Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Zajlik az élet meg még se:
- Olson JAX-nél lett QB coach/passing game coordinátor.
- Forte átment a fizikai felmérőn, játszhat a ProBowlon
- Forte kilátásba helyezte, hogy holdoutol, ha taget tesznek rá.
- Szépen meghallgatják a GM jelölteket. A 4 külsőst és Ruskellt, talán jövő héten döntés.
- Bostadról még mindig nincs konkrét info.
- Kint is egyre többet cikkeznek arról, hogy a Bearsnek kell elkapó TE. Elég gyér a class + az FA piac is.
- Draft pickek: 1/19, 2/18, 3/10 (from CAR), 3/17, 4/16, 5/15, 6/14, 7/13
- Daniel Manningért állítólag még se kapunk semmit se.tüsi91
Ej de felvitte az Isten a dógát! Dejóómegy!

Félretéve a hülyeséget: gondolom ez csak a jobb alkupozíció kiharcolásának az egyik állomása ez a kijelentés, vagy ennyire elmérgesedett volna a helyzet?vandeminek
Kirúgni, szétfűrészelni, agyonkalapálni, szurokban megforgatni, Briggssel összezárni egy búvárharangban! 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Zajlik az élet meg még se:
- Olson JAX-nél lett QB coach/passing game coordinátor.
- Forte átment a fizikai felmérőn, játszhat a ProBowlon
- Forte kilátásba helyezte, hogy holdoutol, ha taget tesznek rá.
- Szépen meghallgatják a GM jelölteket. A 4 külsőst és Ruskellt, talán jövő héten döntés.
- Bostadról még mindig nincs konkrét info.
- Kint is egyre többet cikkeznek arról, hogy a Bearsnek kell elkapó TE. Elég gyér a class + az FA piac is.
- Draft pickek: 1/19, 2/18, 3/10 (from CAR), 3/17, 4/16, 5/15, 6/14, 7/13
- Daniel Manningért állítólag még se kapunk semmit se.tüsi91
Ej de felvitte az Isten a dógát! Dejóómegy!

Félretéve a hülyeséget: gondolom ez csak a jobb alkupozíció kiharcolásának az egyik állomása ez a kijelentés, vagy ennyire elmérgesedett volna a helyzet?

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Zajlik az élet meg még se:
- Olson JAX-nél lett QB coach/passing game coordinátor.
- Forte átment a fizikai felmérőn, játszhat a ProBowlon
- Forte kilátásba helyezte, hogy holdoutol, ha taget tesznek rá.
- Szépen meghallgatják a GM jelölteket. A 4 külsőst és Ruskellt, talán jövő héten döntés.
- Bostadról még mindig nincs konkrét info.
- Kint is egyre többet cikkeznek arról, hogy a Bearsnek kell elkapó TE. Elég gyér a class + az FA piac is.
- Draft pickek: 1/19, 2/18, 3/10 (from CAR), 3/17, 4/16, 5/15, 6/14, 7/13
- Daniel Manningért állítólag még se kapunk semmit se.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most nem azért, de egy edző, egy sportoló mindig új, nagyobb kihívásokat keres. Mi lehetne nagyobb kihívás a jelenlegi Bears OLnél? 😀 😀 😀 Az elmúlt két szezonban 32 meccsen nem kevesebb, mint 105 sacket engedtünk.

Idén Cutler 10 meccs alatt kapott 23at, utána 6 meccsen 26. Ebből is látszik, hogy nem annyira a passprot volt "jó", hanem inkább Jay remek.

Egyelőre semmi hivatalos dolog nincs Bostadról, hogy marad a PITTnél, igaz arról se, hogy jönne ide.

Peppers meg betöltötte a 32. évét. Kár, hogy nem fiatalabb egy 10essel... 😊tüsi91
Álláshirdetéseknél is imádom a " feltétel hogy szeretesse a kihívásokat" típusú dolgokat. A kihívások, és a tiszta szopás között némi különbséget véltem eddig felfedezni 😀 Amúgy egy 32 éves sokszor jobb, mint egy 22. Csak bíztatni tudlak ezzel kapcsolatban 😉füligjimmy
Biztos sokat tapasztaltad már. 😀 😀 😛
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most nem azért, de egy edző, egy sportoló mindig új, nagyobb kihívásokat keres. Mi lehetne nagyobb kihívás a jelenlegi Bears OLnél? 😀 😀 😀 Az elmúlt két szezonban 32 meccsen nem kevesebb, mint 105 sacket engedtünk.

Idén Cutler 10 meccs alatt kapott 23at, utána 6 meccsen 26. Ebből is látszik, hogy nem annyira a passprot volt "jó", hanem inkább Jay remek.

