Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears have cut loose DT Anthony Adams who was a bargain free-agent pickup when signed in '07.

Szóval érik a D-line pick...

http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7617942/anthony-adams-says-released-chicago-bears
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
“Some of the teams that I’ve talked with – Bears, Chargers – showed interest, also the Bills,” Mercilus said.

Alakul.... 😀Bear
Mindkét csapat előttünk választ, szóval..... nem elképzelhetetlen, hogy még ott csücsül, de..... hülyeség volt nyerni a vikings ellen.

Tavaly a falemberek közül ligaszinten hullottak a rókák. Vadászidény volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
“Some of the teams that I’ve talked with – Bears, Chargers – showed interest, also the Bills,” Mercilus said.

Alakul.... 😀Bear
Valld be MRI a csicskád, te döntesz mindenről, csak a média elé oda teszel egy bábut, akit lehet hibáztatni az esetleges (nem feltételezem, hogy valaha is tévednél, de hátha 😊) rossz döntésekért. 😀 😀

Szóval beavatnál minket a többi tervbe is? 😊

Deny: Carimiről a hír, hogy decemberben újra megműtötték a térdét, amiről azt tudjuk jól sikerült. Remélem nem lesz egy kidobott pick a sérülései miatt. Ha egészséges, akkor ő az RT, mert Big Hekk ( 😊 ) helye stabil vakoldalon.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Carimiről hallani már valamit egyébként?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
“Some of the teams that I’ve talked with – Bears, Chargers – showed interest, also the Bills,” Mercilus said.

Alakul.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát persze, ha azok jók lesznek, simán számíthat annyira, hogy az 1. kört nem biztos, hogy megéri erre ellőni. És én nem is lőném el rá, inkább húznék akkor 2. körben, ha már top pickünk nincs top játékosra.

Vagy halkan jegyzem meg, ott van DeVier Posey, tavaly még 1. körös prospect volt, csak a nagy enszídábüléj invesztigáció miatt hátracsúszott, most ilyen 4. körre teszik, egy 3-ban sztem simán be lehetne húzni, mert annál sokkal jobb ő.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyébként az csak nekem jutott eszembe, hogy igazából ők is vágják, hogy Dzsámárkusz moslék, csak amíg nem biztos, hogy tudnak mást hozni helyette, addig elhitetik vele, hogy nagy a bizalom meg satöbbi? Lehet,hogy hülyeség, csak igyekszem reménykedni 😀fetomy
Én azóta ezt érzem, mióta Tice lenyilatkozta, hogy az ötvenhatos lábú ember marad, HACSAK egy kihagyhatatlan tehetség nem hullik az ölükbe, ami valszeg nem fog bekövetkezni. Mindenesetre ne legyünk előítéletesek, végre lesz egy teljes offseason, amikor mindenki tudja, mit akar a másiktól. Bears Ball.

A másik Kérdésem: minél jobban teljesítenek az elkapók a kombájnon, főleg a Top4-en kívűliek, az csökkenti e az esélyét annak, hogy első körben elkapót draftoljunk? Ha Criner, Randle, mittomén Hill, Jones akkorát robbant, elgondolkodnak e azon, hogy miért adjak valakire 1/19-et, mikor egy majdnem ilyen kaliberű játékos ott fog csücsölni 2/50-re? Lehet, hogy hülyeség. Van erre egy matematikai modell szerintem, de már elfelejtettem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tice előléptetése garancia volt arra, hogy nagy változás nem lesz az OLben. Nem fogja beismerni, hogy pl. Big Hekk (imádom az itteni neveket: Big Love, MRI 😂 ) nem alkalmas az NFL-re, pedig már RTben van 10, LT-ben meg 16 meccse.

Cutler 10 meccsen össz-vissz 23 sacket kapott. Ez a tavalyi ötven valahányhoz képest erős javulás.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Remélem, Fetomynak igaza van.... 😀
Allen ellen már én is cikinek éreztem a történetet, pedig nem vagyok LT (vazzeg, valaggal az arca felé állt fel, hátrakötötte egyik kezét, és így is sack)....váltig abban reménykedem, h C.Will kap esélyt LT-ben (pedig ordítottam néhány éve, h takarítsák el onnan, de Big Hekkhez képest egy ajándék...), és fakítunk egy G-t a helyére....szép álom...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként az csak nekem jutott eszembe, hogy igazából ők is vágják, hogy Dzsámárkusz moslék, csak amíg nem biztos, hogy tudnak mást hozni helyette, addig elhitetik vele, hogy nagy a bizalom meg satöbbi? Lehet,hogy hülyeség, csak igyekszem reménykedni 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
According to Pro Football Focus, Webb ranked as the league’s worst full-time starter at left tackle as he allowed 38 pressures. Webb also racked up a team-high 15 penalties for 82 yards, which resulted in eight stalled drives.

Itt vagyon a Hekk! of....
Iszonyú....
Komolyan nem értem, h mi a francért szerelmetesek bele még mindig....ha mondjuk két Dlinement darálna be futásnál, akkor érteném....de még azt sem....
Szánalom....Bear
Hetedik körösként áttették jobbról balra, és nem vált be????? Egy center játszott guardot, egy guard centert, egy left tackle guardot, egy tight end/guard tackle-t. És ez nem vált be?

De a tapasztalat azt mutatja, egy újonc se lenne sokkal jobb a bal oldalon. Sőt! Az, hogy három év múlva mi lehet egy tehetségesebb játékosból, az egy másik dolog, de Big Love-nak most kell nyerni. Big Hekk Webb az LT jövőre. Ez van. Voltak jó meccsei, emlékezzünk azokra. Ezen már nem vagyok hajlandó dühöngeni. Mondjuk megnéztem volna azt a számot végig Cutlerrel, Haine gyak. plüssállat volt egy céllövöldében.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
According to Pro Football Focus, Webb ranked as the league’s worst full-time starter at left tackle as he allowed 38 pressures. Webb also racked up a team-high 15 penalties for 82 yards, which resulted in eight stalled drives.

Itt vagyon a Hekk! of....
Iszonyú....
Komolyan nem értem, h mi a francért szerelmetesek bele még mindig....ha mondjuk két Dlinement darálna be futásnál, akkor érteném....de még azt sem....
Szánalom....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Érdekes, Lovie mennyire máshogy nyilatkozott a Forte-, illetve a Briggs-ügyről....előbbinél magabiztosan, "tuti meglesz", a másiknál reménykedően, majdnem fényezte Briggs-t (minden évben jobb, ilyen-olyan nagyszerűen játszik, tenger PB, stb)....talán MRI az elsőt akarja, a másikat pedig nem....
Smith megnevezte a legfontosabb pozíciókat is (semmi izgalmas): WR, LB, DL, OL, RB....ehhez jön, h a backup QB-kérdést, komolyabban kell venni....az RB mondjuk meglep, nekem a Forte-Bell kettős tökéletesnek tűnik...meglátjuk, Barbár fizuja befér-e még a történetbe....
Mivel K. Davist gyak. körbepisilte és a sec-ről egy szót sem ejtett, gyanítom, hogy Davis, Jennings, Steltz (talán Graham) vissza...max késői körök és/vagy jelentéktelenebb külső igazolások várhatóak ezeken a posztokon.....hacsak MRI nem gondolja máshogy.... 😊Bear
Az mindig jót jelent, ha Big Love ajnároz egy játékost. Ez már azt jelenti, hogy lecserélné, csak egyelőre nincs kire.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát nyilván jól játszana itt is, nem erről van szó, csak nem hinném, hogy lesz rá pénzünk. Decent End, csak nem decent fizetéssel 😊 Kb. azt tudom mondani, mint Forte esetén, hogy nyilván szeretném, hogy itt legyen, mert jó, csak annyi helyen kell foltozgatnunk, és annyi nagyobb prioritású dologban, hogy elsősorban inkább azokra költenék én személy szerint.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem úgy tűnt, Bell is képes arra a szerepre, mint Barbár...nagyobb hatásfokkal is csinálta már az uccsó meccseken, még a faltörést is....bár az igaz, h egy könnyebb, igazi speedy guy elférne még ide...ha Barbár megy, akkor a helyére én is ilyen típust képzelek el...
Azért a Det. Dfal sem volt akkora király idén, olyan a miénk is volt....itt is lehozná azt, amit ott, azzal már igencsak kinn lennénk a vízből....bár azért kvára túlfizetni sem kéne....csak kultúr áron....
Én is elégedettebb lennék, ha 1. kör egy DE-re menne, és egy valóban minőségi WR-t fognánk a FA-piacon....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Még szép, hog yitt vagyok Tüsi, csak zűrös heteim voltak, és read only módban voltam csak itt 😀

Főleg mert hát nem tudok újat mondani. Továbbra is úgy érzem, hogy az az "okos pénzköltés" nem lesz okos, és Fortéra túl sokat fogunk szórni. Egyébként Bear: szerintem a Forte-Bell-el annyi gond van, hogy Bell eléggé hasonló stílusú mint Forte, én inkább választanék 2 olyan futót, akiknek más az erősségük, főleg hogy legyen akit lehet faltörésre alkalmazni, mint Barbár pl.

Láttam volt itt téma Avril, akivel szerintem is annyi a gond, hogy annyira nem király, mint amennyit kérni fog. Nála szvsz a teljesítményben sokat számított, hogy milyen DL sor volt mellette, azzal együtt, hogy én bírom és egyáltalán nem rossz a csávó, de akkor már inkább jöjjön valami pick oda. Jöhetne 1. körös is, mert én WR-ben továbbra is úgy gondolom, hogy inkább Forte helyett FA-ról kéne egy már ismerten jó elkapó, minthogy draftoljunk valakit, aki vagy bejön vagy nem. Túl sok a lyuk ahhoz, hogy így kísérletezgessünk az egyik fő problémával.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Érdekes, Lovie mennyire máshogy nyilatkozott a Forte-, illetve a Briggs-ügyről....előbbinél magabiztosan, "tuti meglesz", a másiknál reménykedően, majdnem fényezte Briggs-t (minden évben jobb, ilyen-olyan nagyszerűen játszik, tenger PB, stb)....talán MRI az elsőt akarja, a másikat pedig nem....
Smith megnevezte a legfontosabb pozíciókat is (semmi izgalmas): WR, LB, DL, OL, RB....ehhez jön, h a backup QB-kérdést, komolyabban kell venni....az RB mondjuk meglep, nekem a Forte-Bell kettős tökéletesnek tűnik...meglátjuk, Barbár fizuja befér-e még a történetbe....
Mivel K. Davist gyak. körbepisilte és a sec-ről egy szót sem ejtett, gyanítom, hogy Davis, Jennings, Steltz (talán Graham) vissza...max késői körök és/vagy jelentéktelenebb külső igazolások várhatóak ezeken a posztokon.....hacsak MRI nem gondolja máshogy.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Lovie barátunk beszélt pár dologról:

1. Cutler és Urlacher teljesen felépültek a sérülésükből.
2. Briggs-el kapcsolatban optimista, hogy maradni fog.
3. Csere irányító kérdésben kell javulás
4. Hogy mennyire jó játékosnak tartja Kellen Davist...
5. Nem tudja, hogy Carimi mikor lesz teljesen egészségesproki
ElégelégELÉG!
Beszakadt az agyhártyám a sok új információtól!

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Lovie barátunk beszélt pár dologról:

1. Cutler és Urlacher teljesen felépültek a sérülésükből.
2. Briggs-el kapcsolatban optimista, hogy maradni fog.
3. Csere irányító kérdésben kell javulás
4. Hogy mennyire jó játékosnak tartja Kellen Davist...
5. Nem tudja, hogy Carimi mikor lesz teljesen egészséges
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sajtótájékoztatóról:
Lovie Smith: "J'Marcus [Webb] is a heck of a football player.
:rolleyes:

Gyakorlatilag Fred Davis maradt az egyetlen épkézláb TE aki számításba jöhet... Nagyon úgy néz ki hogy még egy évig a mi Kellenünk maradni fog...Delete
George Halas ezért a kijelentéséért már kirúgta volna... :mad:

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gyakorlatilag Fred Davis maradt az egyetlen épkézláb TE aki számításba jöhet... Nagyon úgy néz ki hogy még egy évig a mi Kellenünk maradni fog...Delete
Miért, te fizettél volna Finley-nek alsó hangon 7,5 milliót? Mondjuk ellenünk vagy 4 TD-t kapkodott össze, szóval már megérné.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sajtótájékoztatóról:
Lovie Smith: "J'Marcus [Webb] is a heck of a football player.
:rolleyes:
Delete
Ne izgulj, nem erre gondolt....a Balaton-parton kapható fejetlen argentin halra, csak hülyén ír helyesen az újságíró.... 😀

Vagy lehet, h gombfoci....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Sajtótájékoztatóról:
Lovie Smith: "J'Marcus [Webb] is a heck of a football player.
:rolleyes:

Gyakorlatilag Fred Davis maradt az egyetlen épkézláb TE aki számításba jöhet... Nagyon úgy néz ki hogy még egy évig a mi Kellenünk maradni fog...


több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Pár hete azt hiszem volt téma. 2006ban még nem sokan nézték az NFL-t, azóta meg összesen 1 PO-t tudunk felmutatni. Az átlag mezei nézőnek, meg a SportTV jelenti kizárólag az NFL-t. tüsi91
Nem elhanyagolható szempont, hogy kevesen tudnak a világ legnagyszerűbb nyelvén, amerikaiul cikkeket olvasni. Úgyhogy csalogathatjuk a drukkereket dögös nőkkel, önmagában kevés. 😀füligjimmy
Ééééés megint jön a vesszőparipám: Pláne, hogy kedvenc csapatunknak nincsenek is cheerleaderei. Ceterum censeo: Virginia Mccaskey NEM JÓ FEJ!

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pár hete azt hiszem volt téma. 2006ban még nem sokan nézték az NFL-t, azóta meg összesen 1 PO-t tudunk felmutatni. Az átlag mezei nézőnek, meg a SportTV jelenti kizárólag az NFL-t. tüsi91
Nem elhanyagolható szempont, hogy kevesen tudnak a világ legnagyszerűbb nyelvén, amerikaiul cikkeket olvasni. Úgyhogy csalogathatjuk a drukkereket dögös nőkkel, önmagában kevés. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson