NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Finnegan jöhet hozzánk kőparasztkodni. Nálunk nem gond az ilyesmi. 😀Bazzani
Paraszt, nem paraszt nálunk is upgrade lenne.
Mikor is nyit a piac?tüsi91
Ha jól emlékszem, hnap magyar idő szerint 10-kor (de nem biztos)....
Az lehet, h upgrade lenne, de amúgy sem CB-re kellene költenünk egy ládányi aranyat...nemhogy rá....jóféle játékos, illene is ide, viszont még az ellen WR-jének drukkolnék, h szopassa....nem bírom az ilyen seggfejet... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Finnegan jöhet hozzánk kőparasztkodni. Nálunk nem gond az ilyesmi. 😀Bazzani
Paraszt, nem paraszt nálunk is upgrade lenne.
Mikor is nyit a piac?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Finnegan jöhet hozzánk kőparasztkodni. Nálunk nem gond az ilyesmi. 😀

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az a hír járja,hogy érdeklődtök Hawthorne után.undisputedly
Mellette már hírbe hoztak bennünket a következőkkel:
Nicks
Grubbs
Mincey
Mario
V-Jax
Finnegan
Landry
Carlson
Colston

Így csípőből épp ők jutottak az eszembe...
Ennek a fele sem igaz, megy a kuruttyolás ligaszerte.....ahol az ügynök egy kis foltot lát, már hinti is szét, h bizony XY csapat élénken érdeklődik piciny pártfogoltja iránt...
Mellesleg az sem lenne szar, ha csapaton belülről csepegtetnék ki a híreket, és azok eljutnak a játékosok fülébe....legalább egy ajánlatot mindegyik megér (kivéve Finnegant, az egy kőparaszt, valamint Carlson és Mincey sem jelentene akkora segítséget, amekkorára szükség van), max. keveslik majd a pénzt... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Vannak még páran ezzel

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a hír járja,hogy érdeklődtök Hawthorne után.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wimbley még mindig Raider. Freeney trade blockon van, állítólag élénken érdeklődünk utána (is), nyilván át kell strukturálni a szerződését. Tavaly is akartunk pass rushert, akkor nem jött össze, sztem idén akasztunk egy veteránt. Colon maradt a vasasban, elé tényleg komoly ajánlatot tettek, szóval látták, hogy kell a falba az ember, remélem a tavalyi parádé nem tévesztett meg senkit.füligjimmy
Biztos én vagyok hülye,de a pass rushal eddig sem volt gondotok.
Én hamarabb költenék pénzt a támadófalra meg a secondaryre.
Amúgy én meg Mario Williamsről olvastam a Bears kapcsán. Na az kéne még nekünk...Bazzani
A Lions ellen nem volt gond, de jött pl. a Chargers, olyan szedett-vedett fallal, hogy én mióta meccseket nézek, nem láttam ehhez hasonlót se, és Rivers be se dobta a mezét a szennyesbe a meccs után. Inkonzisztens volt, inkább így fogalmaznék. Szuper Márió Peppers lóvéját alapul véve kérhet 7év 120 milliót is, 60 millió garantálttal, alig hinném, hogy ki tudjuk fizetni. Bár Stein nagy capguru.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wimbley még mindig Raider. Freeney trade blockon van, állítólag élénken érdeklődünk utána (is), nyilván át kell strukturálni a szerződését. Tavaly is akartunk pass rushert, akkor nem jött össze, sztem idén akasztunk egy veteránt. Colon maradt a vasasban, elé tényleg komoly ajánlatot tettek, szóval látták, hogy kell a falba az ember, remélem a tavalyi parádé nem tévesztett meg senkit.füligjimmy
Biztos én vagyok hülye,de a pass rushal eddig sem volt gondotok.
Én hamarabb költenék pénzt a támadófalra meg a secondaryre.
Amúgy én meg Mario Williamsről olvastam a Bears kapcsán. Na az kéne még nekünk...

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wimbley még mindig Raider. Freeney trade blockon van, állítólag élénken érdeklődünk utána (is), nyilván át kell strukturálni a szerződését. Tavaly is akartunk pass rushert, akkor nem jött össze, sztem idén akasztunk egy veteránt. Colon maradt a vasasban, elé tényleg komoly ajánlatot tettek, szóval látták, hogy kell a falba az ember, remélem a tavalyi parádé nem tévesztett meg senkit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az a jó MRI-ben, hogy semmit nem tudunk róla. Angienél megvoltak a szokásos lépések, most meg tapogatunk a sötétben. Csak nehogy szarba nyúljunk.
Az FA-inkről változatlan a véleményem: Okoye kell a depthbe, fiatal is, talán még fejleszthető is. Safety poszton annyira jól állunk, hogy a szőke herceg a kezdő SS posztért fog meccselni. Jenningsnél van jobb, meg rosszabb is, s egy x. körös újonc sem lesz rögtön jobb, mint ő. Davis meg szar, csak a piacon nem lesz jó TE (bár Dallas Clarkot most vágta ki a kócc, bár ő gonodlom szívesen menne PM után), a drafton pedig a TE kínálat a leggyérebb a safety-k mellett. Pekk, hogy nekünk ezek needek. Bell-t még visszalehetne hozni. Na meg BÓMEN-t. 😀, de akkor már inkább engem. 😂 😂tüsi91
Ha egyiket se hozzák visza, akkor se fogok zokogni. Teszteljék csak a piacot nyugodtan. Nézzük így: Okoye ne itt fejlődjön, safety posztot megnyugtatóan kell végre rendezni, Jenningset akárhonnan akaszthatunk, ha hozunk két elkapót (piac, draft), Davis is mehet a picsába. Láttuk, Cutler nélkül mennyit ér ez a társaság. Ezek után akárki elé komolyabb lóvét letenni.... eggondolandó. Nyilván nem lehet 20 kutyaütőt se pályára küldeni, de némi vérfrissítés igazán nem ártana.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az a jó MRI-ben, hogy semmit nem tudunk róla. Angienél megvoltak a szokásos lépések, most meg tapogatunk a sötétben. Csak nehogy szarba nyúljunk.
Az FA-inkről változatlan a véleményem: Okoye kell a depthbe, fiatal is, talán még fejleszthető is. Safety poszton annyira jól állunk, hogy a szőke herceg a kezdő SS posztért fog meccselni. Jenningsnél van jobb, meg rosszabb is, s egy x. körös újonc sem lesz rögtön jobb, mint ő. Davis meg szar, csak a piacon nem lesz jó TE (bár Dallas Clarkot most vágta ki a kócc, bár ő gonodlom szívesen menne PM után), a drafton pedig a TE kínálat a leggyérebb a safety-k mellett. Pekk, hogy nekünk ezek needek. Bell-t még visszalehetne hozni. Na meg BÓMEN-t. 😀, de akkor már inkább engem. 😂 😂
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Buckeyes pro-ján viszont még scoutunk sem volt....Bear
Na ezt mondjuk nem igazán értem. Posey 5. körre van téve, mikor minimum 3-al előrébb is jó pick lenne, és hát Adamset sem ártana megfontolni :/fetomy
Poseyval beszélgettünk a senior bowl-on, ha jól emlékszem....Adams úgy lászik, nem pálya....

Ami egyébként fura, h egyik FA-val sem állapodtunk még meg....remélem MRI nem akarja az összeset kiengedni a piacra...Angie dolgai közül a legjobban azt szerettem, h azokkal, akiket meg akart tartani, még a FA-nyitás előtt nyélbe ütötte az üzletet....ezt azért jó lenne tartani...van még néhány nap, szeretnék most már vmit látni....Okoye, Steltz, Jennings, Davis...az oké, h hírzárlat, stb...de azért a játékosok el szokták hinteni, ha mennek a tárgyalások....de itt totál csönd van...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Buckeyes pro-ján viszont még scoutunk sem volt....Bear
Na ezt mondjuk nem igazán értem. Posey 5. körre van téve, mikor minimum 3-al előrébb is jó pick lenne, és hát Adamset sem ártana megfontolni :/
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Blatnickre is érdemes egy pillantást vetni, uccsó körökben nem lenne rossz pick, sztem van benne potenciál....

A Buckeyes pro-ján viszont még scoutunk sem volt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lovie az Okl. State pro day-én nézelődött...

komolyabb prospectek:

Justin Blackmon WR
Brandon Weeden QB
Markelle Martin FS
Levy Adcock OT
Grant Garner C
Jamie Blatnick DE
Richetti Jones DEBear
Martin tudtommal nem edzett, térdével van valami. Marad Adcock, akit érdemes lehet megnézni, csere T kell, hát ezért nem feltétlenül érte meg utazgatni, de ideje van dögivel, addig sincs otthon. Nagy távolság a jó házasság titka állítólag.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lovie az Okl. State pro day-én nézelődött...

komolyabb prospectek:

Justin Blackmon WR
Brandon Weeden QB
Markelle Martin FS
Levy Adcock OT
Grant Garner C
Jamie Blatnick DE
Richetti Jones DE


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sztem a főúr csak simán nem akar maradni....nekem úgy fest, h nem a Colts lesz a köv. kenyéradója....és ennek még a lehetőségét is kizárja....illetve a maradásért kegyetlenül busafejű csekket akar....mindenkinek megvan az ára...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/cap-hit/

Ebben már Forte tag-ja is szerepel....így vagyunk kb. 24-25 millával a 120 alatt....
Én Izzyt kivenném, és Steltz-et tenném bele az újraigazoltak közé, na és Davist (vhogy vszínűbbnek tartom, h Izzy megy)
Egyébként nem visz automatikusan annyi buznyát a capből a fizetés, amennyiben megállapodtak, lehet azért ügyeskedni összegekkel, h ne azonnal terhelje a sapkát...de egyébként nagyjából úgy van, ahogy mondod...
Ahogy a listát böngészem, vszínű lesz itt még release.....Spaeth és Barber nincs nagy biztonságban....Bear
Erről hiteles infót sztem nem fogunk látni, egyszer volt 20, aztán lett 33, Biggs 28-at mondott, sztem őt komolyabban lehet venni, ettől függetlenül mondhat hülyeséget. Mindegy, úgyse értünk hozzá.

Most olvasom: Pierre Garcon visszautasított egy 5év, 30-35 milliós szerződést :o :o Lehet, hogy ugyanezt más csapatnál aláírja, de most Pincér Péterről beszélünk. Akiről teljes joggal sütötték el azt a poént, hogy alá akarta írni a szerződést, csak állandóan elejtette a tollat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/cap-hit/

Ebben már Forte tag-ja is szerepel....így vagyunk kb. 24-25 millával a 120 alatt....
Én Izzyt kivenném, és Steltz-et tenném bele az újraigazoltak közé, na és Davist (vhogy vszínűbbnek tartom, h Izzy megy)
Egyébként nem visz automatikusan annyi buznyát a capből a fizetés, amennyiben megállapodtak, lehet azért ügyeskedni összegekkel, h ne azonnal terhelje a sapkát...de egyébként nagyjából úgy van, ahogy mondod...
Ahogy a listát böngészem, vszínű lesz itt még release.....Spaeth és Barber nincs nagy biztonságban....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
The Bears are expected to take a "long look" at OLB Kamerion Wimbley if he's released by the Raiders.

Na tessék....pont erre gondoltam 4001-nél... 😀Bear
Hm, lehet kénytelen vagyok revideálni az álláspontomat, miszerint nem ölnék pénzt a védelembe. Némi számolgatás, és a végén kiderül, nem is tudunk komolyabb lóvét tenni, csak oda. Egy kis matek, ha valahol técedek, javítsatok. Jelenleg sapka alatt vagyunk uszkve 30 millióval. Forte elvisz belőle 8-at. Plusz az apró itt-ott, egye fene, marad 20. Az újoncok kerülnek úgy 4-be, marad 16. Szerződést kap Okoye, Izzy, Jennings, legyen 8m. Marad kb. 9-10, ebből kéne V-Jax fizuját kipengetni, plusz a keretet feltölteni (pl egy decensebb csereirányító már nem fér bele). Viszont legyen Márió, a Harmonikás. Akkor Okoye, Izzy nyilván szélnek eresztve, megspórol a csapat kb. 6 milliót. Itt-ott lehet még okosan könyvelni, hogy beszorítsuk. Nyilván Wimbley kettővel kisebb fizetési kategória, itt nem is kellene annyira centizni. Akárhogy számolom, Jackson nem fér bele, ha az évi 10 milliós igénye valós, és nemcsak pletyka. Vagy annyira kicsontozzuk a védelmet, hogy azt már én is túlzásnak tartom. Urlacher megtehetné nekünk (és magának) azt a szívességet, hogy átstrukturálja a szerződését, erre kíváncsi leszek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
The Bears are expected to take a "long look" at OLB Kamerion Wimbley if he's released by the Raiders.

Na tessék....pont erre gondoltam 4001-nél... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó Luck lehet kezdő lesz első naptól, de Griffin elé nem biztos, hogy nem húznák be 1 évre, hogy ne kelljen rögtön bedobni.

Egyébként nem is úgy gondoltam ezt, hogy most kirobbanthatatlan kezdőnek viszik, csak hogy vannak olyan csapatok (Phins, Browns, akár Chiefs vagy Jax, Vikes se lenne kizárt, Cards, Hawks akár) ahol nincs olyan egyértelműen jó és stabil QB, mint amennyire nálunk Cutler az. Persze lehet elmegy ő egyértelmű backup szerepkörbe is (főleg ha az említett csapatok nem hívják), de ha én lennék az ügynöke, elsősorban olyan csapathoz vinném, ahol legalább küzdhet a kezdő szerepért. A Bears szerintem nem ilyen. De én nyilván örülnék neki ha idejönne, hiszen elég jó backupunk lenne akkor, csak nem nagyon hiszem, hogy egy Cutler mögé beállna simán, mivel itt nem lát pályát, amíg nem sérül le Cutty.
Plusz visszanéz néhány meccset arról, hogy itt milyen támadófal védené, aztán rögtön elkér 25 milliót minimum 😀

(Persze ha abból indulunk ki, hogy Cutler egy puhány szar, aki minden szarért 5-6 meccs pihi, akkor tökéletesek is vagyunk neki 😀)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Campbell sosem fog eljönni no2 QB-nak, mikor több csapat van, ahol beférne no1-nak is a tavalyi produktuma alapján.
Quinn meg szerintem sima kuka. Olyat is olvastam már, hogy inkább vissza akar vonulni.
fetomy
Sorold őket! Nem kekeckedni akarok, de nekem egy se jut eszembe, mikor jön Luck után Robert, ki harmadik ezen a néven a Griffin családban, ott van a piacon Manning, az új szexi bitch, Matt Flynn, Redskins meg kilőve. Vannak persze olyan csapatok, ahol nem sokkal decensebb irányítók lennének előtte, és lenne esélye, de sehova nem igazolnák kimondottan kezdőnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Huhúúú micsoda no2 QB választék 😂
Komolyan egyik jobb mint a másik. Bojler-Carr-Orton-Young-McNabb az a szint, hogy inkább akkor Enderle, vagy inkább akkor Webb nyomuljon be QB-nak is, legalább megtudná milyen ha nincs vakoldal, lehet rájönne, hogy miért is kéne blokkolnia a QB-nak. De lényeg, hogy heninél egyik se jobb, McCown meg még tán jobb is mint ezek együtt.

Campbell sosem fog eljönni no2 QB-nak, mikor több csapat van, ahol beférne no1-nak is a tavalyi produktuma alapján.
Quinn meg szerintem sima kuka. Olyat is olvastam már, hogy inkább vissza akar vonulni.

Egyébként Mario Williams... hát szerintem Peppers mellé nem biztos, hogy rá kell költeni azt a k.vasok lóvét. Inkább jöjjön egy top WR, vagy LT, vagy akármi, de pont DE-nek szerintem a mi helyzetünkben nem mennék rá ilyen top emberre, csak ha már a többi esetleg megoldódott.

Amúgy nekem továbbra sem tetszik az 1. körös WR... 10000x inkább FA-ról kellene megoldani azt, meg az OL-t, és draftról jöhetne DE, LB, CB, no2 QB, akármi, de ne WR és lehetőleg ne is LT (bár Adams tetszene ha idejönne 😊)
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Új 2. számú QB jöhet az alábbiak közül: Kyle Boller, Jason Campbell, David Carr, Donovan McNabb, Kyle Orton, Brady Quinn, and Vince Young.

Valahol olvastam tegnap, hogy jó lenne Vincent Jackson nagyon, de sokba kerülne, úgyhogy valószínűleg nem ő jön...proki
Most akiket felsoroltál azok közül: Boller semmivel sem jobb McCownnál, Campbell kezdő kaliber, McNabb már a múlt (szörnyű volt tavaly), Youngot pedig nem tudom elképzelni, hogy idehoznák.
Maradt Carr, Orton, Quinn trió. Esetleg más.
tüsi91
Ortonon vinnyogva nevetnék.

Ursus arctos budapestiensis