Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egnew-val csináltatott egy rakás drillt Debord a Mizzou-n....úgy látszik, eléggé tetszik a gyerek a staffnak...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szeretném leszögezni, hogy nagyon ritkán iszok alkolholt, jelentősebb mennyiséget pláne, töményet szinte soha. Szóval, ha a választási lehetőségeink piás vagy hülye.......

Grubbs is leigazolt, hátazért. Nyilván nem érzik a guardot akkora neednek, hogy beleöljenek extra 5 milliót évente, főleg hogy Williams első körös volt, és most futott a csapat 2000 yardot, de egy jó guard mellett talán Dzsamarkusz se tűnne ekkora semmirekellőnek. Na mindegy, falba nem érkezik számottevő erősítés, pedig McNeill piacon van, maximum nem válik be. 16 millióval vagyunk cap alatt, 4 kell az újoncokra, még jövőre is maradna mozgástér.

Ha Poe ott van, akkor remélem nem is kérdés, hogy behúzzuk! Bámultuk eleget a viliemsz tesókat, és egy Poe-Melton duóban van annyi potenciál, hogy megközelítsék ezt a dominanciát. Mögöttük két poszton Paea csere, Big Toe-t leírni, ő úgyis talál magának csapatot, semmit nem veszítünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Állítólag visszautasíthatatlan ajánlatot tettünk Chuck Norris elé, amely alapján ő lesz a liga legöregebb újonca, és a legjobban fizetett játékosa is. Szakértők szerint a hír bejelentésétől számított hat órán belül többszáz játékos jelzi hivatalos úton visszavonulását, de a liga adminisztratív személyzete készen áll a megnövekedett forgalomra. @ÁdámSeftesfüligjimmy
😂
Basszus Jimmy!
Tényleg küldened kell abból a pálinkából, amelyikből az ilyen hozzászólások megírása előtt tüntetsz el tetemes mennyiséget....Bear
Szerintem meg gyári bolond. 😀 😉
Nem kell hozzá pia.
Mackóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Állítólag visszautasíthatatlan ajánlatot tettünk Chuck Norris elé, amely alapján ő lesz a liga legöregebb újonca, és a legjobban fizetett játékosa is. Szakértők szerint a hír bejelentésétől számított hat órán belül többszáz játékos jelzi hivatalos úton visszavonulását, de a liga adminisztratív személyzete készen áll a megnövekedett forgalomra. @ÁdámSeftesfüligjimmy
😂
Basszus Jimmy!
Tényleg küldened kell abból a pálinkából, amelyikből az ilyen hozzászólások megírása előtt tüntetsz el tetemes mennyiséget....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Állítólag visszautasíthatatlan ajánlatot tettünk Chuck Norris elé, amely alapján ő lesz a liga legöregebb újonca, és a legjobban fizetett játékosa is. Szakértők szerint a hír bejelentésétől számított hat órán belül többszáz játékos jelzi hivatalos úton visszavonulását, de a liga adminisztratív személyzete készen áll a megnövekedett forgalomra. @ÁdámSeftes

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mizzou Pro Day-en is kóboroltunk...
komolyabb prospectek:
M. Egnew TE
J. Smith DE
D. Hamilton DT

Szerk: elkapó drilleket DeBord vezeti....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jobban örültem volna ha valamelyik közvetlen riválishoz megy, de legalább nem maradt. Bowmanre is lecsaphatna valaki 😊.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉Bazzani
Ne izgulj Bazza, lesznek itt új srácok Pep mellett, akik keblükre fogják ölelni Staffordot.... 😀

szerk.: Meriweather rézbőrű lett, 2 év 6 miller...
Úgy érzem, nem gyászolunk megfelelő intenzitással.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ebben a verzióban nem hiszek. Jó játékos Kuechly, de ha marad mind Briggs és Lach is, akkor nem húznám be. Van nagyobb needünk is jelen helyzetben, mint egy potenciális MLB, aki SLB-t játszhatna. Főleg úgy, hogy nickelt játszunk a playek felénél kb. Ha Briggsnek a draftig megunnánk a nyekergését és tradelnénk, akkor még jó megoldásnak is tartanám.

A gond az, h ha az öreg megsérül, nincs semmi mögötte...DeCicco, JabbaWill, vagy ki lesz az MLB? Roach? Azt ne... 😊Bear
Ez is egy álláspont, viszont akkor se gondolom, hogy 1. körben őt kellene, ha lecsúszik hozzánk. Teljesen igazad van, de vegyük alapul, hogy Lach egészséges marad. Van olyan needünk, ahol nincs ott a "ha". Hanem lyuk van 😀.tüsi91
Igen, azért is írtam, hogy Martin/Mercilus/Floyd/Ingram....és csak utánuk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ebben a verzióban nem hiszek. Jó játékos Kuechly, de ha marad mind Briggs és Lach is, akkor nem húznám be. Van nagyobb needünk is jelen helyzetben, mint egy potenciális MLB, aki SLB-t játszhatna. Főleg úgy, hogy nickelt játszunk a playek felénél kb. Ha Briggsnek a draftig megunnánk a nyekergését és tradelnénk, akkor még jó megoldásnak is tartanám.

A gond az, h ha az öreg megsérül, nincs semmi mögötte...DeCicco, JabbaWill, vagy ki lesz az MLB? Roach? Azt ne... 😊Bear
Ez is egy álláspont, viszont akkor se gondolom, hogy 1. körben őt kellene, ha lecsúszik hozzánk. Teljesen igazad van, de vegyük alapul, hogy Lach egészséges marad. Van olyan needünk, ahol nincs ott a "ha". Ha Urlacher megsérül... Pass rusher Pep másik felére nincs 😀. LT nincs, guard nincs. 😀
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ebben a verzióban nem hiszek. Jó játékos Kuechly, de ha marad mind Briggs és Lach is, akkor nem húznám be. Van nagyobb needünk is jelen helyzetben, mint egy potenciális MLB, aki SLB-t játszhatna. Főleg úgy, hogy nickelt játszunk a playek felénél kb. Ha Briggsnek a draftig megunnánk a nyekergését és tradelnénk, akkor még jó megoldásnak is tartanám.

A gond az, h ha az öreg megsérül, nincs semmi mögötte...DeCicco, JabbaWill, vagy ki lesz az MLB? Roach? Azt ne... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Most biztos sokakat megdöbbentek, de én ebben a helyzetben Dontari Poe-t húznám.proki
Poe-val az lenne a gond, h a csapat pont DT-ben a legkiegyensúlyozottabb (Okoye újraigazolását feltételezve)....semmi sztár, viszont többnyire megfelelő, stabil teljesítmény....és tavaly jött Paea 2. körben....elég valószínűtlen, h idén 1.-et áldoznánk rá...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most biztos sokakat megdöbbentek, de én ebben a helyzetben Dontari Poe-t húznám.proki
Nem lesz ő benn, mire mi jövünk.
Melton-Paea fog kezdeni, mögéjük Big Toe eddig. Egy tapasztalt DT-t hozni fogunk piacról (vagy Okoyet vissza) + draft 4-5. kör.

Viszont Kuechly-ben látok fantáziát...az öreg mellett tanulna 1-2 évet, aztán átvenné a helyét....addig SLB-ben pedig tutira rendben lenne....Bear
Ebben a verzióban nem hiszek. Jó játékos Kuechly, de ha marad mind Briggs és Lach is, akkor nem húznám be. Van nagyobb needünk is jelen helyzetben, mint egy potenciális MLB, aki SLB-t játszhatna. Főleg úgy, hogy nickelt játszunk a playek felénél kb. Ha Briggsnek a draftig megunnánk a nyekergését és tradelnénk, akkor még jó megoldásnak is tartanám.

Trumaine Johnson CBről valakinek vmi vélemény? Sok helyen olvastam, hogy ő jó lenne ide 3. körben.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit megkönnyeztem,hogy nem ide jött Mario.
Szerintem Stafford is.
😉

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én is nagyon remélem, h nem egy Haynes-pick lenne belőle, ha Március idejönne...
CB-vel úgy vagyok, h kvára nincs szükség ilyen színvonalú játékosra...ami nekünk kell, bőven megvan a 3-4. körökben....
A csapat szempontjából legjobban LT-nek (Martin) örülnék....aztán Március (bár személy szerint ugye őt szeretném legjobban 😛 )
Viszont Kuechly-ben látok fantáziát...az öreg mellett tanulna 1-2 évet, aztán átvenné a helyét....addig SLB-ben pedig tutira rendben lenne....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Most biztos sokakat megdöbbentek, de én ebben a helyzetben Dontari Poe-t húznám.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
0-6-al kellett volna zárni a szezont. Hülyeség volt Minnyben nyerni.

2 hete írtam talán, hogy egy letrade is benne van, ha hozzuk VJ-t. Nos végül is Marshall lett, de nem oszt, nem szoroz.

Erős lenne 1/19re WR-t húzni Marshallal a zsákban. Nagy bumm lenne, de ez Chicago. Angelo távozásánál szóba került, hogy ő az offense megerősítését akarta, míg Lovie a defenset újjáépíteni. Ezért mondom azt, hogy DE pick lesz, így Marshallal, bár ha vmi csoda folytán lecsúszna hozzánk a Reiff, DeCastro duóból vki, akkor berántanánk.
Ezen a DE kérdésen már párszor átlovagoltunk. Coples nem fog lecsúszni hozzánk, Mercilusban én továbbra is komoly rizikót érzek (tudom, hogy te nem Bear 😀, reméljük ha idekerül igazad lesz, ha pedig máshova, akkor nekem 😛).
Viszont így, hogy a Dallas megszerezte Carrt, talán Kirkpatrick elérhető lesz, bár a Bengals nem áll jól CB poszton. :/ . Neki még örülnék is, de remekül látszott, hogy jó passrush mellett Jennings is parádézott (mondjuk szerezhetett volna 10 INTet, ha nem lenne ilyen lyukaskezű, meg ha az ellenfél elkapói Knoxi vehemenciával zavarnák 😊 ).

Hova tudnánk lemenni? 7-8 helyet jó lenne, valahova a GB környékére. Egy második körös + pick jól jönne, Marshall másik felére kellene akasztani valakit. Sanu, vagy Rindle (bár LSU WRek...).

F*sz tudja. Kikellett volna kapni az uccsó meccsen.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nincs semmi hír Izzyről, nem tudom, vele mik a tervek, ő nem megy sehova, nem nyilatkozik semmit, most vagy egy szerződésen dolgoznak, és mellé egy veterán, vagy megvárják Wembley hogy jön össze, ha nem, akkor ő és draft?füligjimmy
Ahogy mondod....viszont sztem akkor is magasan draftolunk DE-t, ha mondjuk jön Wimbley...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Perry a szokásos USC szteroid/mongoloid vonalat képviseli, ha használ, akkor ne hagyja abba amíg le nem buki, ennyi a titok. Mondjuk Wembley legkomolyabb kérői között leszünk, biztos van bekészítve egy ajánlat, nagyon tekernek egy veterán rusher után. Mario a Bill-nél, hát ha nem a mackók, akkor ők, de miután lenyilatkozta, hogy nem a lóvé, hanem győzelem, meghogy hol a legjobb neki, ezután a Billshez egy 100 millió környéki összegért.... azért adhatott volna valami kedvezményt. 😀 Nincs semmi hír Izzyről, nem tudom, vele mik a tervek, ő nem megy sehova, nem nyilatkozik semmit, most vagy egy szerződésen dolgoznak, és mellé egy veterán, vagy megvárják Wembley hogy jön össze, ha nem, akkor ő és draft?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Érdekes kérdés....szerintem Floyd nem csúszik idáig, vki rá fog csapni előttünk....uúgy nem hiszem, h Martin, De Castro, vagy Reiff ne menne ki 19-ig....
Ha egyébként mondjuk Martin bennmarad, azonnal ki kellene húzni szerintem....
DE-k közül Coples tényleg nagyon necces, őt egyáltalán nem szeretném...nagy lehetőség, ha éppen olyanja van....ilyen figura nem kell ide....Upshaw és Ingram kb. uolyanok, azzal a különbséggel, h Upshaw 3-4 OLB-t játszott...kicsit alacsony mindkettő...Perrytől félek, igazi USC atléta, workout warrior.....elég jó átlaggal sülnek el bustként ezek a srácok....
1. körben igazán nyugodt a Március-picktől lennék DE-ben....de ha ő nincs és Ingram/Upshaw (ebben a sorrendben) jönne, nem lenne akkora tragédia....Adamst felejtsük el, RT-nk van, másra meg nem jó...
Ha vissza tudnánk menni 15-20 helyet, akkor Branch/Curry még szóba jöhet....viszont muszáj vkit hozni az elején, mert komolyabb, megbízhatóbb passrush nélkül nem adok magunknak sok esélyt....
Ha nem tudnánk visszamenni (és nem DE), akkor marad a Kuechly/Kirkpatrick/Glenn egység vmelyik tagja....
Nagyot szívhatunk 1/19-re, az tuti...
Visszatérve a kérdésre: Ha Floyd, Március és Martin is benn van, akkor Martin....ha ő nincs, akkor Március....
Ha Floyd és a többi DE van benn (Mercilus és Martin kimentek), akkor Floyd...ha csak DE-k vannak, akkor Ingram utána Upshaw....tovább nem megyek... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha ott lenne Floyd 1/19-nél, és látva, hogy az előttünk draftolók mekkora lóvékat adtak milyen elkapóknak, akkor behúznátok? Én igen. Talán még Wrightot is, még Március előtt is. Knox nem jó játékos. Három route-ot lehet rábízni, ennyi. Végre jött Marshall, aki a quick slant mestere, nem véletlenül ilyen produktív mindenféle irányítóval, ezzel itt nagyon sokat vajúdtunk, pedig sok mindent próbáltunk (gyak. mindenkit). Bennett a pálya közepén hatékony igazán, sajna nem egy turbómen ez meglehetősen limitálja, de egy tisztességesebb rendszerben, tisztességesebb edzők keze alatt lényegesen produktívabb lenne. Se Hestert, Se Weemset nem szeretném túl sokat a pályán látni. A drafton lévő pass rusherektől bevallottan nem vagyok elájulva, Coples félidőkre eltűnik, a hozzáállása nagyn nem tetszik (persze amit én látok, és most hagyjuk figyelmen kívűl az ügynökök által előre megírt dumákat), Ingram nagy kedvencem, aki minden pontján feltűnik a pályának, de ilyen méretekkel sajna nem tudunk vele mit kezdeni. Mercilus ha ott lesz, nyilván ő a pickünk. De ha nem? Kit húznál, és hova? Nekem túl sok ötletem sincs. Lehet mondani, hogy LB, meg CB, hát ezek nem akkora hiányposztok (főleg ha Hayden leigazolásából lesz valami). LT kéne, lehullik e Reiff, vagy Martin. Mike Adamset én sose állhattam, hála istennek egy középszar szezon után egy jó szenyor miatt elkezdték felszopni, de már ennek is vége, esélytelen (remélem).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Marshall Pro-ján is ott voltunk....mivel egyetlen épkézláb prospectjük Curry, ezért nem kérdés, h mit kerestünk ott....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kellen Davis 2 évre maradt, mivel csak itt van esélye kezdőként játszani. Ráadásul Tice alatt több passzra is számíthat majd.fetomy
2 évre 6 milláért....nem túl olcsó, viszont kellett vkit hozni még TE-be, és ő tűnik a legjobb opciónak....Okoye, Steltz és Izzy....ha ők visszajönnek, akkor gyak. kész is vagyunk....bár nem ártana egy LB/OL-ember még....eléggé mozdulatlan az LB-piac, az pedig leviszi a buznyát....Bear
Eh, évi 3 millió, nagyjából ott az ára. Spaeth szintű lóvé. A realitások nemkicsit pofáncsapták a kicsi Kellent. Főleg a Carlson szerződés után.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tice a Sooners Pro Day-én nézelődött...
Komolyabb prospectek:
R. Lewis
T. Lewis
J. Fleming
F. Alexander (ők def.)
Akiket inkább nézhetett OC-ként:
D. Stephenson OT
J. Hanna TE
R. Broyles WR
(talán még Good (G), és Jones (OT) )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kellen Davis 2 évre maradt, mivel csak itt van esélye kezdőként játszani. Ráadásul Tice alatt több passzra is számíthat majd.fetomy
2 évre 6 milláért....nem túl olcsó, viszont kellett vkit hozni még TE-be, és ő tűnik a legjobb opciónak....Okoye, Steltz és Izzy....ha ők visszajönnek, akkor gyak. kész is vagyunk....bár nem ártana egy LB/OL-ember még....eléggé mozdulatlan az LB-piac, az pedig leviszi a buznyát....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)