, h Okoyét szeretnénk, ha visszajönne, de a Bengals mellett a Bucs, Pats, Broncos hármas is érdeklődik iránta...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Kimaradtak nekem a SB óta a Bears igazolások. Rittyentene nekem valamelyikőtök egy gyors kis összefoglalót a történtekről, hálás lennék érte! Köszi!
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
off: windy citys public enemy no 1 szavazás😀
http://espn.go.com/chicago/bracket/publicenemy

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A komp pickes dolog eléggé meglepett....őszintén szólva nem igazán érthető...5en mentek, 4en jöttek...és nem, nem számoltam a tendert nem kapottak, valamint a cut/release játékosokat bele...kicsit furán osztják ezt a fost....
Ment: Maynard (arról nem tehetek, h szept. elején kirakta a Texans), Kreutz, Aromashodu, R. Davis, D. Manning
jött: Spencer, Spaeth, Podlesh, Hurd....szal kissé furán számolták a dolgot....max. az lehet, h a távozóink közül egy/több ember veterán min-ért írt alá...az sem számít bele...de Sean Jensen (Sun-Times) is eléggé értetlenkedik...na mindegy, lendüljünk túl...

Okoyét mindenképpen vissza kéne csábítani, mert ha nem, újabb hiányposztunk lesz, ahova vkit hoznunk kell....(hacsak a fiatal J. Miller nem valami lopakodó, surrranópályás W. Sapp... 😀 )

Knox-al pedig valóban az a helyzet, h amire őt használni lehet, arra tökéletesen megfelelő....az, h harmatgyenge, nem újdonság, de legalább egész jó kis kacsói vannak....

Forte-ügy
Bears president Ted Phillips insisted Monday that the club has made franchise player Matt Forte a "strong offer," and they're hopeful he accepts.
Ha az ügynökének egy csöpp esze van, akkor aláíratja vele a cuccot....gondolom nem rosszabb, mint az eddigiek, ráadásul a tárgyalási erőviszonyok gyökeresen átalakultak Bush érkezésével...

Még egy kis morzsa:
Phillips said the Bears also are saving some cash for potential contract extensions. Three candidates are quarterback Jay Cutler, whose deal runs through 2013, defensive tackle Henry Melton, whose contract is up after 2012, and middle linebacker Brian Urlacher, who is in the last year of his deal.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Knox meg nem játszik 2012-ben. Akkor így már tuti hogy az ő pótlására jött Weems.Delete
Ez abszolut nem biztos még,felesége cáfolta ezt a tribune cikket...rehab is on schedule...bár azt nem tudom mikorra mondták eredetileg...anfernee
Én úgy tudom/tudtam, hogy csak lehetséges, hogy kihagyja az évet, de egyelőre csak annyi biztos, hogy pupon kezd.

Egyébként nagyon remélem, hogy felépül és tud még játszani. Nem lenne ő rossz, és nem is utálnák annyian, ha nem no1 WR-ként számítanánk rá. Nem tehet róla, hogy nem no1 mégis annak használtuk, de 2-3. WR-nek azért megteszi. yd/catch átlaga a legalább 1keccs/meccs WR-ek között 2. volt pl.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Knox meg nem játszik 2012-ben. Akkor így már tuti hogy az ő pótlására jött Weems.Delete
Ez abszolut nem biztos még,felesége cáfolta ezt a tribune cikket...rehab is on schedule...bár azt nem tudom mikorra mondták eredetileg...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ahogy várható volt nincs kompenzációs pickünk...Delete
Még szép, csúnya is lenne a legjobbakat ilyennel segíteni 😀
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ahogy várható volt nincs kompenzációs pickünk...


