Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave.

Probléma van s látjuk is, csak nem annyira negatívan, mint Te. 😉 😀

Amúgy sztem a Giants D leszámítva a 4. negyedet nem játszott, olyan hű de jól. Sokkal nagyobb fegyverténynek tartom, ahogy a Giants O 38 percet lezabált az órából. 3 negyeden keresztül a legjobbnak kikiáltott DL-nek túl sok köze nem volt Bradyhez. A 4. negyedben már gyakran odaértek, amihez nagyban hozzátett szvsz, az hogy a coverage összeállt. A DLnek volt ideje odaérni.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Tegnap nagyon megragadta a figyelmeme, hogy Solder helyére bejött Volmer. Nem nézek túl sok pecc meccset, de emélkeztem egy Colts elleni meccsükre, mikor ez a srác jöt a semmiből, aztán úgy levette a pályáról Freeneyt, hogy mindenki csak lesett. De valahogy nem úgy alakulhatott a srác, ahogy az elképzelték, szóval hoztak a helyére mást, ő meg egy tapasztalt cserejátékos. Nálunk ilyet el tudsz képzelni? füligjimmy
Solder alapvetően Light kora és Kaczur hatsérülése miatt jött az első körből idén, hogy legyen Vollmer mellett még minőségi OT. Aztán Light évek óta nem volt olyan jó, mint idén. Vollmer láb és hétsérülés miatt az év nagyrészében használhatatlan volt. Ezért kapott szerepet újonc létére Solder, de a Super Bowlon Vollmer rutinja többet ért az edzők szemében, pedig december eleje óta most volt először elég egészséges, hogy játszon.DoM
Kösz az infot. Nem változik a véleményem, itt elképzelhetetlen. 2006-ban a támadófal átlagéletkora volt vagy kétszáz év. Senki nem gondolta, hogy ezek a fickók megindulnak a lejtőn, aztán vissza fognak vonulni két éven belül? Senki. Ezért Angelo simán megérdemelte a lapátot. De ezért Smith is repülhetne, megmondom őszintén.füligjimmy
Érdekes, engem azért lehurrogtatok ilyenért nem olyan régen 😉

A legnagyobb baj ezzel szerintem az, hogy nem mondjuk nekik azt hogy köszi mindent és szevasz, hanem azokat az embereket forgatjuk a francise-on belül vagy adunk nekik szerződés hosszabbítást akik (részben vagy egészben) a felelősek a kialakult roster-helyzetért. Persze sokak szerint nincs semmi probléma, csak én speciel nem látom például a feltörekvő fiatalokat akik egy kicsit megráncigálnák az öreg rókák (kicsit már megőszült) bajszát... És ha egy csapatnál egyszerre van probléma mind az O-ben (nincs normális WR corps ill. a fal hiánya) és D-ben is (erős kiöregedés várható sajnos) azért a teljes staff felelős, nincs kivétel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
bazsar Chicago Bears 7
Nem arra gondolok, h tenger sack, stb....inkább arra, hogy a Giants D-line 4 emberrel érte el azt amihez a Patsnek extra védő kellett...kulcsplayeknél rázták meg magukat...így értettem a dolgot...mint ahogy írtam: egy kiváló Pats-fal ellen szerintem az is egyfajta dominancia, ha ilyen teljesítményt nyújtanak(....lásd a mi falunkat a Packs ellen)....egyébként uezt tudnám elmondani a Packers elleni meccsről is....
Szerintem egyébként a Frisco-NYG egyértelműen Def-meccs volt...
A Giantsnél van 3 komoly DE, nálunk egy....Bear
4 men rush-sal teljesen felőrölték a Pats támadófalat, eleinte csak zavarták Brady-t, de miután elfáradt a fal, akkor jöttek a sack-ek is. Ráadásul így mindig létszámfölényben tudtak védekezni az elkapókon. Az idényben nálunk se volt gond a védekezéssel, ha működött a védőfal, és akkor a secondary is mindig jobb teljesítményt nyújtott. Viszont a Giants részéről a Pats támadófal ellen nagyon komoly munka volt ez!
Ebből következik szerintem az is, hogy a Giants ellenfelei ilyen sokat dropolnak. Sokan ezt máknak veszik de biztos, hogy nem véletlen ez a tendencia. Mind a QB, mind pedig az elkapók kikerülnek a komfortzónájukból, így többet hibáznak.

Szerintem a draftról az első körben nyugodtan lehetne hozni jó passrusher DE-t, úgy érzem, hogy a támadófalra nem fognak újra első köröst áldozni. WR-t pedig szabadügynököt kéne hozni, meg jöhetne egy tehetség a 2-3. körben, meg TE-t, CB-t, OL-t a 3-4. körben.

Go Bears!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem arra gondolok, h tenger sack, stb....inkább arra, hogy a Giants D-line 4 emberrel érte el azt amihez a Patsnek extra védő kellett...kulcsplayeknél rázták meg magukat...így értettem a dolgot...mint ahogy írtam: egy kiváló Pats-fal ellen szerintem az is egyfajta dominancia, ha ilyen teljesítményt nyújtanak(....lásd a mi falunkat a Packs ellen)....egyébként uezt tudnám elmondani a Packers elleni meccsről is....
Szerintem egyébként a Frisco-NYG egyértelműen Def-meccs volt...
A Giantsnél van 3 komoly DE, nálunk egy....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tökéletesen egyetértek Veled Jimmy a fallal és az elkapókkal kapcsolatban is...
Nálunk meg a LT Webb: álmából fölkeltve is azonnal false startot csinál...vagy kapunk róla egy sacket....

Amit viszont hozzátennék: nekem a D-line dominanciája volt abszolút szembeötlő....a Giants azzal kínozta a Pats-et, h elég volt a 4 man rush a minőségi Pats-fal ellen is....mindenképpen szükségünk van még egy komoly DE-re, mert anélkül esélyünk sem lesz jövőre....ezt legalább annyira fontosnak tartom, mint az O-line-t (attól tartok ezen nem fognak sokat pörgetni), vagy a WR-ek idehurcolását....Bear
Hmmm, én azt a dominanciát azért nem éreztem se most, se a packers ellen. Ha az ellen elkapói hozzák azt, amit tudnak, akkor akármi lehetett volna. Welker 4 perccel a vége előtt elkapja, minimum 3 pont, meg ki tudja, mi minden például. Ebben az egész rájátszásban nem éreztem, hogy a védelmek domináltak volna (Ravens mondjuk, fene tudja). Az a meccs, ami sztem leginkább a D-ről szólt, az a Saints-Frisco, aztán az is lett valami 35-32. De lehet én látom azt, amit látni akarok 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tökéletesen egyetértek Veled Jimmy a fallal és az elkapókkal kapcsolatban is...
Nálunk meg a LT Webb: álmából fölkeltve is azonnal false startot csinál...vagy kapunk róla egy sacket....

Amit viszont hozzátennék: nekem a D-line dominanciája volt abszolút szembeötlő....a Giants azzal kínozta a Pats-et, h elég volt a 4 man rush a minőségi Pats-fal ellen is....mindenképpen szükségünk van még egy komoly DE-re, mert anélkül esélyünk sem lesz jövőre....ezt legalább annyira fontosnak tartom, mint az O-line-t (attól tartok ezen nem fognak sokat pörgetni), vagy a WR-ek idehurcolását....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tegnap nagyon megragadta a figyelmeme, hogy Solder helyére bejött Volmer. Nem nézek túl sok pecc meccset, de emélkeztem egy Colts elleni meccsükre, mikor ez a srác jöt a semmiből, aztán úgy levette a pályáról Freeneyt, hogy mindenki csak lesett. De valahogy nem úgy alakulhatott a srác, ahogy az elképzelték, szóval hoztak a helyére mást, ő meg egy tapasztalt cserejátékos. Nálunk ilyet el tudsz képzelni? füligjimmy
Solder alapvetően Light kora és Kaczur hatsérülése miatt jött az első körből idén, hogy legyen Vollmer mellett még minőségi OT. Aztán Light évek óta nem volt olyan jó, mint idén. Vollmer láb és hétsérülés miatt az év nagyrészében használhatatlan volt. Ezért kapott szerepet újonc létére Solder, de a Super Bowlon Vollmer rutinja többet ért az edzők szemében, pedig december eleje óta most volt először elég egészséges, hogy játszon.DoM
Kösz az infot. Nem változik a véleményem, itt elképzelhetetlen. 2006-ban a támadófal átlagéletkora volt vagy kétszáz év. Senki nem gondolta, hogy ezek a fickók megindulnak a lejtőn, aztán vissza fognak vonulni két éven belül? Senki. Ezért Angelo simán megérdemelte a lapátot. De ezért Smith is repülhetne, megmondom őszintén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tegnap nagyon megragadta a figyelmeme, hogy Solder helyére bejött Volmer. Nem nézek túl sok pecc meccset, de emélkeztem egy Colts elleni meccsükre, mikor ez a srác jöt a semmiből, aztán úgy levette a pályáról Freeneyt, hogy mindenki csak lesett. De valahogy nem úgy alakulhatott a srác, ahogy az elképzelték, szóval hoztak a helyére mást, ő meg egy tapasztalt cserejátékos. Nálunk ilyet el tudsz képzelni? füligjimmy
Solder alapvetően Light kora és Kaczur hatsérülése miatt jött az első körből idén, hogy legyen Vollmer mellett még minőségi OT. Aztán Light évek óta nem volt olyan jó, mint idén. Vollmer láb és hétsérülés miatt az év nagyrészében használhatatlan volt. Ezért kapott szerepet újonc létére Solder, de a Super Bowlon Vollmer rutinja többet ért az edzők szemében, pedig december eleje óta most volt először elég egészséges, hogy játszon.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
É nem. 😊norris21
Oké. 😀 És a többiek? 😀bebop
Én se. Mezben, sportfelszerlésben amúgy elvből nem megyek sehova, de ez az én egyéni szociális problémám.

