Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kellen Davis 2 évre maradt, mivel csak itt van esélye kezdőként játszani. Ráadásul Tice alatt több passzra is számíthat majd.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler is kifejtette, hogy díjazná, ha Royal is csatlakozna: http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675492/cutler-bears-not-done-adding-wants-royal

Barbert én sem éreztem szörnyűnek. Azért hoztuk, hogy ne Fortet kelljen a zúzdába küldeni GL szituációknál. Barber szerzett 6 TDt. Sokat volt sérült ugyan, meg a Denver elleni vereség is a lelkén szárad (mondjuk ettől még nem kell 2 perc alatt 10 pontot engedni), de összességében amiért hoztuk, azt megcsinálta.
Ellenben félek attól, hogy Bush drága lenne.

Mit is mondott egyszer Angelo? az vadászik FA piacon, aki elbassza a draftjait... vagy vmi hasonlót.

Okoye után többen is érdeklődnek rajtunk kívül.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Még nem írt alá, de azt sem láttam, h errefelé jönne...Bear
pedig a főoldalon a szabadügynök számláloban benne vansuperbrutal88
Az hibás.xrace77
akkor jo tudni 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
pedig de 2év 12millio..superbrutal88
Még nem írt alá, de azt sem láttam, h errefelé jönne...Bear
pedig a főoldalon a szabadügynök számláloban benne vansuperbrutal88
Akkor rosszul szerepel ott....
Scout.com reports "several" teams are pursuing free agent WR Eddie Royal in addition to the Redskins, including the Ravens.
Reports of Royal signing a two-year, $12 million deal with the Redskins turned out to be inaccurate, though it appears they are still in the hunt for his services
rotoworld....de Schefterék sem erősítették meg a hírt....még nincs megegyezés...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
pedig de 2év 12millio..superbrutal88
Még nem írt alá, de azt sem láttam, h errefelé jönne...Bear
pedig a főoldalon a szabadügynök számláloban benne vansuperbrutal88
Az hibás.
http://www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/redskins-agree-to-terms-with-wr-eddie-royal/2012/03/13/gIQAVvtLAS_blog.html
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én úgy tudom, hogy még nem írt aláproki
pedig de 2év 12millio..superbrutal88
Még nem írt alá, de azt sem láttam, h errefelé jönne...Bear
pedig a főoldalon a szabadügynök számláloban benne van
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Royal már a Redskinsé..superbrutal88
Én úgy tudom, hogy még nem írt aláproki
pedig de 2év 12millio..superbrutal88
Még nem írt alá, de azt sem láttam, h errefelé jönne...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jön még egy WR, és ha minden jól alakul, akkor Royal lesz az.proki
Royal már a Redskinsé..superbrutal88
Én úgy tudom, hogy még nem írt aláproki
pedig de 2év 12millio..
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Jön még egy WR, és ha minden jól alakul, akkor Royal lesz az.proki
Royal már a Redskinsé..superbrutal88
Én úgy tudom, hogy még nem írt alá
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jön még egy WR, és ha minden jól alakul, akkor Royal lesz az.proki
Royal már a Redskinsé..
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Jön még egy WR, és ha minden jól alakul, akkor Royal lesz az.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megnyugodhatunk, Orton már nem jön ide 4. QB-nak 😀fetomy
Na, Campbellre is azt mondtad, hogy nem jön cserének, aztán tessék. Egy haverom mondogatta mindig, hogy a világon a legfaszább állás az harmadik számú kapusnak lenni mondjuk az Real Madridnál. Egy valag lóvét keresnek, védeni meg sose kell.

Szépen töltjük fel a rostert, Barber sztem nem volt rossz egyáltalán, amire érkezett, arra tökéletes volt, ennél többre nem. Bush jobb, drágább is, de készülünk a Forte holdoutra is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Megnyugodhatunk, Orton már nem jön ide 4. QB-nak 😀
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Basszus! Bush idejön először vizitre....erre azért nem számítottam....Barbernek különben is búcsút intettünk már, de szentül hittem, h csak a draft hátsó köreiben válogatunk majd....Bear
Minek? Ahhoz képest hogy draftból akart Emery csapatot építeni jól elvagyunk 😀Delete
Szentigaz!!! 😀Bear
Igazából én gondoltam hogy első évében a lyukakat inkább FA-ból foltozza be, de ilyenre nem számítottam 😀


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Basszus! Bush idejön először vizitre....erre azért nem számítottam....Barbernek különben is búcsút intettünk már, de szentül hittem, h csak a draft hátsó köreiben válogatunk majd....Bear
Minek? Ahhoz képest hogy draftból akart Emery csapatot építeni jól elvagyunk 😀Delete
Hát Marshall tulajdonképp a draftból érkezett... 😛
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Basszus! Bush idejön először vizitre....erre azért nem számítottam....Barbernek különben is búcsút intettünk már, de szentül hittem, h csak a draft hátsó köreiben válogatunk majd....Bear
Minek? Ahhoz képest hogy draftból akart Emery csapatot építeni jól elvagyunk 😀Delete
Szentigaz!!! 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Basszus! Bush idejön először vizitre....erre azért nem számítottam....Barbernek különben is búcsút intettünk már, de szentül hittem, h csak a draft hátsó köreiben válogatunk majd....Bear
Minek? Ahhoz képest hogy draftból akart Emery csapatot építeni jól elvagyunk 😀


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Enderle mehet PS-be, nem?fetomy
A PS a picsába rövidítése?Bazzani
😀😀 Nem láttam még a srácot, de mondjuk ha hozunk elé 2 másikat akkor ja 😀
De lehet nem szar annyira, csak kell még neki 4-5 tanulóév 😂

hmmm Bush.. a rédereknél eléggé jól nyomta azért nem sírnék ha ő jönne, de szerintem túl sokba kerülne.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Basszus! Bush idejön először vizitre....erre azért nem számítottam....Barbernek különben is búcsút intettünk már, de szentül hittem, h csak a draft hátsó köreiben válogatunk majd....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Enderle mehet PS-be, nem?fetomy
A PS a picsába rövidítése?

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
La Canfora: Bears announce deal with QB Josh McCown.vassadi
Mondta is hogy nem zavarná ha 3. QB-nak megtartjuk.

Enderle meg ismét egy remek választás volt, még 3. számúnak is szar. Komolyan Halas idejébe se tudtunk QB-t draftolni, hagyjuk a faszba az egészet.


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Enderle mehet PS-be, nem?
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
gugli a barátod
a legal rovat nem rövid nála
😊ehh
Lefordítva: egy idióta hülyegyerek....viszont ha van vki, akivel szeret játszani, és aki kordában tartja esetleg az Jay....Bear
Hát amúgy... elég sokszor buzerálták a rendőrök, de szinte mindig ejtették a vádakat. Egyszer összebunyózott egy rendőrrel (nah igen), egyszer piásan vezetett, egyszer hasbaszúrta az asszony (erre még sportévés közvetítésből emlékszek... és talán még mindig együtt van a heves vérmérsékletű assznysággal, hiába, szeretni csak vadul érdemes). De valahogy mindig a balhé közelében van. Nem tudom, hogy csinálja, de akárhova megy, ott bunyó lesz. Amúgy szerintem még eltiltást se kapott a ligától egyszer se.füligjimmy
Biztos,mint Chuck Norris beáll középre és mondja"Nem akarok balhét csak egy csilit eszek/keresek valakit"

Amugy ez jó üzletnek tűnik,annyi és 1.kör nélkül után kiváltképp.Grat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kivágják a kissrácot, vagy 4 QB-t tartanak a rosteren....mindenképpen marhaság...Weems szerződésének részleteit tudjuk már? Vagy Jenningséit? Nem találtam eddig semelyiket...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
La Canfora: Bears announce deal with QB Josh McCown.vassadi
Na ja....ezt abszolút nem értem....valaki megvilágíthatná, h miért is kell nekünk McCown?Bear
Valószínűleg ez azt jelenti, hogy jön Mario Williams, és attól tartanak, hogy az edzéseken túl sokszor lesz sérülés 😀
Nem baj az egyébként, gondolom kb. semmi pénzt nem vesz ki, és így 3. helyen is olyan van aki beállhat, ha netán mindkét JC lesérülne, vagy teljesítményben nem lenne megfelelő.

btw már fogalmam sincs Carlson volt-e viziten, de aláírt a cikingekhez.

Adam Caplan of TheSidelineView.com reports that Carlson has agreed to terms with the Vikings on a five-year, $25 million contract. The deal reportedly contains $11 million in guaranteed money.