Egyelőre semmi hivatalos dolog nincs Bostadról, hogy marad a PITTnél, igaz arról se, hogy jönne ide.

Peppers meg betöltötte a 32. évét. Kár, hogy nem fiatalabb egy 10essel... 😊tüsi91
Álláshirdetéseknél is imádom a " feltétel hogy szeretesse a kihívásokat" típusú dolgokat. A kihívások, és a tiszta szopás között némi különbséget véltem eddig felfedezni 😀 Amúgy egy 32 éves sokszor jobb, mint egy 22. Csak bíztatni tudlak ezzel kapcsolatban 😉

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most nem azért, de egy edző, egy sportoló mindig új, nagyobb kihívásokat keres. Mi lehetne nagyobb kihívás a jelenlegi Bears OLnél? 😀 😀 😀 Az elmúlt két szezonban 32 meccsen nem kevesebb, mint 105 sacket engedtünk.

Idén Cutler 10 meccs alatt kapott 23at, utána 6 meccsen 26. Ebből is látszik, hogy nem annyira a passprot volt "jó", hanem inkább Jay remek.

Egyelőre semmi hivatalos dolog nincs Bostadról, hogy marad a PITTnél, igaz arról se, hogy jönne ide.

Peppers meg betöltötte a 32. évét. Kár, hogy nem fiatalabb egy 10essel... 😊
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
My best info is that #Pitt Bob Bostad is NOT leaving to be the OL coach of #Bears ... Pitt will issue a formal denial shortly.

Túl szép is lett volna...Delete
Nem biztos még az, ők csak szeretnék, ha maradna náluk...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
My best info is that #Pitt Bob Bostad is NOT leaving to be the OL coach of #Bears ... Pitt will issue a formal denial shortly.

Túl szép is lett volna...Delete
Pedig beleéltem magam....pfff....mekkora igazolás lett volna....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
My best info is that #Pitt Bob Bostad is NOT leaving to be the OL coach of #Bears ... Pitt will issue a formal denial shortly.

Túl szép is lett volna...


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Összejöhet itt a Chicago Badgers, Carimi már itt van ehhez 1. kör Konz 3. kör Zeitler 6. kör Oglesby 😀empty taxi
Megvárom a hivatalos sajtóközleményt erről az igazolásról, de ezt a draftot látatlanban aláírnám. 2. körben mondjuk Gilchrist, egy szabadügynök elkapó, és felőlem jöhet a szezon. Amúgy a Pitt miért engedné el, ha két hete írt alá? És elvileg Tice is hivatalos egy interjúra, mondjuk esélye nem sok lehet, de az ördög nem alszik.

2015 futott yard, oda ne oldalazzak, az utolsó hat meccsünkön szerintem 120 yard alatt egyszer se futottunk, szereztünk vagy 40 pontot 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Összejöhet itt a Chicago Badgers, Carimi már itt van ehhez 1. kör Konz 3. kör Zeitler 6. kör Oglesby 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bob Bostad lesz az OL coach, ma jelenthetik be
hatalmas fogás, ugyan a Pittsburgh Panthers-től érkezik, de csak pár hete nevezték ki, 2005-től a Wisconsin támadófalának edzője volt (Joe Thomas, Carimi, Moffitt, Konz, csak pár név a tanítványai közül)JJ
Éppen néhány héttel ezelőtt írtam ide, h milyen kár, h elment Pitts-be, mert ő lenne a legjobb OL-coachnak...erre tessék!
Nagyon-nagyon örülök, a legjobb college OL-coach volt évek óta (egy falgyár az egyetem, mióta ott van)....hozzáadnám még Urbikot és Nagyot a JJ-féle listához...no és persze az idei prospect Zeitlert...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Vandeminek tudod mit mondd erre Lovie? 😀

Futottunk 2015 yardot. Tehetséges az elkapó brigád, de 2000 yard felett futottunk, vannak jó TE-k is, s mind emellett még 2000 yard felett is futottunk 😀.

Wááó Bostad! Remélem az első dolga az lesz, hogy közli Tice-al, hogy Webb és Louis nem NFL szint 😀.tüsi91
Lovienak sok köze van a 2000+ futott yardhoz.. 😊
Amúgy a marketing szöveg egy dolog, a valóság meg egy másik.

Kezdődjék meg akkor egy rendes OL építése! Webb most már azért is maradjon a csapatnál... labdaszedőnek. Ilyen tehetséget nem szabad elpazarolni. 😊
Bostadot én megmondom őszintén én nem ismerem 😊 De elismertnek mondják a munkásságát, ez a lényeges.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vandeminek tudod mit mondd erre Lovie? 😀

Futottunk 2015 yardot. Tehetséges az elkapó brigád, de 2000 yard felett futottunk, vannak jó TE-k is, s mind emellett még 2000 yard felett is futottunk 😀.

Wááó Bostad! Remélem az első dolga az lesz, hogy közli Tice-al, hogy Webb és Louis nem NFL szint 😀.
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Drop listán előkelen helyen vannak WReink. 😀tüsi91
Tavaly is khm... rosszak voltak a WRek, erre hoztak egy premier elkapót: Roy The Drop Williams-et. Kiváló OL, kivaló elkapók, a TE-ek blokkolni sem tudnak. Nem is tudom mit képzeltek, hogyan fog a labda előre haladni.
De legalább azt már látjuk, hogy változások lesznek. Ha nem idén, akkor legkésőbb jövőre.vandeminek
Azért ha nem esik ki Cutler akkor PO gyanús a dolog.
Akkora baj nincs itt sztem.Bazzani
Cutlerral nem volt baj, nélküle meg sokat tudtak tenni. Ő sokkal többet hozott ki a játékosokból, mint amire képesek. Ezt szerintem senki sem vitathatja.
De még amikor egészséges volt, akkor se mondhatta senki, hogy van nálunk egy rendes elkapó Bennettet leszámítva.

Roy W: már öreg volt amikor idejött, de rosszabb, hogy már akkor is drop király volt.
Hester: depth threat. Kicsit fakezű.
Knox: mindig is kicsi volt, no meg rettentően harcos. Csak nem a pályán a labdákért, hanem szavakban. De sérülést tényleg nem érdemelt volna. Remélem teljesen fel tud épülni.
Bennett: az egyetlen célpont volt akiben Cutler bízhatott.
Sanzi: bizonyította rátermettségét. Oké, rookie volt, de azért a drop lista legmélyén lenni nem erény.

Közben ha csak a csoportot nézzük, van GB-ben egy kiváló elkapógárda, Detroitban Calvin Johnson mellett Burleson és Young is elég jól játszott.
Ezek után ránézek a chicagoi "elkapókra" és ne legyek ideges? 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 811 — No es importante
Bob Bostad lesz az OL coach, ma jelenthetik be
hatalmas fogás, ugyan a Pittsburgh Panthers-től érkezik, de csak pár hete nevezték ki, 2005-től a Wisconsin támadófalának edzője volt (Joe Thomas, Carimi, Moffitt, Konz, csak pár név a tanítványai közül)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Drop listán előkelen helyen vannak WReink. 😀tüsi91
Tavaly is khm... rosszak voltak a WRek, erre hoztak egy premier elkapót: Roy The Drop Williams-et. Kiváló OL, kivaló elkapók, a TE-ek blokkolni sem tudnak. Nem is tudom mit képzeltek, hogyan fog a labda előre haladni.
De legalább azt már látjuk, hogy változások lesznek. Ha nem idén, akkor legkésőbb jövőre.vandeminek
Azért ha nem esik ki Cutler akkor PO gyanús a dolog.
Akkora baj nincs itt sztem.Bazzani
Akkor nem gyanús lett volna 😀. Mindegy lehet még jól is jött, hogy Cutler nélkül láttuk mire képes az offense, hátha egy-két ember szemét felnyitotta...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Drop listán előkelen helyen vannak WReink. 😀tüsi91
Tavaly is khm... rosszak voltak a WRek, erre hoztak egy premier elkapót: Roy The Drop Williams-et. Kiváló OL, kivaló elkapók, a TE-ek blokkolni sem tudnak. Nem is tudom mit képzeltek, hogyan fog a labda előre haladni.
De legalább azt már látjuk, hogy változások lesznek. Ha nem idén, akkor legkésőbb jövőre.vandeminek
Azért ha nem esik ki Cutler akkor PO gyanús a dolog.
Akkora baj nincs itt sztem.

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Drop listán előkelen helyen vannak WReink. 😀tüsi91
Tavaly is khm... rosszak voltak a WRek, erre hoztak egy premier elkapót: Roy The Drop Williams-et. Kiváló OL, kivaló elkapók, a TE-ek blokkolni sem tudnak. Nem is tudom mit képzeltek, hogyan fog a labda előre haladni.
De legalább azt már látjuk, hogy változások lesznek. Ha nem idén, akkor legkésőbb jövőre.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Drop listán előkelen helyen vannak WReink. 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igazából nálunk kussva minden téren, amióta kiestünk (csak DB edzőt zavarták el, de ott se volt komment mellé), de sok szurkolói oldalon vetették fel az Asante-Briggs cserét.Deny
Nem hinném, hogy ez az edzői stáb túl sokra tartja Asantét, dehát ezért szurkolói oldalakon írnak róla, és nem sajtóközleményekben.

