Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Enderle mehet PS-be, nem?fetomy
A PS a picsába rövidítése?Bazzani
😀😀 Nem láttam még a srácot, de mondjuk ha hozunk elé 2 másikat akkor ja 😀
De lehet nem szar annyira, csak kell még neki 4-5 tanulóév 😂

hmmm Bush.. a rédereknél eléggé jól nyomta azért nem sírnék ha ő jönne, de szerintem túl sokba kerülne.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Basszus! Bush idejön először vizitre....erre azért nem számítottam....Barbernek különben is búcsút intettünk már, de szentül hittem, h csak a draft hátsó köreiben válogatunk majd....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Enderle mehet PS-be, nem?fetomy
A PS a picsába rövidítése?

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
La Canfora: Bears announce deal with QB Josh McCown.vassadi
Mondta is hogy nem zavarná ha 3. QB-nak megtartjuk.

Enderle meg ismét egy remek választás volt, még 3. számúnak is szar. Komolyan Halas idejébe se tudtunk QB-t draftolni, hagyjuk a faszba az egészet.


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Enderle mehet PS-be, nem?
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
gugli a barátod
a legal rovat nem rövid nála
😊ehh
Lefordítva: egy idióta hülyegyerek....viszont ha van vki, akivel szeret játszani, és aki kordában tartja esetleg az Jay....Bear
Hát amúgy... elég sokszor buzerálták a rendőrök, de szinte mindig ejtették a vádakat. Egyszer összebunyózott egy rendőrrel (nah igen), egyszer piásan vezetett, egyszer hasbaszúrta az asszony (erre még sportévés közvetítésből emlékszek... és talán még mindig együtt van a heves vérmérsékletű assznysággal, hiába, szeretni csak vadul érdemes). De valahogy mindig a balhé közelében van. Nem tudom, hogy csinálja, de akárhova megy, ott bunyó lesz. Amúgy szerintem még eltiltást se kapott a ligától egyszer se.füligjimmy
Biztos,mint Chuck Norris beáll középre és mondja"Nem akarok balhét csak egy csilit eszek/keresek valakit"

Amugy ez jó üzletnek tűnik,annyi és 1.kör nélkül után kiváltképp.Grat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kivágják a kissrácot, vagy 4 QB-t tartanak a rosteren....mindenképpen marhaság...Weems szerződésének részleteit tudjuk már? Vagy Jenningséit? Nem találtam eddig semelyiket...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
La Canfora: Bears announce deal with QB Josh McCown.vassadi
Na ja....ezt abszolút nem értem....valaki megvilágíthatná, h miért is kell nekünk McCown?Bear
Valószínűleg ez azt jelenti, hogy jön Mario Williams, és attól tartanak, hogy az edzéseken túl sokszor lesz sérülés 😀
Nem baj az egyébként, gondolom kb. semmi pénzt nem vesz ki, és így 3. helyen is olyan van aki beállhat, ha netán mindkét JC lesérülne, vagy teljesítményben nem lenne megfelelő.

btw már fogalmam sincs Carlson volt-e viziten, de aláírt a cikingekhez.

Adam Caplan of TheSidelineView.com reports that Carlson has agreed to terms with the Vikings on a five-year, $25 million contract. The deal reportedly contains $11 million in guaranteed money.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sziasztok! Régen írtam, idén megfogadtam, hogy nem alszok nyári álmot és követem az eseményeket. Marshallnak nagyon örülök, róla mindig a 21 elkapás jut eszembe.... Én nem ismerem annyira az edzőket, prospekteket stb, így innen tőletek értesülök a történtekről. A draftnál lehet, hogy lesz egy-két kérdésem.
Azt hallottam, azért vannak gondok a Marshall fiúval, talán link vagy balhés?csi77
gugli a barátod
a legal rovat nem rövid nála
😊ehh
Lefordítva: egy idióta hülyegyerek....viszont ha van vki, akivel szeret játszani, és aki kordában tartja esetleg az Jay....Bear
Hát amúgy... elég sokszor buzerálták a rendőrök, de szinte mindig ejtették a vádakat. Egyszer összebunyózott egy rendőrrel (nah igen), egyszer piásan vezetett, egyszer hasbaszúrta az asszony (erre még sportévés közvetítésből emlékszek... és talán még mindig együtt van a heves vérmérsékletű assznysággal, hiába, szeretni csak vadul érdemes). De valahogy mindig a balhé közelében van. Nem tudom, hogy csinálja, de akárhova megy, ott bunyó lesz. Amúgy szerintem még eltiltást se kapott a ligától egyszer se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sziasztok! Régen írtam, idén megfogadtam, hogy nem alszok nyári álmot és követem az eseményeket. Marshallnak nagyon örülök, róla mindig a 21 elkapás jut eszembe.... Én nem ismerem annyira az edzőket, prospekteket stb, így innen tőletek értesülök a történtekről. A draftnál lehet, hogy lesz egy-két kérdésem.
Azt hallottam, azért vannak gondok a Marshall fiúval, talán link vagy balhés?csi77
gugli a barátod
a legal rovat nem rövid nála
😊ehh
Lefordítva: egy idióta hülyegyerek....viszont ha van vki, akivel szeret játszani, és aki kordában tartja esetleg, az Jay....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Sziasztok! Régen írtam, idén megfogadtam, hogy nem alszok nyári álmot és követem az eseményeket. Marshallnak nagyon örülök, róla mindig a 21 elkapás jut eszembe.... Én nem ismerem annyira az edzőket, prospekteket stb, így innen tőletek értesülök a történtekről. A draftnál lehet, hogy lesz egy-két kérdésem.
Azt hallottam, azért vannak gondok a Marshall fiúval, talán link vagy balhés?csi77
gugli a barátod
a legal rovat nem rövid nála
😊
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Régen írtam, idén megfogadtam, hogy nem alszok nyári álmot és követem az eseményeket. Marshallnak nagyon örülök, róla mindig a 21 elkapás jut eszembe.... Én nem ismerem annyira az edzőket, prospekteket stb, így innen tőletek értesülök a történtekről. A draftnál lehet, hogy lesz egy-két kérdésem.
Azt hallottam, azért vannak gondok a Marshall fiúval, talán link vagy balhés?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
La Canfora: Bears announce deal with QB Josh McCown.vassadi
Na ja....ezt abszolút nem értem....valaki megvilágíthatná, h miért is kell nekünk McCown?Bear
Safety lesz vagy LT.
😀

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
La Canfora: Bears announce deal with QB Josh McCown.vassadi
Na ja....ezt abszolút nem értem....valaki megvilágíthatná, h miért is kell nekünk McCown?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
La Canfora: Bears announce deal with QB Josh McCown.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jason Campbell got a $2M signing bonus from the Bears, w/$1.4M base and the chance to earn an additional $1m in incentives

Ez teljesen korrekt....

szerk: Indication I'm getting is that @EricWeems will be special teams ace (gunner), handle kickoffs and compete at slot receiver Sean Jensen twitter....

😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hmm. Leigazoltuk Eric Weems-et. Csak nem tudom minek, hiszen Hester is inkább csak returnernek használható.fetomy
Weems kick, Hester punt. Knoxot valszeg kihúzzák ebből a szerepkörből. Sanzenewok: viszlát.

amúgy Weems is jókora lóbaszó. Így nézhetnek ki az elkapóink egy csapatfotózáson

füligjimmy
😂

Weems biztosítéknak tűnik arra az esetre, ha Knox nem épül fel, vagy nem akarják ezzel kínozni....Hester mellé azért nem árt, ha van még egy visszahordó a csapatban....azért megvárom, h mennyiért jön...
Minden további nélkül el tudom képzelni, hogy Graham helyét veszi majd át spec. teamben...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hmm. Leigazoltuk Eric Weems-et. Csak nem tudom minek, hiszen Hester is inkább csak returnernek használható.fetomy
Weems kick, Hester punt. Knoxot valszeg kihúzzák ebből a szerepkörből. Sanzenewok: viszlát.

amúgy Weems is jókora lóbaszó. Így nézhetnek ki az elkapóink egy csapatfotózáson


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Weems mért kellett ide? Most, hogy Hester-t Marshall hivatalosan is felmentette a WR posztról..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hmm. Leigazoltuk Eric Weems-et. Csak nem tudom minek, hiszen Hester is inkább csak returnernek használható.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Herrera jön látogatóba hozzánk....olyan jól indult...ne *asszuk el....azt erősen kétlem, h a mostani H. jobb, mint a jelenlegi G-ink...Bear
Hát a régi Herrera is annyira volt emlékezetes, hogy az egyetlen G volt a ligában, aki ellen Tommie Harris mindig be tudott mutatni egy sacket.

Amúgy a Fifa 98-ban az agility pontokat mindig áthúztam a shootingra, meg az accelerate-ra, így nagyon fasza játékosaim voltak. Ha ezt meg lehetne csinálni, a Bears O lenne a legjobb, meg tudnám oldani. Nagyjából ennyira komolyak sztem ezek a kinek van nagyobb szerszáma típusú dialógusok, sértődés ne essék.

Royal? Állítólag majdnem Redskin, aztán mégse. Vagy nem akarják kiröhögtetni magukat ezzel az igazolással, vagy túl sokat kér. Azért Marshall-Bennett-Royal-Knox már egy szép, és meglehetősen változatos kvalitású elkapósor lenne. Sztem mindenképp szükség van egy olyan elkapóra, aki 5-10 yardon belül a legjobb.

Hööööj, Nicks nemkicsit lett megfizetve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Emery szerint tudtunk Marshall ügyéről, úgyhogy nem arról van szó, hogy a Phins átkúrt volna minket.😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Herrera jön látogatóba hozzánk....olyan jól indult...ne *asszuk el....azt erősen kétlem, h a mostani H. jobb, mint a jelenlegi G-ink...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Anthony Herrera a volt Vikings játékos ma a Chicago Bears-hez látogat.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
lassan elég lesz a marshall siratás, de még annyit fűzök hozzá, hogy egy esetleges bow.hu szavazáson benne lenne a top-ban. "az offseason legmocskosabb üzlete"Ventura
mocskos?fetomy
Ez nekem is új....
Lehet, h Írország fejéhez nyomtuk a pisztolyt? 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)