Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Elég rendben volt az egész....Jay meg a kocsmából rángatták ki...legalábbis úgy nézett ki....no meg ráadták a szertáros 20 éves kockás öltönyét...már ezért megérte megnézni.... 😀Bear
Jay általában ilyen 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Elég rendben volt az egész....Jayt meg a kocsmából rángatták ki...legalábbis úgy nézett ki....no meg ráadták a szertáros 20 éves kockás öltönyét...már ezért megérte megnézni.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hát ez a sajtótájékoztató "Ismerd meg a borderline személyiségzavart" konferenciává fajult 😀

Hát mégiscsak a Panthers 3. körösét tradeltük nem a miénket :/


több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Meachem, Floyd a két kezdő és úgy gondolták ahol olvastam, hogy eleinte legalábbis biztos, hogy Vincent Brownt is elé helyezik majd. 😊 3 évre 13.5milla amúgy 6 garantálttal, tehát 2 és 4.5 milla közötti összeget kap.

Egyébként azt is írták, hogy Idonije után is még keresünk egy igazi passrushert.fetomy
így van, állítólag még nem mondtunk le Wimbley-ről és/vagy egy 1.körös DE-ről... mögöttük lenne fent szituációs DE-ként Izzy.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meachem, Floyd a két kezdő és úgy gondolták ahol olvastam, hogy eleinte legalábbis biztos, hogy Vincent Brownt is elé helyezik majd. 😊 3 évre 13.5milla amúgy 6 garantálttal, tehát 2 és 4.5 milla közötti összeget kap.

Egyébként azt is írták, hogy Idonije után is még keresünk egy igazi passrushert.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Royalnak nagyon nem örülök, de valszeg az igények nagyon messze álltak egymástól. Amúgy ki mögött lene 4.? Meachem? Plusz returner is, nálunk ez már nem ér felárat. Nem baj, drafton megoldjuk.

Izzynek örülök, jó, h csak 1 év, de az viszont itt...
Azt hagytam ki a számolgatásból, h hiába jönne Wimbley és/vagy Március, ők mindketten igazi passrusherek....Izzy amiatt nagyon fontos, h futás ellen a kettőt együtt üti....szal örömködök, h még egy év....vszínű, h ha így haladunk, a végén Wootton és Davis repül....
Bear
Azért nem véletlen, hogy Izzy nem kellett senkinek, és ide írt alá, csak egy évre, ráadásul. Ő már az utolsó szerződésére hajt 32 évesen, most lesz egy utolsó utáni dobása. Nem hiszem, hogy különösebben kiemelkedő lenne futás ellen, csak én nem veszem észre. Nem mintha akkora szakértő lennék, de csak észreveszi az ember, ha valaki dózerol a pályán. Freeney megoldaná a szituációs rusher problémáinkat, Wimbley pedig 3down end, bár Peppersnek semmi gondot nem okoz baloldalon játszani.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Izzynek örülök, jó, h csak 1 év, de az viszont itt...
Azt hagytam ki a számolgatásból, h hiába jönne Wimbley és/vagy Március, ők mindketten igazi passrusherek....Izzy amiatt nagyon fontos, h futás ellen a kettőt együtt üti....szal örömködök, h még egy év....vszínű, h ha így haladunk, a végén Wootton és Davis repül....

Weems 3 évre 4.2 milla, abból 1.5 garantált...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 336 — TODDHERREMANS79
Két kedvenc mondatom a mai sajtótájékoztatóról:

Lovie Smith says he likes the OL the Bears have right now.

Bears coach Lovie Smith on a conversation with Kellen Davis this morning: "He said he’s definitely capable of catching more balls."Delete
-Tud úszni?
-Nem.
-És ha megfizetem?Zorddd
😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rojál viszont nem kívánt rijunájtolni Kattlerékkel, inkább elment 4. elkapónak szandiégóba.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Idonije 1 évig marad 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
woottonból lesz e valami?
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
John Abraham az újabb jelölt... Én nem tenném.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mikor megláttam Gaither szerződésének a részleteit, felböfögtem a vacsorám. Ennyit nekünk tavaly látatlanban megért volna. Hogy egy klasszikus Ánhelót idézzek: we don't just collect talent. Hát, oké.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két kedvenc mondatom a mai sajtótájékoztatóról:

Lovie Smith says he likes the OL the Bears have right now.
Bears coach Lovie Smith on a conversation with Kellen Davis this morning: "He said he’s definitely capable of catching more balls."Delete
Ezt a csoprt defense edzői is mondhatták volna.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Két kedvenc mondatom a mai sajtótájékoztatóról:

Lovie Smith says he likes the OL the Bears have right now.

Bears coach Lovie Smith on a conversation with Kellen Davis this morning: "He said he’s definitely capable of catching more balls."Delete
-Tud úszni?
-Nem.
-És ha megfizetem?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Két kedvenc mondatom a mai sajtótájékoztatóról:

Lovie Smith says he likes the OL the Bears have right now.