Ma jön Ross. Szerintem filozófiában ő áll a legközelebb a Bearshez. Az se baj, hogy a Giants jelenleg konferenciadöntőt játszik. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kiderül, ha beborul. Lehet túlozam a 4. körrel, de szvsz őrültség 2. kört is adni Briggsért, pontosan azért mert LB-t lehet megfelelőt találni a draft későbbi szakaszaiban is. Egyébként meg Heckertnél a Browns GM-nél kevés nagyobb zsidó van, szal benne azért annyira ne reménykedj 😊empty taxi
Igen, abban egyetértünk...csak elvi szinten van meg a kérdés...példának írtam...de nem tartom egyébként kizártnak a Jauron-féle vonal miatt, no meg azért, mert ott aztán a legnagyobb hiány pont az ilyen típusú WLB....
Azért a drafttal is vigyázni kell...ott van Curry példája, vagy éppen a még pofásabb bustok, mint English...szal nem készpénz...Briggsről pedig lehet tudni, h komoly sérülése nem volt, kiválóan védekezik futás ellen, passz ellen is jó, teamleader, szal biztos befektetés, ha nem is túl hosszú távra...de ahogy mondtad: meglátjuk, mi lesz a vége...Bear
Én egyedül az Eaglest látom, mint potenciális érdeklődőt. Talán a Rams, aztán ennyi. Nagyon-nagyon 4-3 Will a csávó. És ha rendesen kivideóznánk ezt a szezonját (meg a tavalyit), lennének meglepetések. Elcsitul ez valahogy, szerződésmódosítással bónusz helyett kap majd garantáltra egymilliót, vagy valami ilyesmi, aztán mindenki boldog.

Tice..... nem hiszem, hogy megkapja az állást. Mindenesetre én inkább benne látom Lovie utódát, hamár házon belül akarunk keresni (ehhez mondjuk két sikeres szezon kell).füligjimmy
Igazából nálunk kussva minden téren, amióta kiestünk (csak DB edzőt zavarták el, de ott se volt komment mellé), de sok szurkolói oldalon vetették fel az Asante-Briggs cserét.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kiderül, ha beborul. Lehet túlozam a 4. körrel, de szvsz őrültség 2. kört is adni Briggsért, pontosan azért mert LB-t lehet megfelelőt találni a draft későbbi szakaszaiban is. Egyébként meg Heckertnél a Browns GM-nél kevés nagyobb zsidó van, szal benne azért annyira ne reménykedj 😊empty taxi
Igen, abban egyetértünk...csak elvi szinten van meg a kérdés...példának írtam...de nem tartom egyébként kizártnak a Jauron-féle vonal miatt, no meg azért, mert ott aztán a legnagyobb hiány pont az ilyen típusú WLB....
Azért a drafttal is vigyázni kell...ott van Curry példája, vagy éppen a még pofásabb bustok, mint English...szal nem készpénz...Briggsről pedig lehet tudni, h komoly sérülése nem volt, kiválóan védekezik futás ellen, passz ellen is jó, teamleader, szal biztos befektetés, ha nem is túl hosszú távra...de ahogy mondtad: meglátjuk, mi lesz a vége...Bear
Én egyedül az Eaglest látom, mint potenciális érdeklődőt. Talán a Rams, aztán ennyi. Nagyon-nagyon 4-3 Will a csávó. És ha rendesen kivideóznánk ezt a szezonját (meg a tavalyit), lennének meglepetések. Elcsitul ez valahogy, szerződésmódosítással bónusz helyett kap majd garantáltra egymilliót, vagy valami ilyesmi, aztán mindenki boldog.

Tice..... nem hiszem, hogy megkapja az állást. Mindenesetre én inkább benne látom Lovie utódát, hamár házon belül akarunk keresni (ehhez mondjuk két sikeres szezon kell).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem biztos h Tice lesz az OC-tok, megy Oaklandbe HC interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Izzyn nem adnék túl, nem olyan domináns ez a Dfal, hogy érdemes lenne. Lehet, hogy leszálló ágban van, de nem játszik rosszul, javulhat is akár.

Briggset meg szeretitek szidni, de még igenis jó játékos, 86 tackle idén, az klassz. Hisztisnek hisztis, tehát abban egyetértünk, hogy el kéne adni ASAP. Lehetne kapni érte magasabb kört.

Ursus arctos budapestiensis