több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Nyisson egy sportkocsmát, aztán emlékezzen arra, hogy majdnem 1000 yardos elkapó volt egyszer. Bár biztos talál magának új csapatot, de sehol nem kellene 4. számú célpontnál feljebb lennie a táplálékláncban. Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy valszeg új szerződést kapott volna, de így senki nem fog neki átnyújtani egy "Gyógyulj meg Dzsoni" üdvözlőkártyát, benne 2 millió dollárral. Nem tudom, hogy a piacon vagyunk e egy elkapóért, vagy azt a 3 route-ot rábízzák, amit megbízhatóan tudott, azt Hesterre.füligjimmy
draft 3-4.köre?
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nyisson egy sportkocsmát, aztán emlékezzen arra, hogy majdnem 1000 yardos elkapó volt egyszer. Bár biztos talál magának új csapatot, de sehol nem kellene 4. számú célpontnál feljebb lennie a táplálékláncban. Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy valszeg új szerződést kapott volna, de így senki nem fog neki átnyújtani egy "Gyógyulj meg Dzsoni" üdvözlőkártyát, benne 2 millió dollárral. Nem tudom, hogy a piacon vagyunk e egy elkapóért, vagy azt a 3 route-ot rábízzák, amit megbízhatóan tudott, azt Hesterre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Én sohasem kedveltem, elképesztő mennyiségű INTet megakadályozhatott volna, ha csak minimálisan kontaktol a védővel. Ilyen sérülést persze senkinek sem kíván az ember, de nem hullajtok könnyzuhatagot miatta. Marshall elit, Bennett jó munkás, Hester speedster. Lesz itt még WR.

Bowman meg LOL, bár én a Lionsnál láttam volna szívesebben. 😛 😀tüsi91
Kicsit komolyabb építkezés folyik nálunk. Pár éve símán lecsaptunk volna rá.Bazzani
mi is örültünk volna ha valaki már pár éve jól lecsapja 😀

Knox játékát átlagosan nézve én sem kedveltem amiatt amit te is írtál (az Int megakadályozása fél cach-et simán ér és ő ebben 0 volt), azért is írtam hogy volt néhány szép pillanata. Mint ember viszont vsz szimpatikus.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Amobi Okoye - DL - Bears

Free agent DT Amobi Okoye will visit the Bengals after this week's owners meetings.
The Bengals are in the process of rebuilding their defensive line after losing Jonathan Fanene and Frostee Rucker, and Okoye would join DEs Derrick Harvey and Jamaal Anderson as veteran fliers. Okoye has received no other known interest since the beginning of free agency.

Azért őt szívesen látnám újra pedig itt nálunk.....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én sohasem kedveltem, elképesztő mennyiségű INTet megakadályozhatott volna, ha csak minimálisan kontaktol a védővel. Ilyen sérülést persze senkinek sem kíván az ember, de nem hullajtok könnyzuhatagot miatta. Marshall elit, Bennett jó munkás, Hester speedster. Lesz itt még WR.

Bowman meg LOL, bár én a Lionsnál láttam volna szívesebben. 😛 😀tüsi91
Kicsit komolyabb építkezés folyik nálunk. Pár éve símán lecsaptunk volna rá.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én sohasem kedveltem, elképesztő mennyiségű INTet megakadályozhatott volna, ha csak minimálisan kontaktol a védővel. Ilyen sérülést persze senkinek sem kíván az ember, de nem hullajtok könnyzuhatagot miatta. Marshall elit, Bennett jó munkás, Hester speedster. Lesz itt még WR.

Bowman meg LOL, bár én a Lionsnál láttam volna szívesebben. 😛 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Knox meg nem játszik 2012-ben. Akkor így már tuti hogy az ő pótlására jött Weems.Delete
fog még szerintetek játszani? nem tudom, én ilyen terhelésnek már nem tenném ki, komoly tragédiába torkollhat ez az eset.davemayer
😕
Hát ha engedik az orvosok, akkor miért ne játszana....nagyon sajnálom, én csípem a fickót...
Így viszont a korai WR-draftnak még nagyobb az esélye....Bear
én is bírom, voltak nagy pillanatai de ami vele történt az innentől magában hordozza azt a veszélyt hogyha újra hasonló helyen kap ütést akkor abból tényleg nem kel fel. Nem ér annyit szerintem a sport hogy egy ilyen után ennyit kockáztasson valaki de ez az ő döntése. Itt nem egy rossz térdről van szó.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Knox meg nem játszik 2012-ben. Akkor így már tuti hogy az ő pótlására jött Weems.Delete
fog még szerintetek játszani? nem tudom, én ilyen terhelésnek már nem tenném ki, komoly tragédiába torkollhat ez az eset.davemayer
😕
Hát ha engedik az orvosok, akkor miért ne játszana....nagyon sajnálom, én csípem a fickót...
Így viszont a korai WR-draftnak még nagyobb az esélye....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Knox meg nem játszik 2012-ben. Akkor így már tuti hogy az ő pótlására jött Weems.Delete
fog még szerintetek játszani? nem tudom, én ilyen terhelésnek már nem tenném ki, komoly tragédiába torkollhat ez az eset.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Knox meg nem játszik 2012-ben. Akkor így már tuti hogy az ő pótlására jött Weems.