Bears coach Lovie Smith on a conversation with Kellen Davis this morning: "He said he’s definitely capable of catching more balls."


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egnew-val csináltatott egy rakás drillt Debord a Mizzou-n....úgy látszik, eléggé tetszik a gyerek a staffnak...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szeretném leszögezni, hogy nagyon ritkán iszok alkolholt, jelentősebb mennyiséget pláne, töményet szinte soha. Szóval, ha a választási lehetőségeink piás vagy hülye.......

Grubbs is leigazolt, hátazért. Nyilván nem érzik a guardot akkora neednek, hogy beleöljenek extra 5 milliót évente, főleg hogy Williams első körös volt, és most futott a csapat 2000 yardot, de egy jó guard mellett talán Dzsamarkusz se tűnne ekkora semmirekellőnek. Na mindegy, falba nem érkezik számottevő erősítés, pedig McNeill piacon van, maximum nem válik be. 16 millióval vagyunk cap alatt, 4 kell az újoncokra, még jövőre is maradna mozgástér.

Ha Poe ott van, akkor remélem nem is kérdés, hogy behúzzuk! Bámultuk eleget a viliemsz tesókat, és egy Poe-Melton duóban van annyi potenciál, hogy megközelítsék ezt a dominanciát. Mögöttük két poszton Paea csere, Big Toe-t leírni, ő úgyis talál magának csapatot, semmit nem veszítünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Állítólag visszautasíthatatlan ajánlatot tettünk Chuck Norris elé, amely alapján ő lesz a liga legöregebb újonca, és a legjobban fizetett játékosa is. Szakértők szerint a hír bejelentésétől számított hat órán belül többszáz játékos jelzi hivatalos úton visszavonulását, de a liga adminisztratív személyzete készen áll a megnövekedett forgalomra. @ÁdámSeftesfüligjimmy
😂
Basszus Jimmy!
Tényleg küldened kell abból a pálinkából, amelyikből az ilyen hozzászólások megírása előtt tüntetsz el tetemes mennyiséget....Bear
Szerintem meg gyári bolond. 😀 😉
Nem kell hozzá pia.
Mackóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Állítólag visszautasíthatatlan ajánlatot tettünk Chuck Norris elé, amely alapján ő lesz a liga legöregebb újonca, és a legjobban fizetett játékosa is. Szakértők szerint a hír bejelentésétől számított hat órán belül többszáz játékos jelzi hivatalos úton visszavonulását, de a liga adminisztratív személyzete készen áll a megnövekedett forgalomra. @ÁdámSeftesfüligjimmy
😂
Basszus Jimmy!
Tényleg küldened kell abból a pálinkából, amelyikből az ilyen hozzászólások megírása előtt tüntetsz el tetemes mennyiséget....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Állítólag visszautasíthatatlan ajánlatot tettünk Chuck Norris elé, amely alapján ő lesz a liga legöregebb újonca, és a legjobban fizetett játékosa is. Szakértők szerint a hír bejelentésétől számított hat órán belül többszáz játékos jelzi hivatalos úton visszavonulását, de a liga adminisztratív személyzete készen áll a megnövekedett forgalomra. @ÁdámSeftes

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mizzou Pro Day-en is kóboroltunk...
komolyabb prospectek:
M. Egnew TE
J. Smith DE
D. Hamilton DT

Szerk: elkapó drilleket DeBord vezeti....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jobban örültem volna ha valamelyik közvetlen riválishoz megy, de legalább nem maradt. Bowmanre is lecsaphatna valaki 😊.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Ne izgulj Bazza, lesznek itt új srácok Pep mellett, akik keblükre fogják ölelni Staffordot.... 😀

szerk.: Meriweather rézbőrű lett, 2 év 6 miller...
Úgy érzem, nem gyászolunk megfelelő intenzitással.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ebben a verzióban nem hiszek. Jó játékos Kuechly, de ha marad mind Briggs és Lach is, akkor nem húznám be. Van nagyobb needünk is jelen helyzetben, mint egy potenciális MLB, aki SLB-t játszhatna. Főleg úgy, hogy nickelt játszunk a playek felénél kb. Ha Briggsnek a draftig megunnánk a nyekergését és tradelnénk, akkor még jó megoldásnak is tartanám.

A gond az, h ha az öreg megsérül, nincs semmi mögötte...DeCicco, JabbaWill, vagy ki lesz az MLB? Roach? Azt ne... 😊Bear
Ez is egy álláspont, viszont akkor se gondolom, hogy 1. körben őt kellene, ha lecsúszik hozzánk. Teljesen igazad van, de vegyük alapul, hogy Lach egészséges marad. Van olyan needünk, ahol nincs ott a "ha". Hanem lyuk van 😀.tüsi91
Igen, azért is írtam, hogy Martin/Mercilus/Floyd/Ingram....és csak utánuk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)