Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???Antman
Kelvin, gyűjtitek az ex-Colts CB-ket?empty taxi
Elfér, Bómant kell túlszárnyalnia, hát azért tőle se sérülékenyebb, se szarabb nem lehet. Kell a depht, inkább, mint Mario. Marshall évi 9 millió, nagyrészt nem is garantált, hát ez tényleg kiváló. Főleg a többi igazolás fényében. Garcon pffffff, a Redskins úgy járna a legjobban, ha nem is igazolhatnának senkit. V-Jax 55 millió, ez is röhej azért.

ST ász már van, CB depht lassacskán feltöltve, csereirányító kérdés megoldva, jöhet a draft. Ha Hayden is aláír (pályafutása szempontjából itt van a legjobb helye), 24 óra alatt végeztünk is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???Antman
Kelvin, gyűjtitek az ex-Colts CB-ket?empty taxi
Az érdekes!! születési hely: Chicago, Illinois 😀 😀 😀 😀 de még a fősuli is Fighting Illini volt.
Lehet van 1 kis kötődése is.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???Antman
Kelvin, gyűjtitek az ex-Colts CB-ket?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett...tüsi91
Hayden ok, de melyik???

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó, sok csereQB-nak ez a pénz, de kit érdekel? Hozhatnánk "ingyen" Hanie-t vissza nyugodtan, alig kerülne valamibe... 😊 Én azt mondom, fizessük túl, de legyen normális QB-nk, akin nem úszik el a szezon, ha Cutler netán kihagyna 2-3 meccset.
Másik meg, hogy 1 éves contract, gondolom draftolunk majd egyet valami későbbi körben mögéjük, aki akkor olcsóbban lesz normális backup.fetomy
2010, 6.kör: DFL, azóta messze jár. 2011, 5.kör Enderle. Hozzuk vissza olcsón McCownt vagy tartsuk meg Enderlet. De draft picket a következő 5 évben ne dobjunk ki QBra. Ha Enderle cut, akkor újabb bravúros pick Jerrytől. Nem azt mondom, hogy könnyű hasznos játékost találni ott, de 2x elherdálni 3. számú irányítóra. Pfff.
Kelvin Hayden ügynöke szerda reggel elvileg velünk tárgyal. Na ő megint egy masszív srác. Csak szezont nem sikerült még végig játszania. Már tavaly is szóba hozták, akkor sem kellett... http://blogs.suntimes.com/bears/2012/03/bears_to_host_chicago_native_k.html

Kellen Davis meg a Bengalshoz megy látogatóba.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, sok csereQB-nak ez a pénz, de kit érdekel? Hozhatnánk "ingyen" Hanie-t vissza nyugodtan, alig kerülne valamibe... 😊 Én azt mondom, fizessük túl, de legyen normális QB-nk, akin nem úszik el a szezon, ha Cutler netán kihagyna 2-3 meccset.
Másik meg, hogy 1 éves contract, gondolom draftolunk majd egyet valami későbbi körben mögéjük, aki akkor olcsóbban lesz normális backup.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
OL erősítés marad a draftra: Zeitler nagyon gyanús 2. körre.tüsi91
Na annak nagyon tudnék örülni.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Backup QBnak sok a 3,5 milla. Ez van. Ebből mennyi a garantált kb.?

Na Minceytől abszolút nem vagyok elájulva, a Colts ellen villogott, azon kívül ő sem váltotta meg a világot. Bár kétségtelen, hogy Izzyvel felesben még jó duót alkothatnak.

Na ismét megláttuk milyen jó szórakázás mockokat írni/olvasni FA piac előtt. 90%-uk leves Bears szempontból ezzel a Marshall ügylettel.

szerk.: most olvasom Mincey maradt.

szerk2.: Marshall - Bennett - Knox - Hester - draft mid round pick. Nem rossz. OL erősítés marad a draftra: Zeitler nagyon gyanús 2. körre.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Campbell fizuját olyan 5 millió köré vártam, 3,5 lett belőle, hát nem kevés. Mincey mellé/mögé kell Izzy. Ezzel az igazolással azt is jeleznék, hogy nincsenek lenyűgözve a rusherektől


Írták a Phins topicban, hogy a liga legtöbbet dropoló WR-je. Tehát azért adták ilyen olcsón, mert ők is látták, hogy a Bears az igazán hozzáillő csapat 😂fetomy
Ha megnézed, az elmúlt - mittomén - három évben ki dobta el a legtöbb labdát, kapsz egy All-Pro névsort gyakorlatilag. És Roy Williams. Engem nem érdekel, mennyi labdát ejtett el, itt is biztos sokat fog, aki dolgozik, az hibázik is. Én este odabújtam az asszonyhoz, és közben Brandon Marshallra gondoltam. És ez így tűnt helyesnek.füligjimmy
Vaddisznó.... 😂
Mincey out, Jags, további 4 év....én Okoyét várom vissza....
Landryt nem erőltetném, maradjunk inkább a Szőke Hercegnél....jobb egy rosszabb képességű játékos a rosteren, mint egy jobb IR-en...
A Campbell-igazolás is rendben van, remélhetjük, h nem dobjuk ki azonnal a szezont a kukába, ha Jay kipottyan....
A Costanzo-deal szintén szép fogás....a fickó nem is akar a def-ben játszani, tudja, h spec. team, ráadásul kibul jó...
Eddig elégedett vagyok, várom a folytatást....(max. annyi a gondom, h az O-line erősítése el fog maradni....)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Campbell fizuját olyan 5 millió köré vártam, 3,5 lett belőle, hát nem kevés. Mincey mellé/mögé kell Izzy. Ezzel az igazolással azt is jeleznék, hogy nincsenek lenyűgözve a rusherektől


Írták a Phins topicban, hogy a liga legtöbbet dropoló WR-je. Tehát azért adták ilyen olcsón, mert ők is látták, hogy a Bears az igazán hozzáillő csapat 😂fetomy
Ha megnézed, az elmúlt - mittomén - három évben ki dobta el a legtöbb labdát, kapsz egy All-Pro névsort gyakorlatilag. És Roy Williams. Engem nem érdekel, mennyi labdát ejtett el, itt is biztos sokat fog, aki dolgozik, az hibázik is. Én este odabújtam az asszonyhoz, és közben Brandon Marshallra gondoltam. És ez így tűnt helyesnek.

Nah, Mincey-t a Jax már visszaigazolta, elég korrekt lóvéért ráadásul. Szomorú arc 😕

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mondják, h Marshall megint balhézott, azért csapták ki gyorsan....
Erről az ügyvéd úr nyilatkozata:

Statement from Brandon Marshalls Attorney Harvey Steinberg regarding Club incident:

"On March 12,2012 Brandon Marshall was the key note speaker at a charitable event in New York. After the event was over he, his wife and close friends attended a function at a local club.
While at the function a fight broke out NOT involving Mr. Marshall or his friends. While attempting to leave to avoid the melee Mrs. Marshall was struck in the face by a thrown bottle. She suffered serious injury.
While attempting to leave and take his wife to the hospital, the mayhem continued outside. Finally Mr. Marshall was able to take his wife to the hospital where she was treated for serious injuries.
Mr. Marshall is hoping to assist authorities in regards to this matter."


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears signed LB Blake Costanzo, formerly of the 49ers, to a two-year, $2 million contract.
The deal includes a $400,000 signing bonus. A special teams ace, Costanzo helped anchor one of the league's most dominant units in 2011. He should fit right in with Bears special teams coordinator Dave Toub. Costanzo has never had a meaningful role on defense since entering the league in 2007, and that's unlikely to change next season.

Graham helyett hoztunk egy másik spec team ászt. Eddig nagyon jól pótoljuk az elengedetteket! Ráadásul ő nem is drága.

Cambell 3.5/ 1év. Elit backup QB fizetés.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagggyszerű, Jason Campbell ide jön bekapkodni 😊 Nagyon királyok vagyunk eddig. :cool:
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags (egykori?) DEjét, Jeremy Minceyt ahogy várni lehetett(a héten az ESPN Chicago munkatársa, az egykori Jags beat writer Michael C Wright megerősítette kérdésemre twitteren, hogy a macik erre készülnek) megpróbálja leigazolni a Bears(a Cowboys érdeklődik még iránta).
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Marshall a roster 4.legjobban fizetett játékosa, 9.5 millát keres idén, kb. annyit mint Cutler.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
El sem hiszem, szarérhugyér hozunk egy top WR-t, Jennings is maradt, ha ez így megy tovább, elmondhatjuk, hogy 1-2 nap alatt már több van, mint amit remélhettünk 😊
fetomy
tapintatlan vagy 😕 😕 😕 ... de igazVentura
Nyugi, lehet tudtok valamit, és 3/17-en hoztok egy WR-t, aki már idén leading receiver lesz, jövő évin meg mondjuk franchise QB-t 😊fetomy
a lényeg a lehet-en van 😀 a draftolt játékosaink nagyobb része nem marad meg nálunk

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
El sem hiszem, szarérhugyér hozunk egy top WR-t, Jennings is maradt, ha ez így megy tovább, elmondhatjuk, hogy 1-2 nap alatt már több van, mint amit remélhettünk 😊
fetomy
tapintatlan vagy 😕 😕 😕 ... de igazVentura
Nyugi, lehet tudtok valamit, és 3/17-en hoztok egy WR-t, aki már idén leading receiver lesz, jövő évin meg mondjuk franchise QB-t 😊fetomy
ennyi
😂

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
El sem hiszem, szarérhugyér hozunk egy top WR-t, Jennings is maradt, ha ez így megy tovább, elmondhatjuk, hogy 1-2 nap alatt már több van, mint amit remélhettünk 😊
fetomy
tapintatlan vagy 😕 😕 😕 ... de igazVentura
Nyugi, lehet tudtok valamit, és 3/17-en hoztok egy WR-t, aki már idén leading receiver lesz, jövő évin meg mondjuk franchise QB-t 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
El sem hiszem, szarérhugyér hozunk egy top WR-t, Jennings is maradt, ha ez így megy tovább, elmondhatjuk, hogy 1-2 nap alatt már több van, mint amit remélhettünk 😊
fetomy
tapintatlan vagy 😕 😕 😕 ... de igaz

+

http://www.youtube.com/watch?v=JlVNCRV5KeM

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eddig a "finish strong"-nak voltam inkább híve, de ez a bivaly kezdés eléggé megalapozta a jó kedvem. Olyan jó látni hogy végre valami nincs elrontva már a kezdeteknél 😀

Én azért örülnék még egy potens WR-nek, ne csak Marshall legyen Bennett mellett, persze az teljesen igaz hogy így már nem feltétlenül kell ezt a draft első körében keresni. Egy nagyon kicsit azért bűzlik nekem ez a deal, mintha túl jól járt volna a Bears, ami elgondolkodtató... Remélem tényleg Manning keze van a dologban és nem valami probléma.davemayer
Írták a Phins topicban, hogy a liga legtöbbet dropoló WR-je. Tehát azért adták ilyen olcsón, mert ők is látták, hogy a Bears az igazán hozzáillő csapat 😂
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
eddig a "finish strong"-nak voltam inkább híve, de ez a bivaly kezdés eléggé megalapozta a jó kedvem. Olyan jó látni hogy végre valami nincs elrontva már a kezdeteknél 😀

Én azért örülnék még egy potens WR-nek, ne csak Marshall legyen Bennett mellett, persze az teljesen igaz hogy így már nem feltétlenül kell ezt a draft első körében keresni. Egy nagyon kicsit azért bűzlik nekem ez a deal, mintha túl jól járt volna a Bears, ami elgondolkodtató... Remélem tényleg Manning keze van a dologban és nem valami probléma.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Pro Bowl receiver Brandon Marshall will wear No. 15 with Bears.


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Közben LaRon Landry iránt is érdeklődünk úgy hallomfetomy
Na az már karcosabb....nem igazán tud egészséges maradni....és már van egy S-ünk üvegből a rosteren....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Közben LaRon Landry iránt is érdeklődünk úgy hallom
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Kis alátámasztás h mennyire zsír bizniszt toltatok:
Marshall’s deal is structured in a way that is extremely managable for Chicago. His $5.5 million signing bonus is already paid, and his deal essentially amounts to a series of one-year, $9 million contracts with no real cap ramifications if they choose to cut him.

Marshall, meanwhile, is in a prove-it situation, and he gets to reunite with both Jay Cutler and Jeremy Bates, the Bears’ quarterbacks coach who was an assistant in Denver when Marshall had some of his best early seasons.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...