Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
New offensive coordinator Mike Tice expressed confidence in J'Marcus Webb as the Bears' left tackle of the future.

Nagyon fasza...
Gratulálok hozzá...Bear
De szép, de szép. 😊Bazzani
Hááááát, igen. Szóval Big Sexy marad az LT. De van más opció? Szabadügynök tuti nem lesz. Draft? Adams vagy Sanders? Picket nem adnék értük, nemhogy első kört. Inkább azon gondolkodnék, hogyan oldjuk meg az elkapóposztot. Nem véletlenül forszírozta Martz a hosszú passzokat, a rövid passzos játékhoz kell ún. short area quickness (magyarul, valaki?), ami az elkapóinknak nincs. Vagy olyan fizikum, hogy a pálya szélén, közepén akármelyik cornert megvert. Ez úgy megint nincs. Eddie Royalt elhoznám, változatlanul jó ötletnek tartom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
New offensive coordinator Mike Tice expressed confidence in J'Marcus Webb as the Bears' left tackle of the future.

Nagyon fasza...
Gratulálok hozzá...Bear
De szép, de szép. 😊

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt olvasom, hogy a Vikings lejjebb akar majd menni az első körben. Gondolom nem velünk tradelnek. Nem is kell nekünk a 3. pick sztem. Bár Blackmon... De sztem WR-t szerzünk a free agent piacon majd.proki
Esélyesebb a draft, 1/19-nél is bőven lesz még bent jó WR.vassadi
Igazából annyira tré az állomány, hogy bárki upgrade. Azért nem sírnám össze a zsepim, ha FAről elhoznák Jacksont vagy Bowet. S akkor még hozhatnak egy WR-t 3. körben ráadásnak. 1/19ről meg ne menjünk fel sehova sem.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Azt olvasom, hogy a Vikings lejjebb akar majd menni az első körben. Gondolom nem velünk tradelnek. Nem is kell nekünk a 3. pick sztem. Bár Blackmon... De sztem WR-t szerzünk a free agent piacon majd.proki
Esélyesebb a draft, 1/19-nél is bőven lesz még bent jó WR.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Azt olvasom, hogy a Vikings lejjebb akar majd menni az első körben. Gondolom nem velünk tradelnek. Nem is kell nekünk a 3. pick sztem. Bár Blackmon... De sztem WR-t szerzünk a free agent piacon majd.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lichtről pedig annyi biztos, h nem tudjuk, h mit is csinál és azt milyen színvonal....ez pedig ad az egésznek egy kalandvágyó-romantikus színvilágot....talán Phillipsnek elárulta, mi is a dolga.... 😀Bear
Danny Woodhead állítólag az ő találmánya. 😊 Azt olvasni, hogy Brian Waters szerződtetését is ő erőltette.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem hinném, h lesz nálunk ilyen....Omi és Barber keresnek túl sokat....Barbernek egyáltalán nem biztos a helye jövőre, de Omit szerintem tuti kihajítjuk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Érdekelne, hogy ki(k)nek várható (érdemei elismerése mellett 😊 ) komolyabb paycut? Nyilván sok mindentől függ még, de van erről info?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Abban meg kell védeni Tice-t, hogy legnagyobb needként WR-t mondta, de ettől még kvára idegesít, hogy Webb nevű házikedvence szabadon kószál a pályán...és fog is...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
mindig csak ismételgetjük itt hogy miket kéne csinálni, kezd elegem lenni már nagyon abból hogy pont a lényegre nem figyel senki odaát. Ha sem komoly OL- és WR-erősítés sem lesz kijelenthető hogy ez a társaság tényleg tűnjön el a búsba.

Takarítót mikor vesznek már fel végre?! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mi a fenével zsarolhatja ez a benga állat Ticet? 😀Delete
Ja, főleg, hogy Tice is kisdarab ember. 😀szaba
Igen, én is azon röhögtem, h gyak. az összes O-linemennél nagyobb... 😀
Ráadásul Carimit sem tolja át LT-be....ezt is kijelentette...
Remélem, h az új GM azért hoz vkit (mondjuk drafton) alternatívaként....
Tényleg nagyon kellene ide Bostad....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mi a fenével zsarolhatja ez a benga állat Ticet? 😀Delete
Ja, főleg, hogy Tice is kisdarab ember. 😀
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mi a fenével zsarolhatja ez a benga állat Ticet? 😀


több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
New offensive coordinator Mike Tice expressed confidence in J'Marcus Webb as the Bears' left tackle of the future.

Nagyon fasza...
Gratulálok hozzá...Bear
Most miért mondod ezt? 😀

Idén csak 12 sacket engedett 14 penaltyval fűszerezve.tüsi91
Jonathan Odgen karrier-számait már most utolérte. 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
New offensive coordinator Mike Tice expressed confidence in J'Marcus Webb as the Bears' left tackle of the future.

Nagyon fasza...
Gratulálok hozzá...Bear
Most miért mondod ezt? 😀

Idén csak 12 sacket engedett 14 penaltyval fűszerezve.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
New offensive coordinator Mike Tice expressed confidence in J'Marcus Webb as the Bears' left tackle of the future.

Nagyon fasza...
Gratulálok hozzá...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Úgy néz ki tényleg csak ők maradtak versenyben :/ . Nyilvánvalóan egy GM munkája nemcsak scoutolás felügyeléséből áll, de a mi leggyengébb pontunk szerintem a Giants és a Chargers(még akkor is, ha az elmúlt 3 évük olyan izé) erőssége. Mondjuk ennyi erővel Ruskell is maradhatott volna, az első három pick eddig úgy-ahogy bejött, állítólag hozott magával valami új értékelési rendszert. De állítólag az új GM saját maga állíthatja össze a stábját, szóval Ruskellhez se ragaszkodnak. Azért kíváncsi lennék miért lesz második kör.füligjimmy
Tökéletesen egyetértek Veled...
Nekem Raye és Ross volt szimpatikus, ebben a sorrendben....
Mellesleg ha nem ért vki olyan profin a pro pers-hez, akkor kinevez a stábjába egy olyat, aki igen.....de legalább draftolt volna pofásakat....
A '11-es pickek valóban rendben lévőnek tűnnek, ráadásul Thomasról igazából még nem tudunk semmit....hátha tc-vel kellemes meglepetés lesz, ha máshova nem is, de a spec teambe...Bear
In Kansas City, Pioli said Emery runs all of the Chiefs’ draft meetings, and he’s a key voice on draft days in their draft room.

ez mondjuk sok mindent eldönthetett Emery javára. AJ nem olyannak tűnik, mint aki hagyja, hogy beleszóljanak a dolgába, szóval Raye itt ki is eshetett, a giants FO-t nem vágom egyáltalán. Mostmár mindegy. De Licht mi a túrót keres ezen a listán, az nem hagy nyugodni. Bár akkor Ruskellt valszeg meghagynák scouting directornak, és Licht hozná a döntéseket, meg ugye nagyobb tapasztalat a pro personnelben.

Ehun a líding kandidát

http://www.kcchiefs.com/media-center/videos/Inside-The-Combine-Phil-Emery/558e5704-da19-42a1-ae4f-cfd6fb7051e7füligjimmy
Igazi Mókamesternek tűnik a Drága ember...sokat nevethetnek otthon.... 😀
Mondjuk inkább nem bántom addig, amíg ki nem nevezik.... 😀
Ő szerintem meghagyja Ruskellt, csinálja csak a pro-ügyeket...

Lichtről pedig annyi biztos, h nem tudjuk, h mit is csinál és azt milyen színvonal....ez pedig ad az egésznek egy kalandvágyó-romantikus színvilágot....talán Phillipsnek elárulta, mi is a dolga.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Hiestand lett a Notre Dame O-line coach, ők tudják 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Licht és Emery maradt "versenyben", a hét vége felé lesz még egy interjú velük.proki
Úgy néz ki tényleg csak ők maradtak versenyben :/ . Nyilvánvalóan egy GM munkája nemcsak scoutolás felügyeléséből áll, de a mi leggyengébb pontunk szerintem a Giants és a Chargers(még akkor is, ha az elmúlt 3 évük olyan izé) erőssége. Mondjuk ennyi erővel Ruskell is maradhatott volna, az első három pick eddig úgy-ahogy bejött, állítólag hozott magával valami új értékelési rendszert. De állítólag az új GM saját maga állíthatja össze a stábját, szóval Ruskellhez se ragaszkodnak. Azért kíváncsi lennék miért lesz második kör.füligjimmy
Tökéletesen egyetértek Veled...
Nekem Raye és Ross volt szimpatikus, ebben a sorrendben....
Mellesleg ha nem ért vki olyan profin a pro pers-hez, akkor kinevez a stábjába egy olyat, aki igen.....de legalább draftolt volna pofásakat....
A '11-es pickek valóban rendben lévőnek tűnnek, ráadásul Thomasról igazából még nem tudunk semmit....hátha tc-vel kellemes meglepetés lesz, ha máshova nem is, de a spec teambe...Bear
In Kansas City, Pioli said Emery runs all of the Chiefs’ draft meetings, and he’s a key voice on draft days in their draft room.

ez mondjuk sok mindent eldönthetett Emery javára. AJ nem olyannak tűnik, mint aki hagyja, hogy beleszóljanak a dolgába, szóval Raye itt ki is eshetett, a giants FO-t nem vágom egyáltalán. Mostmár mindegy. De Licht mi a túrót keres ezen a listán, az nem hagy nyugodni. Bár akkor Ruskellt valszeg meghagynák scouting directornak, és Licht hozná a döntéseket, meg ugye nagyobb tapasztalat a pro personnelben.

Ehun a líding kandidát

http://www.kcchiefs.com/media-center/videos/Inside-The-Combine-Phil-Emery/558e5704-da19-42a1-ae4f-cfd6fb7051e7

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Licht és Emery maradt "versenyben", a hét vége felé lesz még egy interjú velük.proki
Úgy néz ki tényleg csak ők maradtak versenyben :/ . Nyilvánvalóan egy GM munkája nemcsak scoutolás felügyeléséből áll, de a mi leggyengébb pontunk szerintem a Giants és a Chargers(még akkor is, ha az elmúlt 3 évük olyan izé) erőssége. Mondjuk ennyi erővel Ruskell is maradhatott volna, az első három pick eddig úgy-ahogy bejött, állítólag hozott magával valami új értékelési rendszert. De állítólag az új GM saját maga állíthatja össze a stábját, szóval Ruskellhez se ragaszkodnak. Azért kíváncsi lennék miért lesz második kör.füligjimmy
Tökéletesen egyetértek Veled...
Nekem Raye és Ross volt szimpatikus, ebben a sorrendben....
Mellesleg ha nem ért vki olyan profin a pro pers-hez, akkor kinevez a stábjába egy olyat, aki igen.....de legalább draftolt volna pofásakat....
A '11-es pickek valóban rendben lévőnek tűnnek, ráadásul Thomasról igazából még nem tudunk semmit....hátha tc-vel kellemes meglepetés lesz, ha máshova nem is, de a spec teambe...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Licht és Emery maradt "versenyben", a hét vége felé lesz még egy interjú velük.proki
Úgy néz ki tényleg csak ők maradtak versenyben :/ . Nyilvánvalóan egy GM munkája nemcsak scoutolás felügyeléséből áll, de a mi leggyengébb pontunk szerintem a Giants és a Chargers(még akkor is, ha az elmúlt 3 évük olyan izé) erőssége. Mondjuk ennyi erővel Ruskell is maradhatott volna, az első három pick eddig úgy-ahogy bejött, állítólag hozott magával valami új értékelési rendszert. De állítólag az új GM saját maga állíthatja össze a stábját, szóval Ruskellhez se ragaszkodnak. Azért kíváncsi lennék miért lesz második kör.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Licht és Emery maradt "versenyben", a hét vége felé lesz még egy interjú velük. Tice meg marad, nem megy a Raidershez, bár ezt sejtettük eddig is talán.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Just landed in Mobile. #Bears HAVE NOT offered Phil Emery the job... Yet. I suspect another round of interviews

Ééééés
Indications I'm getting is that #Bears will do second round of interviews, and Tim Ruskell will not get one.

Talán megjön az eszükDelete
Én is olvastam őket, viszont tenger helyen özönlik az Emery-, (Ruskell)-vonal....
Ráadásul McGinn nagyjából eltalálja ezeket....remélem, h most téved....Bear
Meh, mikor anno Kip Lewis készíteni akart egy interjút Tommie Harrissel egy meccs után, élő adásban egyszerűen továbbsétált. De pont neki vannak ilyen infói. A vudumban bízz.

Phil Emery

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Just landed in Mobile. #Bears HAVE NOT offered Phil Emery the job... Yet. I suspect another round of interviews

Ééééés
Indications I'm getting is that #Bears will do second round of interviews, and Tim Ruskell will not get one.

Talán megjön az eszükDelete
Én is olvastam őket, viszont tenger helyen özönlik az Emery-, (Ruskell)-vonal....
Ráadásul McGinn nagyjából eltalálja ezeket....remélem, h most téved....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Just landed in Mobile. #Bears HAVE NOT offered Phil Emery the job... Yet. I suspect another round of interviews

Ééééés
Indications I'm getting is that #Bears will do second round of interviews, and Tim Ruskell will not get one.

Talán megjön az eszük