Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mario Williams és Vincent Jackson szabad préda

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pont ez az a poszt amit GMként nem fizetnék halálra.
Ha jó a blokkolás akkor egy UDFA is fickándozik, ha olyan mint nálunk akkor meg jöhet akárki...Bazzani
Megnézed, melyik csapatok adtak nagy lóvét futóknak, ott a passzjáték elég esetleges. Itt nincs elkapó, fal, edzői stáb. Szóval nem lehet sokat ugrálni, ha eredményt akarnak. Szóval 5/40, hát valami ilyesmi lesz, garantált a kérdés továbbra is, de nem mernek elengedni egy playmakert se, főleg ha lóvé is van, amit el is kell költeni. Ez van, bár egy 2. körösért én cserélném 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lovie a G. Tech pro day-én nézelődik....úgy látszik, Hill nagyon tetszett neki...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Texans and Arian Foster reached agreement on a five-year, $43.5 million deal that includes $20.75 million guaranteed.

akkor ez lenne az irányadó szerződés. Fasza...
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Nahát, Foster szerződésére kíváncsi vagyok. Matty Boy pénze ettől valamivel kevesebb lesz, legalábbis illene kevesebbet kapnia. Tavasszal asszem valami 5/40-et ajánlottak (aki tudja, pontosítsa), erre Lynch 4/31 millió, hát nem fizették alul.

Nah, asszem 5/30 volt elétéve, hát jól tette, hogy nem írta alá. Azért elég szépen fizetik a futókat idén, hála istennek, más nem is hiányzott.füligjimmy
Pont ez az a poszt amit GMként nem fizetnék halálra.
Ha jó a blokkolás akkor egy UDFA is fickándozik, ha olyan mint nálunk akkor meg jöhet akárki...Bazzani
Egyetértek. Kicsit elrugaszkodtak az RB fizetések, Forténak sem adnám meg a 30+ -ot.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nahát, Foster szerződésére kíváncsi vagyok. Matty Boy pénze ettől valamivel kevesebb lesz, legalábbis illene kevesebbet kapnia. Tavasszal asszem valami 5/40-et ajánlottak (aki tudja, pontosítsa), erre Lynch 4/31 millió, hát nem fizették alul.

Nah, asszem 5/30 volt elétéve, hát jól tette, hogy nem írta alá. Azért elég szépen fizetik a futókat idén, hála istennek, más nem is hiányzott.füligjimmy
Pont ez az a poszt amit GMként nem fizetnék halálra.
Ha jó a blokkolás akkor egy UDFA is fickándozik, ha olyan mint nálunk akkor meg jöhet akárki...Bazzani
Nem értem miért mondod. Stafford nagyon jól tud futni, igaz, hátrafelé. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nahát, Foster szerződésére kíváncsi vagyok. Matty Boy pénze ettől valamivel kevesebb lesz, legalábbis illene kevesebbet kapnia. Tavasszal asszem valami 5/40-et ajánlottak (aki tudja, pontosítsa), erre Lynch 4/31 millió, hát nem fizették alul.

Nah, asszem 5/30 volt elétéve, hát jól tette, hogy nem írta alá. Azért elég szépen fizetik a futókat idén, hála istennek, más nem is hiányzott.füligjimmy
Pont ez az a poszt amit GMként nem fizetnék halálra.
Ha jó a blokkolás akkor egy UDFA is fickándozik, ha olyan mint nálunk akkor meg jöhet akárki...

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nahát, Foster szerződésére kíváncsi vagyok. Matty Boy pénze ettől valamivel kevesebb lesz, legalábbis illene kevesebbet kapnia. Tavasszal asszem valami 5/40-et ajánlottak (aki tudja, pontosítsa), erre Lynch 4/31 millió, hát nem fizették alul.

Nah, asszem 5/30 volt elétéve, hát jól tette, hogy nem írta alá. Azért elég szépen fizetik a futókat idén, hála istennek, más nem is hiányzott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Édes fa..om, vajon kik azok a csapatok, akik Bómen után érdeklődhetnek. ST-ben is csak a büntetésekkel hívta magára a figyelmet, a védelem meg hendikeppel indul ha fenn van 😀. Titkon remélem, hogy a Lions vagy a Packers leigazolja 😀.
tüsi91
Ugyan a Packers és a Lions teljesen eltérő stílus, de Bowman se zónázni, se emberezni nem tud, ráadásul állandóan sérült is, szóval ideális választás lenne számára mindkét csapat. De amíg nem írja alá a szerződését egy másik csapattal, addig ne örüljünk, még a végén a nyakunkon marad.

Frank, The Tank kirúgása nem lepett meg, tavaly ilyenkor nagy hülyeségnek tartottam volna. Szerintem nemcsak én. Az látszott, hogy vakoldalra kevés, de egy tisztességes RT-nek tűnt. Erre beáll szezon közben, és az ember kénytelen volt feltenni a klasszikus kérdést, hogy "őt vajon ki bassza'?! Na, ennyit számít egy nem túl tehetséges játékosnak egy edzőtábor.
Mindenesetre egy falember érkezni fog. Veterán elkapó mindenképp igazolva lesz szerintem, Wardnak pedig a jattba több van, mint a rosteren lévőknek összesen, csak tudni kell, mit lehet még tőle elvárni.

Úgy néz ki, V-Jax szabadügynök lesz, valszeg Colston is teszteli a piacot. Hát nem tudom. Még mindig marhára dühít, hogy tavaly volt esélyünk Torrey Smith-re, aztán szokásos DT pick. Most 1/19-re választhatunk egy évvel később, azért se Floyd, se Wright nem jobb ennyivel, sőt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
A veterán wr-s témáról eszembe jutott egy korábbi cikk amit a http://bleacherreport.com/ on olvastam...miszerint amint vége a SB-nak a drága Ocsóóó (Chad Ochocinco) tárgyalásokat fog folytatni a medvékkel. További cikket mai napig nem találtam sehol erről. Az érdekelne,hogy valaki tud e erről valamit?!Pap'pers
Ochocinco most a Pats-szel egyezkedik a szerződése átstrukturálásáról.
több mint 12 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Múltkor azt írták, hogy jó ütemben halad Knox rehabilitációja. Minden esélye megvan, hogy visszatérjen, s 3-4. számú WRnek el is menne.
Ha jön elit WR a piacról, akkor nem lesz 1-2. körös WR draft. Vagy-vagy. Középső körös jöhet, elég mély az idei class, de én egy veterán WR-t hoznék így is a piacról.

Egy jó guardot akaszthatnánk, Carimi meg legyen egészséges. Mi ugye running team vagyunk 😊. Amúgy nekem most tűnt fel, hogy Barbernek 2 éves szerződése van.

CB egyértelmű need (3.kör), DE hatalmas kérdőjel (Woottonnal is mi lesz?), LB depth, backup QB.

Van need bőven, de a helyzet nem tragikus.tüsi91
A veterán wr-s témáról eszembe jutott egy korábbi cikk amit a http://bleacherreport.com/ on olvastam...miszerint amint vége a SB-nak a drága Ocsóóó (Chad Ochocinco) tárgyalásokat fog folytatni a medvékkel. További cikket mai napig nem találtam sehol erről. Az érdekelne,hogy valaki tud e erről valamit?!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt Forte megkapta a franchise taget.
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears released DT Anthony Adams and T/G Frank Omiyale.

Frank Omiyale was due to earn $2.1 million in 2012 and had a salary-cap number of $2.8 million.

Release of OT Frank Omiyale will create a salary-cap savings of $1.35 million for #Bears

Combined release of Adams and Omiyale creates $2.5 million in salary-cap room for #Bears
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Édes fa..om, vajon kik azok a csapatok, akik Bómen után érdeklődhetnek. ST-ben is csak a büntetésekkel hívta magára a figyelmet, a védelem meg hendikeppel indul ha fenn van 😀. Titkon remélem, hogy a Lions vagy a Packers leigazolja 😀.
tüsi91
na, ENNYIRE azért nem rossz a helyzet 😀

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ward már a múlt, ilyet tök felesleges is beírni.

Édes fa..om, vajon kik azok a csapatok, akik Bómen után érdeklődhetnek. ST-ben is csak a büntetésekkel hívta magára a figyelmet, a védelem meg hendikeppel indul ha fenn van 😀. Titkon remélem, hogy a Lions vagy a Packers leigazolja 😀.

Carlson >> Davis.tüsi91
természetesen irónia volt, csak lemaradt a 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ward már a múlt, ilyet tök felesleges is beírni.

Édes fa..om, vajon kik azok a csapatok, akik Bómen után érdeklődhetnek. ST-ben is csak a büntetésekkel hívta magára a figyelmet, a védelem meg hendikeppel indul ha fenn van 😀. Titkon remélem, hogy a Lions vagy a Packers leigazolja 😀.

Carlson >> Davis.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ward felszabadult..... Bár nem hinném, hogy a vágyaink netovábbja, meg valszeg visszavonul.csi77
Nem gondolom hogy Hines lenne a helyes megoldás. A piac széles, nem biztos hogy egy kiörgedő (bár kétség kívül elit) WR megoldás. Ha pedig igen, inkább Wayne.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ward felszabadult..... Bár nem hinném, hogy a vágyaink netovábbja, meg valszeg visszavonul.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
A pair of NFC teams have expressed some early interest in free agent CB Zack Bowman

#Bears could target #Seahawks John Carlson in free agency if they're seeking a tight end upgrade
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Múltkor azt írták, hogy jó ütemben halad Knox rehabilitációja. Minden esélye megvan, hogy visszatérjen, s 3-4. számú WRnek el is menne.
Ha jön elit WR a piacról, akkor nem lesz 1-2. körös WR draft. Vagy-vagy. Középső körös jöhet, elég mély az idei class, de én egy veterán WR-t hoznék így is a piacról.

Egy jó guardot akaszthatnánk, Carimi meg legyen egészséges. Mi ugye running team vagyunk 😊. Amúgy nekem most tűnt fel, hogy Barbernek 2 éves szerződése van.

CB egyértelmű need (3.kör), DE hatalmas kérdőjel (Woottonnal is mi lesz?), LB depth, backup QB.

Van need bőven, de a helyzet nem tragikus.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
"Look, the Bears had no wide receiver last season with more than three TD catches, and that was Dane Sanzenbacher. "

ez nagyon durva :/

tényleg mindennel egyet lehet érteni, kérdés hogy beválik-e majd a srác. Az én véleményem az hogy ha valamit akarunk O téren, valami tényleg nagyot akkor hozni kell egy kipróbált free agent WR-t akit kinevezünk no1-nek vagy versenyeztetjük Floyd-al a címért, a drafton pedig Floyd mellett 4-5ik körben még egy prospectet. Nálam a draft kb: WR, O-fal hiánypótlás, S vagy CB, O-fal prospect vagy Def fal prospect, WR, és a többi.

Knoxról lehet tudni valamit? Fog még játszani?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
http://www.cbssports.com/nfl/draft/story/17478498/if-floyd-can-leave-troubles-behind-bears-might-get-their-no-1-wideout

Én mindenben egyetértek az itt leírtakkal.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Puffi Tóni is megkapta a szerződését, aztán jól meg is lopta a vezetőséget, mert halványan sem játszott úgy, mint 2010ben. DT poszton szerintem megvagyunk: nyilván nem egy Tank Johnson-Tommie Harris duót tudunk felvillantani, de fiatal srácok, akiknél minden esély megvan arra, hogy fejlődjenek: Melton, Paea, Okoye, Big Toe, esetleg vkit kukáznak még a depthbe.

DE akkor is kellett volna, ha Adamst nem tennék lapátra.
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears have cut loose DT Anthony Adams who was a bargain free-agent pickup when signed in '07.

Szóval érik a D-line pick...

http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7617942/anthony-adams-says-released-chicago-bears
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
“Some of the teams that I’ve talked with – Bears, Chargers – showed interest, also the Bills,” Mercilus said.

Alakul.... 😀Bear
Mindkét csapat előttünk választ, szóval..... nem elképzelhetetlen, hogy még ott csücsül, de..... hülyeség volt nyerni a vikings ellen.

Tavaly a falemberek közül ligaszinten hullottak a rókák. Vadászidény volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson