Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Bostad csak nem tudott nemet mondani az NFL-nek, de a Bears támadófalának összeszedését még ő is túl nagy falatnak érezte 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
George McCaskey szerint a spórolás nem játszik szerepet, ha okosan el lehet költeni a lóvét, akkor el lesz költve. Nem rossz hír, de a jelenlegi heyzetben nem várok túl sokatfüligjimmy
Igazából csak bámészkodunk....fogalmunk sincs, h MRI mit akar csinálni, még múltja sincs, szal az FA-ténykedése igazi lutri...kíváncsian várom....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
George McCaskey szerint a spórolás nem játszik szerepet, ha okosan el lehet költeni a lóvét, akkor el lesz költve. Nem rossz hír, de a jelenlegi heyzetben nem várok túl sokatfüligjimmy
Haynesworth és Owens
😀

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
George McCaskey szerint a spórolás nem játszik szerepet, ha okosan el lehet költeni a lóvét, akkor el lesz költve. Nem rossz hír, de a jelenlegi heyzetben nem várok túl sokat

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amikor Marinelli HC volt nálunk, akkor a fél Tampát (játékosokat, lehetőleg a szarabbakat) idehozta a Lionsba. Meg is lett az eredménye.
Bazzani
Röhögve írnál ilyeneket: a bears egy igazán szimpatikus csapat...... egy jó draft kell, és két szabadügynök....én nem látom olyan negatívan a jövőt, mint itt egyesek


JT Thomas..... hát erre mit lehet mondani? Itt ez a kölyök, akinek olyan bizonytalan az állása, mint a kutya vacsorája. Erre vesz némi füvet, aztán elkezd vele kocsikázni. Amúgy sztem 15 gramm az sok. Nyilván nem az éves készletét szerezte be diszkontáron, hanem ezt elpöppinti egy hét alatt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
JT Thomast letartóztatták marihuána birtoklása miatt. Mondjuk ő nem tolta olyan magas szinten, mint Hurd. 15 grammnál kevesebbel kapták el.tüsi91
szerintem ha körbenéznék a mostani albérletemben, annyit még itt is találnék 😀 😀Zorddd
Sok karrierlehetőség nyílik meg így előtted. Az idei drafton azért még szerintem ne indulj.picidzé
jaja, szétvarratnám magam, meg bandáznék is egy kicsit, micsoda DL prospect lehetnék 😮 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
JT Thomast letartóztatták marihuána birtoklása miatt. Mondjuk ő nem tolta olyan magas szinten, mint Hurd. 15 grammnál kevesebbel kapták el.tüsi91
szerintem ha körbenéznék a mostani albérletemben, annyit még itt is találnék 😀 😀Zorddd
Sok karrierlehetőség nyílik meg így előtted. Az idei drafton azért még szerintem ne indulj.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
JT Thomast letartóztatták marihuána birtoklása miatt. Mondjuk ő nem tolta olyan magas szinten, mint Hurd. 15 grammnál kevesebbel kapták el.tüsi91
szerintem ha körbenéznék a mostani albérletemben, annyit még itt is találnék 😀 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Forté az SI címoldalán 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
http://bleacherreport.com/articles/1063227-predicting-starters-at-every-position-for-chicago-bears-in-2012/page/2. Jövendölt kezdők, így február közepén. Meachemet és Bellt is eltudnám fogadni. Amúgy sok helyen nem téved ez a dolog. Max Jennings helyett lehet vki, de őszintén mondva kétlem, hogy egy rookie rögtön starter lenne, FA piacon, aki jó arra esély sincs. Jennings-nél meg vannak rosszabbak is.
tüsi91
Ez király lenne, de azért ha lehet ne Steltz legyen a SS. Mondjuk Bell-t nem hinném, hogy idehoznánk, hosszabbítani fog ő a Bills-nél.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
JT Thomast letartóztatták marihuána birtoklása miatt. Mondjuk ő nem tolta olyan magas szinten, mint Hurd. 15 grammnál kevesebbel kapták el.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem látom azt, hogy ő segítségére lenne a csapatnak. Jó elkapó (volt), de pl. 2010ben is csak a vándorlásával tűnt ki. Ne egy 35 éves emberben lássuk a jövőt, hanem valakiben az első körben (Floyd) vagy Sanu a 2. körben.

http://bleacherreport.com/articles/1063227-predicting-starters-at-every-position-for-chicago-bears-in-2012/page/2. Jövendölt kezdők, így február közepén. Meachemet és Bellt is eltudnám fogadni. Amúgy sok helyen nem téved ez a dolog. Max Jennings helyett lehet vki, de őszintén mondva kétlem, hogy egy rookie rögtön starter lenne, FA piacon, aki jó arra esély sincs. Jennings-nél meg vannak rosszabbak is.

Hamarosan nyilvánosságra kerülnek a Nike mezek. Remélem nem lesz nagyon tré, de félek tőle.

Közben van egy szomorú hír is. Tommie Harris felesége 29 évesen elhunyt.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Olvasom, hogy Randy Moss vissza akar térni az NFL-be. Szerintem rámozdulhatnánk, gondolom nem kérne túl sokat.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fel nem foghatom, miért forszírozzák ennyire ezt a Tampa vonalat. Annyira megy nekik? A faluk olyan pöpec volt?füligjimmy
OFF
😀
Amikor Marinelli HC volt nálunk, akkor a fél Tampát (játékosokat, lehetőleg a szarabbakat) idehozta a Lionsba. Meg is lett az eredménye.
Remélem nálatok is hasonló siker lesz a vége. 😉
VICCVICCVICC mielőtt valaki rágerjed.
ON

több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nem tudom hol olvasod ezeket Proki. 😀

Safetyk? Jók? LOL. Évek óta a legnagyobb gond, hogy nincs megoldva a safety poszt.

Harris kiverte a hepajt, el is küldték, de azért így is ajándékozott TD-t (Lions, Bucs). Wright állandóan sérült, meg mindig benne van egy hiba (ettől függetlenül annyira nem rossz), Steltz egy dimenziós (futás ellen jó, passz ellen kevésbé), Vödör nem jött be. Conte amiután kezdő lett stabilan játszott egy közepes szintet, tán jobbat. Újonctól teljesen korrekt volt.
tüsi91
És ez neked nem megdöbbentően jó a tavalyi után? Most komolyan! 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom hol olvasod ezeket Proki. 😀

Safetyk? Jók? LOL. Évek óta a legnagyobb gond, hogy nincs megoldva a safety poszt.

Harris kiverte a hepajt, el is küldték, de azért így is ajándékozott TD-t (Lions, Bucs). Wright állandóan sérült, meg mindig benne van egy hiba (ettől függetlenül annyira nem rossz), Steltz egy dimenziós (futás ellen jó, passz ellen kevésbé), Vödör nem jött be. Conte amiután kezdő lett stabilan játszott egy közepes szintet, tán jobbat. Újonctól teljesen korrekt volt.

Én sem számítok nagy mozgásra a secondaryben. Jenningset visszafogják hozni, Steltzet is. Talán ellőnek egy hátsókörös draft picket CBre, meg FA piacon hoznak cseréket, akár Zbikowskit (nem írtam, hogy ne hozzák el 😛).

Bőven elégedett lennék, ha kipofoznák az offenset, meg esetleg a pass rush kérdést megoldanák.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ja, még azt is olvastam, hogy Tillman megy S-nek. Nem kéne sztem...
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Olvastam egy olyat is, hogy Zbikowskit lehet elhozzuk a FA piacról, Ravens S, spec teamben is hasznos lehet.proki
Csak ott. Wrightnál nem jobb játékos, se Steltznél.tüsi91
Azért mindenképp kell egy negyedik S, annak fényében, hogy a fent említett két úriember mennyire golyóálló. A secondary nálam annyira nem nagy prioritás, igazán kiváló szabadügynökre (arra a kettőre, aki tényleg piacra kerül) nincs esély a lóvé miatt, elsőkörös róka még nagyobb lutri, szóval igazoljuk újra a játékosainkat (kivéve a kedvencemet), max. Ronde Barbert (ha nem vonul vissza) el tudnám képzelni, vagy egy veteránt hasonó árfekvésben, oszt csókolom.füligjimmy
Érintőleg kapcsolódik ide, de megdöbbentően jók voltak idén a safetyk, főleg COnte. Nem is hittem el egy darabig. Draft? Bears? Bevált? Hívjátok L. Ron Hubbardot!

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olvastam egy olyat is, hogy Zbikowskit lehet elhozzuk a FA piacról, Ravens S, spec teamben is hasznos lehet.proki
Csak ott. Wrightnál nem jobb játékos, se Steltznél.tüsi91
Azért mindenképp kell egy negyedik S, annak fényében, hogy a fent említett két úriember mennyire golyóálló. A secondary nálam annyira nem nagy prioritás, igazán kiváló szabadügynökre (arra a kettőre, aki tényleg piacra kerül) nincs esély a lóvé miatt, elsőkörös róka még nagyobb lutri, szóval igazoljuk újra a játékosainkat (kivéve a kedvencemet), max. Ronde Barbert (ha nem vonul vissza) el tudnám képzelni, vagy egy veteránt hasonó árfekvésben, oszt csókolom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olvastam egy olyat is, hogy Zbikowskit lehet elhozzuk a FA piacról, Ravens S, spec teamben is hasznos lehet.proki
Csak ott. Wrightnál nem jobb játékos, se Steltznél.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Olvastam egy olyat is, hogy Zbikowskit lehet elhozzuk a FA piacról, Ravens S, spec teamben is hasznos lehet.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
NFL.com-os szakik szerint mi lehetünk a jövő év Giants-e. 5-ből kettő minket mond, egy Chargers, egy Dolphins, egy Panthers még. Szép is lenne, de már a PO is elégedettséget hozna itt többünknek is sztem.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tök mindegy ki az OL coach, úgyis úgy ugrál, ahogy Tice fütyül. Bostad nyilván emiatt nem jött. Kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy újfent gyönyörködhetünk parádés védőteljesítményben, amit az ellenfél RDE-je mutat be. De ha Louist visszateszi RGbe, akkor pipa leszek. Nagyon remélem, hogy húzunk egy belső falembert a középső körökben, aki azonnal kezdhet.

Én meg kifejezetten örülök, hogy a Bears nem egy divatcsapat itthon. Jó ez a középmezőny eleje az itthoni népszerűségi listán.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bár nagy patrióta vagyok, Rubik-kockát szarok és a hidrogénbomba működési elvének olvasása közben mindig merevedésem támad, ezt a Papa Bear magyar - magyar gyökér vonalat még magyar forráson kívül nem olvastam sehol. Kezdem azt gyanítani, hogy tényleg szláv volt az öreg.picidzé
Végre még valaki, már azt hittem beteg vagyok.

Fel nem foghatom, miért forszírozzák ennyire ezt a Tampa vonalat. Annyira megy nekik? A faluk olyan pöpec volt?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azért ne legyél most hirtelen Pats fan Meskó miatt...(aki erősen töri a magyart) 😉
picidzé
Ez a veszély egyenlőre nem fenyeget 😂

A magyar vonatkozást - ami akkor gyakorlatilag false info - csak azért hoztam, mert a Pats-nél is vannak akik Meskó miatt 'választjákt' a csapatot. De ha van magyar szál, ha nincs Chicagoban, számomra akkor is Ők a nyerők 😊

Vannak egyenlőre jobb csapatok, meg sikeresebbek, népszerűbbek etc., de engem a Bears valamiért már az elején megfogott. Ráadásul van bennem egy olyan beteges hajlam, hogy mindig mindenben keresem a történelmet, és a Bearsnek úgy gondolom hogy van - nem kicsi 😊