Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Úgy néz ki, nagyon érik ez az Emery GM-dolog...
Akkor szerintem Ruskell is maradna (jóban vannak, dolgoztak együtt, stb...)
Emerynek elnézve a draftjait, hát nem sokkal meggyőzőbb nekem, mint Jerry volt (bár azért összességében kétségkívül sikeresebb)...viszont: Anderson, J. Williams...igazi klasszisok lettek... :/ A közép-hátsó körei tetemes része gyorsan leves...
Mondjuk ránk vallana a hülye kinevezés, az fix....
Ráadásul vmi fura "Emery college - Ruskell pro" szagot érzek...
Jó lenne, ha ez nem következne be...

Jimmy: kérlek csinálj vmit a vudu-felszereléssel (vudu-szett 😊 ), mert úgy látszik, kezd visszavenni a hatékonyságából...

League sources have told CSNChicago.com's Kip Lewis that the Bears' GM search is down to two candidates, Phil Emery and Tim Ruskell, with a decision expected Tuesday. The Bears are reportedly negotiating with Emery. CSNChicago.com's John 'Moon' Mullin also reported Monday morning Emery was a "slight favorite" for the job.

Earlier today, Lewis reported San Diego's Jimmy Raye was out of the running for the job.

Emery was an area scout for the Bears from 1998-2004.

Gratulálok az aláhúzott részhez....Sasszem Jóska gyorsan kiválasztotta a legrátermettebbeket a posztra...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Szerencsétlen.Delete
A gyerek, a csaj, vagy Cutler?füligjimmy
Cutler 😀


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerencsétlen.Delete
A gyerek, a csaj, vagy Cutler?

Tice holnap megy interjúra, ha minden igaz.

Phil Emery

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Peanut pedig bekerült a Walter Payton Man of the Year Award 3 finalistája közé. Birk és Rivers az "ellenfelek".
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears DE Julius Peppers has been added to NFC Pro Bowl roster, replacing the Giants' Jason Pierre-Paul.

Cutler csaja meg terhes. Szerencsétlen.


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bear: Jó azért kis kiegészítés: Forte Chris Williams-el 805 yard 5.4 avg, miután CW lesérült 192 yard 3.4 avg 😊fetomy
Na akkor hozzuk be a kérdést. Ki szerint nem érte meg CWill az 1/14et? 😀 😀

Jelentkezem! 😀tüsi91
Na ez nem kérdés... nem volt igazi bombaüzlet... 😀Bear
Micsoda?? Duci Maci minden pénzt megért. 😀

Az a gond, ha tartósan ott akarunk lenni, és megnyerni a tuti, akkor nem a futójátékba kell ölni a pénzt. Engem ez a rájátszás nem győzött meg az ellenkezőjéről. Nyíiván több playmaker kell, és nem kevesebb. De inkább két elkapóba feccölném a lóvét, és egy falemberbe.

Phil Emery

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bear: Jó azért kis kiegészítés: Forte Chris Williams-el 805 yard 5.4 avg, miután CW lesérült 192 yard 3.4 avg 😊fetomy
Na akkor hozzuk be a kérdést. Ki szerint nem érte meg CWill az 1/14et? 😀 😀

Jelentkezem! 😀tüsi91
Na ez nem kérdés... nem volt igazi bombaüzlet... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bear: Jó azért kis kiegészítés: Forte Chris Williams-el 805 yard 5.4 avg, miután CW lesérült 192 yard 3.4 avg 😊fetomy
Ez igaz, láttuk is, h a snap átvételénél már számtalanszor ült vki a hátán, olyan kva jól működött a blokk...
Bár nem sok meccs volt a bizonyításra CWill nélkül....

Jó, h felhoztad a fickót, mivel ahhoz képest, h mekkora semmi volt korábban, annyira pofásan teljesített az elmúlt szezonban....azért volt néhány bamba, hülye hibája, de legalább már használjuk vmire a korábbi 1.köröst....
Ha nem hozunk senkit T-be, akkor lehet, h megérne egy próbát Webb helyett....annál úgy sincs lejjebb...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bear: Jó azért kis kiegészítés: Forte Chris Williams-el 805 yard 5.4 avg, miután CW lesérült 192 yard 3.4 avg 😊fetomy
Na akkor hozzuk be a kérdést. Ki szerint nem érte meg CWill az 1/14et? 😀 😀

Jelentkezem! 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bear: Jó azért kis kiegészítés: Forte Chris Williams-el 805 yard 5.4 avg, miután CW lesérült 192 yard 3.4 avg 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy kérdés, hogy mit is akar a GM. Feltéve ha végre vkit megneveznének. Mert azért lassan idő lenne eldönteni.

Ami a gond. Van need dögivel, s nem lenne jó esetlegesen egy 2-3. körös picket áldozni egy futóra. De az se lenne jó, ha Fortet megdobnák vmi irgalmatlan szerződéssel (mondjuk ettől nem tartok ismerte a Front officet). A tag 7,8 millió dollár ha jól tudom. Az se kevés. Én kedvelem Fortet, jó csávó, jó játékos, de a 4 szezonjából, mondhatom azt jó volt 2. Az újonc éve második felére nagyon visszaesett. A második éve kompletten rossz volt, ahogy a Martz éra eleje is. Egy dolgot ne feledjünk, hogy az OL futásblokkolása nagyot lépett előre. OK, Fortet csapták le legtöbbször a LOS mögött, de nagyon sokszor volt akkora helye, hogy egy autó elfért volna. Az meg sztem legyen már alapkövetelmény egy minőségi RBnél, hogy verjen meg védőt sebességből, csellel vagy erőből.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jah, és Bengals, hát azért Benzin vígan elfutkározik ott 1000 yardokat, pedig azért ő se valami szuperállat RB 😊 De nyilván nem azt mondom, hogy az összes RB fasza egy jó fal mögé, csak hogy könnyebb oda találni mint máshova. Egyébként én imádom a futójákot, szeretem a jó futókat, csak ha GM lennék valahol, magas picket vagy fizetést nagyon kevés Rb-ért adnék 😊fetomy
Na ja, csak 3.9-et produkál, Matt meg a mienk mögött 4.9-et...

Rá is világítottál a lényegre szerintem...ha itt komoly run O-t akarunk, akkor nem lesz elég néhány töltelék playa...
Mellesleg tökéletesen egyetértek....én sem adnék 3. körnél magasabb picket egy RB-re sem....(ezt kissé spec. esetnek érzem, pont amiatt, milyen fontos eleme az O-nak a fickó...)

Azzal is egyetértek, h számos fontosabb probléma vár megoldásra....célszerű lenne rápasszolni a taget, aztán vagy megállapodunk hosszútávra, vagy max. trade...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze nem is úgy gondoltam, hogy mind jön, csak mondom, hogy ezek sok pénzt elvisznek majd, és pedig nagyon fontosak, mert oda nem olyan egyszerű mást találni ahova ők kellenének. És pl. WR-en nemszabad spórolni, és kiöregedett ex-sztárt hozni, hanem igenis ott kell belenyúlni a pénztárcába, mivel középszerűek no2-3-4-ek vannak, no1 nincsen.

Azért nyilván ha Fortét nem tartjuk meg, de cserébe azt a pénzt nem költjük pl. elit WR-re, vagy OL-re, vagy amire kéne arra sem, akkor én sem fogok örülni, hogy nem fizettük ki.

Egyébként persze, szuper lenne hosszútávra, csak most több fontosabb van előtte a sorban amire kell költeni.

Jah, és Bengals, hát azért Benzin vígan elfutkározik ott 1000 yardokat, pedig azért ő se valami szuperállat RB 😊 De nyilván nem azt mondom, hogy az összes RB fasza egy jó fal mögé, csak hogy könnyebb oda találni mint máshova. Egyébként én imádom a futójákot, szeretem a jó futókat, csak ha GM lennék valahol, magas picket vagy fizetést nagyon kevés Rb-ért adnék 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ellenpéldát is tudunk: lásd Bengals....elég kultúr fal, hozzá fostos RB-play...
Amit leírtál, az tökéletesen igaz, csak sajnos nem fog megvalósulni....ennyi embert nem fogunk elhozni (max. el kellene hozni), főleg mivel a többi csapat jelentős része is erősen mozogni fog...
Egy nagy fogásnak, valamint két viszonylag jónak már örülnék....
Abban egyáltalán nem vagyok biztos sajnos, hogy az OL-be minőségi igazolást akarnak majd (pedig a legégetőbb lenne), szal ez lehet, h alapból kiesik...WR-ek közül nem tom ki lesz ténylegesen FA, de kva nagy lesz értük a harc, uúgy, mint a két minőségi DE-ért...CB-ben talán jobb a helyzet, csak pont oda nem hinném, h nagy összeget akarunk költeni....
Összegezve: attól nem félek, h a sok nagyszerű igazolás elviszi a buznyát....amennyiben ez lenne a helyzet, akkor valóban köszönjünk el Fortétól....
Bell nekem is tetszett, de ahogy írtad, nem fran. RB, és nem tudjuk, h mennyit bír tartós terhelésnél...
Továbbra sem vitázom azon, h pont ezen a poszton lehet noname játékosból 1000+-os futó (azzal viszont igen, h emögött a fal mögött vki tartósan jól tudjon játszani)....szal Forté kell-e hosszútávra, vagy sem: csak abban az esetben tartanám elfogadhatónak, hogy megy, ha minden más nagyobb gondot (1-2 kivételével, amit majd a drafton elintézünk) FA-ról megoldottunk...(ebbe azt is beleértem, h min. 1, de inkább kettő OL-ember érkezne)

Ráadásul elég nagy összeg áll majd a rendelkezésünkre....(főleg ha Omitól és társaitól megválunk)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a helyzet, hogy sokszor kiderült már, hogy ha van egy jó OL, akkor öreganyám is fut mögötte százezer yardot. Fortét én bírom abszolút, de az az igazság, hogy amikor a csapat felén kéne javítani, fizetni egy kurvajó WR-nek, fizetni vagy 3 jó OL embert, akkor az NFL történetének kb. legkönyebben pótolható posztján nem nagyon van lehetőség milliárdokat fizetni egy RB-nek. Forte abszolút kiváló, minden téren nagyszerű játékos, ezt szerintem senki sem kétli, de ha csinálunk egy normális OL-t, akkor pl. nem kell hogy az RB olyan szuper legyen blokkolásban, elég ha elkapni és futni tud, ami meg annyira azért nem ritka. Megtartanám én Fortét mindenképpen, de ekkora needekkel nem hinném, hogy arra lesz pénzünk. Ha igen, nyilván maradjon akármennyiért is, én csak szimplán nem szeretném, hogy azért ne jöhessen egy elit WR, vagy több jó OL ember, stb... mert egy futónak annyit kellett fizetni.

Hozzáteszem nekem Bell pl. tetszett. Jó kicsit fumble prone, de nem csak futni tudott. Namost ő nem franchise RB, de arra jó példa, hogy a kukából is ki lehet szedni olyat, aki megoldja amit kell. Normális OL-el, értelmes no1 elkapóval, Cutlerrel nem lesz az gond, hogy kiszámítható, hogy ha X van fent akkor ilyen játék jön. Meg egyébként is nézd meg, a packersnél pl. nem egyértelmű, hogy passz jön? 😀 mégis működik. Meg mondom, itt beszélünk arról, hogy elit WR, hogy mellé elit OL ember minimum 1, hogy mellé Dan Connor, hogy mellé még Mario Williams/Avril, lehetőleg mind együtt, akkor hogy marad lóvé Fortéra?

Szóval én azt mondom, hogy először pótoljuk a WR,OL,DEF needeket, ahova sok lóvé kell, aztán ha marad hely akkor maradhat Forte annyiért amennyiért akar, ha nem marad hely, akkor meg bőven tudunk még hozni akárhonnan.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bear: ne hagyjuk ki a számításból, hogy szerintem kiváló az RB képzés. Egyszerűen mindig jön az utánpótlás. Azt kell eldönteni, hogy jobb e ő annyival, hogy abba a posztba ne 5év/10 millió legyen beleölve, hanem 5/50.füligjimmy
Hát azt hiszem, nem nagyon van választásunk....Jay kivételével csak Forte igazán minőségi játékos az O-ban...(esetleg slotban Bennett és marha nagy erőlködéssel Clutts)...így szerintem muszáj lenne maradnia, hogy erre már ne kelljen picket áldozni (van épp elég más foltoznivaló)...mert nem igazán hinném, h FA-ról hoznánk vkit helyette...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az a hír járja, hogy Emery a legnagyobb esélyes a GM posztra az interjúk után. De képben van még Licht és Ross is.proki
Milyen jó, h én Raye-nek drukkolok... 😀
El kell kezdenem a többinek szorítani... 😊Bear
El kell kezdenem vuduzni. Nálam azzal elvágta amgát, hogy Ruskellel együtt dogozott, és már ugye itt is lébecolt pár évig. Meg lojális, és keményen dolgozik. Szívesen látnék már egy olyan fiatalembert, aki egyrészt senkit nem ismer, másrészt nem dolgozik olyan keményen, mert van egy csöpp esze is, aztán még hsználni is tudja.

Bear: ne hagyjuk ki a számításból, hogy szerintem kiváló az RB képzés. Egyszerűen mindig jön az utánpótlás. Azt kell eldönteni, hogy jobb e ő annyival, hogy abba a posztba ne 5év/10 millió legyen beleölve, hanem 5/50.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az a hír járja, hogy Emery a legnagyobb esélyes a GM posztra az interjúk után. De képben van még Licht és Ross is.proki
Milyen jó, h én Raye-nek drukkolok... 😀
El kell kezdenem a többinek szorítani... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az a hír járja, hogy Emery a legnagyobb esélyes a GM posztra az interjúk után. De képben van még Licht és Ross is.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Örülök, hogy az O-fal került elő....ez a srác ilyen O-fal (amelynek voltak jobb meccsei runblockingban) mögött futott 4.9-es átlagot.... 😀 ergo én mellette vagyok... 😀
Szerintem ez a sport pont arról szól, h az adott posztra találjuk meg az igazán megfelelő embereket (kis túlzással itt válik el a krém a többi csapattól)....RB-poszton ez megvan hosszútávra, csak ki kell nyitni a bukszát...
Értem én, h nem olyan értékes a pozíció, bárki megcsinálja, stb...akkor miért nem csinálta meg a többi(kevés kivételtől eltekintve)? Nem arról van szó, h Forte megváltja a világot, hanem arról, h minden olyan dolgot tud, amit tudnia kell....nem csak fut, nem csak blokkol, nem csak elkap, stb...magyarul a játék, a poszt minden elemében elit...bűn nem megtartani az ilyet....tehetség-hátrányban vagyunk a Packs-szel és a Lions-szal szemben....akkor okosan engedjük el Fortét is, hátha hozunk 3-4 kutyaütőt, akik közül az egyik nem tud elkapni, a másik nem tud blokkolni....pl. a blokkolósat felküldöd, akkor a Def-nek evidencia, h passz lesz...stb...
Tudom, h van rizikó a hosszútávúban, na de miben nincs?
Szerintem gondoljátok át újra....max nem értünk egyet... 😀

Én sem értékelem túl magát a pozíciót...csak Fortét tartom túl értékesnek ebben az O-ban ahhoz, hogy elengedjük...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Forte Cutler mellett kb. az egyetlen biztos és magas színvonalú pontja az offense-nek. Miért nem lehet (akár némi túlfizetés árán is) megtartani? Ahhoz, hogy normális csapat épüljön, pénzt kell költeni.Zorddd
Futó szerintem ma nem az a poszt, amibe bele kell ölni extra 5 milliót évente. Megnézed a liga legjobban fizetett futóit az elmúlt 10-15 évből, hát egyiknek se volt egy sikertörténet a szerződéshosszabbítása. A garantált lóvén fog eldőlni minden.füligjimmy
+1

RB-t a legkönnyebb szerezni a világon. OL kell mindenáron, egy jó fal mögött a kanapéból kifeszegetett hájas seggem is hozza a 3,5 yardos átlagot.picidzé
Helyes. Lehet itt mondani, hogy Forte így Forte úgy. Nagyon helyes srác, még a meccs előtt pörköltet is főzhetnénk neki, de azért ne Ő mondja meg, hogy hol is van a spanyolviasz.
Amíg nincs OL addig, nem érdemes min erőlködni. Minőségi guardba, tacklebe lehet ölni a pénzt. Közben meg a RB-k között UDFA-k villognak.
Nem vitatom Forte tehetségét, sőt megértem, hogy eddig jobban játszott mint amennyi rá lett költve. Nagy peche, hogy futó ők pedig manapság gyorsan elfogynak.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szerintem érdemes lenne mindenképp. Ha megy, akkor megint húzunk valakit korán, és őszintén szólva a francnak sem hiányzik egy 1-3. körös RB-pick...van épp elég gondunk enélkül is...necces dolog jó RB-t húzni, kva nagy lutri, Forte legalább elkerülte eddig a komoly sérüléseket...ha vmi működik, azt ne túrjuk szét...Bear
Forte Cutler mellett kb. az egyetlen biztos és magas színvonalú pontja az offense-nek. Miért nem lehet (akár némi túlfizetés árán is) megtartani? Ahhoz, hogy normális csapat épüljön, pénzt kell költeni.Zorddd
Futó szerintem ma nem az a poszt, amibe bele kell ölni extra 5 milliót évente. Megnézed a liga legjobban fizetett futóit az elmúlt 10-15 évből, hát egyiknek se volt egy sikertörténet a szerződéshosszabbítása. A garantált lóvén fog eldőlni minden.füligjimmy
+1

RB-t a legkönnyebb szerezni a világon. OL kell mindenáron, egy jó fal mögött a kanapéból kifeszegetett hájas seggem is hozza a 3,5 yardos átlagot.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem érdemes lenne mindenképp. Ha megy, akkor megint húzunk valakit korán, és őszintén szólva a francnak sem hiányzik egy 1-3. körös RB-pick...van épp elég gondunk enélkül is...necces dolog jó RB-t húzni, kva nagy lutri, Forte legalább elkerülte eddig a komoly sérüléseket...ha vmi működik, azt ne túrjuk szét...Bear
Forte Cutler mellett kb. az egyetlen biztos és magas színvonalú pontja az offense-nek. Miért nem lehet (akár némi túlfizetés árán is) megtartani? Ahhoz, hogy normális csapat épüljön, pénzt kell költeni.Zorddd
Futó szerintem ma nem az a poszt, amibe bele kell ölni extra 5 milliót évente. Megnézed a liga legjobban fizetett futóit az elmúlt 10-15 évből, hát egyiknek se volt egy sikertörténet a szerződéshosszabbítása. A garantált lóvén fog eldőlni minden.füligjimmy
Atól függ, milyen offense van....nálunk előreláthatólag bele kell ölni....cserébe nincsenek 10 milláért játszó CB-ink....mivel Smith és a várható OC is preferálja majd a futást, ezért kulcsposzt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Attól, hogy Forte a csapat egyik legértékesebb játékosa (amit senki nem vitat), még nem biztos, hogy meg kell tartani.füligjimmy
Szerintem érdemes lenne mindenképp. Ha megy, akkor megint húzunk valakit korán, és őszintén szólva a francnak sem hiányzik egy 1-3. körös RB-pick...van épp elég gondunk enélkül is...necces dolog jó RB-t húzni, kva nagy lutri, Forte legalább elkerülte eddig a komoly sérüléseket...ha vmi működik, azt ne túrjuk szét...Bear
Forte Cutler mellett kb. az egyetlen biztos és magas színvonalú pontja az offense-nek. Miért nem lehet (akár némi túlfizetés árán is) megtartani? Ahhoz, hogy normális csapat épüljön, pénzt kell költeni.Zorddd
Futó szerintem ma nem az a poszt, amibe bele kell ölni extra 5 milliót évente. Megnézed a liga legjobban fizetett futóit az elmúlt 10-15 évből, hát egyiknek se volt egy sikertörténet a szerződéshosszabbítása. A garantált lóvén fog eldőlni minden.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Na ja, csak Bell fumblizik, Barber mostanra már ropi, ráadásul egyik sem olyan elkapó, mint Forte, aki ráadásul még blokkolni is tud passzjátéknál....Bear
Attól, hogy Forte a csapat egyik legértékesebb játékosa (amit senki nem vitat), még nem biztos, hogy meg kell tartani.füligjimmy
Szerintem érdemes lenne mindenképp. Ha megy, akkor megint húzunk valakit korán, és őszintén szólva a francnak sem hiányzik egy 1-3. körös RB-pick...van épp elég gondunk enélkül is...necces dolog jó RB-t húzni, kva nagy lutri, Forte legalább elkerülte eddig a komoly sérüléseket...ha vmi működik, azt ne túrjuk szét...Bear
Forte Cutler mellett kb. az egyetlen biztos és magas színvonalú pontja az offense-nek. Miért nem lehet (akár némi túlfizetés árán is) megtartani? Ahhoz, hogy normális csapat épüljön, pénzt kell költeni.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon