Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lassan elég lesz a marshall siratás, de még annyit fűzök hozzá, hogy egy esetleges bow.hu szavazáson benne lenne a top-ban. "az offseason legmocskosabb üzlete"Ventura
mocskos?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
lassan elég lesz a marshall siratás, de még annyit fűzök hozzá, hogy egy esetleges bow.hu szavazáson benne lenne a top-ban. "az offseason legmocskosabb üzlete"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na kezdik már irkálni hogy nekünk van a legjobb Offensünk az NFC Nortban 😂 Egy LT-t le kéne még akasztani, aztán drafton jöhet még egy G, WR és talán elmondhatjuk ezt... Talán.Delete
ireland nagyon kedves és barátságos. no meg persze segítőkész. ki egyezhettek vele egy idei második és egy jövő évi második körbe... elvihetitek long-otVentura
Csak idei 3+jövő évi 4-et adunk érte, mert tudjuk, hogy a Broncosba igazoló Manning nem bízik Longban.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nekünk nem volt Megatronunk...Stafford sem így nézett vna ki a Bears Offenseben,Cutler még,hangsúlyozom még sztem messze jobb mint Staff.Persze ha nem jönnek közbe sérülések sokkal jobb is lehet akár...de meg lehet nézni mit csinált Jay Denverben...és most már nálunk is lesz egy decepticon...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Na kezdik már irkálni hogy nekünk van a legjobb Offensünk az NFC Nortban 😂 Egy LT-t le kéne még akasztani, aztán drafton jöhet még egy G, WR és talán elmondhatjuk ezt... Talán.Delete
ireland nagyon kedves és barátságos. no meg persze segítőkész. ki egyezhettek vele egy idei második és egy jövő évi második körbe... elvihetitek long-ot

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen de te elfogult vagy és nem is ismered a csapatunkat.
Olyan franchise LT-nk van,hogy beszarsz (a röhögéstől, de az mellékes). Ez már megalapozza, hogy a falunk 2-nál nem lehet rosszabb.
Marshall és Cutler egyenként nem 2. legjobbak, de együtt felerősítik egymást, és mindegyikük no2 lesz a posztján.
TE-ben még nem, de azok leszünk, meglátod!

Komolyra fordítva Cutler és Stafford is szerintem olyanok, hogy képesek fantasztikus teljesítményre de jövő héten meg tragikusra is. Idén mindegyikük inkább a jobb formáját hozta, szerintem közöttük inkább adott ember szimpátiája dönthet, mivel szvsz hasonló szint.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Legjobb QB: Packers.
Legjobb WR: Lions.
Legjobb RB: Vikings.
Legjobb TE: Packers.
Legjobb fal: döntetlen.
Legjobb offense: Bears. 😀Bazzani
Igen, mert mi mindenhol másodikok vagyunk, miközben legjobb RB-ben a Packs és a Lions az utolsók, legjobb QB-ban a Vikings utolsó és így átlagpozícióban mi vagyunk jobbak 😛fetomy
Azért megnézném,hogy WRben, TEben mikor vagytok másodikok... :/
Ha részleteznénk a falat ott sem jönnétek ki túl jól sztem.
QBban meg sztem (és csak is sztem) nem jobb Cutler mint Stafford.

Egyelőre legjobb a Packers offense és a miénk is a Bears előtt van kicsivel.Bazzani
Ez hülyeség. Felesleges is ezen lovagolni március közepén. Örülünk, hogy kaptunk egy jó WR-t, aki javíthat a passzjátékunkon. A futójátékunk, ha nem is konzisztensen, de mindenképp életre való volt, ezen kell továbbdolgozni.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem Pettigrew > Finley, de ez itt off.szaba
Egyezzünk ki döntetlenben. 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legjobb QB: Packers.
Legjobb WR: Lions.
Legjobb RB: Vikings.
Legjobb TE: Packers.
Legjobb fal: döntetlen.
Legjobb offense: Bears. 😀Bazzani
Igen, mert mi mindenhol másodikok vagyunk, miközben legjobb RB-ben a Packs és a Lions az utolsók, legjobb QB-ban a Vikings utolsó és így átlagpozícióban mi vagyunk jobbak 😛fetomy
Azért megnézném,hogy WRben, TEben mikor vagytok másodikok... :/
Ha részleteznénk a falat ott sem jönnétek ki túl jól sztem.
QBban meg sztem (és csak is sztem) nem jobb Cutler mint Stafford.

Egyelőre legjobb a Packers offense és a miénk is a Bears előtt van kicsivel.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Legjobb QB: Packers.
Legjobb WR: Lions.
Legjobb RB: Vikings.
Legjobb TE: Packers.
Legjobb fal: döntetlen.
Legjobb offense: Bears. 😀Bazzani
Igen, mert mi mindenhol másodikok vagyunk, miközben legjobb RB-ben a Packs és a Lions az utolsók, legjobb QB-ban a Vikings utolsó és így átlagpozícióban mi vagyunk jobbak 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem Pettigrew > Finley, de ez itt off.
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Legjobb QB: Packers.
Legjobb WR: Lions.
Legjobb RB: Vikings.
Legjobb TE: Packers.
Legjobb fal: döntetlen.
Legjobb offense: Bears. 😀Bazzani
Egyértelmű, nem? 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legjobb QB: Packers.
Legjobb WR: Lions.
Legjobb RB: Vikings.
Legjobb TE: Packers.
Legjobb fal: döntetlen.
Legjobb offense: Bears. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na kezdik már irkálni hogy nekünk van a legjobb Offensünk az NFC Nortban 😂 Egy LT-t le kéne még akasztani, aztán drafton jöhet még egy G, WR és talán elmondhatjuk ezt... Talán.Delete
Talán a Packerst áthelyezték? 😀
Kezd elég jó offense lenni itt, de fal nélkül azért annyira nem hiperszuper, plusz a WR corp is csak átlagos még.Drafton jöhetnek még, de attól még mindig nem leszünk legjobb offense, csak ha olyan jön, aki már bizonyítottan jó.

LT-nek amúgy rámehetnénk Demetrius Bell-re. Még túl se kéne sztem fizetni és még jó is.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Na kezdik már irkálni hogy nekünk van a legjobb Offensünk az NFC Nortban 😂.Delete
ez fogadott reggel amikor felnéztem az nfl.com-ra, ki is kapcsoltam egyből... ez azért így elég komolytalan, jön egy WR és egyből elé helyezi a mi O-ünket a liga egyik legjobbjánál :o

de persze legyen igaza 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na kezdik már irkálni hogy nekünk van a legjobb Offensünk az NFC Nortban 😂 Egy LT-t le kéne még akasztani, aztán drafton jöhet még egy G, WR és talán elmondhatjuk ezt... Talán.Delete
Ahhoz azért nem Webbnek (EWillnek és Louisnak) kéne nyomni a falban....valóban elég ijesztő lehet az O-nk, de amíg Webbet felengedik a pályára, senki nem mondhatja, h rettegni fognak tőlünk....max Jay fog rettegni a RDE-től...

Az új kollégától egy kis előleg: 😀

http://www.youtube.com/watch?v=9q52pUl8vZM


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Cutolta a Discovery Bear Gryllst, biztos olcsón meg lehet szerezni 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Na kezdik már irkálni hogy nekünk van a legjobb Offensünk az NFC Nortban 😂 Egy LT-t le kéne még akasztani, aztán drafton jöhet még egy G, WR és talán elmondhatjuk ezt... Talán.


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Boss is szabad, nem kellene esetleg rámozdulni?Antman
A tegnap esti őrület előtti oldalon volt szó róla. Kellen Davishez képest jobb, ha olcsón jönne MRI-nek behúzhatna Bear egy újabb pontot. De úgy érzem maximum kiegészítő emberek jönnek már csak.
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Boss is szabad, nem kellene esetleg rámozdulni?

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???Antman
Kelvin, gyűjtitek az ex-Colts CB-ket?empty taxi
Elfér, Bómant kell túlszárnyalnia, hát azért tőle se sérülékenyebb, se szarabb nem lehet. Kell a depht, inkább, mint Mario. Marshall évi 9 millió, nagyrészt nem is garantált, hát ez tényleg kiváló. Főleg a többi igazolás fényében. Garcon pffffff, a Redskins úgy járna a legjobban, ha nem is igazolhatnának senkit. V-Jax 55 millió, ez is röhej azért.

ST ász már van, CB depht lassacskán feltöltve, csereirányító kérdés megoldva, jöhet a draft. Ha Hayden is aláír (pályafutása szempontjából itt van a legjobb helye), 24 óra alatt végeztünk is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???Antman
Kelvin, gyűjtitek az ex-Colts CB-ket?empty taxi
Az érdekes!! születési hely: Chicago, Illinois 😀 😀 😀 😀 de még a fősuli is Fighting Illini volt.
Lehet van 1 kis kötődése is.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???Antman
Kelvin, gyűjtitek az ex-Colts CB-ket?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó, sok csereQB-nak ez a pénz, de kit érdekel? Hozhatnánk "ingyen" Hanie-t vissza nyugodtan, alig kerülne valamibe... 😊 Én azt mondom, fizessük túl, de legyen normális QB-nk, akin nem úszik el a szezon, ha Cutler netán kihagyna 2-3 meccset.
Másik meg, hogy 1 éves contract, gondolom draftolunk majd egyet valami későbbi körben mögéjük, aki akkor olcsóbban lesz normális backup.fetomy
2010, 6.kör: DFL, azóta messze jár. 2011, 5.kör Enderle. Hozzuk vissza olcsón McCownt vagy tartsuk meg Enderlet. De draft picket a következő 5 évben ne dobjunk ki QBra. Ha Enderle cut, akkor újabb bravúros pick Jerrytől. Nem azt mondom, hogy könnyű hasznos játékost találni ott, de 2x elherdálni 3. számú irányítóra. Pfff.
Kelvin Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett... http://blogs.suntimes.com/bears/2012/03/bears_to_host_chicago_native_k.html

Kellen Davis meg a Bengalshoz megy látogatóba.