Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A legjobb persze az lenne, ha Jax/Super mellett az egyik kultúr G-t is fognánk....persze erre így nem sok az esély, de reménykednünk azért szabad....Grubbsról különben is napok óta hallgatom, h mi leszünk a legkomolyabb kérői...lássuk, lássuk!!!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
The Bears will go into the hours leading to the start of free agency considered around the league to be the favorite in the competition to sign defensive end Mario Williams away from the Houston Texans, CSNChicago.com has learned from a number of NFL sources.

És már nem egy helyen olvastam ezt, szóval... 😊proki
Mondjuk meglepődnék, ha nem egymásra hivatkoznának. Angelo alatt egy mukkot se hallottál, ez sztem most se változik túlzottan, szóval maradok szkeptikus. Amúgy Bazzának lesz igaza, lesz két fasza end, mögöttük kilenc tejfölös-túrós gombóc. 😀 Meg offense szokásos saláta. El lennék ájulva Mario szerződtetésétől... legalább két órán keresztül. Aztán eszembe jutna, miért nem akarom, hogy a védelembe öntsék a lóvét. Van egy irányítód. Öltél bele egy valag picket, meg lóvét. És ha azt mondom, az elmúlt három évben nemigazán sikerült boldoggá tenni (és most nem abban az értelemben, ahogy dögös japán macák tesznek boldoggá bizonyos anyagi javakért cserébe), akkor finoman fogalmaztam. Face of the franchise. Hallottuk már ezt a kifejezést. Namost ez a face gyakran van beledöngölve a földbe. Meg ez a face kicsit borús, időnként úgy néz az elkapóira, ahogy én nézek a szomszéd kutyájára, ha a garázsom elé szart.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Én jobban örülnék ha V-Jax-re mennénk rá, valahogy úgy érzem hogy Floyd 1/19-re nem lesz már bent...

Bár nem zokognék bánatomban ha Super Mariot idehoznánk 😛


több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
The Bears will go into the hours leading to the start of free agency considered around the league to be the favorite in the competition to sign defensive end Mario Williams away from the Houston Texans, CSNChicago.com has learned from a number of NFL sources.

És már nem egy helyen olvastam ezt, szóval... 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
V-Jack kérőjének bejelentkezett a Bucs és a Bills is....soma80
Redskins, Bucs, Bills, ha ezek a csapatok hajtanak egy szabadügynökre, te maradj távol attól a játékostól, jobban jársz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Én látom úgy, vagy Loviek nagyon lemondtak a secondary erősítéséről (O falat nem emelem ki, mert az szerintük király...)...

ha jönne Mario, akkor is vékonyak lennénk CB poszton, mivel Graham-Jennings páros megy a piacra, szóval oda is kéne ember, de megint bepróbálnánk valakit a 4-5.körben... hát nem tudom.

Valami nagy fogást, mint új GM mindenképpen szeretne virítani, szóval bízok ebben a ma esti 10 órás nyitásban...

V-Jack kérőjének bejelentkezett a Bucs és a Bills is....
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De ha egyszer sikerül a passz akkor meg tuti a TD.
Nade először várjuk meg,hogy ki jön aztán ráérek parázni.Bazzani
Jó, de mocskos nagy hurry-ből lesz az a passz is, örülhet a QB ha nem INT 😊
1 TD-t meg lehet kapni, Hester visszahordással meg int ret td-vel megoldjuk 😀

Egyébként ja, meglátjuk. Nekem még a túl szép lenne kategória az, hogy jön Williams, és akkor még mellette sikerül legalább WR-t meg DB-t szerezni... :/
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az OL valóban egy adag fos, de bele kell törődnünk abba, h ezt Lovie-ék nem látják....
CB-ben Peanut-ra nem érdemes sokat dobni (tavaly Megatron....), a másik poszt eddig is Jennings volt, aki máshol jobb esetben 3. számú corner, szal akkora félelmet nem érzek....
WR-ben pedig egyszerűen nincs lejjebb...(és így is összeharácsoltunk 7-et az első tízből tavaly) 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mostmár veszettül várom ezt a rohadt FA-t 😀 Én mondjuk, mint defense szerelmes, imádnám, ha egy ekkora állat jönne egy másik ekkora állat mellé 😊 Na őt pl. szívesen megfizetném, mégha Peppers mellé egy picit luxus is.fetomy
Kell a passrush hamár nincs secondary. :/
A támadófalra ki sem térek...Bazzani
Figyelj, van 2 starterünk az OL-ben, 1 WR-ben, 1 a secondaryben, az bőven elég lesz, mert van 2 top5 passrusherünk 😂

De amúgy secondary minek? passzkísérlete nem lesz senkinek, mert a 3 step dropnál mire kilépi a 3-at már a földön van, sátgánból meg előbb odaér a két DE, mint a labda 😀

Bear: Ezt a mindenkiről lemaradunkot inkább ne is mondd, mert abba inkább nem akarok belegondolni 😊fetomy
De ha egyszer sikerül a passz akkor meg tuti a TD.
Nade először várjuk meg,hogy ki jön aztán ráérek parázni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mostmár veszettül várom ezt a rohadt FA-t 😀 Én mondjuk, mint defense szerelmes, imádnám, ha egy ekkora állat jönne egy másik ekkora állat mellé 😊 Na őt pl. szívesen megfizetném, mégha Peppers mellé egy picit luxus is.fetomy
Pont így érzek én is...bár az sem lenne tragédia, ha V-Jax jön, és Könyörtelen Márciust húzzuk másfél hónap múlva... 😀

Csak nehogy mindenről lemaradjunk!Bear
Milyen jókat álmodozik az ember,aztán jönnek a nagy döbbenések,meg az "Ez ki a faszom?" féle mondatok.
Máig sem értem,hogy azt a 0-16os Lions roster miként lehetett összerakni szorgos munkával.
Na de ez itt off.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mostmár veszettül várom ezt a rohadt FA-t 😀 Én mondjuk, mint defense szerelmes, imádnám, ha egy ekkora állat jönne egy másik ekkora állat mellé 😊 Na őt pl. szívesen megfizetném, mégha Peppers mellé egy picit luxus is.fetomy
Kell a passrush hamár nincs secondary. :/
A támadófalra ki sem térek...Bazzani
Figyelj, van 2 starterünk az OL-ben, 1 WR-ben, 1 a secondaryben, az bőven elég lesz, mert van 2 top5 passrusherünk 😂

De amúgy secondary minek? passzkísérlete nem lesz senkinek, mert a 3 step dropnál mire kilépi a 3-at már a földön van, sátgánból meg előbb odaér a két DE, mint a labda 😀

Bear: Ezt a mindenkiről lemaradunkot inkább ne is mondd, mert abba inkább nem akarok belegondolni 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mostmár veszettül várom ezt a rohadt FA-t 😀 Én mondjuk, mint defense szerelmes, imádnám, ha egy ekkora állat jönne egy másik ekkora állat mellé 😊 Na őt pl. szívesen megfizetném, mégha Peppers mellé egy picit luxus is.fetomy
Pont így érzek én is...bár az sem lenne tragédia, ha V-Jax jön, és Könyörtelen Márciust húzzuk másfél hónap múlva... 😀

Csak nehogy mindenről lemaradjunk!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mostmár veszettül várom ezt a rohadt FA-t 😀 Én mondjuk, mint defense szerelmes, imádnám, ha egy ekkora állat jönne egy másik ekkora állat mellé 😊 Na őt pl. szívesen megfizetném, mégha Peppers mellé egy picit luxus is.fetomy
Kell a passrush hamár nincs secondary. :/
A támadófalra ki sem térek...

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kicsit elkezdenék aggódni,ha Mario idejönne.
Főleg ha mi ezt Backus újraigazolásával próbáljuk kompenzálni.
Mondjuk ez a kettős bárkit megenne,főleg egy draftolt újoncot.Bazzani
Hogy milyen különbözőek is az emberek....nagyon érdekes, de én pl. semmilyen aggodalmat nem érzek.... 😀Bear
És ha Bowman fogná Megatront? 😀Bazzani
lapáttal... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mostmár veszettül várom ezt a rohadt FA-t 😀 Én mondjuk, mint defense szerelmes, imádnám, ha egy ekkora állat jönne egy másik ekkora állat mellé 😊 Na őt pl. szívesen megfizetném, mégha Peppers mellé egy picit luxus is.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peppers karrierje erején LE volt a Panthersnél, szal számára nem lenne ismeretlen a dolog.empty taxi
Kicsit elkezdenék aggódni,ha Mario idejönne.
Főleg ha mi ezt Backus újraigazolásával próbáljuk kompenzálni.
Mondjuk ez a kettős bárkit megenne,főleg egy draftolt újoncot.Bazzani
Hogy milyen különbözőek is az emberek....nagyon érdekes, de én pl. semmilyen aggodalmat nem érzek.... 😀Bear
És ha Bowman fogná Megatront? 😀

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha Mario jön: 1/19. Floyd. Williams prototípus 4-3as DE, ott a kérdőjele a sérülés miatt, igazán jó Texans defenseben sohasem játszott. Vajon ki lenne az RDE? Ő vagy Pep?
Vannak kérdések.
tüsi91
Peppers karrierje erején LE volt a Panthersnél, szal számára nem lenne ismeretlen a dolog.empty taxi
Kicsit elkezdenék aggódni,ha Mario idejönne.
Főleg ha mi ezt Backus újraigazolásával próbáljuk kompenzálni.
Mondjuk ez a kettős bárkit megenne,főleg egy draftolt újoncot.Bazzani
Hogy milyen különbözőek is az emberek....nagyon érdekes, de én pl. semmilyen aggodalmat nem érzek.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Mario jön: 1/19. Floyd. Williams prototípus 4-3as DE, ott a kérdőjele a sérülés miatt, igazán jó Texans defenseben sohasem játszott. Vajon ki lenne az RDE? Ő vagy Pep?
Vannak kérdések.
tüsi91
Peppers karrierje erején LE volt a Panthersnél, szal számára nem lenne ismeretlen a dolog.empty taxi
Kicsit elkezdenék aggódni,ha Mario idejönne.
Főleg ha mi ezt Backus újraigazolásával próbáljuk kompenzálni.
Mondjuk ez a kettős bárkit megenne,főleg egy draftolt újoncot.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha Mario jön: 1/19. Floyd. Williams prototípus 4-3as DE, ott a kérdőjele a sérülés miatt, igazán jó Texans defenseben sohasem játszott. Vajon ki lenne az RDE? Ő vagy Pep?
Vannak kérdések.
tüsi91
Peppers karrierje erején LE volt a Panthersnél, szal számára nem lenne ismeretlen a dolog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mercilus? Nem tudom... 4-3 end, vagy 3-4 OLB? Ingram, Upshaw dettó.

tüsi91
Március barátom egy igazi passrusher, szal tökéletesen elférne ide...sebessége adott, offseasonben felszed 5-10 fontot, és annyi....nagyobb, mint Mathis pl. és ő is elég jó 4-3 DE....szal ez nem lehet gond...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Boss TE is szabad, Winston is, mint már említették, Atogwe is. Hajrá Phil!tüsi91
Atogwe miatt csorgattuk a nyálunkat, egy év múlva kirúgták. 30 éves, és a Big Love utáni életbe nem illene egyáltalán. Legyen Mario, Royal, elkapó eggyel hátrébb, és mondok egy olyat, hogy első kör Mark Barron. Murtaugh és Riggs halálos fegyverek hátul, de szeretnék egy kicsit megnyugtatóbb megoldást. Ha bukó a szezon (akármi miatt), Big Love repül, és egy új edző akár a 3-4-re is átállhat, Lach és Briggs(?) szerződése kifut, kell egy nose, két ILB, oszt csocsi. Vagy egy agresszívabb 4-3 is lehet.füligjimmy
Nem hinném, h Atogwe kellene ide....kifogyóban a tank, ne nálunk álljon le a verdája a puszta közepén....
Royal nagyszerű lenne, én is agyaltam rajta már, Jay-el jól sündörögtek Denverben, és ki tudja, h Fort Knox mikor tér vissza...
Barront viszont ne, könyörgöm...1/19-re ne húzzunk már S-t, főleg ne olyat, aki nem is éri meg....közel nem akkora ász, legalábbis szerintem nem....nem hogy nem egy Berry, de még csak egy lapon sincs a kettő...
Boss nem marhaság, no persze buznyától függ...de ahogy nézem először a big dealt akarják nyélbe ütni, utána mehet a többi...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Boss TE is szabad, Winston is, mint már említették, Atogwe is. Hajrá Phil!tüsi91
Atogwe miatt csorgattuk a nyálunkat, egy év múlva kirúgták. 30 éves, és a Big Love utáni életbe nem illene egyáltalán. Legyen Mario, Royal, elkapó eggyel hátrébb, és mondok egy olyat, hogy első kör Mark Barron. Murtaugh és Riggs halálos fegyverek hátul, de szeretnék egy kicsit megnyugtatóbb megoldást. Ha bukó a szezon (akármi miatt), Big Love repül, és egy új edző akár a 3-4-re is átállhat, Lach és Briggs(?) szerződése kifut, kell egy nose, két ILB, oszt csocsi. Vagy egy agresszívabb 4-3 is lehet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
VJ vagy Mario. Jó kérdés. Mindketten sok lovét vinnének el, igaz van miből. Főleg ha Barber 2 millája is szabad lesz + ugye a Skins és a Boys jutalmaz minket 1,6 millióval (gondolom előbbi Rexért, utóbbi pedig a trió miatt, akik ide kerültek 😀 😀 )

Tegyük fel, hogy VJ jön. Akkor a draft első köréből kihúzhatjuk a WR-t. Marad a DE, mint opció, esetleg OL, de ismerve az itteni DL fetisizmust inkább oda jönne ember. Mercilus? Nem tudom... 4-3 end, vagy 3-4 OLB? Ingram, Upshaw dettó.

Ha Mario jön: 1/19. Floyd. Williams prototípus 4-3as DE, ott a kérdőjele a sérülés miatt, igazán jó Texans defenseben sohasem játszott. Vajon ki lenne az RDE? Ő vagy Pep?
Vannak kérdések.

Boss TE is szabad, Winston is, mint már említették, Atogwe is. Hajrá Phil!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ittam volna egy felest, ma nem bírnék felkelni. Nem vagyok már olyan fickós, mint egyetemista koromban. Bár akkor aludtam tízig fetrengtem délig, szóval sose voltam.


Mellesleg nekem is hasonló fílingem van... egy nagy igazolást nyélbe kell(ene) ütnünk mindenképpenBear
Nem mintha bármit is jelentene amúgy, a tavaly márciusban beharangozott Jets-Egales döntőből se jött össze.

Multiple sources indicate the Bears have made it clear they will be moving quickly, and with new general manager Phil Emery coming from the college scouting side of the business, contract negotiator Cliff Stein is expected to have an expanded role in the process.

Briggs csúnyán hülyét csinált magából a szezon elején, azóta jobban figyel, mit ír le, szóval lehet estére már be is jelentenek valamit. Ha Stein alkudja ki a lóvét, az nagyon jó hír, főleg egy újonc GM-mel a fedélzeten.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Felteszem a kérdést akkor, Jackson vagy Williams? 😀

http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675409/hot-button-v-jax-or-mario

Sztem Williams, drafton meg jöhet akkor Floyd.