Gyerekek, ha egyvalamit megtanultunk ebből a rájátszásból, az az, hogy elkapók kellenek. Manningham nálunk elsőszámú lenne, az tuti. Ott nem véletlenül harmadik, de ugye. Ezt a két, toldozott-foldozott támadófalat elcserélnénk e a mi kezdő ötösünkre? Ezen se kell sokat gondolkodni. Tegnap nagyon megragadta a figyelmeme, hogy Solder helyére bejött Volmer. Nem nézek túl sok pecc meccset, de emélkeztem egy Colts elleni meccsükre, mikor ez a srác jöt a semmiből, aztán úgy levette a pályáról Freeneyt, hogy mindenki csak lesett. De valahogy nem úgy alakulhatott a srác, ahogy az elképzelték, szóval hoztak a helyére mást, ő meg egy tapasztalt cserejátékos. Nálunk ilyet el tudsz képzelni? Na, többek között ezért voltak ők ott, mi (engedtessék meg a többes szám egyes személy) meg itt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
É nem. 😊norris21
Oké. 😀 És a többiek? 😀

GB
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
É nem. 😊
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Nézte valamelyikőtök a Superbowlt egy Hester mezben tegnap este a Repülő Puli nevű kocsmában? 😊

GB
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jelenleg azért vagyok a pesszimistábbak egyike mert ha a tavalyi szezonból indulunk ki Cutler sérüléséig volt esélyünk a PO-ra utána viszont óriási szakadék következett az eredményességben. Ebből levonhatjuk azt a következtetést hogy a Bears PO-jának kulcskérdése Cutler egyben tartása - ti láttok bármilyen törekvést a változtatásra?

3 helyen (de minimum kettő) kéne változtatni azonnali hatállyal az OL-ban de lehet hogy ezzel fogunk nekivágni jövőre is, sztem ez nem a legjobb jel.

MRI bemutatkozása sem öntött el mérhetetlen lelkesedéssel, ha jól vettem ki a szavaiból inkább prospectekben gondolkodik mint azonnali megoldásokban, ami nem egyezik az én véleményemmel. Ettől még elsülhetnek jól a dolgok, még nagyon az elején vagyunk az offseasonnek, de eddig nem nagyon láthattunk olyan jeleket amik optimizmusra adhatnának okot.

Alapvetően optimista alkat vagyok csak eddig nem sok igazán jó hírrel találkoztam idén, ennyi 😉davemayer
Azért várjuk meg legalább április végét 😀 MRI a drafton keresztül akar építkezni, hát istenem, mindenki a drafton keresztül akar építkezni. Ember tervez, isten végez.

Az, hogy Haine egy rakás szar, nincs egy konzisztens, koherens elképzelés, hogy nézzen ki az O... végül ezért Angelot kirúgni.... close the talent gap, ha ez ilyen egyszerű lenne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Jelenleg azért vagyok a pesszimistábbak egyike mert ha a tavalyi szezonból indulunk ki Cutler sérüléséig volt esélyünk a PO-ra utána viszont óriási szakadék következett az eredményességben. Ebből levonhatjuk azt a következtetést hogy a Bears PO-jának kulcskérdése Cutler egyben tartása - ti láttok bármilyen törekvést a változtatásra?

3 helyen (de minimum kettő) kéne változtatni azonnali hatállyal az OL-ban de lehet hogy ezzel fogunk nekivágni jövőre is, sztem ez nem a legjobb jel.

MRI bemutatkozása sem öntött el mérhetetlen lelkesedéssel, ha jól vettem ki a szavaiból inkább prospectekben gondolkodik mint azonnali megoldásokban, ami nem egyezik az én véleményemmel. Ettől még elsülhetnek jól a dolgok, még nagyon az elején vagyunk az offseasonnek, de eddig nem nagyon láthattunk olyan jeleket amik optimizmusra adhatnának okot.

Alapvetően optimista alkat vagyok csak eddig nem sok igazán jó hírrel találkoztam idén, ennyi 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ne legyen igazam de sztem jövőre borul a bili. Azt várom kb mint idén a Vikestól kivéve hogy nálunk van egy irányító is, ami hozhat pár plusz győzelmet, de semmi több. Jó lenne már legalább hallani olyan dolgokat hogy hogyan képzelik el a csapat felújítását...davemayer
Arra már rájöttem a hszeidből, hogy valószínűleg te vagy a fórum legpesszimistább Bears drukkere. Ez a Bears kerete alapján még mindig WC esélyes csapat, itt-ott komoly lyukakkal. Új GM van, lehet bizakodni.

van Pelt nevét már kb 2 hete bedobták, volt szó Fisch-ről (Hurricanes off. coord ???). Ameddig külsős embert hoznak, addig nincs gond, csak belülről ne kezdjenek előre léptetni muksókat, helyére meg nímandokat hozni. (Lloyd Lee és hasonló vonulat 07-08ból). OL coach kérdése azért aggasztó, mert még jelölt sincs. Végén Tice marad off coord./OL coach azt Webbnek beton biztos helye van LT-ben.

Én változatlanul pozitív dolognak tartom, hogy Lovie és bandája tudja, hogy idén eredmény kell különben seggbe billentik őket.tüsi91
Kell két samesz, azért nem akkora tragédia, hogy még nincs ember, edzés sincs. Nyilván én örülnék valami ifjú titánnak, aki a maximumot akarja kihozni ebből a lehetőségből, de Tice inkább két megbízható segédedzőt választ, aki segít neki a pl. videózásban. Ez már eleve behatárolja a lehetőségeinket.

Még anyit, hogy én aztán tényleg a fő fikázó voltam éveken keresztül, de most azt gondolom, hogy a rájátszás elérése nem jelenthet gondot. Nyilván ha a fél csapat megint kihullik, akkor előkerül a pincéből a szopóroller, aztán tekerünk rajta december végéig. Vajon a draftra mekkora hatással lesz, hogy ez lehe Lovie utolsó éve? Olyan játékosokat draftolnak, akik azonnal bevethetőek (főleg a hátsó körökben), de azért nem akkora bennük a "potenciál" (mikor ezt hallom egy elsőkörös esetében, hogy potenciál van benne, hát ezt úgy utálom, hogy az hihetetlen), afféle "high floor, low celling" típusú játékosokat, vagy draftolunk egy hosszabbtávú elképzelés szerint? Nyithatna már a szabadügynök piac. Jah, úgy néz ki Fortét tényleg meg akarják tartani, ő meg valami olyasmit nyilatkozott, hogy a taget is aláírná, ha ez hosszútávú szerződéshez vezet. Nyilván a garantált lóvén lesz a vita.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ne legyen igazam de sztem jövőre borul a bili. Azt várom kb mint idén a Vikestól kivéve hogy nálunk van egy irányító is, ami hozhat pár plusz győzelmet, de semmi több. Jó lenne már legalább hallani olyan dolgokat hogy hogyan képzelik el a csapat felújítását...davemayer
Arra már rájöttem a hszeidből, hogy valószínűleg te vagy a fórum legpesszimistább Bears drukkere. Ez a Bears kerete alapján még mindig WC esélyes csapat, itt-ott komoly lyukakkal. Új GM van, lehet bizakodni.

van Pelt nevét már kb 2 hete bedobták, volt szó Fisch-ről (Hurricanes off. coord ???). Ameddig külsős embert hoznak, addig nincs gond, csak belülről ne kezdjenek előre léptetni muksókat, helyére meg nímandokat hozni. (Lloyd Lee és hasonló vonulat 07-08ból). OL coach kérdése azért aggasztó, mert még jelölt sincs. Végén Tice marad off coord./OL coach azt Webbnek beton biztos helye van LT-ben.

Én változatlanul pozitív dolognak tartom, hogy Lovie és bandája tudja, hogy idén eredmény kell különben seggbe billentik őket.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
ne csodálkozzatok ha nem akarnak beesni egy utolsó éves HC mögé hogy esetleg jövőre újra kereshessenek állást maguknak... Nem értem a csapat stratégiáját, nem akartak megerősíteni senkit az állásában, helyette pár embert elküldtek de meghagyták a többit. Így sem átmeneti, sem építkezős év nem lesz, mindent egy lapra feltevő robbantás meg pláne nem. Inkább egy toldozott-foltozott, majd utána megmagyarázott, sok-sok jó kis sajtájjal megspékelt évre számítok.

Ne legyen igazam de sztem jövőre borul a bili. Azt várom kb mint idén a Vikestól kivéve hogy nálunk van egy irányító is, ami hozhat pár plusz győzelmet, de semmi több. Jó lenne már legalább hallani olyan dolgokat hogy hogyan képzelik el a csapat felújítását...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Alex Van Pelt (ki?) a legújabb jelölt a QB edző posztra. azért az látszik, hogy nem mi fogjuk forradalmasítani ezt a játékot.füligjimmy
Na igen, ő volt pont a 712. jelölt az állásra...ezek ütik egymást, h idejöhessenek... 😊
Még jobb, h az OL-coach posztra még ötletünk sincs...vagy Bostadot győzködik...remélem, utóbbi...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Alex Van Pelt (ki?) a legújabb jelölt a QB edző posztra. azért az látszik, hogy nem mi fogjuk forradalmasítani ezt a játékot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Üdv minden Bears drukkernek! 😀Pap'pers
Üdvözlet!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
ugye Peppers alatt nem Peppersre gondoltál 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Üdv minden Bears drukkernek! 😀Pap'pers
Üdv a Mackó Nép körében!vandeminek
A mackó elég buzis. Vö. Gay bears. Amivel mondjuk semmi bajom, csak a sportág tesztoszteron-túlfűtöttsége okán ugye...De a mackó legjobb esetben is egy középkorú, feleségét kielégíteni nem tudó, bamba valaki.

Legyen medve!

Üdvözöl a MEDVELAND!picidzé
WOW! Nem voltam itt egy órát, és már buz..ööö meleg lettem 😀 Bár engem annyira azért nem szoktak lázba hozni a tesztoszterontól túladagolt férfiak 😉

Amúgy no offense. DA Bears!

Szerk.: A trade találgatásokkal meg inkább várjuk meg a Superbowlt. Addig ezeknek csak beszédtéma alapja van. Bár én is örülnék egy Peppers - Umenyiora dline-nak!

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Üdv minden Bears drukkernek! 😀Pap'pers
Üdv itt.

Az okosok egy Briggs - Osi cserét jövendölnek, nekem tetszene. proki
Hol olvastad? Izgalmas lehetőség.picidzé
itt: http://beargoggleson.com/2012/02/01/lance-briggs-for-osi-umenyiora-trade-rumors/
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Üdv minden Bears drukkernek! 😀Pap'pers
Üdv itt.

Az okosok egy Briggs - Osi cserét jövendölnek, nekem tetszene. proki
Hol olvastad? Izgalmas lehetőség.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Ted Phillips:

On Matt Forte's future: "Matt Forte's going to be a Chicago Bear at least for 2012. We'll sit down before we have to make that decision on the franchise tag and talk about what we should do, how we should go about it, how we should approach Matt. Whatever happens, Phil will talk to Matt as needed in a professional manner.

"Everyone considers Matt Forte a really, really good player for us. We want him to help us, we think he can. Negotiations are two-way. At some point, if you can't get a deal done then you use whatever tools you have and we'll have to see over the next couple of weeks how that plays out... He's going to be a Bear."

On Emery: "He has the traditional powers that any typical general manager would have, including the powers that Jerry Angelo had as general manager and, in terms of the areas that are probably important to fans: he has the final authority of the 53-man roster and he has final authority in regards to the head coach after 2012.

"If he has to make the tough decision, it's one of the reasons I hired him. He definitely has presence, he has backbone, he's a tough guy and he's not afraid to make the tough decision and at some point every general manager has to make certain tough decisions."

Lávi, 1 új üzeneted van (kösd fel a gatyád)!
Matt, csak ésszel a tárgyalásokon, fiam! VIsszavárunk!

Ursus arctos budapestiensis