Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lófütty!!!!Esküszöm be akartam írni, hogy mehet egy trade Marshallért, aztán jöhet egy guard. Beírtam? Nem? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Lolphins.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Dolphins trade WR Brandon Marshall to Bears for 3rd-round pick in 2012 and 3rd-round pick in 2013. Marshall rejoins Cutler.

Ráadásul csak egyik idei 3.körünk. Kibaszott nagy deal.tüsi91
Ez így tényleg nyerő lehet. Pont egy ilyen WR kell ide. Jay és közte remek volt az összhang Denverben és két 3.körösért, melyek közül csak az egyik az idei.... kibaszott nagy trade.

Jól kezdődik!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Idei és jövő évi 3. körös. Szóval van idén még egy. Egyre jobb ez a trade 😀


több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ezt el sem hiszem. Cutler-Brandon duó újra. Twitteren télen már beszéltek róla, és tessék!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dolphins trade WR Brandon Marshall to Bears for 3rd-round pick in 2012 and 3rd-round pick in 2013. Marshall rejoins Cutler.

Ráadásul csak egyik idei 3.körünk. Kibaszott nagy deal.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Hurrá!!!
Ez tetszik, jó húzás volt, Cutler megkapta kedvenc elkapóját. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Forrás?proki
Glazer hozta le elsőként: "The Bears have agreed to terms of a trade w Miami for pro bowl WR Brandon Marshall in exchange for 2 third-rounders."

Schefter: "Filed to ESPN: Dolphins trade WR Brandon Marshall to Bears for 3rd-round pick in 2012 and 3rd-round pick in 2013. Marshall rejoins Cutler."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Chicago Bears have agreed to terms of a trade w Miami for pro bowl WR Brandon Marshall in exchange for 2 third-rounders.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ All hell break looseDelete
mint mondta itt valaki az előbb, április 1 még messze van 😛fetomy
VAZZEG!!!!!!!!!!!!
Schefter lehozta....ilyen nincs.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Forrás?proki
Schefter twitteren 😮😮😮

BAZDMEG!!!!! Hát ez álomüzlet komolyan mondom 😮 Köszönjük szépen a delfineknek, ekkora ajándékot sem kapott még medve 😀
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Brandon Marshall signed a five-year, $47 million contract during 2010 offseason. Due to make $9.3 million next season.

Buli van. Egy LT-t kéne összekaparni és Cutler Pro Bowl. Vagy nem.


több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Forrás?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pont most akartam beírni 😀. Ez egy bitang nagy üzlet 😀.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Chicago Bears have agreed to terms of a trade w Miami for pro bowl WR Brandon Marshall in exchange for 2 third-rounders.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ All hell break looseDelete
mint mondta itt valaki az előbb, április 1 még messze van 😛
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Chicago Bears have agreed to terms of a trade w Miami for pro bowl WR Brandon Marshall in exchange for 2 third-rounders.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ All hell break looseDelete
aztapicsába
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Chicago Bears have agreed to terms of a trade w Miami for pro bowl WR Brandon Marshall in exchange for 2 third-rounders.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ All hell break loose


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, elment a netem egy órára, de ha közben ilyen hírek jönnek, nem is bánom 😀 Egy jó lépés megvan, jöhet a harmónikás 😛
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Engem megnyugtat ez a lépés. Kövezzetek meg! 😊soma80
Engem is. Nem látok, olyan reális összegért beúzható CB-t, aki Jenningshez képest komoly upgrade (Finnegan talán, de azt már kiveséztük, hogy ő paraszt). Jennings meg jó pass rushal kevésbé szar. Kell mögé egy rookie, aki esetleg év múlva, vagy szezon vége felé kiszoríthatja.
Nem mellesleg Bowman ezzel szinte tuti megy 😀tüsi91
Nehogy jöjjön még a végén valami ilyesmi hír:
Bears have agreed to terms on five-year contract with CB Zack Bowman, and released CB Charles Tillman. 😀Delete
április 1.je messze van azért még.... 😊
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have agreed to terms on two-year contract with CB Tim Jennings, who was due to become unrestricted free agent.

ÓóóóóDelete
Engem megnyugtat ez a lépés. Kövezzetek meg! 😊soma80
Engem is. Nem látok, olyan reális összegért beúzható CB-t, aki Jenningshez képest komoly upgrade (Finnegan talán, de azt már kiveséztük, hogy ő paraszt). Jennings meg jó pass rushal kevésbé szar. Kell mögé egy rookie, aki esetleg év múlva, vagy szezon vége felé kiszoríthatja.
Nem mellesleg Bowman ezzel szinte tuti megy 😀tüsi91
Nehogy jöjjön még a végén valami ilyesmi hír:
Bears have agreed to terms on five-year contract with CB Zack Bowman, and released CB Charles Tillman. 😀


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears have agreed to terms on two-year contract with CB Tim Jennings, who was due to become unrestricted free agent.

ÓóóóóDelete
Engem megnyugtat ez a lépés. Kövezzetek meg! 😊soma80
Engem is. Nem látok, olyan reális összegért beúzható CB-t, aki Jenningshez képest komoly upgrade (Finnegan talán, de azt már kiveséztük, hogy ő paraszt). Jennings meg jó pass rushal kevésbé szar. Kell mögé egy rookie, aki esetleg év múlva, vagy szezon vége felé kiszoríthatja.
Nem mellesleg Bowman ezzel szinte tuti megy 😀
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears have agreed to terms on two-year contract with CB Tim Jennings, who was due to become unrestricted free agent.

ÓóóóóDelete
Engem megnyugtat ez a lépés. Kövezzetek meg! 😊soma80
Engem is...rövid időre, mindenképpen előny....a CB-kérdés nem kérdés tovább...azért jó lenne tudni a részleteket...Bear
Jennings was one of just two starting corners not to allow a touchdown in 2011, according to Pro Football Focus.

Ennyi elég nekem. Nem hinném, h sokba került, de majd nemsokára kiderül
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bears have agreed to terms on two-year contract with CB Tim Jennings, who was due to become unrestricted free agent.

ÓóóóóDelete
Engem megnyugtat ez a lépés. Kövezzetek meg! 😊soma80
Engem is...rövid időre, mindenképpen előny....a CB-kérdés nem kérdés tovább...azért jó lenne tudni a részleteket...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears have agreed to terms on two-year contract with CB Tim Jennings, who was due to become unrestricted free agent.

ÓóóóóDelete
Engem megnyugtat ez a lépés. Kövezzetek meg! 😊
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have agreed to terms on two-year contract with CB Tim Jennings, who was due to become unrestricted free agent.

Óóóóó


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A legjobb persze az lenne, ha Jax/Super mellett az egyik kultúr G-t is fognánk....persze erre így nem sok az esély, de reménykednünk azért szabad....Grubbsról különben is napok óta hallgatom, h mi leszünk a legkomolyabb kérői...lássuk, lássuk!!!Bear
Hírbe hoznak minket mindenkivel, mint a falu kurváját. 😀 Angelo alatt egy mukkot nem hallottál. Annyira kéne egy jó gurad, hogy az hihetetlen. Nem lehet fellépni a zsebbe, hát úgy nagyon nehéz. Cutlernek van kakaó a karjában dögivel szerencsére. Jöjjön Winston is, letojom ha csak csere lesz, legyen végre valami tisztességes verseny a posztokért.

Colston 5/40, 20 garantált. Kicsit sokallom, de annyira nem gáz. Neki nem örültem volna egyébként, a soldzsör talaját sztem nem az ő térdeinek találták ki, bár ortopéd szakorvos se vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson